Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG 11 OKTOBER 2015

>>>
10 KM (inclusief rondetijden)
Pl.NaamGebJrVer./WnpltsCat.TijdstartR2R3R4
1 Bouke Bouma 1993 AV Edam MSen 34:27 7:52 9:02 9:08 8:27
2 Eric van Santen 1985 AV Edam MSen 34:37 7:51 9:02 9:09 8:36
3 Koen Selie 1987 Hollandia MSen 34:41 7:52 9:02 9:07 8:42
4 Ton Koning 1991 AV Edam MSen 34:47 7:51 9:02 9:08 8:47
5 Johan Smit 1981 AV Edam MSen 34:59 7:51 9:02 9:09 8:58
6 Thijs Mossel 1989 AV Edam MSen 35:35 7:51 9:03 9:08 9:34
7 Sander Groot 1975 Loopgroep Hoorn M40 35:56 7:52 9:13 9:35 9:18
8 Tyas Visser 1988 AV Edam MSen 35:57 7:52 9:27 9:27 9:12
9 Nico Zwarthoed 1987 AV Edam MSen 36:19 7:52 9:19 9:40 9:30
10 Klaas Ettema 1975 AV Edam M40 37:19 8:11 9:56 9:43 9:31
11 Joey Plat 1997 Volendam MRecr 37:30 8:09 9:44 9:50 9:48
12 Arjen Akkermans 1961 AV Edam M50 38:05 7:54 10:02 10:15 9:55
13 Jan Zwarthoed 1953 AV Edam M60 38:11 8:19 9:58 10:01 9:55
14 Bert Schalkwijk 1948 Atos M65 38:40 8:27 10:04 10:10 10:00
15 Arnaud van Kuijk 1990 Middelie MRecr 39:01 8:39 9:58
16 Hjalmar van Woersem 1992 Monnickendam MRecr 39:01 8:49 10:19 10:09 9:46
17 John Buikman 1968 AV Edam M45 39:14 8:40 10:18 10:18 9:59
18 Martijn Verhagen 1990 Alkmaar MRecr 39:31 9:03 10:16 10:16 9:58
19 Ronald Gordijn 1964 NEA Volharding M50 39:48 8:58 10:20 10:16 10:15
20 Arjen Hart 1986 AAC MSen 40:00 7:51 10:06 11:01 11:03
21 Henry Kwakman 1971 Volendam MRecr 40:00 8:49 10:25 10:39 10:09
22 Dick van Zalinge 1959 AV Edam M55 40:10 8:29 10:28 10:49 10:26
23 Jasper Keizer 1957 Friesland M55 40:17 8:58 10:28 10:28 10:24
24 Saskia Veerman 1981 AV Edam VSen 40:50 9:03 10:34 10:39 10:35
25 Michiel Oussoren 1986 Monnickendam MRecr 41:13 9:06 10:51 10:40 10:37
26 Theo Nieuweboer 1960 AV Edam M55 41:29 9:06 10:40 10:50 10:54
27 Marco Rol 1971 NEA Volharding M40 41:36 9:29 10:41 10:47 10:41
28 Ruud van Breukelen 1961 Hollandia M50 41:49 9:19 10:55 10:54 10:42
29 Laurens Snoek 1975 Volendam MRecr 41:55 9:06 10:39 11:01 11:11
30 Rick Sterenborg 1978 Hylas M35 42:05 9:07 11:03 11:09 10:47
31 Gijs Hooghiemstra 1999 AV Edam MSen 42:06 9:06 10:52 11:04 11:05
32 Angelic Visser - Keijzer 1967 AV Edam V45 42:07 9:05 10:52 11:05 11:07
33 Thomas Kwakman 1994 AV Edam MSen 42:19 9:29 10:52 11:08 10:52
34 Jan Pieter van der Vis 1997 Marken MRecr 42:22 11:11 10:47
35 Martijn Lakerveld 1978 Purmerend M35 42:23 9:20 11:05 11:11 10:49
36 Harry de Waart 1959 Marken MRecr 42:25 9:08 11:04 11:12 11:03
37 Jaap Schilder de Bok 1969 Volendam MRecr 42:28 9:08 11:01 11:11 11:09
38 Jeroen Filarski 1964 Woerden MRecr 42:35 9:42 10:51 10:55 11:08
39 Peter van Nek 1978 Volendam MRecr 42:43 9:21 11:05 11:24 10:54
40 Erik Peek 1971 Edam MRecr 42:45 9:13 11:06 11:16 11:11
41 Piet Mossel 1961 AV Edam M50 43:00 9:21 11:00 11:16 11:25
42 Pauws 1966 Edam MRecr 43:04 9:44 11:07 11:13 11:01
43 Harry Sier 1969 Volendam MRecr 43:07 9:20 11:07 11:27 11:15
44 Bob Veerman 1971 Volendam MRecr 43:35 9:16 11:16 11:32 11:32
45 Cees Beets 1967 AV Edam M45 44:05 9:58 11:27 11:39 11:03
46 Hein Kroon 1966 Volendam MRecr 44:07 9:39 11:27 11:35 11:27
47 Remco Slotboom 1980 Volendam MRecr 44:19 9:51 11:24 11:40 11:26
48 Peter Nuyens 1948 AV Edam M65 44:26 9:37 11:30 11:37 11:44
49 Henk Bond 1965 Volendam MRecr 44:31 9:38 11:28 11:47 11:39
50 Kees-Jan Sier 1984 Volendam MRecr 44:33 10:02 11:40 11:35 11:18
51 Robert Jan Kwakman 1992 Volendam MRecr 44:46 9:58 11:34 11:46 11:30
52 Jan Schilder 1955 Volendam MRecr 44:52 10:05 11:36 11:43 11:29
53 Jan Nieuweboer 1970 Volendam MRecr 44:58 9:57 11:42 11:47 11:32
54 Jeroen van Vuuren 1975 Loopgroep Aart Stigt M40 44:58 10:13 11:44 11:44 11:19
55 John Tuyp 1980 Volendam MRecr 45:03 9:29 11:32 12:16 11:47
56 Ruud Kras 1982 Volendam MRecr 45:10 9:59 11:42 11:49 11:41
57 Richard van Rijn 1977 Volendam MRecr 45:12 10:22 11:42 11:44 11:25
58 Eric Wolfswinkel 1970 AV Monnickendam M45 45:14 10:00 11:47 11:51 11:38
59 Helmus de Kruijft 1965 Oudendijk MRecr 45:14 10:01 11:49 11:52 11:34
60 Dick Tuyp 1959 Volendam MRecr 45:18 9:47 11:50 11:55 11:47
61 Fred Meekel 1969 Purmerend MRecr 45:21 10:37 11:35 11:37 11:34
62 Erik Bond 1968 Volendam MRecr 45:36 9:58 11:48 12:00 11:51
63 Nico Waaijer 1973 Volendam MRecr 45:43 9:56 11:40 12:19 11:49
64 Martin Kes 1973 Volendam MRecr 45:47 10:06 11:49 12:01 11:51
65 Erik Telman 1971 AV Monnickendam M40 45:47 10:49 11:44 11:36 11:39
66 Ed Tuyp 1970 Volendam MRecr 45:49 9:59 11:48 12:00 12:05
67 Youri Peters 1980 Volendam MRecr 45:50 10:23 11:42 11:58 11:48
68 Herman Tol 1984 Volendam MRecr 45:54 9:57 11:45 11:39 12:34
69 Alie Zwarthoed 1960 AV Edam V55 46:08 9:58 11:53 12:10 12:08
70 Arno van Ballegooy 1968 Volendam MRecr 46:39 9:59 11:53 12:21 12:27
71 Tom Mossel 1960 AV Edam M55 46:49 10:12 12:08 12:17 12:13
72 M. Vermeulen 1967 Volendam MRecr 47:15 10:14 12:17 12:26 12:19
73 Giséla Mühren 1969 AV Edam V45 47:16 10:15 12:16 12:25 12:22
74 Robbert van Meulem 1968 Loopgroep Hoorn M45 47:18 10:29 12:08 12:24 12:18
75 Sjaak Smit 1959 Amsterdam MRecr 47:25 10:22 12:09 12:23 12:32
76 KeesJan Rijswijk 1978 Edam MRecr 47:46 11:36 12:25 12:07 11:39
77 Sebastiaan Jonkman 1970 Edam MRecr 47:51 10:54 12:32 12:05 12:22
78 Huub Bonte 1972 Monnickendam MRecr 47:51 11:12 12:44 12:07 11:49
79 Nico Kras 1954 Volendam MRecr 48:07 10:14 12:32 12:58 12:25
80 Jan Kok 1943 AV Edam M70 48:10 10:53 12:33 12:32 12:15
81 Cees Groot 1964 AV Edam M50 48:17 10:12 12:29 12:51 12:46
82 Johan Steur 1965 Volendam MRecr 48:25 11:02 12:24 12:32 12:28
83 Margriet Sta van Uitert 1978 AV Edam V35 48:27 10:52 12:33 12:35 12:28
84 Afke Collet - van Straale 1979 AV Edam V35 48:30 10:52 12:33 12:35 12:32
85 Lody Peeters 1950 AV Edam M65 48:34 12:04 12:10 12:11 12:11
86 Frenk Weber 1984 Volendam MRecr 48:44
87 E. van Woersem 1961 Monnickendam MRecr 48:49 11:20 12:38 12:38 12:15
88 Frank Tol 1978 Volendam MRecr 48:54 10:10 12:56 13:05 12:45
89 Jan Tuijp 1974 Volendam MRecr 49:08 11:28 12:32 12:47 12:21
90 Jan Snoek 1973 Volendam MRecr 49:11 11:28 12:32 12:47 12:25
91 Harro van Oosten 1970 Edam MRecr 49:19 11:26 12:33 12:46 12:35
92 Birgit Burrer 1962 Rutesheim (Duitsland VRecr 49:23 11:04 12:39 12:56 12:45
93 Bart Stijvers 1964 Edam MRecr 49:36 11:19 12:40 12:48 12:50
94 Paul Vrijhoef 1974 Weesp MRecr 49:38 11:12 13:24 12:34 12:30
95 Jack Tol 1966 Volendam MRecr 49:49 10:53 12:37 13:11 13:10
96 Kees Korver 1951 Edam MRecr 49:50 11:13 12:46 12:51 13:02
97 Ineke van Boesschoten 1959 AV Edam V55 49:59 11:12 12:47 13:09 12:53
98 Rick Veerman 1992 Volendam MRecr 50:02 11:03 12:55 13:09 12:56
99 Johan Bond 1957 Volendam MRecr 50:14 11:46 12:51 12:45 12:54
100 Jack de Boer 1967 Volendam MRecr 50:22 11:43 12:57 13:13 12:30
101 Herman van der Sluijs 1963 AV Monnickendam M50 50:30 11:27 13:02 13:04 12:58
102 Ellen molenaar 1965 AV Edam V50 50:34 11:26 13:09 13:05 12:56
103 Wim Edam 1950 AV Edam M65 50:39 11:09 13:20 13:12 12:59
104 Reinier Stijvers 1964 Edam MRecr 50:49 11:09 12:58 13:27 13:16
105 Valeer van der Sluijs 1979 Edam MRecr 50:54 12:02 13:25 13:05 12:23
106 Astrid Wals 1969 AV Monnickendam V45 50:55 10:54 13:01 13:23 13:38
107 Caroline Klouwer 1967 Volendam VRecr 50:56 11:28 13:07 13:07 13:16
108 Jan Meekel 1966 Edam MRecr 51:00 11:28 12:53 13:19 13:21
109 Ronald Heijeler 1954 Purmerend MRecr 51:01 11:43 12:55 13:09 13:16
110 Nico Snoek 1989 Volendam MRecr 51:06 11:11 12:56 13:42 13:19
111 Piet Tennissen 1955 Volendam MRecr 51:21 11:35 13:20 13:19 13:08
112 Willeke Kwakman 1967 Volendam VRecr 51:22 11:40 13:15 13:21 13:07
113 Uwe Hefter 1958 Rutesheim (Duitsland MRecr 51:57 11:39 13:11 13:25 13:43
114 Elsa Lautenschutz 1967 Volendam VRecr 52:06 11:38 13:17 13:36 13:37
115 Mark van Zelst 1973 Volendam MRecr 52:07 12:11 13:16 13:17 13:24
116 Jan Kemper 1973 Volendam MRecr 52:13 12:11 13:27 13:26 13:11
117 Paul van den Hogen 1955 AV Edam M60 52:23 11:48 13:39 13:29 13:29
118 Martine Norbart 1982 Volendam VRecr 52:24 12:12 13:37 13:31 13:04
119 Hein Koops 1958 Edam MRecr 52:24 11:46 13:32 13:47 13:21
120 Aty Duin 1949 NEA Volharding V65 52:25 12:12 13:46 13:25 13:03
121 Teun Beets 1961 Edam MRecr 52:29 11:36 13:19 13:38 13:58
122 Henk Overeem 1946 AV Edam M65 52:40 11:53 13:19 13:45 13:45
123 Marga Tol 1968 Volendam VRecr 52:58 11:42 13:40 13:58 13:39
124 Debby Kaars 1969 Volendam VRecr 53:16 11:51 13:44 13:55 13:47
125 Simon Mooijer 1972 Volendam MRecr 53:22 11:40 13:28 14:12 14:05
126 Tiny Klouwer 1976 Volendam VRecr 53:30 12:11 13:41 13:56 13:44
127 Anneke Vink 1970 AV Edam V45 53:37 11:37 13:59 14:24 13:39
128 Theo Mossel 1954 AV Edam M60 53:56 11:55 13:58 13:56 14:10
129 Lydia Brouwer 1966 AV Monnickendam V45 54:04 12:16 14:01 14:00 13:49
130 Eveline van den Hogen 1978 Volendam VRecr 54:16 11:48 13:47 14:51 13:52
131 Janneke Klouwer-Tol 1957 AV Edam V55 54:19 12:12 13:59 14:17 13:53
132 E. Stamkot 1972 Monnickendam MRecr 54:21 12:20 13:58 14:13 13:52
133 Tessa Binken 1995 Volendam MRecr 54:36 12:13 13:52 14:09 14:24
134 Leon Kwakman 1989 Edam MRecr 54:39 12:17 14:02 14:14 14:08
135 Lida Kwakman 1961 Volendam VRecr 54:44 12:12 14:05 14:11 14:18
136 Kristel Kes 1984 Volendam VRecr 54:48 12:13 13:35 14:30 14:32
137 Maayke Vink 1988 Purmerend VRecr 54:56 12:28 13:45 14:18 14:26
138 Judy Runderkamp 1974 Volendam VRecr 55:21 12:30 13:49 14:42 14:21
139 Simone de Vries 1962 Edam VRecr 55:33 12:16 14:14 14:31 14:34
140 Rikus Beemster 1946 AV Monnickendam M65 56:11 12:18 14:12 14:46 14:56
141 Linda Kes 1981 Volendam VRecr 56:17 12:33 14:36 14:46 14:24
142 Nicole Zieren 1979 Volendam VRecr 56:19 12:32 14:51 14:49 14:09
143 Margareth Koning 1966 Volendam VRecr 56:20 12:35 14:45 14:46 14:17
144 Tamara Buikman - Maas 1971 Edam MRecr 56:31 12:34 14:45 14:46 14:27
145 John Tuijp 1964 Volendam MRecr 56:31 12:35 14:45 14:46 14:27
146 Cor Edam 1959 Noordbeemster MRecr 57:40 13:18 15:42 14:31 14:11
147 Annemiek Knuwer 1952 AV Monnickendam V60 57:45 11:49 14:11 15:32 16:14
148 Marjolein ten Veen-gorter 1976 Eerbeek VRecr 58:47 12:26 14:57 15:31 15:55
149 Marinca Dinkla-Visser 1963 AV Monnickendam V50 59:11 13:14 14:52 16:32 14:33
150 Frenchie de Kunder 1989 Amsterdam VRecr 1:00:02 13:25 15:35 15:44 15:18
151 Angela Bond-Schilder 1968 Volendam VRecr 1:00:44 13:51 15:20 15:51 15:44
152 Marga Tuijp 1963 Volendam VRecr 1:01:13 13:51 15:20 15:51 16:13
153 W. Bakels MRecr 1:01:55 14:01 15:48 16:29 15:38
154 C. Zegers 1972 Monnickendam VRecr 1:02:05 13:29 16:03 16:20 16:13
155 Carina Mossel 1963 Volendam VRecr 1:02:17 13:30 15:23 16:22 17:03


3 MIJL (inclusief rondetijden)
Pl.NaamGebJrWoonplaatsCat.Tijdstartronde
1 Niels Kwakman 1996 Volendam man 20:39 9:42 10:58
2 Jeroen van het Hof 2002 Purmerend man 20:54 9:40 11:14
3 Sarah Visser 2000 Volendam vrouw 21:43 9:42 12:01
4 Daphne Bosch 2001 Volendam vrouw 21:49 10:02 11:48
5 Yoran van Oort 1992 Edam man 25:53 11:25 14:28
6 Vanessa van Buul 1973 Volendam vrouw 29:10 13:41 15:30
7 Henny van der Vis 1962 Marken vrouw 29:23 13:27 15:57


2 km jeugd
PlaatsNaamGebJrVereniging/WnpltsCategorieTijd
1 Aike van der Lei 2003 Monnickendam jongens 7:35
2 Manon Verdonck 2002 Volendam meiden 7:44
3 Emiel Joosten 2004 Edam jongens 8:32
4 Jan Runderkamp 2005 Volendam jongens 8:42
5 Eva Klouwer 2004 Volendam meiden 8:49
6 Esmée Rossenaar 2004 Edam meiden 8:50
7 Rosy Veerman 2004 Edam meiden 8:52
8 Karlijn de Waart 2004 Marken meiden 8:55
9 Mika van der Lei 2003 Monnickendam jongens 8:57
10 Sander Buikman 2004 Edam jongens 8:58
11 Daan Runderkamp 2005 Volendam jongens 9:17
12 Sem Vredevoort 2005 Edam jongens 9:33
13 Leandro Ouwehand 2004 Volendam jongens 9:40
14 Liz Jonk 2007 Volendam meiden 9:41
15 Anouk Sier 2004 Volendam meiden 9:50
16 Céline Visser 2005 Marken meiden 9:57
17 Jesse Joosten 2007 Edam jongens 10:05
18 Sil Conijn 2006 Edam jongens 10:11
19 Nina Bond 2005 Volendam meiden 10:21
20 Sven Heida 2007 Edam jongens 10:26
21 Kirsten Buis 2006 Oosthuizen meiden 10:36
22 Lily Veerman 2006 Edam meiden 10:43
23 Aukje Kleijne 2006 Oosthuizen meiden 10:54
24 Aurelia Leertouwer 2006 Edam meiden 10:55
25 Sophie Nieuweboer 2006 Edam meiden 10:56
26 Katie Zwarthoed 2007 Edam meiden 11:02
27 Claire Nieuweboer 2006 Edam meiden 11:11
28 Sanne Dijkhuizen 2004 Edam meiden 11:12
29 Caitlin Wals 2004 Volendam meiden 11:23
30 Layla Skhairi 2007 Volendam meiden 11:38
31 Youssra Skhairi 2008 Volendam meiden 11:40
32 Sien Peek 2007 Edam meiden 11:44
33 Nina Klouwer 2007 Volendam meiden 11:47
34 Wiebe Maas 2008 Edam jongens 11:53
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0