Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG 22 OKTOBER 2006

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 John Tol A.V. Edam 34:29 Heren
2 Sven Hagen A.V. Edam 34:49 Heren
3 Edwin Aardenburg DEM 34:53 M40
4 Adreano da Cruz A.V. Edam 35:03 Heren
5 Dick van Zalinge A.V. Edam 35:14 M45
6 Piet Mossel A.V. Edam 35:31 M45
7 Jan Hendrikse Vet. Nederland 36:10 Heren
8 Jan van der Peet A.V. Monnickendam 36:12 M45
9 Ger Kragten ATOS 36:12 M50
10 Bas Poot Nea Volharding 36:19 Heren
11 Sven Borghardt A.V. Monnickendam 36:38 Heren
12 Remco Metselaar A.V. Aalsmeer 36:39 Heren
13 Jan Zwarthoed (troet) A.V. Edam 36:40 M50
14 Remco Peetoom Phanos 36:48 M50
15 Theo van Graven DOKEV 37:09 M40
16 Peter Bosgoed ARO '88 37:36 Trimmer
17 Kees Mossel A.V. Edam 37:52 M50
18 Ronald Gordijn De Koplopers 38:00 M40
19 Sacha Mühlebach A.V. Monnickendam 38:17 Heren
20 Onne vand er Lee Amsterdam 38:20 Trimmer
21 Nelson Jonk A.V. Edam 38:21 Heren
22 Maarten Krijnen TVP 38:24 Trimmer
23 Robert Boersma Nea Volharding 38:29 Heren
24 Frans Bak A.V. Monnickendam 39:08 M40
25 John Buikman A.V. Edam 39:24 Heren
26 Dick Kwakman A.V. Edam 39:38 M50
27 Frans Dekker ARO '88 39:43 Trimmer
28 Ben Mesman A.V. Monnickendam 40:00 M55
29 Jos Dekker A.V. Edam 40:03 Heren
30 Ron Aardenburg DEM 40:11 M40
31 Sander Rietveld ATOS 40:12 M45
32 Tanja de Groot ATOS 40:12 V35
33 Niek Huider A.V. Edam 40:59 Heren
34 Angelic Keijzer A.V. Edam 40:59 V35
35 Wim Koning Edam 41:02 Trimmer
36 Sijmen Tol A.V. Edam 41:24 Heren
37 Truus Piels A.V. Monnickendam 41:30 V45
38 Jan Steur A.V. Edam 41:43 M45
39 Peter Taam Edam 41:45 Trimmer
40 Ronald Plat A.V. Edam 41:49 M40
41 Bernadette Simon A.V. Monnickendam 41:54 V40
42 Fred Smit A.V. Edam 41:55 M45
43 Frans van Mierlo Vet. Nederland 41:56 M55
44 Fred Meekel Purmerend 42:02 Trimmer
45 Gerie Tol A.V. Edam 42:14 V35
46 Carlo Kes Volendam 42:17 Trimmer
47 Adri Zijdewind Vet. Nederland 42:29 M55
48 Dave Spaander A.V. Edam 42:35 Trimmer
49 Naveen Radha Kishun Amsterdam 42:38 Trimmer
50 Jack Buys A.V. Edam 42:43 M55
51 Walter Blom Edam 42:47 Trimmer
52 Jan Brantjes Wormer 42:50 Trimmer
53 Henk Dekker A.V. '23 42:51 M45
54 Hen de Boer A.V. Edam 42:52 M40
55 Jan Dorland A.V. Edam 42:56 M55
56 Frans Baijens A.V. Edam 43:02 M50
57 Sander Groot Loopgroep Hoorn 43:14 Trimmer
58 Hilly Jonk A.V. Edam 43:30 V45
59 Rob Koning A.V. Edam 43:31 Heren
60 Jan Meekel Edam 43:55 Trimmer
61 Peter Bakker A.V. Edam 43:58 M55
62 Henri Greuter A.V. Edam 44:03 Trimmer
63 Rob Mol A.V. Edam 44:15 Trimmer
64 Evert Smit A.V. Edam 44:20 Trimmer
65 Helmig de Kruijff TVP 44:24 Trimmer
66 Lody Peeters A.V. Monnickendam 44:31 M55
67 Jan Tol A.V. Edam 44:48 M55
68 Derk Jan Broekema Amstelveen 44:58 Trimmer
69 Ben van de Heul Purmerend 45:07 Trimmer
70 Jan Nieuweboer A.V. Edam 45:09 Heren
71 Cees Groot A.V. Edam 45:11 M40
72 Jan Kok A.V. Edam 45:15 M55
73 Sjaak Smit Amsterdam 45:16 Trimmer
74 Nico Kras A.V. Edam 45:16 M50
75 Klaas Koning Volendam 45:18 Trimmer
76 Huub Boote A.V. Monnickendam 45:19 Trimmer
77 Simon Buys Volendam 45:20 Trimmer
78 Theo Koning A.V. Edam 45:25 M45
79 Jaap Schilder A.V. Edam 46:03 Trimmer
80 Peter van Nek Volendam 46:08 Trimmer
81 Jan Koning A.V. Edam 46:18 M40
82 Jan van Zalinge Vet. Nederland 46:21 M50
83 Ronald Heijeler Amsterdam 46:41 Trimmer
84 Elly Groet ARO '88 46:47 V45
85 Niek Wever ARO '88 47:00 M55
86 Johan Jonk A.V. Edam 47:06 Trimmer
87 Edwin van der Kwast Edam 47:12 Trimmer
88 Kees Korver A.V. Edam 47:13 Trimmer
89 Hein Zeeman Edam 47:20 Trimmer
90 Onno de Vent Wormer 47:28 Trimmer
91 Wiep Waal 47:28 Trimmer
92 Ruud Boot Nea Volharding 47:28 M40
93 John Buhrs Volendam 47:33 Trimmer
94 Jaap Lambalk A.V. Monnickendam 47:43 M55
95 Jaap van der Spek A.V. Edam 47:51 M45
96 Aty Duin Nea Volharding 47:55 V45
97 Piet Segers A.V. Monnickendam 47:55 M55
98 Martin Pool A.V. Edam 48:04 M55
99 Wim Roozendaal Amstelveen 48:05 Trimmer
100 Nick Brantjes Wormer 48:08 Trimmer
101 Hein Kroon Volendam 48:14 Trimmer
102 Jos Snel Nea Volharding 48:19 M55
103 Ben Bruidegom A.V. Edam 48:25 Trimmer
104 Gor Groet ARO '88 48:26 M55
105 Cornelis Groot Loopgroep Purmerend 48:26 Trimmer
106 Annabelle van der Heul Purmerend 48:27 Trimmer
107 Margareth Rood ARO '88 48:37 V40
108 Theo Kwakman A.V. Edam 48:44 Heren
109 Henk Veerman A.V. Edam 48:56 Trimmer
110 Roos Bakker A.V. Edam 48:57 V45
111 Joost Wolzak Amsterdam 49:00 Trimmer
112 Gisela Mühren A.V. Edam 49:10 V35
113 Ronald Mooij A.V. Monnickendam 49:22 M55
114 Ali Zwarthoed A.V. Edam 49:22 V45
115 Ton Guijt Volendam 49:24 Trimmer
116 Harry Sier Volendam 49:26 Trimmer
117 Nancy Eelzak Phanos 49:54 V35
118 Ruud Martens Enkhuizen 50:14 Trimmer
119 Diederik Miner A.V. Monnickendam 50:30 Trimmer
120 Willem de Boer A.V. Monnickendam 50:43 M40
121 Natashja Andringa A.V. Lycurgus 50:46 Trimmer
122 Piet van Zaanen A.V. Monnickendam 50:48 M55
123 Huub van Royen A.V. Edam 50:56 Trimmer
124 Martin Kes Volendam 51:05 Trimmer
125 Fred Nieuweboer A.V. Edam 51:08 Trimmer
126 Lharissa Zonneveld Zandvoort 51:09 Trimmer
127 Loek Kwakmans A.V. Monnickendam 51:15 Trimmer
128 Ineke van Boeschoten A.V. Edam 51:24 V45
129 Rien Droomers A.V. Monnickendam 51:31 M55
130 Hans Lurvink A.V. Edam 51:32 M55
131 Hans van Delri Volendam 51:48 Trimmer
132 Saskia Veerman Volendam 52:03 Trimmer
133 Louis Vink ATOS 52:04 M55
134 Dirk Langerveld Volendam 52:28 Trimmer
135 Lydia Brouwer A.V. Monnickendam 52:29 V40
136 Jerry Kesauly Amsterdam 52:42 Trimmer
137 Theo Klouwer A.V. Edam 53:21 Trimmer
138 Truus Doekes ARO '88 53:42 V45
139 Henk Wiggemansen Ter Aar 54:20 Trimmer
140 Theo Buijten A.V. Edam 54:38 Trimmer
141 Jan Karhof A.V. Edam 54:52 Trimmer
142 Lucie Schuszler A.V. Edam 54:57 Trimmer
143 Dineke Burghouts A.V. Edam 54:57 V45
144 Herman Bosschert Wijde Wormer 55:07 Trimmer
145 Hanneke van der Linden Beverwijk 55:22 Trimmer
146 Ada Peeters A.V. Monnickendam 55:56 V45
147 Jan Jonk Volendam 55:57 Trimmer
148 Bert Klomp Beemster 55:59 Trimmer
149 Jelle van Raalte Edam 56:31 Trimmer
150 São Meekel-da Costa Purmerend 56:50 Trimmer
151 Monique Plat Volendam 57:20 Trimmer
152 Bram van der Kreeke A.V. Edam 57:31 Trimmer
153 Piet Huipen A.V. Edam 57:32 M55
154 Fleur van 't Ende Purmerend 57:42 Trimmer
155 Cora Jongens A.V. Edam 57:51 Trimmer
156 Elisabeth Segers A.V. Monnickendam 58:49 V45
157 Jessica Kijser Amsterdam 58:51 Trimmer


4,8 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Freek Leber A.V. Edam 17:48
2 Kees Slegt A.V. Edam 22:53
3 Thomas Kwakman A.V. Edam 22:55
4 Jan Tuyp A.V. Edam 23:16
5 Thomas de Lange A.V. Edam 24:03
6 Anne-Sophie Koning A.V. Edam 24:03
7 Mike Vringer Purmerend 24:27
8 Dewi Vringer TVP 24:36
9 Hans Vringer TVP 24:40
10 Tom van Droffelaar Edam 24:43
11 Ricardo Aberkrom A.V. Edam 24:52
12 Coen Pols Edam 25:06
13 Piet Dewaide TVP 25:13
14 Rosanne van Nek Volendam 25:32
15 Pepijn Berkenbosch A.V. Edam 25:58
16 Jeanette Brevoord TVP 26:00
17 Laurens Sombroek A.V. Edam 26:31
18 Marianne Smits A.V. Edam 26:33
19 Mirjam Aberkrom A.V. Edam 26:35
20 Gonnie Schokker A.V. Edam 26:35
21 Lida Kwakman A.V. Edam 26:40
22 Monique Stuijt A.V. Edam 27:42
23 Wendy van Veen TVP 27:53
24 Rebecca Dado A.V. Monnickendam 28:45
25 Charelle Verbrugge Loenen aan de Vecht 29:10
26 Melisse Heiloo TVP 30:10
27 Coby Bosschert Neck 34:03
28 Sila Wiggemansen Ter Aar 35:27
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0