Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG 25 OKTOBER 2009

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.Geb. Jaar
1 Willem van 't Veer Lycurgus 35:15 MSen 1970
2 Maarten Krijnen Purmerend 36:06 Trim 1968
3 Ton Koning Volendam 36:08 Trim 1991
4 Veron Lust NEA Volharding 36:10 M45 1963
5 Jan Zwarthoed AV Edam 36:14 M55+ 1953
6 Ron Kuijer Lycurgus 36:46 M45 1964
7 Hans Bader NOVA 36:52 M40 1965
8 Thijs Mossel AV Edam 37:01 MSen 1989
9 Klaas Ettema AV Edam 37:06 MSen 1975
10 Arnoud Ritsma Lycurgus 37:11 M40 1967
11 Sander Collet AV Edam 37:27 MSen 1975
12 Bert Schalkwijk AV Monnickendam 37:35 M55+ 1948
13 D. van Zalinge AV Edam 37:56 M45 1959
14 Marten Mosch Krommenie 38:08 Trim 1963
15 Piet Mossel AV Edam 38:19 M45 1961
16 Cees Mossel AV Edam 38:27 M55+ 1952
17 Jan van der Veer Lycurgus 38:35 M40 1968
18 Edgar Griffioen Amstelveen 39:10 Trim 1969
19 John Buikman AV Edam 39:26 M40 1968
20 Dennis Looze Lycurgus 39:40 MSen 1985
21 Tyas Visser Edam 39:41 Trim 1988
22 Louis Helsloot Hoorn 40:05 Trim 1959
23 Jean Freese Lycurgus 40:25 M55+ 1949
24 Sven Hagen AV Edam 40:30 MSen 1974
25 Simon Kroon AV Edam 40:30 M40 1968
26 JJM Bond Volendam 40:32 Trim 1985
27 Willem de Widt AV Monnickendam 40:37 M45 1960
28 Rob de Vries avVN 40:37 M55+ 1948
29 Ronald Tromp Berkhout 41:03 Trim 1968
30 Johan Buijs Volendam 41:07 Trim 1966
31 Theo Nieuweboer Edam 41:16 Trim 1960
32 Wim Koning Edam 41:22 Trim 1964
33 Gijs Kramer Medemblik 41:31 Trim 1982
34 Corine Nelen AV Edam 41:35 VSen 1983
35 Reinout Sluiters AV Monnickendam 41:37 M45 1964
36 Marco Veerman Athlos 41:39 Trim 1971
37 Carlo Kes Phanos 41:39 MSen 1971
38 Sijmen Tol A.V. Edam 41:40 Trim 1975
39 Frans Vermeer Monnickendam 42:05 Trim 1952
40 Andrzes Piotrowski Kaczory (POL) 42:20 Trim 1975
41 Klaas Dekker Lycurgus 42:25 M55+ 1954
42 Walter Blom Edam 42:30 Trim 1965
43 Helmus de Kruijff Oudendijk Nh 42:30 Trim 1965
44 Peter Runderkamp Volendam 42:42 Trim 1977
45 Cor Grabijn Lycurgus 42:44 M55+ 1950
46 Theo Schilder Volendam 42:45 Trim 1973
47 Louis Oudhuis Volendam 42:52 Trim 1965
48 Hans Ras AV Monnickendam 42:52 M45 1962
49 Dirk Klaassen Lycurgus 43:05 M40 1968
50 Ton Spaan Assendelft 43:10 Trim 1964
51 Dirk Hakvoort Krommenie 43:21 Trim 1953
52 Cees Rood Zwaagdijk 43:22 Trim 1959
53 Erman Wijman Monnickendam 43:30 Trim 1962
54 Femke van der Pal Zaanland 43:33 VSen 1995
55 Lodi Peeters AV Edam 43:34 M55+ 1950
56 Jan Steur AV Edam 43:47 M50 1958
57 Peter Taam Edam 43:48 Trim 1963
58 Marco Mollee Lycurgus 43:49 M40 1966
59 Mark Slor Purmerend 43:49 Trim 1991
60 Tom Mol Volendam 43:50 Trim 1962
61 J. van Zalinge avVN 43:51 M50 1955
62 Marcel van 't Hoff Volendam 44:12 Trim 1966
63 Edwin de Wit Volendam 44:18 Trim 1975
64 Jan Koning Volendam 44:23 Trim 1962
65 Erik de Vos Krommenie 44:25 Trim 1962
66 Jan Schilder Volendam 44:32 Trim 1955
67 Fred Sinselmeijer A.V. Edam 44:34 Trim 1949
68 Paul Tang AV Monnickendam 44:36 M45 1962
69 Frans Baijens AV Edam 44:39 M55+ 1952
70 Jos Harthoorn Lycurgus 44:45 M50 1955
71 Erik Hartog Edam 44:48 Trim 1966
72 Piet Bleeker Volendam 44:58 Trim 1971
73 Wouter Molenaar Volendam 44:59 Trim 1982
74 Jan Slor Purmerend 45:01 Trim 1946
75 Cees Haan AV Edam 45:05 M55+ 1946
76 Rene Schilder AV Edam 45:09 MSen 1980
77 A.S. de Boer Loopgroep Hoorn 45:22 M55+ 1947
78 Joost Zaunbrecher Edam 45:23 Trim 1988
79 Robbert van Meulem Loopgroep Hoorn 45:23 M40 1968
80 Luc de Jong AV Monnickendam 45:26 M40 1967
81 Mai Neijens Atos 45:29 V45+ 1962
82 Frank Koning Volendam 45:43 Trim 1987
83 Allard van der Meer Eindhoven 45:56 Trim 1969
84 Ronald Kraaijenvanger Oegstgeest 46:00 Trim 1960
85 Fred Smit A.V. Edam 46:04 Trim 1959
86 Jack Buys A.V. Edam 46:10 Trim 1949
87 John Zoetebier Volendam 46:12 Trim 1971
88 Rien de Vreede Middenbeemster 46:22 Trim 1957
89 Cees Beets AV Edam 46:24 M40 1967
90 Jan Kok AV Edam 46:26 M55+ 1943
91 Bert Leek Oosthuizen 46:30 Trim 1981
92 Dick Kwakman AV Edam 46:30 M55+ 1953
93 Eric Wolfswinkel AV Monnickendam 46:32 MSen 1970
94 Jan Hendriks Zaandam 46:38 Trim 1948
95 W. Edam AV Edam 46:39 M55+ 1950
96 Kees Korver Edam 46:39 Trim 1957
97 Johan Jonk AV Edam 46:41 MSen 1974
98 Kevin Buijs Volendam 46:41 Trim 1983
99 Sjoerd Kijlstra Monnickendam 46:45 Trim 1968
100 Eric van Weerden Zaandam 46:55 Trim 1966
101 Martin Kes Volendam 46:58 Trim 1973
102 Neal Keijzer Volendam 47:03 Trim 1983
103 Frits Schilder Volendam 47:04 Trim 1976
104 Hein Kroon Volendam 47:06 Trim 1966
105 Jan Koning AV Edam 47:10 M40 1965
106 Kees Mooijer Volendam 47:13 Trim 1960
107 Hans de Gooyer Lycurgus 47:22 M55+ 1951
108 Randy Bos Purmerend 47:23 Trim 1980
109 Peter Beets Volendam 47:25 Trim 1974
110 Vincent van Duijnhoven Oostzaan 47:26 Trim 1966
111 Henri Greuter AV Edam 47:29 M45 1961
112 Angelique Kroon AV Edam 47:33 Trim 1972
113 Theo van Norden Lycurgus 47:36 M55+ 1949
114 Pieter Schilder Volendam 47:38 Trim 1992
115 Alie Zwarthoed AV Edam 47:40 V45+ 1960
116 Albert Koning Volendam 47:43 Trim 1982
117 Randy Kubben Edam 47:44 Trim 1979
118 J.J. Bakker avVN 47:48 M55+ 1943
119 Hilly Jonk-Schokker AV Edam 47:49 V45+ 1955
120 Gertjan Mul Edam 47:57 Trim 1978
121 Nico Kras Volendam 48:07 Trim 1954
122 Rosalinda Bakker-Rens AV Edam 48:10 V45+ 1952
123 Adri Oosterbaan Monnickendam 48:12 Trim 1959
124 Rein Spaans Monnickendam 48:14 Trim 1965
125 Fernand Kruijer Heerhugowaard 48:17 Trim 1980
126 Theo Mossel AV Edam 48:22 M55+ 1954
127 Jos Dekker AV Edam 48:25 MSen 1976
128 Cees Groot Edam 48:30 Trim 1964
129 Ton Guijt Volendam 48:31 Trim 1968
130 Ruud Maartens Enkhuizen 48:31 Trim 1961
131 Jan Meekel Edam 48:39 Trim 1966
132 Jaap Schilder Volendam 48:42 Trim 1961
133 Ben Karregat Volendam 48:43 Trim 1962
134 Reinder van der Meer Edam 48:46 Trim 1959
135 Jaap Lambalk AV Monnickendam 48:48 M55+ 1939
136 Teun Beets Edam 48:52 Trim 1961
137 Michiel ten Hagen Edam 48:52 Trim 1981
138 Eric Dekkers Monnickendam 49:17 Trim 1962
139 Frans Hogeterp Wormer 49:19 Trim 1960
140 Eduard van der Linde Monnickendam 49:20 Trim 1958
141 Peter Suurmond Edam 49:20 Trim 1971
142 Thomas de Lange Volendam 49:22 Trim 1978
143 Dave Smits Edam 49:25 Trim 1977
144 Harold Nijveen Hoorn Nh 49:30 Trim 1965
145 Ronald Heijeler Purmerend 49:35 Trim 1954
146 Johan Laan Edam 49:40 Trim 1979
147 Lorenz Snoek Volendam 49:42 Trim 1974
148 Cor Edam AV Edam 49:45 M45 1959
149 Piet Jong Blokker 49:45 Trim 1948
150 Ed Tuyp Volendam 49:53 Trim 1970
151 Tim van Bruggen Edam 49:56 Trim 1966
152 Bob Veerman Volendam 50:06 Trim 1971
153 Hans Blom De Goorn 50:09 Trim 1957
154 Tiny Kolijn-Zwarthoed AV Edam 50:13 V45+ 1952
155 Anton Stevens Monnickendam 50:15 Trim 1961
156 Bart Jannink Amsterdam 50:18 Trim 1967
157 Stefan van Weerden Zaandam 50:18 Trim 1994
158 Harrie van Diepen Blokker 50:31 Trim 1964
159 Annemieke Knuwer AV Monnickendam 50:39 V45+ 1952
160 Annemarie van Vliet Purmerend 50:41 Trim 1959
161 Cornelis Groot Purmerend 50:59 Trim 1961
162 Ingrid van Weerden Zaandam 51:04 Trim 1966
163 Peter Prins Purmerend 51:30 Trim 1963
164 Wim Dekker Purmerend 51:35 Trim 1950
165 Henk Overeem AV Edam 51:46 Trim 1946
166 Piet Segers AV Monnickendam 51:49 M55+ 1940
167 Nel de Goede Lycurgus 51:57 V45+ 1952
168 Hans van Delft Volendam 51:57 Trim 1960
169 Ineke Bouman AV Edam 52:02 V45+ 1959
170 Aty Duin NEA Volharding 52:10 V45+ 1949
171 Ellen Molenaar AV Edam 52:10 Trim 1965
172 Ronald Nooij AV Monnickendam 52:29 M55+ 1951
173 Jos Cornelissen Dutch Runners Gold 52:42 M45 1960
174 Thomas Kwakman Volendam 53:00 Trim 1994
175 Irene Sier Volendam 53:00 Trim 1983
176 Thomas Schokker Volendam 53:00 Trim 1994
177 Loek Kwakman Monnickendam 53:11 Trim 1941
178 Willem Jonk Volendam 53:12 Trim 1949
179 Saskia Veerman Volendam 53:15 Trim 1981
180 Ben Bruidegom Hobrede 53:32 Trim 1947
181 Gabriel Duifs Zwaag 53:46 Trim 1971
182 Simon Mooyer Volendam 53:57 Trim 1972
183 Debby Stevense Volendam 54:11 Trim 1969
184 Janneke Klouwer-Tol AV Edam 54:18 V45+ 1957
185 Nico Griek AV Edam 54:29 M50 1957
186 Lucie Schuszler Edam 54:56 Trim 1960
187 Josefine Breetveld Purmerend 54:58 Trim 1963
188 Dineke Burghouts AV Edam 55:00 V45+ 1953
189 Dick Wezel Purmerend 55:07 Trim 1955
190 Peter Lansbergen Assendelft 55:07 Trim 1953
191 Dirk Jan Visser Edam 55:44 Trim 1989
192 Jan Tol (Bout) Volendam 56:06 Trim 1948
193 James Fulkerson AV Monnickendam 56:06 M55+ 1945
194 Piet Dewaide Purmerend 56:06 Trim 1961
195 Johan Bond AV Edam 56:42 M50 1957
196 Rien Droomers Monnickendam 57:06 Trim 1948
197 Jaap Smit Volendam 57:22 Trim 1953
198 Jan Jonk AV Edam 57:53 M55+ 1951
199 Ron K. (Spinnekapmolen) Edam 58:05 Trim 1960
200 Lucia Veerman Volendam 58:57 Trim 1974
201 Marco Faase Huizen 59:08 Trim 1969
202 Nathalie Kes Volendam 1:01:38 Trim 1973
203 Theo Klouwer Edam 1:01:46 Trim 1948
204 Laura Vreugdenhil Monnickendam 1:02:22 Trim 1965
205 Angelique Boekelder Monnickendam 1:03:52 Trim 1967
206 Tom Zwarthoed Edam 1:04:31 Trim 1969
207 Johan Vogel Purmerend 1:06:11 Trim 1985


4,8 KILOMETER
PlaatsNaamWoonplaatsTijdGeb. Jaar
1 Jan Voorberg Wormer 19:50 1961
2 Guido Klaassen Uitgeest 20:30 1996
3 Jochem Jaarsma Zaandijk 23:06 1997
4 Jenny Steur Volendam 23:56 1995
5 Monique Schokker Volendam 24:04 1996
6 Odette Spaan Assendelft 24:29 1967
7 Astrid Schilder Volendam 25:29 1968
8 Gonnie Schokker Volendam 25:30 1968
9 Diane Kwakman Volendam 25:31 1990
10 Anna-Sophie Koning Volendam 25:31 1993
11 Lida Kwakman Volendam 25:37 1961
12 Daphne Veerman Volendam 25:50 1996
13 Maarten Jimminck Krommenie 26:35 1948
14 Miriam Kroes Krommenie 26:36 1958
15 Marianne Smits Edam 26:40 1966
16 Jan Souverein Bloemendaal 26:56 1939
17 Suzanne Mooijer Volendam 26:57 1972
18 Suzanne Smit Volendam 27:00 1971
19 Patrick Schans Edam 27:15 1995
20 Marga Gramberg Hellevoetsluis 27:25 1965
21 Simone de Vries Edam 27:25 1962
22 Ageeth Klaassen Uitgeest 27:29 1969
23 Mirjam Aberkrom-De Groot Volendam 27:31 1964
24 Margareth Koning Volendam 27:50 1966
25 Melanie Klene Volendam 27:50 1985
26 Joop Keetman Zaandam 27:53 1944
27 Petra Jaarsma-Visser Zaandijk 27:56 1965
28 Andrea van der Veen Edam 28:21 1968
29 Henny Jurriaans Warder 29:02 1954
30 Piet Huipen Edam 29:12 1939
31 Nel Rol Oostknollendam 29:16 1960
32 Tineke Langelaar Krommenie 29:16 1949
33 Mieke van Gelderen Wormerveer 29:20 1955
34 Jan Mooijer Volendam 32:13 1975
35 Barbara Koning Volendam 32:38 1975


2 KILOMETER JEUGDLOOP
PlaatsNaamWoonplaatsTijdGeb. Jaar
1 Johan Ouwehand Volendam 7:45 1997
2 Jeske van der Pal Westzaan 8:12 1997
3 Peter van Dijk Volendam 8:29 1998
4 Jelle de Jong Edam 8:35 1999
5 Femke Hooijberg Edam 8:40 1997
6 Jorn Kijlstra Monnickendam 8:45 2001
7 Sarah Visser Volendam 8:51 2000
8 Eline Runderkamp Volendam 8:59 2000
9 Juliet Koning Volendam 9:03 1999
10 Luuk Tierolf Edam 9:07 1999
11 Sil Sluiters Monnickendam 9:12 2000
12 Stan Arnolli Edam 9:13 1998
13 Wesley Meijer Edam 9:13 1997
14 Tim Conijn Edam 9:23 1998
15 Arianne Oor Edam 9:25 1998
16 Jordi Ouwehand Volendam 9:28 2000
17 Noah Suurmond Edam 9:30 2001
18 Quinty Kroon Volendam 9:31 1999
19 Jamiro Veerman Volendam 9:33 1999
20 Jordi Alcaide Romero Edam 9:36 2000
21 Steven Tierolf Edam 9:39 2001
22 Quinn Schilder Volendam 9:41 1996
23 Mieke Smit Volendam 9:43 2000
24 Jeanine Groot Edam 9:49 1998
25 Babette Groot Edam 9:53 2000
26 Romy B÷kenkamp Volendam 9:53 1998
27 Faye Damen Oosthuizen 10:00 1999
28 Jessica Schilder Volendam 10:00 1999
29 Job Vink Edam 10:00 1999
30 Amy Keyzer Volendam 10:00 1997
31 Maite van Dongen Volendam 10:02 1996
32 Yvonne Kes Volendam 10:04 1998
33 Aliza Kroon Volendam 10:04 1996
34 Max Guit Edam 10:04 2001
35 Anouk Schot Edam 10:09 2001
36 Koen van den Hogen Volendam 10:13 1999
37 Arjan Snoek Volendam 10:14 2000
38 Sharita Oor Edam 10:18 2001
39 Liset Kolkman Edam 10:22 2001
40 Marnix Kolkman Edam 10:39 2002
41 MylÚne Bakker Volendam 10:40 1998
42 Puck Hofman Edam 10:41 1998
43 Lisa Mooijer Volendam 10:44 2000
44 Tim B÷kenkamp Volendam 11:02 1997
45 Rosie Kroon Volendam 11:03 2000
46 Jesse Buhrs Edam 11:14 2001
47 Anne Wester Sluiters Monnickendam 11:25 2003
48 Ruby Dewaide Purmerend 11:26 1997
49 Sabine Veerman Volendam 11:32 1998
50 Lianne Runderkamp Volendam 11:43 2002
51 Lars Buhrs Edam 11:49 2003
52 Jitske Kijlstra Monnickendam 11:51 2004
53 Kaylie Kroon Volendam 12:06 2002
54 Samantha van 't Hoff Volendam 12:22 2000
55 Anne Veerman Volendam 12:26 2000
56 Loraine Tuijp Volendam 12:28 2000
57 Ilse Koning Volendam 13:34 2002
58 Ryan Meekel Edam 13:35 1999
59 Anne Mooijer Volendam 13:37 2002
60 Serena Koning Volendam 13:38 2000
61 Lucas Meekel Edam 13:41 2002
62 Sanne Hildesheim Edam 13:50 1998
63 Jessica Schans Edam 17:27 2000
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0