Nieuwsberichten
19-10-2014 marathon Amsterdam Goede prestaties tijdens de Marathon van Amsterdam
19-10-2014 Veldloop Abbekerk Bouke Bouma op podium 8 km veldloop Abbekerk
18-10-2014 DEEN Demonstratie AV Edam bij Deen Supermarkt
16-10-2014 OJC Afsluiting zomerseizoen op 1 november
13-10-2014 AV Edam Inschrijving clinic Mentale Krachttraining geopend
12-10-2014 AV Wieringermeer AV Edam op dreef bij het kogelslingeren in Wieringerwerf
12-10-2014 Vestingloop Winst voor Sven Hagen in de Simon Kroon Vestingloop
12-10-2014 MudSweatTrails Nico Zwarthoed wint Asics Duinentrail rondom Schoorl
12-10-2014 Pentland Skyline Cees Beets volbrengt Trailrun in Schotland
10-10-2014 Vestingloop Zondag Vestingloop: jeugd start om 10.30 uur
06-10-2014 WJC Inschrijf formulieren voor de Winter Jeugd Competitie online
05-10-2014 Love sport Beelden finale D-meiden deze week op Love sport
05-10-2014 Clubkamp CR voor Liset Kolkman met hoogspringen tijdens de clubkamp
05-10-2014 Singelloop Tweede plaats Arjen Akkermans Singelloop Breda
29-09-2014 Baanpraat Baanpraat nummer 6 van 2014 staat online
28-09-2014 Olympus 70 AV Edam actief op werpmeerkamp in Naaldwijk
28-09-2014 30vanAlmere Sandra Butter wint de 30 van Almere
28-09-2014 NK Estafettes Vier ploegen in actie tijdens het NK Estafettes weekeinde
27-09-2014 Schlafhorst Erwin Bokenkamp deelnemer Werfertag Palenberg
27-09-2014 G-Team Finale G-Competitie in het Olympisch Stadion
26-09-2014 D&T comp Bouke Bouma troeft Kees Karregat af op de afsluitende 5000 m. D & T
21-09-2014 Dam tot Damloop Vijf atleten onder de uursgrens tijdens de Dam tot Damloop
21-09-2014 Trail by the Sea Podiumplaats voor Nico Zwarthoed bij de Trail by the Sea
21-09-2014 HAC63 Jessica Schilder bewijst haar klasse in Hoogeveen
20-09-2014 Pupillen Comptitie Jur Bakker wint Pupillen Competitie Finale
19-09-2014 Leiden Atletiek Finale Kogel-Discus circuit met AV Edam deelname
19-09-2014 Koppelloop Familie koppelloop G-Team editie 2014
17-09-2014 AV Edam Zondag 5 oktober Clubkampioenschappen AV Edam
14-09-2014 Zeevangsloop Kees Karregat en Thijs Mossel winnen tijdens de Zeevangsloop
14-09-2014 Oerbos Survivalrun Twee teams A.V. Edam volbrengen Oerbos Survival Run.
13-09-2014 CD Competitie Zesde plaats voor D-Meiden in CD competitie finale Triathlon
10-09-2014 Grote Club Actie Zaterdag 13 september begint de Grote Clubactie 2014
07-09-2014  30 van Amsterdam Noord ondanks de Kermis
07-09-2014 D-Spelen Twee maal goud tijdens de D-Spelen in Amsterdam
06-09-2014 C Interland Derde plaats voor Jessica Schilder tijdens C-Interland
04-09-2014 D&T Competitie Eric van Santen soeverein naar de winst tijdens 1500 m. D&T
03-09-2014 Deen Clubactie Deen jeugdsponsor actie gaat weer van start!
31-08-2014 Kermis Wederom winst voor Team A.V. Edam 2 bij het steppen
31-08-2014 AAC Zilver en CR voor Jessica Schilder bij C-spelen
31-08-2014  Clubrecord Jelle de Jong tijdens Hoogspringgala in Zoetermeer
30-08-2014 Tofsportnacht Anita springt tijdens de streetvault op de Tofsportnacht in Leuven
29-08-2014 Kermisloop Spaanse winst tijdens Kermisloop 2014
24-08-2014 AV Sparta Discus geweld in Den Haag
22-08-2014 Flame Games Derde plaats voor Anita Karregat tijdens de Flame Games
19-08-2014 Flame Games Vrijdag 22 augustus: de FLAME GAMES
19-08-2014 D&T Competitie Eric van Santen op scherp voor de Kermisloop
16-08-2014 Trail des Fantomes Geranne Molenaar wint 13 km van de Trail des Fantomes
15-08-2014 AV Trias Clubrecord Bert Bouma 5000 mtr baan
01-08-2014 AV Trias Zomerinstuif Heiloo met zomerse resultaten
31-07-2014 Duincross Winst voor Thijs Mossel tijdens duinloop Schoorl
24-07-2014 MH17 A.V. Edam betuigd zijn medeleven met oud-lid Neeltje Tol
20-07-2014 Ricard Cotť Bokaal Derde plaats voor Anita Karregat tijdens Richard Cotť Bokaal
18-07-2014 Instuif Heiloo Peter Nuyens en Dick van Zalinge actief in Heiloo
07-07-2014 Flame Games Flame Games bezoeken: aanmelden tot 10 juli!
06-07-2014 Altis Erwin Bokenkamp wint werp 5kamp in Amersfoort
06-07-2014 Brussels grand prix Vierde plaats voor Anita Karregat tijdens Brussels grand prix
05-07-2014  Vierde plaats NK junioren 800m voor Femke Hooijberg
03-07-2014 Run Bike Run Kees Karregat winnaar eerste Run Bike Run
30-06-2014 Trainingen Start zomertrainingsschema van 7 juli t/m 15 augustus
29-06-2014 Prutmarathon Winst in Prutmarathon Monnickendam voor Sophie Koning
29-06-2014 OJC Goede opkomst bij tweede twee-uurs wedstrijd
27-06-2014 Leiden Atletiek Druk bezette kogel-discus circuit in Leiden
27-06-2014 D&T comp Edo Baart verslaat Eric van Santen tijdens 2000 m D&T
24-06-2014 Dijk tot Damloop Overwinning Thijs Mossel tijdens Intersport Dijk tot Damloop
23-06-2014 A.V. Edam Warm water afgesloten van maandag t/m woensdag
22-06-2014 A-Competitie Zesde plaats voor de A-Meiden tijdens competitie wedstrijd
22-06-2014 Sint Niklaas Zonovergoten Belgische 5kamp voor Erwin Bokenkamp
21-06-2014 CD Competitie C en D meiden winnen poule wedstrijd bij eerste CD thuiswedstrijd
20-06-2014 NIVO Het bestuur van A.V. Edam feliciteerd onze sponsor NIVO met 75 jarig bestaan
20-06-2014 Trackmeetings 800 en 1000 meter lopers testen zich in Utrecht
19-06-2014 Flame Games Flame Games : Met A.V. Edam naar een avondje topatletiek
17-06-2014 Training Jeugdtrainingen woensdag vervallen ivm voetbal Nederlands Elftal
16-06-2014 Dijk tot Damloop Inschrijven Intersport Dijk tot Damloop tot 20 juni
16-06-2014 OJC Groeiende opkomst tijdens vierde Onderlinge Jeugd Competitie wedstrijd
15-06-2014 NK Masters Goud voor Mirjam Aberkrom tijdens NK Masters
15-06-2014 G-Team G-Team tijdens Special Olympics 2014 in Heerenveen en Sneek
12-06-2014 Competitietraining LET OP: Zaterdag 14 juni aangepaste trainingstijden
10-06-2014 Sponsoring OOG Edam nieuwe sponsor kermisloop
10-06-2014 Manfred Vincent Mooijer oud- AV Edam lid overleden
09-06-2014 T-Meeting Derde plaats voor Anita Karregat tijdens T-Meeting Tilburg
09-06-2014 Pinkstermeerkamp CR hoogspringen voor Jelle de Jong tijdens Pinkstermeerkamp
07-06-2014 Edam Avond Eerste Edam Avond succesvol verlopen
07-06-2014 Survivalrun Zevende plaats voor Sophie Koning en Cees Beets bij Survivalrun Zeewolde
06-06-2014 Heer en Meester Jessica Schilder haalt uit met de discus in Warmenhuizen
05-06-2014 Samenloopvoorhoop Samenloopvoorhoop op de atletiekbaan op zaterdag 14 juni
03-06-2014 Multimate A.V. Edam krijgt een mooie check overhandigd van Multimate
01-06-2014 De Spartaan Liset Kolkman tweede tijdens meerkamp in Lisse
01-06-2014 Halve van Monnickendam Clubrecords op vijf en tien kilometer in Monickendam
01-06-2014 Eindhoven Atletiek Erwin Bokenkamp wint zilver op NK werpvijfkamp
30-05-2014 U-track Eric van Santen loopt onder de 9 minuten op de 3000 mtr
30-05-2014 A.V. Rijssen Manon Verdonck mist Clubrecord 800 m op een haar
29-05-2014 AV Trias Hemelvaartwedstrijd AV Trias met 800 mtr prestaties
29-05-2014 Harry Schulting Games Anita Karregat verbetert polsstok PR in Vught
29-05-2014 AV Gouda Natte stroopwafels in Gouda tijdens de instuif
27-05-2014 D&T comp Ton Koning loopt een 33'er op tijdens 10 km Tijdrit Dorland en Theunis
26-05-2014 Atletiekunie Senioren mannen in goede vorm tijdens de competitie
24-05-2014 Training Sandra Butter geslaagd voor het examen looptrainster 3
24-05-2014 CD Competitie D-Meiden landelijk derde in de CD-Competitie
23-05-2014 D&T comp Verrassende winst voor Johan Smit op de D&T 800
22-05-2014 Duinlopermeeting Femke Hooijberg loopt naar een dik Clubrecord tijdens Duinlopermeeting
18-05-2014 A-Competitie Femke Hooijberg naar clubrecord op de 800 tijdens A-Competitie
18-05-2014 Marathon Hoorn Clubrecord Geranne Molenaar op de 10 km tijdens Marathon Hoorn
18-05-2014 GACH Werpers in actie in Hilversum
17-05-2014 Pupillen Comptitie Snelle sprint levert Jur Bakker wist op tijdens Pupillen Competitie
17-05-2014 A.V. Hollandia Tweede plaats voor Anita Karregat tijdens Baancircuit wedstrijd
16-05-2014 G-Team Tien medailles voor het G-Team bij Zaanland
12-05-2014 Loopweek Mooie start loopweek met goede opkomst tijdens Dicerun
11-05-2014 Baanpraat Derde baanpraat 2014 staat online
11-05-2014 B-Competitie Middenmoterplaatsen voor de Jongens en Meiden B
11-05-2014 OJC Verregende eerste editie van de 2-uurswedstrijden
10-05-2014 AV De Spartaan Clubrecord Femke Hooijberg 1000 mtr
10-05-2014 CD Competitie Valse start voor de CD-Competitie in Almere
08-05-2014 D&T Competitie Eric van Santen loopt naar de winst op de 1000 m van de D&T Comp
07-05-2014 A.V. Edam Lid van verdienste Sjaak Reuzenaar overleden
06-05-2014 Loopweek Loopweek 2014 van 12 t/m 16 mei
05-05-2014 AV Noordkop AV Edam goed op dreef tijdens ploegencompetitie
27-04-2014 GAC Rick Westerdaal springt naar recordhoogte
25-04-2014 Leiden Atletiek AV Edam in actie in Leiden
22-04-2014 D&T comp Ton Koning zegeviert op de 3000 meter tijdens de D&T Competitie
21-04-2014 AV Triathlon Werpdriekamp op tweede paasdag in Amersfoort
18-04-2014 G-Team Podiumplaatsen voor het G-Team tijdens eerste competitiewedstrijd Krommenie.
16-04-2014 OJC Toenemende deelname aan de OJC wedstrijden
13-04-2014 KIVO 10 EM KIVO 10 Engelse Mijl prooi voor Thijs Mossel
13-04-2014 AV Altis Erwin Bokenkamp op dreef bij het kogelslingeren
13-04-2014 Marathon Londen Renť Schilder loopt PR tijdens marathon van Londen
12-04-2014 Pupillencompetitie 1e pupillencompetitie bij AV Startbaan in Amstelveen
09-04-2014 Stadskrant Interview met de voorzitter in de Stadskrant
07-04-2014 Trainingskamp Jeugd AV Edam geniet van trainingsweekend
04-04-2014 KIVO 10 EM Voorinschrijving KIVO loop
01-04-2014 D&T comp Eric van Santen wint openingswedstrijd D&T competitie
31-03-2014 Baanpraat Tweede baanpraat 2014 staat online
30-03-2014 Zandvoortrun Zandvoortrun met 2e plaats voor Jan Kok
29-03-2014 Marathon Diever Hilly Jonk op het podium tijdens de halve van Diever
29-03-2014 A.V. Lycurgus Goede prestaties Jeroen van het Hof bij nieuwe loopnummers wedstrijd
27-03-2014 D&T competitie D&T competitie start op 1 april met de 10 km
26-03-2014 OJC Vier clubrecords bij de OJC Coopertest
23-03-2014 SAV Eerste werpwedstrijd buitenseizoen in Grootebroek
23-03-2014 Volendam Dijkloop Geslaagde tweede editie Volendam Dijkloop
21-03-2014 Koningsspelen Vrijwilligers gezocht 2e Billyís Koningsspelen op vrijdag 25 april
16-03-2014 Spaarnwoudeloop Derde plaats voor Renť Schilder tijdens 30 km Spaarnwoude
09-03-2014 CPC Vijfde plaats Jan Kok tijdens NK halve marathon in Den Haag
09-03-2014 Munnikloop Winst voor Tyas Visser en Jeroen van 't Hof bij de Munnikloop
09-03-2014 Louis Vinkloop Klaas Ettema finisht als zesde senior tijdens de Louis Vink loop
08-03-2014 Districtscrossen Femke Hooijberg met een vierde plek het dichtste bij het podium
07-03-2014 Ledenvergadering Vrijdag 7 maart Algemene Ledenvergadering
07-03-2014 Trainingen Competitietrainingen starten vanaf 15 maart
06-03-2014 AV Edam Duintrainingen 2014 gaan zondag 9 maart van start
26-02-2014 Zomertrainingen Start zomertrainingen vanaf 3 maart
23-02-2014 Trail by the Sea Theo Nieuweboer volbrengt Trail by the Sea
21-02-2014 Formulieren Formulieren voor de jeugd en hun ouders voor de zomer 2014
16-02-2014 Atletiekunie Sven Hagen loopt naar zilver op NK indoor masters 800 mtr
15-02-2014 Atletiekunie AV Edam goed voor 2x brons op NK indoor Masters
13-02-2014 Clinics Eerste clinic Corestability zeer geslaagd bij A.V. Edam
09-02-2014 Groet uit Schoorl Eerste 32'er voor Eric van Santen op het NK 10 km in Groet
08-02-2014 NK Junioren Goud voor Noortje Meester tijdens NK Junioren A/B
05-02-2014 Clinic Donderdag 13 februari clinic Core Stability door Herman Tol
04-02-2014 Dortmund Jordi en Leandro Ouwehand halen PR in Dortmund
03-02-2014 Kamp Maandagavond in de kantine inschrijving voor Trainingskamp Lunteren
02-02-2014 Midwintermarathon Uitstekende tijden tijdens Midwinter in Apeldoorn
02-02-2014 Twiskemolenlopen Winst voor Eric van Santen en Gerie Schilder in 't Twiske
02-02-2014 Meeuwen Joey Plat wint laatste Meeuwenwedstrijd in Bergen aan Zee
02-02-2014 WJC Ruim zestig atleten volbrengen de laatste wintercross bij A.V. Edam
01-02-2014 Districtscrossen Mooie overwinning voor Manon Verdonck tijdens derde Districtscross Obdam
28-01-2014 Ledenvergadering Ledenvergadering verhuist naar vrijdagavond 7 maart
26-01-2014 Polsstokhoog Avondwedstrijd polsstokhoog in Amsterdam met CR voor Ruben den Boer
26-01-2014 Trail Xperience Spoorzoeken in de Den Helder met de Trail Xperience
25-01-2014 PEC1910 Twee clubrecords bij indoor in Apeldoorn
19-01-2014 C-Spelen Kogel goud voor Jessica Schilder met het NK Indoor in Apeldoorn
19-01-2014 Meeuwen Ton Koning viert de Meeuwenwinst in Schoorl
19-01-2014 Cross Arjen Akkermans en Femke Hooijberg crossen ver weg
18-01-2014 D-Spelen Drie maal Goud voor Marnix Kolkman tijdens Nationale D-Spelen
18-01-2014 Vondelparkloop Vijfde plaats voor Nico Zwarthoed tijdens avondeditie Vondelparkloop
12-01-2014 Halve van Egmond Uitstekend debuut voor Geranne Molenaar tijdens Halve van Egmond
11-01-2014 G-Atletiek Podiumplaats Rico Tol tijdens Indoor Galgenwaard
11-01-2014 Districtscrossen Blubberkoningin Manon Verdonck wint tweede districtscross
07-01-2014 Ladies Run Ladies Run van zondag 12 januari afgelast
05-01-2014 AV Castricum Duin- en strandloop Castricum met veel Meeuwen
01-01-2014 Sylvestercross Sylvestercross Soest op Oudejaarsdag met AV Edam
29-12-2013 Stax Manfred Mooyer loopt laatste clubrecords vh jaar
28-12-2013 St. Thomas Trailrun Podiumplaats Renť Schilder tijdens St. Thomas Trailrun
27-12-2013 Bestuur AV Edam zoekt een nieuwe jurycoŲrdinator
26-12-2013 Kerstcross Opmeer Sterk optreden van Eric, Femke en Eline tijdens de Kerstcross in Opmeer
26-12-2013 Duinloop Bergen Veel meeuwenlopers lopen tijdens de kerst in Bergen
21-12-2013 Linschoten Loop Eric van Santen 7e tijdens Linschoten Loop
20-12-2013 Perche aux Etioles Anita Karregat en Noortje Meester springen in Parijs
18-12-2013 Training Trainingsschema aangepast in de Kerstvakantie
15-12-2013 Meeuwen Ton Koning wint 8 kilometer meeuwenloop in Schoorl
14-12-2013 Indoor Alkmaar Hordenclubrecords sneuvelen tijdens Indoor Alkmaar
13-12-2013 A.V. Hollandia Eric van Santen mist Coopertest CR op ťťn meter
13-12-2013 Bootcamp A.V. Edammers lopen mee met bootcamp oriŽntatierun door gemeente
10-12-2013 Grote Club Actie Atletiekvereniging Edam haalt Ä 5.564 op met de Grote Clubactie
08-12-2013 St. George Cross Eline Runderkamp snelt naar de winst in Spierdijk
08-12-2013 Twiskemolenlopen Meeuwenwinst Ton Koning op de 10 km in het Twiske
04-12-2013 Lady's Run Op 12 januari een speciale Lady's Run vanaf het veld van A.V. Edam
01-12-2013 Duincross Podiumplaats Eline Runderkamp tijdens duincross in Den Helder
30-11-2013 AV Edam Let op parkeren in de vakken sporthal 't Bolwerck
29-11-2013 G-Team Familie-koppelloop G-Team met aansluitend bingo
24-11-2013 AV Wieringermeer Werp driekamp Wieringerwerf aan einde seizoen
24-11-2013 WJC Eerste wintercross op de baan met ruim 70 lopers
24-11-2013 st Nicolaasloop Ton Koning wint st Nicolaasloop in Monnickendam
24-11-2013 Warandeloop Vijf A.V. Edammers actief tijdens Warandeloop / NK Cross
23-11-2013 Indoor Amsterdam Eerste indoor voor Junoren CD van het seizoen bij Phanos
22-11-2013 Club van 100 Gezellige avond club van 100 leden
17-11-2013 7heuvelenloop Eric van Santen loopt naar een mooie tijd in Nijmegen
17-11-2013 Molenloop Ton Koning wint de Mooijers Mode Molenloop
17-11-2013 SAV-Cross Drie crossers actief tijdens derde wedstrijd crosscompetitie
10-11-2013 Loopgroep Hoorn Ere-plaatsen Meeuwen op de Eenhoornloop
10-11-2013 Dijkgatboscross Wederom vierde plaats voor Eric van Santen in het Crosscircuit
09-11-2013 Atletiekunie Looptrainersdag 2013 in Nijmegen druk bezocht
09-11-2013 Districtscrossen Femke Hooijberg wint eerste cross van de districtscross competitie.
06-11-2013 Educans Verslag van het avontuur van Didi van der Spek in EthiopiŽ
03-11-2013 AV Nova Boerenkoolloop: Ton Koning 4e op de 11 km
03-11-2013 Spaarnwoudecross Vierde plaats Eline Runderkamp tijdens Spaarnwoude cross
30-10-2013 Volendam in Beweging Volendam in Beweging overhandigd het G-Team een cheque van Ä 1000,-
27-10-2013 Parkcross Hoorn Vierde plaats Eric van Santen tijdens Parkcross Hoorn
27-10-2013 Werpdriekamp Sterke werpdriekamp van Matthijs Jong in Edam
26-10-2013 Hanzesport Erwin Bokenkamp draait goede werp 5kamp
25-10-2013 OJC Expeditie A.V. Edam tijdens de prijsuitreiking van de OJC
22-10-2013 wma 2013 Bert Schalkwijk wint goud op WK Masters 10.000 mtr
20-10-2013 Training Zaaltrainingen vervallen in de herfstvakantie
20-10-2013 Vestingloop Eric van Santen wint Simon Kroon Vestingloop
20-10-2013 Crossen Tweede plaats voor Bouke Bouma in de veldloop van Abbekerk
20-10-2013 TCS Marathon Amsterdam Drukbezochte marathon Amsterdam met AV Edam
19-10-2013 wma2013 Bert Schalkwijk wint zilver op WK masters 5000 mtr
19-10-2013 Educans Didi van der Spek in EthiopiŽ voor Educans
16-10-2013 Cross Winst voor Arjen Akkermans tijdens NK Cross voor politie ambtenaren
13-10-2013 AV Castricum Barre omstandigheden voor de Meeuwen
13-10-2013 marathon Eindhoven Goede halve marathon tijden ondanks het weer
09-10-2013 Clubactie Grote Clubactie in volle gang. Verdien korting op het trainingskamp
07-10-2013  JURYCO÷RDINATOR GEZOCHT (M/V)
06-10-2013 AV Zuidwal Erwin Bokenkamp wint werp vijfkamp Huizen
03-10-2013 Clubkampioenschappen Zondag a.s. Clubkampioenschappen in Edam
30-09-2013 Wintertrainingen Winterschema start vanaf 7 oktober op de baan en in het Bolwerck
29-09-2013 AV Startbaan Mannen Masters 2e op NEK 4x800 mtr estafette
29-09-2013 Singelloop Thijs Mossel snelt naar goede tijd tijdens de Singelloop in Utrecht
28-09-2013 NK Estafettes Brons voor de Jongens Pupillen A tijdens de NK Estafettes
27-09-2013 D&T competitie Eric van Santen wint 5000 m Dorland en Theunis Competitie
26-09-2013 Ledenadministratie Graag uw e-mail adres doorgeven aan de ledenadministratie
24-09-2013 Clubkamp Inschrijving voor de Clubkampioenschappen geopend
22-09-2013 Dam tot Damloop Eric van Santen snelt naar 57:57:51 tijdens de Dam tot Damloop
21-09-2013 G-Competitie Top prestaties tijdens G-Competitie finale in Edam
17-09-2013 D&T competitie Bouke Bouma trotseert regen het best op 800m
15-09-2013 Zeevangsloop Winst voor Eric van Santen in Middelie
14-09-2013 Pupillencompeitite Jur Bakker en Marnix Kolkman exelleren tijdens pupillen finale
14-09-2013 RA Erwin Bokenkamp's werpvijfkamp in Rotterdam
13-09-2013 KDC Lisse Finale kogel-discus circuit op vrijdag de 13e
08-09-2013 AV Atos - Triathlon Wedstrijden op zondag van de kermis
08-09-2013 Marktstadrun Purmeren Sven Hagen wint Marktstadrun in Purmerend
08-09-2013 D-spelen Goud en Zilver op D-spelen voor D-meiden
07-09-2013 Halve van Dalfsen Zevende plaats voor Arjen Akkermans in Dalfsen
07-09-2013 C Interland Jessica Schilder kogelt op de C-Interland in Almelo
05-09-2013 D&T Competitie Bouke Bouma sprint naar de winst tijdens 1500 D&T
01-09-2013 Haarlemmermeerrun Bert Schalkwijk loopt Nederlands record op de 10 km
01-09-2013 Ultmate Crossrun Winst A.V. Edam team tijdens Ultimate Crossrun in Den Helder
30-08-2013 Heer en Meester Vijfde plaats Jan Tuijp tijdens finale Heer en Meester baancircuit
29-08-2013 Kermisloop Eric van Santen wint de Kermisloop
24-08-2013 C-Spelen Zilver voor Jessica Schilder met het Kogelstoten op de C-Spelen
23-08-2013 kd circuit Fileleed naar Leiden voor het kogel-discus circuit
20-08-2013 D&T competitie Ook 3000m prooi voor Eric van Santen
19-08-2013 Kermisloop Donderdag voorinschrijving Kermisloop
17-08-2013 Trail des Fantomes Podiumplaatsen voor Leonie Schilder en Eric van Santen tijdens de Trail des Fantomes
13-08-2013 D&T Competitie Vincent Hazeleger pakt de winst tijdens de D&T 1 EM
09-08-2013 Trackmeetings AV Edam presteert goed in Utrecht
03-08-2013 WTG  Rick Westerdaal 8e op de 1500 mtr en 5e met hoog tijdens WTG
02-08-2013 AV Trias Goede prestaties bij instuif in Heiloo
29-07-2013 World Transplant Games Negende plaats Rick Westerdaal in Durban tijdens World Transplant Games
27-07-2013 Instuif Phonos Winst voor Eric van Santen tijdens instuif Phanos op de 1500 m.
27-07-2013 Memorial Rasschaert PR voor Johan Ouwehand op 400m in Ninove
20-07-2013 NK Senioren PR en vierde plaats voor Anita Karregat tijdens het NK Senoiren
19-07-2013 Instuif Edam Eric van Santen snelste 1500 loper tijdens Instuif in Edam
16-07-2013 PAC Instuif PAC Rotterdam met AV Edam deelname
12-07-2013 Instuif Extra wedstrijd: polshoog, 1500 en 5000 op vrijdagavond 19 juli
09-07-2013 D&T competitie Eric van Santen wint ook 2000m D&T competitie
07-07-2013 Lopen voor EthiopiŽ Ruim 100 lopers aanwezig tijdens de Loop voor EthiopiŽ
06-07-2013 AV Altis Goede werpresultaten vlak voor de vakantie
05-07-2013 Zomervakantie Vanaf aanstaande maandag aangepast trainingsrooster!
04-07-2013 D&T competitie Vijf clubrecords gevestigd tijdens 1000m D&T competitie
30-06-2013 NK Junioren Noortje Meester springt in Eindhoven naar het NK junioren brons
29-06-2013 NK Junioren Vierde plaats Femke Hooijberg op 800 meter tijdens NK Junioren
28-06-2013 KDC Ricardo Aberkrom goed op dreef bij het KDC
28-06-2013 Mont Blanc Marathon Veertigste plaats voor Saskia Veerman tijdens Mont Blanc Marathon
25-06-2013 AV Edam Winst voor Eric van Santen en Angelic Keijzer bij Dijk tot Damloop
23-06-2013 Werpvijfkamp Winst voor Erwin BŲkenkamp tijdens werpvijfkamp in Lokeren
23-06-2013 A-Competitie A-Competitie ploeg presteert netjes in Alphen aan de Rijn
23-06-2013 Open Zuidhollandse Clubrecord Jessica Schilder bij het speerwerpen in Barendrecht
19-06-2013 OJC Eerste OJC op nieuwe baan trekt bijna 80 atleten aan
18-06-2013 World Transplant Games Filmpje van de trainingsdag in Edam voor de World Transplant Games
17-06-2013 OJC Woensdag 19 juni OJC wedstrijd bij AV Edam
16-06-2013 Pup/CD wedstrijd Eerste Pup/CD wedstrijd op de nieuwe baan succesvol verlopen
15-06-2013 Ricard Cotť Bokaal Zware omstandigheden tijdens de Ricard Cotť bokaal
14-06-2013  Heer en Meester Baancircuit Hoorn
14-06-2013 G-Team Derde wedstrijd G-Atletiek competitie te Beverwijk
12-06-2013 Nijmegen Global Atl. Johan Ouwehand nadert 2 minuten grens
11-06-2013 World Transplant Games Nederlandse Atletiek ploeg traint in Edam
10-06-2013 Nieuwe Baan Zomertrainingen starten 10 juni vanaf de A.V. Edam kantine
09-06-2013 D&T competitie Engelse Mijl van D&T competitie uitgesteld
09-06-2013 AV Cialfo Erwin Bokenkamp wint NK zilver de kogel
09-06-2013 Nieuwe Baan Nieuwe Atletiekbaan onder grote belangstelling geopend
08-06-2013 Kantine A.V. Edam tekent convenant met gemeente over alcoholgebruik in de kantine
08-06-2013 AV Cialfo Mirjam Aberkrom goed voor 2x NK Goud
06-06-2013 Opening Baan Groote schoonmaak voor de opening door de donderdag loopgroepen
03-06-2013 Nieuwe Baan Opening baan op 9 juni gaat definitief door !!
03-06-2013 diverse Clubrecords blijven sneuvelen bij de jeugd
02-06-2013 baanreglement Bij een nieuwe baan hoort ook een nieuw baanreglement
02-06-2013 Marathon Hoorn Jan Zwarthoed wint bij M55 tijdens de halve Marathon in Hoorn
31-05-2013 Leiden atletiek kogel-discus circuit 2013 AV Edam in de ring
30-05-2013 OSC Eric van Santen wint 10 km tijdloop langs de Warderdijk
29-05-2013 OJC Verplaatsing OJC 3 van 3 juni naar woensdag 26 juni
29-05-2013 AV Castricum Duinlopermeeting instuif werpploeg AV Edam
28-05-2013 D&T competitie Donderdag 10 km D&T langs Warderdijk
28-05-2013 Studio Klein 2 Stef Baart en Wil Bouman in Studio Klein 2
24-05-2013 Track Meetings CR voor Femke Hooijberg op de 1500 m. tijdens Track Meeting Utrecht
18-05-2013 Flynth Record CR op de 800 m. MJB voor Femke Hooijberg in Hoorn
12-05-2013 Atletiekunie JA competitie op moederdag succesvol
12-05-2013 Dijkloop Volendam Mooie ereplaatsen voor Sandra Butter en Angelic Keijzer tijdens Dijkloop
10-05-2013 EVC 100 jaar Prachtige wedstrijd tussen Oud EVC-Klassiek AJAX voor G-Team
09-05-2013 Boek nieuwe Atletiekbaan Op zoek naar een goeie baan
09-05-2013 AV Gouda Stroopwafels in trek in Gouda
09-05-2013 AV Trias Clubrecord voor Manfred Mooyer (M45) op 800m
08-05-2013 Opening baan Programma opening baan op 9 juni
07-05-2013 A.V. Edam A.V. Edam informatiestand tijdens de Volendammer Dijkloop
07-05-2013 Nieuwe Baan Begin blauwe toplaag op de nieuwe baan
06-05-2013 D&T competitie Nieuwe datums voor D&T wedstrijden
05-05-2013 Grand Prix Fernand Mingels Anita Karregat naar 3e plaats met polshoog in Brussel
28-04-2013 KIVO 10 EM Rob Schrauwen en Angelic Keijzer winnen KIVO 10 EM
27-04-2013 De Spartaan Kogel-Discus circuit weer met AV Edam deelname
27-04-2013 HavenDijkHavenloop Winst voor Arjen Akkermans tijdens Haven Dijk Havenloop
26-04-2013 AV Zaanland Eric van Santen wint 1500 mtr testloop
26-04-2013 Trainingen Trainingen bij AV Edam gaan ook in meivakantie door
25-04-2013  Zondag 28 april: KIVO 10 Engels Mijl
24-04-2013  Jubileum wedstrijd Oud EVC-Klassiek AJAX
22-04-2013 Dankbetuiging Dankbetuiging Familie Kuenen
20-04-2013 CD competitie D-Meiden naar de tweede plaats in de Poule tijdens CD Competie
19-04-2013 G-Team G-Competitie start met eerste wedstrijd bij A.V. Zaanland
18-04-2013 AV Edam Aflasting en uitstel van thuiswedstrijden
15-04-2013 400m baan Aanleg nieuwe atletiekbaan gaat de goede kant op
14-04-2013 Marathon Rotterdam AV Edam atleten onder de 3 uur op de marathon
14-04-2013 Nescioloop Nescioloop 15 km met AV Edam ere-plaatsen
14-04-2013 AtletiekUnie Thomas Kwakman geslaagd voor Trainersopleiding
14-04-2013 B-Competitite Zesde plaats A.V. Edam meiden bij de B-Competitie
13-04-2013 Pup Competitie Top dag voor de Pupillen van A.V. Edam tijdens eerste competitiedag
12-04-2013 AV Hera Een frisse baancircuit start bij AV Hera
11-04-2013 D&T competitie Winst voor Eric van Santen op de 2EM langs de Warderdijk
09-04-2013 AV Edam Looptraining op maandagavond weer bij AV Edam
08-04-2013 AV Nea Thomas Kwakman op dreef bij het speerwerpen
08-04-2013 Kloetloop AV Edam succes op de 10 EM Kloetloop
07-04-2013 AV Hera Zonnige trainingspakkenwedstrijd AV Hera
02-04-2013 D&T competitie Eric van Santen heerst op 10km D&T
01-04-2013 AV Triathlon Koude werpdriekamp Paaswedstrijd
01-04-2013 Atletiekunie Startschot baanseizoen MILA junioren op Papendal
01-04-2013 AV Texel Zestig van Texel, 4x15 km estafette avontuur
30-03-2013 Transplantgames Rick Westerdaal naar World Transplant Games
30-03-2013 CrÍtes de Spa Winst bij Masters voor Gerie Tol tijdens CrÍtes de Spa
29-03-2013 Nieuwe Baan Jubileum boek naar aanleiding van de nieuwe atletiekbaan
28-03-2013 AV Edam Vanaf 9 april weer looptraining vanuit AV Edam
28-03-2013 OJC 1e OJC Coopertest zal in Edam worden georganiseerd
27-03-2013 D&T competitie Dorland & Theunis competitie start 2 april met 10 km
24-03-2013 Uitslagen Wedstrijden ingekort of afgelast door het weer
24-03-2013 Zandvoortrun Koude editie Zandvoortrun
24-03-2013 Kamp Koud, maar geslaagd trainingskamp in Lunteren
20-03-2013 AV Edam Maandag 25 maart start het zomerseizoen
18-03-2013 Runnersworld Spaarnwoudeloop 30 km voorbereidingsloop
18-03-2013 Louis Vinkloop Masters op dreef tijdens Louis Vinkloop
16-03-2013 NL DOET Geslaagde NLDoet dag door veel vrijwilligers bij A.V. Edam
16-03-2013 pupillen competitie Locaties pupillen competitie wedstrijden bekend
10-03-2013 AV Cialfo Winst voor Jessica Schilder bij indoor in Epe
10-03-2013 CPC run Ondanks kou toch snelle halve marathon tijden tijdens CPC
10-03-2013 A.V. Nea Angelique Kroon loopt de Munnikloop in Purmerend
09-03-2013 Vault Manchester Goud voor Noortje Meester tijdens Vault Manchester
09-03-2013 Districtscross AV Edam behaalt 1e en 3e plaats tijdens finale Districtscrossen
09-03-2013 Halve van de Waal Dorien Sombroek tweede master tijdens 10 km op Texel
05-03-2013 SIS SIS sportvoeding te koop bij Ton Koning
03-03-2013 Den Helder - Schagen Winst voor Saskia Veerman en Jan Zwarthoed in Den Helder
03-03-2013 Indoor Apeldoorn Zesde plaats Marnix Kolkman in Apeldoorn
01-03-2013 OJC Opgeven voor OJC en competitie wedstrijden
24-02-2013 NK junioren Geen medailles bij NK junioren
23-02-2013 Duintrainingen Zondag 24 februari starten de duintrainingen
17-02-2013 NK Senioren Zesde plaats op het NK Senioren voor Noortje Meester
17-02-2013 PTSV dortmund goede 800m tijden in Dortmund
12-02-2013 Ledenvergadering Dinsdag 12 februari Algemene Ledenvergadering
10-02-2013 NK Indoor Mirjam Aberkrom stoot naar zilver op NK indoor
10-02-2013 Groet uit Schoorl Heel veel PR's in Groet uit Schoorl run
09-02-2013 Districtscrossen Zes podiumplaatsen tijdens derde districtscross
03-02-2013 Marathon Apeldoorn Marathonploeg test zich in Minimarathon Apeldoorn
03-02-2013 Mastboscross Vijfde plaats voor Femke Hooijberg in Mastboscross
03-02-2013 A.V. Castricum Jan Zwarthoed en Piet Mossel lopen in Duincross Castricum
03-02-2013 WJC Bijna 50 crossers tijdens laatste wintercross jeugdcompetitie
02-02-2013 Polevault Zoetermeer Vijfde plaats voor Anita Karregat tijdens eerste Polsstokgala in Zoetermeer
26-01-2013 ARV Ilion Clubrecord hinkstapspringen voor Danny Groot
26-01-2013 Hellas Utrecht Goede 60m voor Jordi Ouwehand in Utrecht
25-01-2013 DubaÔ Marathon Twintigste plaats voor Eric van Santen tijdens 10 km in DubaÔ
22-01-2013 AV Nea Trainingen afgelast vanwege winters weer AV NEA
21-01-2013 ARV Ilion Erwin Bokenkamp wint indoor kogelstoten
21-01-2013 Meeuwen Jan Zwarthoed wint Meeuwen bosloop in de kou
20-01-2013 Abdijcross Zevende plek Femke Hooijberg in de Abdijcross
20-01-2013  John Buikman wint 71e Jagersplasloop
20-01-2013 Indoor Amsterdam PR voor Noortje Meester tijdens Indoor Amsterdam
20-01-2013 Indoor Apeldoorn Zilver voor Jessica Schilder bij C-spelen
19-01-2013 U-track/Phoenix Vrijdagavondindoor Utrecht
13-01-2013 Halve van Egmond Jan Zwarthoed tweede bij de M55 tijdens halve van Egmond
12-01-2013 Districtscrossen Twee podiumplaatsen tijdens tweede districtrscross
06-01-2013 Mijl van de Weere Bouke Bouma wint de mijl van de Weere
06-01-2013 Meeuwen Jan Zwarthoed snelste meeuw in Castricum
06-01-2013 WJC Eline Runderkamp vliegt over crossparcours
05-01-2013 A.V. PEC 1910 Clubrecords Anita Karregat en Johan Ouwehand in Apeldoorn
04-01-2013 U-track indoor Vrijdagavondindoor sprinten in Utrecht
02-01-2013 Facebook actie A.V. Edam vierde bij de Facebook actie van Molenaar en Zwarthoed
30-12-2012 Sylvestercross Brons voor Eric van Santen in de Sylvestercross in Soest
30-12-2012 Polsstokspringen Anita Karregat springt 3.70 in Sittard tijdens Eindejaarsmeeting
29-12-2012 STAX Drie keer CR voor Familie Ouwehand op 300m
26-12-2012 Kerstcross Femke Hooijberg tweede tijdens de Kerstcross
24-12-2012 Indoor Apeldoorn Inschrijven voor grote pupillenwedstrijd in Apeldoorn
23-12-2012 Meeuwen Jan Zwarthoed snelste meeuw tijdens 11 km in Schoorl
22-12-2012 Indoor Gent Drie PR's tijdens indoor in Gent
22-12-2012 Glazen huis A.V. Edam draagt z'n steentje bij tijdens Glazen Huis 2012
21-12-2012 WJC Locatie crossen WJC blijven ongewijzigd
21-12-2012 Indoor Utrecht Clubrecord voor Jordi Ouwehand op 50m horden
19-12-2012 A.V. Edam Grote sponsoractie van Molenaar en Zwarthoed Adviseurs
17-12-2012 Glazen Huis Zaterdag Sponsorloop Glazenhuis Edam-Volendam
09-12-2012  Zesde plaats Eric van Santen in st George Cross
09-12-2012 Meeuwen Iwan Smit snelste meeuw in 't Twiske
08-12-2012 Westcoastchallenge Kees Karregat loopt Westcoastchallenge van Den Helder naar Hoek van Holland
08-12-2012 Indoor Alkmaar Sterk debuut voor Desley Bokma bij indoor Alkmaar
02-12-2012 Crosscircuit Tweede plaats Sven Hagen bij M35 duincross in Den Helder
30-11-2012 AV Edam As. woensdag 5 december geen trainen!!!
28-11-2012 Papendal Nationale trainingsuitnodiging voor Jessica Schilder
25-11-2012 NK Cross Femke Hooijberg 7e op NK cross
25-11-2012 WJC Stormachtige pepernotencross in de Purmer
25-11-2012 Sintnicolaasloop Jan Zwarthoed derde tijdens de Sint Nicolaasloop in M'dam
24-11-2012 Westrandwegrun Dames op dreef tijdens de Westrandwegrun
18-11-2012 Molenloop Winst voor Kees Karregat tijdens de Mooijers Mode Molenloop
18-11-2012 Zevenheuvelenloop 53e plaats voor Eric van Santen tijdens de Zevenheuvelenloop
18-11-2012 Crosscircuit Vijftal crossers actief in het Streekbos in Grootebroek
17-11-2012 Districtscross Winst voor Femke Hooijberg bij de eerste Districtscross
14-11-2012 Wintercompetitie  Locatie eerste cross WJC zondag 25 nov bekend
12-11-2012 Molenloop Mooijers Mode Molenloop op zondag 18 november
11-11-2012 AV Phanos John Buikman 3e M35 Olympisch stadionloop
11-11-2012 Dijkgatcross Winst voor Femke Hooijberg tijdens Dijkgatcross
11-11-2012 Eenhoornloop Jan Zwarthoed wint 10 km van de Eenhoornloop
10-11-2012 Atletiekunie 17de Looptrainersdag in Nijmegen
10-11-2012 Hellas Utrecht Clubrecord en winst voor Marnix Kolkman
07-11-2012 Twitter Nieuw Twitter account met het laatste A.V. Edam nieuws
04-11-2012 Nea Run Winst voor Eric van Santen tijdens Nea Run
04-11-2012 Boerenkoolloop Meeuwen aan de boerenkool in Warmenhuizen
03-11-2012 Voorzitter AV Edam Dit jaar helaas geen kunststof meer op de nieuwe atletiekbaan
28-10-2012 Parkcross Goede opkomst A.V. Edam aan Parkcross in Hoorn
27-10-2012 Polsstokspringen Clubrecord Ruben den Boer tijdens Recordwedstrijd in Dordrecht
26-10-2012 Grote Club actie Nadering einde inleverdatum Grote Clubactie
22-10-2012 Districtscrossen Schrijf je nu in voor het districtscross seizoen 2012-2013
21-10-2012 Simon Kroon Vestingloop Simon Kroon Vestingloop op zondag 21 oktober
19-10-2012 Indoortrainingen Mogelijkheid tot het trainen in de Indoorhal in Ookmeer
16-10-2012 WJC Inschrijfformulier voor de Winter Jeugd Competitie
14-10-2012 AV Lycurgus Kogelslingeren Jan Tuijp in Krommenie
14-10-2012 4 mijl Groningen Goede tijden voor junioren bij 4 mijl van Groningen
14-10-2012 Nadine OK Run John Buikman in goed gezelschap Nadine OK Run
14-10-2012 Marathon Eindhoven Kees Karregat en Renť Schilder lopen Marathon Eindhoven
14-10-2012 Meeuwen Meeuwencompetitie start in Castricum met bosloop
11-10-2012 Vrijwilligersdag Zaterdag a.s. Vrijwilligersdag bij A.V. Edam
09-10-2012 Jeugdcommissie Zondag 14 oktober Bingo en Prijsuitreiking Jeugdcompetitie 2012
07-10-2012 Rondje Bergen Winst voor Kees Karregat tijdens Rondje Bergen
07-10-2012 Clubkampioenschappen  Drie clubrecords tijdens de clubkamp in Purmerend
07-10-2012 Huldiging Huldiging Medaillewinaars tijdens Clubkampioenschappen
07-10-2012 Marathon Brussel Negende plaats Leonie Schilder in Bussels Lady's Run
07-10-2012 Sloterplasloop Tweede plaats voor Saskia Veerman tijdens Sloterplasloop
30-09-2012 Marathon Berlijn Gerie Tol-Schilder loopt marathon Berlijn
30-09-2012 AV Edam Maandag 8 oktober start het winterseizoen
30-09-2012 Singelloop Utrecht NK 10 km op de weg in Utrecht met AV Edam
30-09-2012 NK Estafette NK Estafette dag 2: Brons dames masters op 4x200
29-09-2012 NK Estafette Brons en clubrecord voor JPC bij NK Estafette
28-09-2012 D&T competitie Overwinning D&T naar Eric van Santen en Femke Hooijberg
25-09-2012 AV Edam Aanstaande zaterdag 29 september geen trainen in Purmerend
24-09-2012 D&T competitie a.s. Vrijdag: Afsluitende 5 km Dorland & Theunis competitie
23-09-2012 Dam tot Damloop Zeven A.V. Edammers in top-100 van de Dam tot Damloop
16-09-2012 Urbanathlon Urbanathlon: ingekort en teleurstelling
16-09-2012 AV Impala Dames masters behalen 4e plaats in comp.finale
16-09-2012 Zeevangsloop Vele podiumplaatsen in Middelie tijdens de Zeevangsloop.
15-09-2012 Pupillencompetitie Sterke tegenstanders voor pupillen tijdens finale pupillencompetitie
15-09-2012 CD competitie Keurige zesde plaats D-Meiden tijdens landelijke CD finale
14-09-2012 Leiden atletiek Laatste wedstrijd kogel-discuit circuit
14-09-2012 400meterbaan 400 meterbaan klaar voor toplaag
13-09-2012 D&T competitie Kees Karregat grijpt winst op 2EM van D&T competitie
11-09-2012 Strongmanrun Milan Mazurel loopt de Strongmanrun
11-09-2012 D&T competitie 2 EM van D&T donderdag langs Warderdijk
10-09-2012 SAV Uitsmijterbokaal: Bokenkamp tegen Cadee
09-09-2012 30vanamsterdamnoord Vier podiumplaatsen tijdens bloedhete 30 van Noord
06-09-2012 Clubkampioenschappen Zondag 7 oktober Clubkampioenschappen. Schrijf je nu in!
02-09-2012 AV Haarlemmermeer Manfred Mooijer loopt pr op de 1/2 marathon
02-09-2012 D-Spelen Goud en Brons op de D-Spelen in Amsterdam
30-08-2012 Kermisloop Donderdag 30 augustus: Kermisloop
30-08-2012 Kermisloop Kees Karregat wint drukbezochte Kermisloop 2012
27-08-2012 AAC C-spelen voor Femke Hooijberg met veel regen.
27-08-2012 AV Zaanland Ereplaats Jelle de Jong op meerkamp
23-08-2012 400meterbaan De aanleg van de nieuwe baan loopt voorspoedig
21-08-2012 Evacs Brons voor Mirjam Aberkrom op EK Masters
19-08-2012 trailrunning Drie A.V. Edammers volbrengen Trail des FantŰmes
18-08-2012 Evacs EK Masters : Mirjam Aberkrom 6e kogelstoten
12-08-2012 400meterbaan 400meterbaan krijgt langzaam zijn vorm
11-08-2012 U-track Goede tijden voor AV Edam op 3000 mtr
04-08-2012 Clubrecords Clubrecords op de site bijgewerkt
03-08-2012 AV Trias PRs op 1000m tijdens zomerinstuif bij Trias
29-07-2012 GAC Beste tijd voor Sven Hagen op 800 mtr
29-07-2012 Phanos Clubrecords bij loopmeerkamp in Olympisch stadion
23-07-2012 400 meterbaan Start van het heien begonnen met het slaan van 800 palen
22-07-2012 Polsstokspringen Anita Karregat wint polshoog bij de Richard Cotť bokaal
21-07-2012 Phanos Sven Hagen loopt 800 mtr op Amsterdam Open
17-07-2012 D&T comp Bouma's beheersen de 800 meter D&T loop
15-07-2012 volendaminbeweging Jan Zwarthoed wint de loop tussen Marken en Volendam
13-07-2012 Utrack Snelle tijden tijdens Track Meeting in Utrecht
13-07-2012 Heer en Meester circuit Dagprijs voor Mirjam Aberkrom en CR voor Femke Hooijberg
11-07-2012 Training Alternatieve trainingen nemen een vlucht tijdens renovatie baan
07-07-2012 AV Hylas Baancircuitrecord kogelstoten Mirjam Aberkrom
07-07-2012 KBC Nacht Snelle 800m van Johan Ouwehand in Hechtel (BE)
06-07-2012 D&T competitie D&T competitie 1000m: Jeugd neemt de macht over
05-07-2012 Trainingen Woensdagtrainingen verplaatst naar het RKAV terrein
04-07-2012 Volendam in Beweging A.V. Edam steunt "Volendam in Beweging"
02-07-2012 D&T competitie 1000m D&T competitie donderdag op Kooiweg
01-07-2012 Blubberrace AV Edam atleten nemen deel aan Blubberrace in Overleek
01-07-2012 AV Lycurgus Lycurgusgames met records en goede prestaties
01-07-2012 Trailrunning Gerie Tol tijdens eerste Wieringermeer trail
30-06-2012 SAV Goede werponderdelen voor Erwin Bokenkamp
30-06-2012 Pupillencompetitite Pupillen wedstrijd in Purmerend goed voor veel persoonlijke records
27-06-2012 Dijk tot Damloop Intersport Dijk tot Damloop groot succes
26-06-2012 Pupillencompetitie Aanstaande zaterdag GEEN training in Purmerend
24-06-2012 AV Almere'81 Regenachtige heren competitiedag in Almere
23-06-2012 AC Waasland Internationale werpmeerkamp resultaat
23-06-2012 CD competitie D-meiden waarschijnlijk door naar landelijke CD finale
22-06-2012 Trainerscursus Intersport Dijk tot Damloop met basisschool estafette
22-06-2012 G-Team 3e competitiewedstrijd g-team bij ATOS
18-06-2012 400 meterbaan Maandag 18 juni start de bouw van de nieuwe baan
17-06-2012 AV Edam Laatste wedstrijddag op veld AV Edam
16-06-2012  Vanaf maandag wordt er op andere locaties getraind
16-06-2012 NK Senioren Zilver voor Leonie Schilder tijdens het NK Senioren
16-06-2012 OJC Twee Clubrecords tijdens OJC bij Nea Volharding
15-06-2012 Track Meetings Eric van Santen doorbreekt 9 minutengrens op de 3000 m.
15-06-2012 AV Castricum Uitslagen duinloper meeting Castricum
15-06-2012 Schadenberg Baancircuit Ruben den Boer verbetert CR Polshoog met 40 cm in Hoorn
14-06-2012 Dijk tot Damloop Voorinschrijving Intersport Dijk tot Damloop
12-06-2012 D&T competitie D&T competitie: Uitslagen 1 Engelse Mijl
10-06-2012 NK Masters NK Masters dag2 met 2x brons voor AV Edam
10-06-2012 Zuidasrun Kees Karregat wederom op het podium bij de Zuidasrun
09-06-2012 NK Masters Goud voor AV Edam op NK Masters
07-06-2012 Schuttevaer Roy Lagerburg en Jitske Kuiper strijden mee in de Schuttevaer race
03-06-2012  NK A/B Vierde plaats Daphne op NK Junioren met CR op horden
03-06-2012 Special Olympics Medaille regen op een natte zondag bij Special Olympics
03-06-2012 Halve van Monnickendam Johan Smit wint 10 km in Monnickendam
02-06-2012 Zeebodemloop Renť Schilder wordt derde in Lelystad tijdens de Zeebodemloop
01-06-2012 AV Zuidwal Uitslagen Zuidwal en goede voorbereiding
30-05-2012 AV Edam As. zaterdag 2 juni OJC wedstrijd bij Nea Volharding
28-05-2012 Pinkstermeerkamp CR hoogspringen voor Jelle de Jong bij Pinkstermeerkamp
28-05-2012 T-Meeting Polsstokdames op dreef tijdens T-Meeting in Tilburg
27-05-2012 AV Edam Aantal mensen gezocht die as. maandag willen helpen opruimen.
27-05-2012 Battle of the B's Daphne Veerman derde tijdens Battle of the B's
26-05-2012 CD-competitie Vlammende 100m van Johan Ouwehand bij CD competitie
25-05-2012 Utrack Clubrecord Sven Hagen 1500 mtr M35
25-05-2012 De Spartaan Kogeldiscuscircuit met warme resultaten
24-05-2012 CB Tijdrit 10 km prooi voor Eric van Santen tijdens D&T
20-05-2012 SAV Regen en zonneschijn tijdens seniorencompetitie
17-05-2012 AV Trias Hemelvaart wedstrijd AV Trias goed voor AV Edam
13-05-2012 AV Noordkop Masterscompetitie dames presteren goed aan zee
13-05-2012 Open ZHK Goud en Zilver voor Johan en Jordi Ouwehand op Steeple
13-05-2012 Marathon Hoorn Winst in Halve Marathon Hoorn voor Ton Koning
12-05-2012 AV Hollandia Mooie 1500 mtr tijden in Hoorn
12-05-2012 Pupillencompetitie Goede prestaties door pupillen AV Edam bij 1e competitiewedstrijd
11-05-2012 G-Team 2e competitiiewedstrijd G-team bij Lycurgus
09-05-2012 D&T competitie Laatste wedstrijd op sintelbaan: 1500m D&T
08-05-2012 400meterbaan Het is gelukt, een spiksplinternieuwe 400meterbaan !
07-05-2012 Lintjesregen De familie Baart bedankt iedereen voor de koninklijke onderscheiding
06-05-2012 Instuif Brussel Daphne Veerman naar CR 100 mH in Koning Boudewijnstadion
06-05-2012 GVAC NK werpvijfkamp masters dag2
05-05-2012 GVAC NK werpvijfkamp masters te Veldhoven
04-05-2012 Utrack 1500 mtr op nieuwe atletiekbaan in Utrecht
30-04-2012 AV Altis Wedstrijd voor werpers in Amersfoort
28-04-2012 Leiden Atletiek Kogel-discus circuit met AV Edam meters
27-04-2012 Lintjesregen Stef Baart verdiend een lintje
25-04-2012 A.V. Zaanland Sven Hagen wint 1500 meter bij testloop A.V. Zaanland
25-04-2012 OJC 130 atleten van Edam en Nea lopen de Coopertest voor de OJC
24-04-2012 D&T 2000m: Winst voor Eric van Santen en Femke Hooijberg
22-04-2012 KIVO 10 EM Kees Karregat loopt prachtige 54:30 tijdens KIVO 10 EM
22-04-2012 Trainersuitje Jaarlijkse trainersuitje dit maal op de scooter door de Jordaan
22-04-2012 AV Atos Competitie senioren van start bij AV Atos
17-04-2012 KIVO 10EM KIVO 10EM gaat zondag 22 april om 11.00 uur van start
15-04-2012 Pallas '67 Dames masters competitie
15-04-2012 B-Competitite B-Meiden vijfde in Heilo tijdens competitiewedstrijd
15-04-2012 Marathon Rotterdam Saskia Veerman doorbreekt de 3:30 grens in Rotterdam
15-04-2012 Nescioloop Jan Zwarthoed snelt naar een 1e plaats tijdens Nescioloop
14-04-2012 AV Noordkop Vrijdag de 13e baancircuit in Den Helder
13-04-2012 CD Evening Games Snelle 150 m voor Johan Ouwehand bij DEM
12-04-2012 D&T comp Prachtige 3000 m. tijdens D&T met toptijden als resultaat
11-04-2012 AtletiekUnie 11 AV Edammers starten met trainersopleiding
10-04-2012 Paashaas Uitslag wedstrijden 2e Paasdag
09-04-2012 Lions Heuvelloop Sander Collet wint 10 km in Overveen
07-04-2012 Deen Deen jeugdsponsor actie gaat weer van start!
02-04-2012 AV Edam Zomerseizoen gaat weer van start
01-04-2012 AV Hollandia Trainingspakkenwedstrijd 1 april Hoorn
01-04-2012 Nea Volharding Knappe tijd Eric van Santen tijdens Trainingsgrappenwedstrijd
31-03-2012 Dieversport Hardlopen in natuurgebied Diever
29-03-2012 Grote Club Actie Gratis kaarten voor Dungeon Amsterdam
29-03-2012 Atletiekunie Bijscholing looptechniek AV Edam
27-03-2012 D&T comp Eric van Santen wint openingswedstrijd D&T competitie
25-03-2012 SAV Streker kogelslingergames van goed niveau
25-03-2012 Circuit run Zandvoort circuitrun met zonnige omstandigheden
25-03-2012 kamp Uitslag vierkamp tijdens het trainingskamp in Lunteren
25-03-2012 Beetskoogkadeloop Piet Mossel tweede tijdens de 30e Beetskoogkadeloop
24-03-2012 Trainingskamp Dag 2 Trainingskamp zonnig en uiterst sportief
23-03-2012 Trainingskamp Jeugd AV Edam aangekomen in Lunteren
22-03-2012 Nieuwe Baan Wijziging bestemmingsplan goedkeurd door gemeente
18-03-2012 AV Hollandia Dijkenloop Hoorn met goede AV Edam klasseringen
18-03-2012 Trainingskamp Albufeira Portugeese wedstrijd leerzame wedstrijd voor A.V. Edammers
16-03-2012 D&T competitie Dorland & Theunis competitie start op dinsdag 27 maart
16-03-2012 NLDoet AV Edam dankt zijn vrijwilligers voor hun inzet
14-03-2012 AV Atverni Indoor Utrecht goede test voor Danny Kaars
14-03-2012 verkiezing Stem allemaal op onze penningmeester!
12-03-2012 Stadskrant AV Edam.nl benoemd tot website van de maand
11-03-2012 CPC Goede tijden tijdens CPC loop Den Haag
11-03-2012 diversen Mooi loopweer op zondagmorgen
10-03-2012 Districtscrossen AV Edam met 31 deelnemers bij Finale Districtscross
04-03-2012 Atletiekunie NK indoor masters goed voor 2 medailles
02-03-2012 NLDOET AV Edam doet ook mee met NLDOET
01-03-2012 Training Verkeerde jasje meegenomen van de training
28-02-2012  Duintrainingen weer gestart, pas op voor u snelheid!
23-02-2012 WJC Prijsuitreiking Winter Jeugd Competitie 2011 / 2012
22-02-2012 competities Diverse formulieren voor de jeugd wedstrijden
19-02-2012 Indoor Dordrecht Mooie overwinning Anita Karregat in Dordrecht
19-02-2012 Edam-Volendam Edam-Volendam Topsport-Gemeente 2011
12-02-2012 Groet uit Schoorl Jan Zwarthoed wint bij M55 tijdens Groet uit Schoorl
12-02-2012 NK Junioren Zevende plaats voor Daphne Veerman tijdens NK Junioren
11-02-2012 Districtscross Keurige prestaties tijdens koude 3e districtscross
10-02-2012 Jaarvergadering Dinsdag a.s. Jaarvergadering in de Kantine van A.V. Edam
05-02-2012 Midwinter Marathon Keurige 8e plaats Saskia Veerman tijdens Midwintermarathon
05-02-2012 Meeuwen Ton Koning wint ook laatste meeuwenwedstrijd in 't Twiske
05-02-2012 WJC Laatste cross WJC op besneeuwde baan
04-02-2012 Trainingskamp Aankomende week inschrijven Trainingskamp
04-02-2012 Jurycorps Themadag Jury in Lunteren
29-01-2012 Indoor Amsterdam Clubrecord Ruben den Boer met polsstokhoog in Amsterdam
29-01-2012 Meeuwen Ton Koning snelste in voorlaaste meeuwen wedstrijd in Schoorl
29-01-2012 Kaagloop Kaagloop met drie trainende A.V. Edammers aan de start
23-01-2012 Duintraining Inschrijven voor duintraining!
22-01-2012 WJC Clubrecord hoogspringen bij de MPA voor Anouk Schot
22-01-2012 Meeuwen Sander Collet wint meeuwenloop in Amsterdamse Bos
22-01-2012 C-indoor Apeldoorn Clubrecord 60m voor Johan Ouwehand bij C-spelen
22-01-2012 Indoor Ookmeer CR Daphne Veerman bij Indoor Phanos
21-01-2012 D-indoor Apeldoorn Jelle de Jong zilver, Jessica Schilder brons op D-spelen
21-01-2012 Indoor Zoetermeer Anita Karregat springt 3.52 in Zoetermeer
16-01-2012 Jaarvergadering Jaarvergadering: Wijziging huishoudelijk reglement
15-01-2012 Vondelparkloop Jan Zwarthoed tweede bij de M55 tijdens Vondelparkloop
15-01-2012 Meeuwen Ton Koning snelste op het strand van Bergen
14-01-2012 Nieuwe Baan Maandelijkse nieuwsbrief mbt de nieuwe baan
14-01-2012 Indoor Utrecht Clubrecord Jelle de Jong op de 60 meter Horden
08-01-2012 Halve van Egmond Eric van Santen loopt toptijd in Egmond aan Zee
08-01-2012 WJC Spannende duels tijdens tweede WJC Cross
07-01-2012 Perch aux Etoiles Mooi nieuw PR voor Anita Karregat in Parijs
07-01-2012 Districtscrossen Femke Hooijberg wint 2e districtscross in Anna Paulowna
06-01-2012 Indoor Utrecht Johan Ouwehand evenaart clubrecords op de sprint
31-12-2011 Sylvestercross Top en flop tijdens de Sylvestercross in Soest
29-12-2011 Polsstokspringen PR voor Anita Karregat in Sittard tijdens polsstokwedstrijd
27-12-2011 Kunststofbaan Hobbels en bochten op weg naar een nieuwe baan
26-12-2011 Meeuwen Definitieve winst voor Thijs Mossel in Meeuwencompetitie verzekerd
26-12-2011 diversen Sandra Butter 3e tijdens de Kerstcross Opmeer
22-12-2011 Marathons Aanvullingen gezocht voor de allertijdenlijst Marathon
21-12-2011 Wintertrainingen Trainingen Kerstvakantie
18-12-2011 Indoor Ookmeer CR GabriŽlla van der Wijck op 60 m. in Ookmeer
11-12-2011 st Georges Cross Eric van Santen 17e in de st Georges Cross te Spierdijk
11-12-2011 Meeuwen Thijs Mossel wederom snelste meeuw in Schoorl
10-12-2011 Indoorgala Alkmaar Clubrecords voor Johan Ouwehand bij indoor Alkmaar
04-12-2011 Meeuwen Winst voor Thijs Mossel tijdens meeuwenloop Castricum
04-12-2011 Duincross Sven Hagen 2e M35 tijdens Duincross Den Helder
29-11-2011 Trainingen Jeugd trainingen op Sinterklaasavond vervallen
27-11-2011 St. Nicolaasloop Weer winst voor Thijs Mossel, nu de Sintnicolaasloop in M'dam
27-11-2011 WJC Zware test voor de ET ploeg bij de eerste WJC - Cross
26-11-2011 Indoor Twee CR's tijdens eerste indoor Phanos
26-11-2011 Warandeloop Johan Ouwehand loopt naar de 16e plaats tijdens Warandeloop
21-11-2011 diversen Ondanks de mist nog meer hardloopnieuws AV Edam
20-11-2011 Mooijers Mode Molenloop Mistige Mooijers Mode Molenloop prooi voor Thijs Mossel
13-11-2011 Cross Circuit 2e plaats voor Sven Hagen bij de M35 Dijkgatbos Cross
13-11-2011 Eenhoornloop Derde plaats Jan Zwarthoed op de 10km van de Eenhoornloop
10-11-2011 Molenloop Zondag 20 november de Mooijers Mode Molenloop
07-11-2011 marathon NY Marathon NY geslaagd succes
05-11-2011 AV Nova Johan Ouwehand 3e bij districtscross NOVA
30-10-2011 Meeuwen Thijs Mossel verslaat Ton Koning tijdens 2e meeuwenwedstrijd
30-10-2011 Werpdriekamp Topdrukte op Herfst Werpdriekamp
25-10-2011 AV Monnickendam Online inschrijven voor St Nicolaasloop Monnickendam
23-10-2011 Vestingloop Eric van Santen wint Simon kroon Vestingloop
22-10-2011 OJC Prijsuitreiking met Bingo in de A.V. Edam Kantie
21-10-2011 Grote Clubactie Grote Club actie nadert het einde
20-10-2011 Vestingloop zondag 23 oktober: Simon Kroon Vestingloop
18-10-2011 AV Edam Feestavond AV Edam jeugdleden
16-10-2011 Marathon Amsterdam Toptijden Peter Runderkamp en Saskia Veerman tijdens Marathon Amsterdam
16-10-2011 Vrijwilligersdag Bestuur bedankt vrijwilligers met puzzeltocht en diner
11-10-2011 Nieuwe Media Twitterspreekuur met Sportarts
09-10-2011 Nadine OK Run Marathongroep loopt zich warm voor New York in Scharwoude
04-10-2011 Clubkampioenschappen Clubkampioenen van 2011 zijn bekend
30-09-2011 D&T competitie D&T: Eric van Santen wint afsluitende 5 km
25-09-2011 AV Startbaan dag2 NK Estafette drama en succes
25-09-2011 AV Edam Schrijf je tijdig in voor de districtscrossen
25-09-2011 30 van Almere Toptijd en winst voor Angťla de Boer in Almere op de 30 km.
24-09-2011 AV Startbaan Mooi weer en goede prestaties tijdens NK estafette
21-09-2011 NYC Marathon Startbewijs beschikbaar voor de New York City Marathon
18-09-2011 Dam tot Damloop Toptijden A.V. Edammers tijdens de Dam tot Damloop
17-09-2011 AV Noordkop Pupillen Finale wedstrijd in Den Helder
15-09-2011 Clubkampioenschappen Clubkampioenschappen en Prijsuitreiking OJC
13-09-2011 D&T competitie Dorland & Theunis competitie: Spannend slot op 2 EM
12-09-2011 AV Groene Ster Dames masters AV Edam Nederlands kampioen
11-09-2011 Zeevangsloop Diverse eerste plaatsen bij de Zeevangsloop
10-09-2011 Jungfrau marathon Rob Koning loopt opnieuw Jungfrau marathon
10-09-2011 CD competitie Landelijke CD finale met up's en down's in Best
09-09-2011 Grote Clubactie Zaterdag ochtend start lotenverkoop Grote Club Actie
09-09-2011 AV Nea Beste tijd Danny Groot 150 mtr sprint.
04-09-2011 30 van Amsterdam Noord 2e plaats Saskia Veerman tijdens 30 van A'dam Noord
04-09-2011 D-Spelen Brons Jelle de Jong tijdens de D-Spelen
03-09-2011 C-Interland GabriŽlla, Daphne en Mariska actief op C-Interland in Hengelo
01-09-2011 D&T competitie D&T: Winst voor Milan Mazurel op 800m
30-08-2011 D&T competitie Donderdag 1-9: Dorland en Theunis competitie 800m
28-08-2011 C-Spelen Finaleplaats Daphne Veerman met horden op dag 2 C-Spelen
28-08-2011 Hemmeromloop Jan Zwarthoed snelste bij M55 tijdens Hemmeromloop
27-08-2011 AAC Goud en Zilver op dag ťťn C-Spelen
26-08-2011 Kermisloop Eric van Santen en Angťla de Boer winnen Kermisloop
24-08-2011 Pupillen competitie AV Edam 17 september in finale pupillen competitie
20-08-2011 ARV Ilion Johan en Leandro Ouwehand op podium bij Ilion
19-08-2011 Kermisloop Donderdag 25 Augustus: KERMISLOOP vanaf 19.00 uur
12-08-2011 Track-Meetings 3000 m. PR's voor Eric van Santen en Kees Karregat in Utrecht
11-08-2011 Duinwedstrijdjes Tweede plaats Thijs Mossel tijdens Duinwedstrijd
07-08-2011 AV Trias 2e Avondinstuifwedstrijd Heiloo
23-07-2011 AV Trias Uitslag zomerinstuif AV Trias Heiloo
17-07-2011 EK Ostrava 7e en 8e plaats voor Denise Groot en Leonie Schilder
17-07-2011 Richard Cotť Bokaal Nieuw PR Anita Karregat tijdens Richard Cotť Bokaal
16-07-2011 U-track Sven Hagen loopt supertijd op 5000 mtr baan
14-07-2011 EK Ostrava Vrijdag springen Leonie en Denise op het EK<23 in Ostrava
14-07-2011  AFGELAST****800 m*****AFGELAST
13-07-2011 Duintrainingen Verhuizing Donderdagtrainingen Cees en Renť naar Schoorl
10-07-2011 G-Team Geslaagde jubileumviering van het G-Team
09-07-2011 aav'36 Uitslagen NK A/B Alphen aan de Rijn
09-07-2011 CD Eving Games Johan Ouwehand op podium bij CD Evening Games
08-07-2011 G-Team 15 jaar G-team AV Edam
06-07-2011 OJC Goede Coopertest door Jelle Hooijberg en Sarah Visser
05-07-2011 D&T competitie D&T: Thijs Mossel grijpt de macht op Engelse Mijl
03-07-2011 Lycurgus Games Kogelslinger CR's tijdens Lycurgers games
02-07-2011 Kogelslingeren Kogelslingerwedstrijd in Boskoop
02-07-2011 Zap Instuif Toptijd GabriŽlla op de 200 m. tijdens ZAP instuif in Amersfoort
02-07-2011 Pup Comp Evenaring CR voor Marnix Kolkman tijdens Pupillen competitie
01-07-2011 A.V. Nova Vijf werpers naar de finale Heer en Meester Baancircuit
30-06-2011 Energy for All Sponsorproject voor New York City Marathonlopers
29-06-2011 Atletissima 8e plaats AT voor Daphne Veerman in Namen, BelgiŽ
27-06-2011 Manfred Mooijer Manfred Mooijer komt dinsdag thuis
26-06-2011 Senioren Competitie Danny Piet snel tijdens competitie in Beverwijk
26-06-2011 CD/pup wedstrijd CR sprint voor Marnix Kolkman bij thuiswedstrijd
25-06-2011 CD competitie Daphne Veerman vliegt over horden bij CD competitie
24-06-2011 Baancircuit Diverse PR's bij Baancircuit Wedstrijd in Den Helder
23-06-2011 Dijk tot Damloop Winst Dijk tot Damloop naar Ton Koning en Angťla de Boer
22-06-2011 World Transplant Games Rick Westerdaal wordt 9e tijdens 1500 m. van de WTG
19-06-2011 Stoomtramloop Derde plaats Eric van Santen tijdens Stoomtramloop
19-06-2011 NK Masters Goud voor Anneke Vink op dag 2 van NK Masters
18-06-2011 NK Masters Goud met een zwart randje op de eerste dag NK Masters
18-06-2011 Werpvijfkamp Tweede plaats Erwin BŲkenkamp tijdens werpvijfkamp
18-06-2011 World Transplant Games 11e plaats voor Rick Westerdaal op de 5k in GŲtenburg
18-06-2011 Pup Comp Vier dagwinnaars tijdens tweede pupillenwedstrijd
17-06-2011 Dijk tot Damloop 23 juni: Theo Tol Dijk tot Dam Loop start om 19.00 uur
17-06-2011 Baancircuit Vele PR's tijdens Heer en Meester Baancircuit
17-06-2011 A-Atletiek Dick Tol en Frank van Zanten winnen 400 meter bij ATOS
16-06-2011 AV Castricum Werpers AV Edam druk in de weer in Castricum
13-06-2011 AAC Uitslag Battle of the B's
11-06-2011 CD mini bokaal CR's voor GabriŽlla, Daphne, Ruben en Marnix in Hoorn
07-06-2011 D&T competitie D&T: Winst voor Ton Koning op de 10 km individueel
05-06-2011 AV Startbaan Clubrecord Ed Buijs tijdens seniorencompetitie
05-06-2011 Halve van Monnickendam Angťla de Boer snelste dame bij Halve Monnickendam
03-06-2011 AV Edam Gezocht : 2e jurylid voor seniorencompetitie
03-06-2011 Rob Druppers Games CR GabriŽlla op de 150 m. tijdens Rob Druppers Games
02-06-2011 AV Trias Zonnige hemelvaartwedstrijd in Heiloo
02-06-2011 Goudse Stroopwafel Instuif Supertijd Daphne Veerman op de 100 m Horden
29-05-2011 Zuidas Run Prachtige overwinning Kees Karregat tijdens Zuidas Run
29-05-2011  2e plaats GabriŽlla van der Wijck tijdens sprint in Dronten
29-05-2011 Meerkamp Zaanland Drie maal zilver tijdens Meerkamp Zaanland
28-05-2011 AV Hera AV Edam steelt de show tijdens baancircuit
28-05-2011 U-track Sven Hagen werkt aan vorm voor NK masters
26-05-2011 D&T competitie D&T: Milan Mazurel verslaat Sven Hagen op 1000m
25-05-2011 AV de Gemzen Manfred Mooyer druk doende met mini-meerkamp in Heerde
23-05-2011 OJC Flitsende 1000m van Peter van Dijk bij 4e OJC
22-05-2011 AV Edam B-ploeg AV Edam doet goede zaken in Beverwijk
22-05-2011 GVAC Zilver en Brons op NK werp5kamp voor AV Edam
22-05-2011 Marathon Hoorn Jan Zwarthoed snelste bij M55 tijdens Halve van Hoorn
21-05-2011 GVAC NK Brons AV Edam NK masters werpen
21-05-2011 Pupillen competitie Marnix Kolkman evenaart CR op 40m bij SAV
21-05-2011 A.V. Hollandia PR 1500 meter voor Sven Hagen tijdens Flynth Recordwedstrijd
20-05-2011 G-team Resultaten 2e competitie-wedstrijd G-teams bij Phanos
15-05-2011 AV start '78 Dames masters AV Edam winnen in Steenwijk
15-05-2011 OriŽntatieloop Kees en Cees lopen OriŽntatieloop door Volendam
14-05-2011 Dam tot Damloop Loopclinic Dam tot Dam voor Boon medewerkers
14-05-2011 CD competitie Fantastische tijd GabriŽlla van der Wijck in Amsterdam
13-05-2011 SAV Goede zaken op vrijdag de 13e in Grootebroek
11-05-2011 OJC Resultaten van 3e OJC wedstrijd
10-05-2011 Jurycorps Jurycorps A.V. Edam in het nieuw gestoken
10-05-2011 D&T competitie D&T: Vier uit vier voor Sven Hagen na 1500m
08-05-2011 AV Hylas Senioren competitie goed van start in Alkmaar
07-05-2011 Werpdriekamp Erwin BŲkenkamp verbreekt stokoud CR kogelstoten
29-04-2011 Lindjesregen Benoeming Theo Buyten tot Lid in de orde van Oranje-Nassau
25-04-2011 HAC Helmond Openingswedstrijd HAC ontsierd door inbraak
25-04-2011 Marathon Utrecht Mooi debuut Dominique Pankow op de 1/2 marathon
25-04-2011 60 van Texel Vier ploegen A.V. Edam naar 60 van Texel
22-04-2011 AV Hylas Zonnige prestaties AV Edam vanuit Alkmaar
21-04-2011 D&T Competitie Sven Hagen wint ook derde wedstrijd in D&T competitie
20-04-2011 het Bestuur Beeindiging bestuursfunctie door Michael Bronsdijk
18-04-2011 OJC Resultaten van de tweede OJC
17-04-2011 KIVO loop Ton Koning wint KIVO 10 Engelse Mijl
17-04-2011 AV Hollandia Dames masters AV Edam goed van start in Hoorn
17-04-2011 AV Phanos Goede prestaties AV Edam tijdens B-competitie
16-04-2011 PSV atletiek Erwin Bokenkamp wint masters werp 5-kamp
16-04-2011 CD- competitie Goede prestaties bij CD competitie in Castricum
15-04-2011 G-Team Eerste competitiewedstrijd G-team in Beverwijk
11-04-2011 KIVO 10EM Zondag 17 april om 11.00 uur start de KIVO 10EM
10-04-2011 AV Hera Trainingspakkenwestrijd HERA met lentezonnetje
10-04-2011 Rotterdam Marathon Simon Kroon volbrengt marathon Rotterdam
10-04-2011 NEA Volharding Goede prestaties bij NEA
08-04-2011 D&T competitie Sven Hagen wint 3000 mtr D&T competitie
06-04-2011 OJC Woensdag 6 april eerste wedstrijd OJC
03-04-2011 kamp Zeer zonnig trainingskamp atletiekjeugd in Lunteren
31-03-2011 D&T competitie D&T competitie: Sven Hagen en Angelique Keijzer winnen 10 km
27-03-2011 SAV Clubrecord kogelslingeren Jan Tuijp
27-03-2011 Runners Zandvoort circuit run druk bezocht door Edam-Volendam
27-03-2011 Dieversport Uitslag Drents Friese Woldmarathon 2011
26-03-2011 Duintrainingen Morgen laatste duintraining. Let op ivm Zomertijd
26-03-2011 WJC Prijsuitreiking in de Waterdam na WJC 2011
20-03-2011 AV Heerenveen Uitslagen Indoor Heerenveen
20-03-2011 Dortmund Eerste plaats Gabriella van der Wijck in Dortmund
18-03-2011 Evaci 2011 Mirjam Aberkrom wint brons op het EK indoor Gent
16-03-2011 EK indoor Achtste plaats Frank van Dijk tijdens EK indoor in Gent
13-03-2011 www.uitslagen.nl Drukke zondag met veel wegwedstrijden
12-03-2011 Districtscross finale Peter van Dijk vijfde tijdens finale districtscrossen
11-03-2011 kamp Opgeven voor So you think you can dance voor trainingskamp
06-03-2011 Duintrainingen Zondag a.s. starten de Duintrainingen in Schoorl
06-03-2011 halve van Parijs Diverse PR's in Halve van Parijs
06-03-2011 Polsstokspringen Eerste polsstokwedstrijd A.V. Edam groot succes
01-03-2011 AV Aalst Johan Ouwehand loopt goede 1000 mtr indoor
27-02-2011 Atletiekunie NK indoor masters goed voor zilver en brons
27-02-2011 AV Obdam Sven Hagen wint 5 km Polderloop Obdam
25-02-2011 Jurycursus Tien juryleden volgden cursus voor het bedienen van de ET
22-02-2011 A.V. Edam Diverse formulieren voor het aankomende zomerseizoen
20-02-2011 WJC Remon Kraakman springt nieuw CR tijdens laatste WJC
15-02-2011 Ledenvergadering Jan Vlak benoemd tot lid van verdienste tijdens ledenvergadering
15-02-2011 Ledenvergadering Ledenvergadering weer probleemloos verlopen
13-02-2011 Groet uit Schoorl Vele topklasseringen masters Groet uit Schoorlrun
12-02-2011 PSV Eindhoven Winter werpwedstrijd in Eindhoven
06-02-2011 AC Waterland De Meeuwen zijn geland tijdens Twiskemolenloop
06-02-2011 NK Junioren Daphne Veerman springt naar Bronzen medaille op NK Junioren
06-02-2011 WJC Winderige derde cross van de Wintercompetitie
03-02-2011 World Transplant Games Rick Westerdaal geselecteerd voor World Transplant Games
01-02-2011 ledenvergadering Dinsdag 15 februari Algemene Ledenvergadering
30-01-2011 Lycurgusrun Kees Karregat naar 9e plaats in Krommenie
30-01-2011 De Meeuwen Tiende plaats Ton Koning in Beeckestijncross
29-01-2011 Indoor Blessure Anita Karregat tijdens wedstrijd Apeldoorn
28-01-2011 Gemeente Jaarlijkse gemeentelijke huldiging met veel A.V. Edammers
22-01-2011 C-Spelen Twee maal goud tijdens CD-Spelen 2011 in Apeldoorn
17-01-2011 A.V. Edam Overlijdensbericht Arie Lagerburg
16-01-2011 Polsstokspringen Limiet Leonie Schilder voor EK onder 23 in Leverkussen
16-01-2011 De Meeuwen Iwan Smit wint strandloop Bergen bij de meeuwen
15-01-2011 Indoor Clubrecord 60 m. Gabriella van der Wijck in Zoetermeer
09-01-2011 PWN Egmond Halve marathon Egmond met Edammer ere-plaatsen
09-01-2011 AV Edam 2e cross AV Edam met alternatieve start/finish
08-01-2011 Polsstokspringen Topsprongen in Dordrecht bij seizoensopeningswedstrijd
08-01-2011 Districtscross Twee podiumplaatsen tijdens tweede districtscross
07-01-2011 U-track Indoor Utrecht met clubrecords en tegenvallers
02-01-2011 AV Castricum Strand- en bosloop Castricum prooi voor de meeuwen
31-12-2010 Sylvestercross Sven Hagen in actie op de Sylvestercross in Soest
30-12-2010 polsstokspringen Polsstokdames nemen afscheid van de bondscoach
26-12-2010 Kerstcross Jan Dorland houdt Edammer eer hoog in Spanbroek
11-12-2010 AV Hylas Indoor Hylas Alkmaar goed voor clubrecords
07-12-2010 Nea Volharding Afgelasting Purmerbosmarathon
05-12-2010 SV Noordkop atletiek Duincross Den Helder met veel smeltende sneeuw
01-12-2010 AV Edam Buiten trainen bij lagere temperaturen
29-11-2010 AV Edam 1e cross AV Edam met fotofinish uitslag
28-11-2010 www.uitslagen.nl Ton Koning wint Sint Nicolaasloop
28-11-2010 Twiskemolenloop Winst voor Sven Hagen tijdens spiegelgladde Twiskemolenloop
21-11-2010 AV Nijmegen Snelle tijden bij de Zevenheuvelenloop
14-11-2010 Molenloop Ton Koning en Regina Veerman winaars Molenloop
08-11-2010 Molenloop Zondag a.s. de Mooijers Mode Molenloop
06-11-2010 Districtscrossen Grote A.V. Edam opkomst bij eerste districtscross
01-11-2010 Sponsorcommissie Nieuwe reklameborden rond rond de atletiekbaan
31-10-2010 Werpdriekamp Internationale aandacht voor Werpdriekamp
31-10-2010 AC Tion Indoor clubrecords Tessa en Jelly de Jong
28-10-2010 AV Edam Zondag 31 oktober werpdriekamp AV Edam
27-10-2010 Trainingen Polsstoktrainingsgroep halverwege stage Loughborough
26-10-2010 Grote Club actie Verlenging verkoopperiode Grote Clubactie loten
24-10-2010 AV Lycurgus Tim Bokenkamp werpt nieuw pr met kogelslingeren
24-10-2010 AV Edam Bernard te Boekhorst wint Simon Kroon Vestingloop
22-10-2010 AV Edam Zondag 24 Oktober Simon Kroon Vestingloop
20-10-2010 AV Edam Werpgroep AV Edam op weg naar Lanzarote
17-10-2010 Marathon Amsterdam Grote deelname aan Marathon Amsterdam
13-10-2010 Trainingen Traingingstijden 25 oktober vanwege herfstvakantie
10-10-2010 De Meeuwen Eerste meeuwenwinst dit jaar voor Ton Koning
10-10-2010 Zaanseschansloop PR's Regina Veerman en Gudy Zwarthoed tijdens Zaanseschansloop
09-10-2010 Vrijwilligersdag Vrijwilligers actief met boerengolf tijdens jaarlijkse verwendag
07-10-2010 Polsstokspringen Zware trainingsstage voor Leonie Schilder met Nederlandse polsstokselectie
06-10-2010 Districtscrossen Inschrijving voor de districtscrossen geopend
05-10-2010 Grote Clubactie Grote Club loten verkopers kunnen mooie prijzen winnen
04-10-2010 AV Edam Goede prestaties tijdens clubkamp van AV Edam
02-10-2010 AV Edam Familiedag AV Edam op Love tv
30-09-2010 AV Edam Chronoloog Clubkampioenschappen AV Edam
26-09-2010 AV Startbaan NK Estafette dag 2 met medailles en clubrecords
26-09-2010 Klimduinrun Derde plaats Leonie Schilder tijdens Klimduinrun
25-09-2010 AV Startbaan Regen en zon tijdens de 1e dag NK estafette
25-09-2010 G-Team Frank van Zanten wint 100m tijdens finale G-Competitie
19-09-2010 AAC AV Edam wint 2x goud tijdens de pupillen finale
19-09-2010 Damloop Goede tijden AV Edammers op de Dam tot Damloop
19-09-2010 NK Meerkamp Johan Ouwehand 8e op NK Meerkamp voor de D-Junioren
19-09-2010 Familiedag Winst voor de bananen tijdens de familiedag
15-09-2010 A.V. Edam Overlijdensbericht Jaap van der Spek
14-09-2010 Clubkampioenschappen Inschrijving geopend voor de clubkampioenschappen
14-09-2010 D&T loopcompetitie Milan Mazurel wint regenachtige 1 Engelse Mijl
13-09-2010 PAC Rotterdam Opnieuw zilver voor de dames Masters NK ploegen
13-09-2010 Zeevangsloop AV Edam atleten goed van voren tijdens Zeevangsloop
12-09-2010 GAC Hilversum Danny Groot springt 6.79 mtr ver tijdens Arena Games
11-09-2010 Jungfrau marathon Rob Koning volbrengt Jungfrau marathon
08-09-2010 Grote Club actie Woensdagavond uitgifte van de Grote Clubactie loten
05-09-2010 AV Phanos Johan Ouwehand wint goud tijdens de D-Spelen
01-09-2010 Domspringen Afsluiting seizoen op Domplein in Aachen voor Leonie Schilder
30-08-2010 Dam tot Damloop Wedstrijd startnummer voor Dam tot Damloop gezocht
29-08-2010 Hemmeromloop Jan Zwarthoed wordt 2e master 50 in Hemmeromloop
29-08-2010 Kermis A.V. Edam wint autopedrace tijdens Edammer kermis
28-08-2010 Baancircuit Derde plaats Leonie Schilder in Breda met polsstokhoogspringen
27-08-2010 Schadenberg Baancircuit Mirjam Aberkrom winnares Schadenberg Baancircuit
26-08-2010 Kermisloop Sven Hagen winnaar Kermisloop 2010
22-08-2010 Polsstokspringen Anita, Jenny en Ruben winnen tijdens Richard Cotť bokaal
22-08-2010 AAC Nationale C-Spelen dag 2 Gemiste kansen
22-08-2010 Hylas Drie maal eerste plaats voor GabriŽlla van der Wijck
21-08-2010 AAC Martin Schokker slingert clubrecord tijdens C-Spelen
20-08-2010 AV Gouda Zakje stroopwafels beste resultaat bij AV Gouda
19-08-2010 AV Edam Milan Mazurel wint 2 Engelse Mijl D&T competitie
15-08-2010 AV Sparta Sparta Games met vleugje Thailand festival
13-08-2010 T&F kampen Daphne Veerman en Garbiella van der Wijck naar Track and Field Kamp
08-08-2010 Brusselsgrandprix Winst in Brussel voor Leonie Schilder bij Brusselsgrandprix wedstrijd
07-08-2010 AV Pec Jan Tuijp maakt het waar bij het kogelslingeren
30-07-2010 AV Trias Mirjam Aberkrom goed op dreef tijdens zomerinstuif
30-07-2010 Track-Meetings PR voor Daphne Veerman in Utrecht met polshoog
29-07-2010 Polderloop Drie A.V. Edammers actief tijdens Polderloop de Kwakel
28-07-2010 EK Barcelona Denise Groot mist finale tijdens EK in Barcelona
25-07-2010 AV Phanos Loopinstuif Phanos goed voor snelle 600 mtr tijden
24-07-2010 familiedag Inschrijving voor de 2e familiedag geopend
17-07-2010 NK Senioren Anita Karregat naar 4e plaats tijdens NK Senioren
16-07-2010 AV Trias Uitslagen zomeravondinstuif Heiloo
09-07-2010 Sponsorcommissie Schenking ETB Cas Sombroek voor nieuwe atletiekbaan
09-07-2010 U-track Track meeting op alternatieve locatie
09-07-2010 Avondinstuif CR Johan Ouwehand met polshoog in Olympisch Stadion
05-07-2010 Triade Mooie opbrengst voor nieuwe baan door sponsorloop Triade
04-07-2010 AV Lycurgus Goede werpprestaties tijdens de Lycurgusgames
04-07-2010 A.V. Zaanland Johan Ouwehand en Vijf C-Juniores volbrengen meerkamp in Zaandam.
03-07-2010 Baancircuit Fantastische polsstokdag in Uden beloond met records
03-07-2010 Zap Instuif Dames clubrecord Didi van der Spek met speerwerpen
03-07-2010 Minibokaal GabriŽlla van der Wijck wint Minibokaal in Hoorn
02-07-2010 AV Edam Dinsdag 6 juli aangepaste training ivm WK voetbal
30-06-2010 Namen Clubrecord polsstokhoogspringen voor Leonie Schilder in Namen
29-06-2010 OJC Laatste OJC op de baan met goed hoogspringen
27-06-2010 Diversen Clubrecord Johan Ouwehand 1000 mtr hindernis
26-06-2010 NK A/B AV PEC Thomas Kwakman slingert clubrecord tijdens NK A/B
26-06-2010 Pup Comp CR's voor Liset Kolkman en Ravi Bitter tijdens Pup Comp
24-06-2010 AV Edam Sven Hagen wint Rabo Dijk tot Damloop
22-06-2010 Clubblad Datum inleveren copy clubblad anders als vermeld
22-06-2010 Trainingen Trainingen in de zomervakantie
20-06-2010 AC Tion Dames Masters plaatsen zich voor de competitiefinale
20-06-2010 AC Waasland Erwin Bokenkamp wint werp 5-kamp in Belgie
20-06-2010 AV Edam Uitslag C/D Pup wedstrijd AV Edam
19-06-2010 KNAU Goede prestaties AV Edam tijdens de gebiedsfinales
18-06-2010 AV Edam Sven Hagen wint 2000 mtr D&T loopcompetitie
14-06-2010 OJC C-Pupillen benaderen clubrecords bij het hoogspringen.
13-06-2010 AV Gemert Johan Ouwehand 5e tijdens Brabantse meerkamp
13-06-2010 AV Scorpio Opnieuw medailles op 2e dag NK Masters
13-06-2010 AV Trias Goede prestaties jongens-B tijdens competitie
12-06-2010 NK Masters Goud voor Mirjam Aberkrom tijdens NK Masters
11-06-2010 Fuck Drugs Startschot is gevallen voor de Fuck-Drugs loopmarathon
09-06-2010 D&T Competitie Glibber en glij wedstrijd over 800 meter tijdens D&T Loopcompetitie
07-06-2010 Sportkoepel 2e weekeinde van juni Anti Drugs loop bij A.V. Edam
06-06-2010 Halve van Monnickendam Angťla de Boer wint 10 km in Monnickendam
06-06-2010 Special Olympics G- team scoort 34 medailles op de Special Olympics
05-06-2010 Pup Comp Clubrecords Marnix Kolkman en Ravi Bitter tijdens pupillencompetitiewedstrijd
02-06-2010 MM Competitietraining C/D op vrijdag 4 juni ipv zaterdag
31-05-2010 OJC Snelle sprinttijden tijdens 4e OJC wedstrijd
30-05-2010 PSV Eindhoven Erwin Bokenkamp wint goud op NK werpvijfkamp
30-05-2010 Polsstokspringen Leonie Schilder springt 3.71 tijdens grote prijs Lokeren
29-05-2010 CD competitie GabriŽlla van der Wijck loopt naar 3e plaats AT tijdens Competitie
29-05-2010 PSV atletiek Records en medailles tijdens NK werpen Masters
28-05-2010 SAV Grootebroek Clubrecord JB kogelslingeren aangescherpt bij SAV
27-05-2010 D&T Competitie Sven Hagen snelste tijdens 10km tijdloop D&T loopcompetitie
24-05-2010 AV Startbaan Johan Ouwehand 5e tijdens Pinkstermeerkamp
23-05-2010 HAC Helmond Jan Zwarthoed wint zilver op NK 10.000 mtr baan
23-05-2010 AAC Battle of the B's goed voor clubrecord kogelslingeren
22-05-2010 AV Hollandia Mooie 1500 mtr van AV Edammers tijdens baancircuit
21-05-2010 AV Hera Records tijdens zonnige instuif bij AV Hera
16-05-2010 AV Atos Jongens-B competitie goed van start bij AV Atos
16-05-2010  Geslaagd debuut Rob Koning op de marathon
14-05-2010 NSK Studentenrecord voor Leonie Schilder tijdens NSK
14-05-2010 Werpdriekamp Druk bezochte werpdriekamp in Edam
14-05-2010 Eveninggames Driekamp voor Johan Ouwehand en Ruben den Boer
13-05-2010 AV Trias Hemelvaart instuif Heiloo goed voor 3 clubrecords
13-05-2010 Typhoon GabriŽlla van der Wijck loopt baanrecord in Gorinchem
11-05-2010 D&T loopcompetitie Milan Mazurel wint 1000 mtr D&T loopcompetitie
10-05-2010 OJC Frisse omstandigheden tijdens 3e OJC
08-05-2010 U-track Goede prestaties AV Edam tijdens koude Trackmeeting
28-04-2010 AV Cialfo Manfred Mooyer wint dagprijs hinkstapsprong in Epe
27-04-2010 D&T Loopcompetitie Sven Hagen wint spannende 1500 mtr D&T Loopcompetitie
25-04-2010 Sen Competitie Dames Competitieploeg afgemeld voor eerste competitiewedstrijd
24-04-2010 Almere '81 Uitslag junioren C/D competitie Almere
23-04-2010 G-Team Grote deelname eerste competitie g-teams bij A.V. Edam
19-04-2010 Tenerife Eindelijk zicht op terugkeer naar Nederland ?
19-04-2010 Nike Hilversum city run Sven Hagen loopt goede 5 km tijd in Hilversum
19-04-2010 OJC Jeugd AV Edam al aardig in vorm tijdens 2e OJC
18-04-2010 AV Edam Piet Mossel wint KIVO 10 Engelse Mijlen
18-04-2010 AV Start'78 Dames masters goed op dreef tijdens de competitie
17-04-2010 AV Altis Opnieuw 3 clubrecords voor Erwin Bokenkamp
17-04-2010 Pup Competitie Clubrecord Ravi Bitter tijdens Pup competitie Nea Volharding
16-04-2010 Tenerife Trainingsstage gaat langer duren wegens aswolk
15-04-2010 AV Flevo Delta Manfred Mooyer snelste master op IJsseldelta baancircuit
13-04-2010 Tenerife Trainingsstage nog steeds naar wens voor Leonie
11-04-2010 AV Hollandia Erwin Bokenkamp start buitenseizoen met 2 clubrecords
11-04-2010 Fortis Marathon Rotterdam John Buikman volbrengt marathon binnen 3 uur.
11-04-2010 AV Nea Volharding Koude marktstadkampioenschappen Purmerend
09-04-2010 Tenerife De zware dagen op de trainingsstage in Tenerife
08-04-2010 D&T Loopcompetitie Sven Hagen wint 3000 mtr D&T Loopcompetitie
07-04-2010 Tenerife Goed begin stage op Tenerife voor Leonie
06-04-2010 AV Triathlon Manfred Mooyer loopt horden 2-kamp tijdens Pasen
05-04-2010 10 EM Corine Nelen wint open zaans kampioenschap 10 EM
03-04-2010 Deen Havenhof Deen sponsoractie AV Edam demonstratie in Havenhof
31-03-2010 Polsstokspringen Uitnodiging om te springen op Travalger Square voor Leonie Schilder
31-03-2010 Coopertest Renť Schilder en Jenny Steur kilometerkoningen tijdens Coopertest
30-03-2010 D&T Competitie Sven Hagen wint opening van de D&T Loopcompetitie
28-03-2010 CircuitRun Jan Zwarthoed snelste bij M55 tijdens CircuitRun Zandvoort
26-03-2010 kamp 130 atleten gaan dit weekeinde op trainingkamp in Lunteren
23-03-2010 D&T Competitie Monnikenwerk van Theo Mossel maakt D&T competitie compleet
22-03-2010 A.V. Edam Formulieren voor het aankomende wedstrijdseizoen
22-03-2010 Fotoalbum Prachtig webalbum met foto's van de historie van A.V. Edam
21-03-2010 Dijkenloop Winst voor Piet Mossel en Corine Nelen in Hoorn
20-03-2010 Districtscross finale Zilver voor meiden A1 en B pupillen bij de districtscrossfinale
19-03-2010 Polevault congres Cees Beets aanwezig op driedaags polsstokcongres
18-03-2010  AV Nea Volharding Purmerend 600 jaar Westrijd Nea Volharding zo 11 april
14-03-2010 CPC Derde plaats Jan Kok tijdens CPC in Den Haag
13-03-2010 WJC Druk bezochte prijsuitreiking van de Jeugd Competitie
12-03-2010 Deen Komende maand Deen muntjes actie in de Havenhof
07-03-2010 NK Cross Drie A.V. Edammers actief op NK Cross
04-03-2010 Baan Atletiekbaan tot en met maandag afgekeurd
28-02-2010 Duintrainingen Vier duintrainingen als voorbereiding op het wedstrijdseizoen.
27-02-2010 NK Junioren Brons voor Anita Karregat tijdens NK Junioren
23-02-2010 A.V. Edam Nieuwe formulieren voor de ledenadministratie
21-02-2010 AV Atverni Opnieuw clubrecord verspringen voor Danny Groot
16-02-2010 ledenvergadering Dinsdagavond om 20:30 algemene ledenvergadering
14-02-2010 AtletiekUnie NK indoor Masters 2x brons voor AV Edam
14-02-2010 OJC Evenaring clubrecord hoogspringen door Anouk Schot
14-02-2010 Groet uit Schoorl Toptijd Sven Hagen tijdens 10 km Groet uit Schoorl
13-02-2010 NK Studenten Zilver Leonie Schilder tijdens NK Studenten
13-02-2010 Districtscrossen Derde plaats Johan Ouwehand tijdens Districtscross Castricum
13-02-2010 Indoor Clubrecord 60 meter voor Gabriella van der Wijck
10-02-2010 Verkeersregelaar Grote opkomst bij instructieavond verkeersregelaar
07-02-2010 AV Castricum Milan Mazurel loopt goede cross in Castricum
07-02-2010 De Meeuwen Sven en Eric testen zich voor NK 10 km in īt Twiske
06-02-2010 NK Indoor Leonie Schilder 4e en Anita Karregat 6e op NK indoor
06-02-2010 Districtscrossen Noah Suurmond tweede tijdens tweede districtscross
05-02-2010 Atletiekunie Atletiekunie Sportpas ook geldig in 2010
02-02-2010 kamp Inschrijven voor trainingskamp 2010
31-01-2010 Indoor Leonie Schilder naar nieuw clubrecord in Apeldoorn
31-01-2010 WJC Laatste cross WJC wederom op besneeuwde baan
24-01-2010 Meeuwen Ton Koning snelste meeuw in Beeckesteincross Velzen-Zuid
24-01-2010 Unitas Jenny Steur en Daphne Veerman debuteren met de polsstok
22-01-2010 Gemeente Elf Nederlandse Kampioenen gehuldigd door de gemeente
17-01-2010 WJC Gabriella snel tijdens tweede indoor van de WJC
17-01-2010 Meeuwen Mooie plaatjes bij strandrace Bergen
16-01-2010 AV Ilion Danny Groot verpulverd clubrecord verspringen
16-01-2010 Siag Groningen Gabriella van der Wijck wint NK indoor goud en zilver
13-01-2010 Fuck Drugs Trainers A.V. Edam maken statement tegen drugs
12-01-2010 Atletiekunie Wedstrijdreglement 2010 met nieuwe startregels.
09-01-2010 Atletiekunie Halve marathon van Egmond afgelast
09-01-2010 Ilion Leonie Schilder spring 3.70 tijdens rentree op polsstokhoog
07-01-2010 Districtscrossen Districtscross afgelast bij Dokev
03-01-2010 WJC 2e cross WJC op een prachtig besneeuwd parcours
03-01-2010 Meeuwen Thijs Mossel wint 10,5 km bosloop in Castricum
31-12-2009 Sylvestercross Sven Hagen 11e bij de Mannen 35 tijdens Sylvestercross
26-12-2009 Kerstcross Jan Zwarthoed snelste bij M55 tijdens Kerstcross Opmeer
25-12-2009 Het Bestuur Oud voorzitter Rick Westerdaal herstellende van niertransplantatie
22-12-2009 AV Edam Prettige feestdagen uit het krachthok.
21-12-2009 Het Bestuur Nieuwe statuten voor Atletiekvereniging Edam
19-12-2009 AV Ilion Clubrecord indoor hinkstapsprong Manfred Mooyer
13-12-2009 U-track Goede prestaties tijdens U-track indoorwedstrijd
13-12-2009 WJC Clubrecord Jelle de Jong tijdens eerste Indoor Bolwerck
12-12-2009 AV Hylas Edams kogelstoot geweld tijdens AV Hylas indoor
11-12-2009 G-Team Ralf en Casper Rijswijk winnen 3e familiekoppelloop
06-12-2009 Phanos AV Edam op dreef tijdens de Olympische stratenloop
04-12-2009 Perche aux ťtoiles Anita Karregat springt naar nieuw PR in Parijs
29-11-2009 St. Nicolaasloop Ton Koning tweede tijdens st. Nicolaasloop Monnickendam
29-11-2009 WJC Natte start tijdens de pepernoten cross van de WJC
28-11-2009 Districtscrossen Keurige prestaties tijdens 1e districtscross te Warmenhuizen
21-11-2009 Warandeloop Elfde plaats Johan Ouwehand tijdens Warandeloop
17-11-2009 Paul Veenemansprijs Roy Lagerburg volbrengt 2-daagse sport meerkamp
15-11-2009 Molenloop Keerpuntproblemen tijdens Molenloop
15-11-2009 Zevenheuvelenloop Eric van Santen†en Angťla de Boer lopen sterke zevenheuvelen
14-11-2009 Indoor GabriŽlla van der Wijck start indoorseizoen met 2 clubrecords
12-11-2009 Gemeente Hoera !! we krijgen een 400 meter tartanbaan
08-11-2009 KNAU Milan Mazurel in Papendal voor centrale training MILA
08-11-2009 Eenhoornloop A.V. Edam pakt plaats 1-5 tijdens Eenhoornloop in Hoorn
01-11-2009 De Meeuwen Eric van Santen derde tijdens meeuwenloop in Warmenhuizen
31-10-2009 Werpdriekamp Afsluiting zomerseizoen met werpdriekamp
31-10-2009 Hanzesport Erwin Bokenkamp werpt zich naar 5 clubrecords
28-10-2009 AV Edam Inschrijven Districtscrossen 2009/2010
25-10-2009 Vestingloop Simon Kroon Vestingloop steeds meer in trek
24-10-2009 AV Lycurgus Werpinstuif Lycurgus goed voor nieuwe pr's JC
20-10-2009 AV Edam Nieuwe juryleden voor AV Edam
18-10-2009 Amsterdam marathon Halve marathon Amsterdam goed bezet door AV Edam
18-10-2009 AV Edam Jan Wiarda onderscheiden door de Atletiek Unie
16-10-2009 AV Edam Vooraankondiging Simon Kroon Vestingloop
12-10-2009 AV Castricum Meeuwen van start tijdens bosloop Castricum
04-10-2009 AV Zuidwal Laatste werp 5-kamp M35 voor Erwin Bokenkamp
04-10-2009 AV Edam Uitslag Clubkamp jun, sen, masters en G-atleten
01-10-2009 Ledenadministratie Aanvraag wedstrijdlicentie 2010
28-09-2009 VSB fonds Nieuwe hoogspringmatten + overkappingen van VSB fonds
27-09-2009 NK Estafettes Goud tijdens NK Estafettes voor D-Meiden op de Zweedse Estafette
27-09-2009 Clubkampioenschappen Pupillen beleven mooie dag tijdens clubkampioenschappen
27-09-2009 SixPackRunners Sven Hagen loopt Utrechtse Heuvelrug Estafette
26-09-2009 NK Estafettes Drie ploegen op het podium op dag 1 NK Estafettes
26-09-2009 G-Team Finale G-competitie groot succes voor AV Edam
25-09-2009 D&T loopcompetitie Eric van Santen wint laatste Dorland en Theunis wedstrijd
20-09-2009 Senioren Competitie Dames A.V. Edam tweede tijdens competitiefinale
20-09-2009 Dam tot Damloop Jan Zwarthoed ťťrste en Angťla de Boer tweede tijdens Dam tot Damloop
19-09-2009 Dam tot Damloop Groot aantal Edam/Volendammers in Dam tot Dam by Night
19-09-2009 Pup Competitie meiden pup C & A1 pupillen winnen competitie finale bij Hera
18-09-2009 Pallas '67 Trackmeeting Wageningen goed voor baanrecord
14-09-2009 Competitie Final Jurylid gezocht voor Competitiefinale Dames in Nieuwegein
13-09-2009 Masters Competitie Dames Masters wederom 2e van Nederland tijdens Compeititefinale
12-09-2009 CD Competitie D-Meiden Nederlands Kampioen tijdens Competitiefinale
12-09-2009 AV Horror Ricardo Aberkrom werpt pr met de discus
12-09-2009 PSV Atletiek Clubrecord Erwin Bokenkamp tijdens werp 5-kamp
10-09-2009  Goede 1000 mtr tijd Milan Mazurel in Naaldwijk
06-09-2009 Tilburg 10 miles Jan Zwarthoed 2e tijdens NK 10 km op de weg
06-09-2009 Phanos 3x goud voor AV Edam tijdens de D-spelen
06-09-2009 30 van Noord Sven Hagen en Eric van Santen winnen 15 km
05-09-2009 Sisu Nederland wint C-Interland met AV Edam deelname
02-09-2009 Vestingloop Schildersbedrijf Simon Kroon sponsort Vestingloop
30-08-2009 Kermis A.V. Edam snelste met autopedraces in Edam
29-08-2009 Baancircuit Derde plaats Anita Karregat tijdens Track Meeting Breda
29-08-2009 Werpvijfkamp Vijftal atleten neemt in Rotterdam deel aan werpvijfkamp
28-08-2009 Nea Volharding Clubrecord Anita Karregat en toptijden Gabriella in Purmerend
25-08-2009 Kermisloop Edo Baart wint Kermisloop Edam
23-08-2009 AAC Milan Mazurel loopt clubrecord 800 mtr tijdens C-spelen
23-08-2009 Jeugdwedstrijd Ruim 200 atleten tijdens tweede jeugdwedstrijd
22-08-2009 Atletiek Volharding Erwin Bokenkamp wint werp 5-kamp in Belgie
22-08-2009 C-Spelen Ricardo Aberkrom 5e bij C Spelen met kogelslingeren
20-08-2009 D&T loopcompetitie Verregende 1 EM D&T competitie naar 15 sept. verplaatst
18-08-2009 Duinloopjes Laatste duinloop ter voorbereiding Kermisloop volbracht
17-08-2009 OJC Sprint OJC opent het tweede deel van het jeugdseizoen
13-08-2009 D&T loopcompetitie Sven Hagen wint 1000 meter Dorland en Theuniscompetitie
11-08-2009 jury Nick Bouman behaald zijn startersdiploma
31-07-2009 A.V. Trias Werp-tweekamp in Heiloo voor de fam. Aberkrom
29-07-2009 WK Masters Manfred Mooijer 7e tijdens WK Masters op de meerkamp
23-07-2009 EJK Denise Groot door naar Finale EJK met polsstokspringen
19-07-2009 EK <23 Vijfde plaats Frits Frederiks tijdens EK < 23 met Estafette
18-07-2009 Sterretje Geraldine Kemper winnares van Sterretje Gezocht
13-07-2009 EK <23 Frits Frederiks gearriveerd in Kaunas voor het EK < 23
12-07-2009 Prutmarathon Zilver voor A.V. Edam tijdens teamwedstrijd open NK prutmarathon
06-07-2009 AV Hollandia CD minibokaal voor AV Edam junioren
05-07-2009 AV Lycurgus AV Edam goed op dreef tijdens Lycurgus games
05-07-2009 AV Zaanland Uitslag meerkamp AV Zaanland
04-07-2009 Oordegem Frits Frederiks plaatst zich voor EK estafette ploeg
02-07-2009 AV Flevo Delta Manfred Mooijer loopt clubrecord 100 mtr Masters
29-06-2009 OJC Evenaring clubrecord hoogspringen door Liset Kolkman
28-06-2009 PEC Zwolle Dames masters geplaatst voor landelijke finale
28-06-2009 NK Junioren PR Annemiek Silven en Jan Tuijp tijdens laatste NK dag
27-06-2009 AV Nop Goud en Zilver voor AV Edam tijdens NK junioren
25-06-2009 Dijk tot Damloop Ruime winst voor Sven Hagen tijdens de Dijk tot Damloop
21-06-2009 AV Zuidwal Frits Frederiks doorbreekt 11 sec grens op de 100 mtr
21-06-2009 Senioren Competitie Damesploeg A.V. Edam soeverein naar de landelijke finale
21-06-2009 Werpvijfkamp Erwin BŲkenkamp wint internationale werpvijfkamp
20-06-2009 CD Competitie D-Meiden door naar landelijke finale na winst bij Nea Volharding
20-06-2009 CD Competitie Milan wint 800 meter tijdens gebiedsfinale Hera
19-06-2009 Sponsoring Onderling brandwaarborg maatschappij schenkt Ä 2500,-
18-06-2009 Dijk tot Damloop Donderdag 25 juni de derde editie van de dijk tot damloop
17-06-2009 Pup Competitie Foto's Pupillen competitie zijn te bekijken
14-06-2009 ATV Scorpio 2e dag NK Masters met veel regen en medailles
14-06-2009 Phoenix Jan Zwarthoed wint NK baan 10.000 mtr
14-06-2009 Pup CD wedstrijd Drukke eerste pupillen CD wedstrijd bij A.V. Edam
13-06-2009 ATV Scorpia 1e dag NK Masters goed voor 5 medailles AV Edam
13-06-2009 Gouden Spike Clubrecord Frits Frederiks op de 100 meter tijdens Gouden Spike
12-06-2009 Schadenberg Baanc. Toptijd Gabriella van der Wijck op de 100 meter in Hoorn
11-06-2009 D&T loopcompetitie Eric van Santen snelste tijdens 10 km tijdrit D&T competitie
08-06-2009 OJC Razend snelle 60 m. Gabriella van der Wijck tijdens OJC
06-06-2009 Pup Comp. Vier maal ploegwinst tijdens tweede pupillen competitiewedstrijd
06-06-2009 Waterland marathon Jan, Angela en Eric boven op schavot in Monnickendam
05-06-2009 AV Hera Knappe tijd Anneke Vink 400 mtr V35
02-06-2009 AVLO Frits Frederiks sprint naar 11,08 sec op de 100 mtr
31-05-2009 Battle of the B's Annemiek Silven en Tatjana Simoiu sprinten tijdens Battle
30-05-2009 AVR Ilion Johan Ouwehand wint zilver tijdens kleine meerkamp.
30-05-2009 Trainerscursus Praktijkexamens trainersopleidingen op veld A.V. Edam
28-05-2009 Olympus '70 Manfred Mooyer loopt 2 clubrecords in Naaldwijk
23-05-2009 AV Hollandia Baancircuitwedstrijd Hoorn met AV Edam deelname
22-05-2009 SAV Schadenbergcircuit Grootebroek druk bezocht
21-05-2009 AV Trias Hemelvaart instuif Heiloo uitslagen AV Edam
17-05-2009 AV Fit Mannen senioren 5e tijdens competitie in Zeist
17-05-2009 AV Fit Dames AV Edam op competitiefinale koers
17-05-2009 Marathon Hoorn Veel A.V. Edammers actief tijdens Marathon Hoorn
16-05-2009 AV Suomi Goede prestatie tijdens C/D competitie in Santpoort
15-05-2009 Werpdriekamp Ricardo Aberkrom verslaat moeder in spannende tweestrijd
12-05-2009 AV Edam Sven Hagen wint 3000 mtr met ruime voorsprong
11-05-2009 OJC Ruim 200 lopers voor de lange afstanden op 3e OJC
10-05-2009 Masters Competitie Dames Masters tweede in eerste competitieronde
09-05-2009 Gouden Spike Tweede plaats Leonie Schilder tijdens Ter Specke bokaal
09-05-2009 Gemeente Raadsleden gemeente bezoeken baan A.V. Edam
09-05-2009 Pup Competitie Ploegen A.V. Edam scoren 7 uit 10 op de eerste comp wedstrijd
08-05-2009 Gemeente Slechte bereikbaarheid van het veld !
02-05-2009 AV '23 Manfred Mooyer goed op dreef tijdens Mastersdag
02-05-2009 Trainersuitje Trainersuitje in het zonnetje op het strand bij Hargen
01-05-2009 U-Track Topdrukte op 1e U-track meeting
30-04-2009 Trainingskamp Junioren beleven fantastische trainingsstage in Albufeira
28-04-2009 AV Edam Nico Zwarthoed wint spannende 800 mtr van de D&T comp
26-04-2009 Nea Volharding Gabriella van der Wijck loopt snelle 60 mtr in Purmerend
26-04-2009 PSV Atletiek Opnieuw NK zilver voor Mirjam Aberkrom
26-04-2009 AV Edam Uitslag G-competitie vrijdag 17 april 2009
25-04-2009 PSV Eindhoven NK kogelslingeren masters goed voor 3 medailles
21-04-2009 Club van 100 Club van 100 zoekt nieuwe leden
19-04-2009 AV Atos Danny Groot springt 1.95 mtr hoog tijdens de seniorencompetitie.
19-04-2009 AV Atos Dames AV Edam starten met competitiewinst
19-04-2009 KIVO 10 EM Snelle tijd Sven Hagen tijdens KIVO 10 EM
18-04-2009 KAV Holland C/D competitie ploegen goed van start
17-04-2009 AV Hera Uitslagen instuif AV Hera
15-04-2009 Competitie Dit weekeinde starten de verschillende competities
13-04-2009 60 van Texel Veel dorpsgenoten in uitslag 60 van Texel
12-04-2009 400 meterbaan Voorbereidingen voor de nieuwe 400 meterbaan in volle gang
11-04-2009 AV Altis Goede resultaten tijdens zonnig dagje werpen in Amersfoort
07-04-2009 D&T Comp Nico Zwarthoed wint 1500 meter Dorland & Theunis Competitie
05-04-2009 AV Hollandia Clubrecord Frank van Dijk discuswerpen
05-04-2009 Sloterplasloop Angela de Boer derde tijdens Sloterplasloop
02-04-2009 Kamp Ruim 150 atleten trainen dit weekeinde in Lunteren
31-03-2009 D&T Loopcompetitie Sander Collet wint 10km Dorland en Theunis competitie
30-03-2009 OJC 215 Coopertestlopers openen het jeugdseizoen in Edam
29-03-2009 SAV Grootebroek 1e kogelslingerwedstrijd goed voor 3 clubrecords.
28-03-2009 AV Passaat Baanseizoen van start in Papendrecht.
28-03-2009 WJC Geslaagde spelletjes middag slot van de Winter Jeugdcompetitie
21-03-2009 Gent Diverse clubrecords tijdens sluitingswedstrijd Gent
20-03-2009 Schuttevaer Wedstrijdzeiler zoekt hardloper voor de Schuttevaer race
18-03-2009 JAL Jan Koning Competitie voor MJA1 zit er weer op
15-03-2009 Louis Vinkloop Sander Collet derde tijdens 10 km Louis Vinkloop
14-03-2009 CPC Den Haag Jan Zwarthoed wint NK 1/2 marathon tijdens de CPC loop.
14-03-2009 Districtscrossen Jelle de Jong zesde tijdens Finale Districtscross
14-03-2009 Marathon Diever Jaap van der Spek en Tini Zwarthoed lopen Marathon Diever
10-03-2009 Competitie Competitie locaties voor 2009 bekend
05-03-2009 D&T Comp Dorland & Theunis Loopcompetitie 2009
01-03-2009 NK indoor Goud voor Mirjam Aberkrom tijdens NKi Masters
29-02-2009 Duintrainingen Zondag start de eerste duintraining in Schoorl
27-02-2009 Districtscrossen Deelnemers finale districtscrossen bekend
25-02-2009 OJC 14 maart uiterste datum voor inschrijving OJC
25-02-2009 WJC Prijsuitreiking voor de Winter Jeugd Competitie
19-02-2009 trainingen Diverse formulieren voor de zomerperiode
18-02-2009 Ledenvergadering Bestuur: verzoek tot wijziging van de statuten
18-02-2009 Ledenvergadering Ledenvergadering met twee nieuwe leden van verdienste
17-02-2009 Grote Clubactie Gratis pretparkkaartjes voor enquÍte invullende lotenverkopers
16-02-2009 Ledenvergadering Dinsdagavond algemene ledenvergadering in de kantine
15-02-2009 WJC Rustige laatste indoor in het Bolwerck
14-02-2009 NK senioren Frits Frederiks laat 60 mtr 1/2 finale schieten
08-02-2009 NK Junioren Zilveren medaille Anita Karregat op het NK Junioren
08-02-2009 Schoorl run Uitslag Groet uit Schoorl run
07-02-2009 Districtscrossen Veel atleten actief op derde districtscross
01-02-2009 WJC Sneeuw tijdens laatste cross Theo Tol wintercompetitie
01-02-2009 De Meeuwen Thijs Mossel winnaar laatste meeuwenwedstrijd
31-01-2009 AV Ilion Manfred loopt 2 indoorclubrecords in Zoetermeer
31-01-2009 Omnisport Clubrecords Leonie Schilder en Frits Frederiks in Apeldoorn
30-01-2009 Verenigingsnieuws Overlijdensbericht Jan Talsma
26-01-2009 Westfalia Hombruch 1891 Goede prestaties AV Edam tijdens indoor Dortmund.
25-01-2009 De Meeuwen Wederom winst in Meeuwencompetitie voor Ton Koning
23-01-2009 Huldiging Kampioenen gehuldigd door de burgemeester
21-01-2009 Safekid Veilig naar de baan met een Safekid veiligheidshesje
18-01-2009 WJC Tweede indoor WJC in het Bolwerck
18-01-2009 De Meeuwen Eerste winst voor Ton Koning tijdens meeuwencompetitie
17-01-2009 SIAG Prachtige overwinning op D-Spelen voor GabriŽlla van der Wijck
14-01-2009 Karten Juniorenploeg test snelheid op de kartbaan
11-01-2009 Halve van Egmond Overwinning Jan Zwarthoed tijdens Halve van Egmond
10-01-2009 Districtscrossen Wegens aanhoudende koude geen ondersteuning districtscross
10-01-2009 Districtscrossen Viertal A.V. Edam atleten lopen tweede districtscross
04-01-2009 WJC Sterke 2e WJC cross Milan Mazurel op veld A.V. Edam
04-01-2009 Meeuwencompetitie Eric van Santen snelste meeuw in Castricum
04-01-2009 PT SV Dortmund Frits Frederiks loopt 7,00 sec op 60 mtr indoor.
28-12-2008 Indoor Clubrecord Leonie Schilder in Sittard op de 60 m. horden
27-12-2008 Sponsorloop 18 ploegen starten tijdens Sponsorloop A.V. Edam
26-12-2008 Kerstcross Winst Jan Zwarthoed tijdens Kerstcross bij Masters 55
26-12-2008 R.C.Gent Kerstclubrecords tijdens indoor Gent.
23-12-2008 Omnisport Eerste training in Apeldoorn een succes
22-12-2008 Kantine Zolderruimte kantine naderd voltooiing
22-12-2008 JAT Eerste ronde Jan Koning competitie voor de MPA
21-12-2008 Meeuwen Eric van Santen wint meeuwenwedstrijd 12 km Schoorl
20-12-2008 Indoor Gent Gabriella van der Wijck loopt clubrecord in Gent
14-12-2008 WJC Huldiging podiumatleten NK's tijdens WJC
14-12-2008 Bosloop Eric van Santen wint Bosloop Schoorl
14-12-2008 WJC 130 atleten actief tijdens eerste indoor WJC
14-12-2008 Cross Milan Mazurel en Bouke Bouma lopen st Georges Cross
13-12-2008 Indoor Gabriella van der Wijck sprint naar clubrecord 60 m.
12-12-2008 Trainingen Veel controles op fietsverlichting de laatste tijd
08-12-2008 Estafette Extra estafettewedstrijd bij A.V. Edam op 27 december
07-12-2008 U-track Clubrecords tijdens U-track indoor Galgenwaard.
30-11-2008 WJC Grote deelname tijdens Pepernotencross op het veld
30-11-2008 Nicolaasloop Sven Hagen wint Sint Nicolaasloop in Monnickendam
26-11-2008 400 meterbaan Artikel NIVO over de ontwikkelingen 400 meterbaan
22-11-2008 Indoor Winst voor Gabriella van der Wijck in Grootebroek
17-11-2008 Zevenheuvelenloop Eric van Santen snelste Edammer tijdens 7-heuvelenloop
16-11-2008 Meeuwen Vijfde meeuwenwedstrijd in Bergen over 15 km
15-11-2008 Phanos Eerste D-Junioren clubrecord binnen voor Gabriella
12-11-2008 Sponsor Nieuwe kortingspasjes voor tanken bij Tamoil Frikkee beschikbaar
10-11-2008 AMC Een beterschapskaartje voor Abe Bouma
09-11-2008 Molenloop Arnoud Ritsma van A.V. Lycurgus wint de Molenloop
08-11-2008  Feestelijke uitreiking prijzen OJC
02-11-2008 Testdag Frits Frederiks en Leonie Schilder op testdag sprint
01-11-2008 Districtscrossen Monique Schokker wint tijdens eerste districtscross NOVA
30-10-2008 Jurycursus A.V. Edam weer vier juryleden rijker
26-10-2008 Werpdriekamp Regenachtige werpdriekamp met toch een hoge opkomst
25-10-2008 AV Hanzesport Mirjam Aberkrom goed op dreef tijdens werp 5-kamp.
23-10-2008 Halve van Egmond Halve van Egmond al bijna volgeboekt
19-10-2008 Vestingloop Edwin van Dort wint Vestingloop 2008
19-10-2008 Ing marathon Amsterdam Uitslagen marathon van Amsterdam.
19-10-2008 Sprint Breda Nieuwe clubrecords tijdens werp 4-kamp.
17-10-2008 weblog Karin Leber op weg naar Australie.
12-10-2008 Oss Volo Jordi Ouwehand wint en breekt sleutelbeen
12-10-2008 Clubkampioenschappen Ideale omstandigheden tijdens clubkamp AV Edam
12-10-2008 Meeuwencompetitie Gerie Schilder en Nelson Jonk winnen opening Meeuwen
12-10-2008  John Buikman en Ronald Plat lopen Marathon Eindhoven
11-10-2008 JAL Zes trainers starten aan hun Trainerscursus
11-10-2008 Hollandia Anita Karregat mist clubrecord Meerkamp MJB nipt
05-10-2008 Wedstrijdoverzicht Diverse mededelingen mbt wedstrijden
04-10-2008 AV '47 Kogelslingerrecord Jan Tuijp in Boskoop
28-09-2008 Clubkampioenschappen Jelle de Jong springt CR tijdens Pupillen Clubkamp
28-09-2008 NK Estafettes Totaal 9 clubrecords tijdens NK Estafettes
27-09-2008 NK Estafettes Goud en Zilver op dag ťťn NK Estafettes
22-09-2008 OJC Donker einde aan zeer druk bezochte OJC
21-09-2008 Dam tot Damloop Toptijd Thijs Mossel tijdens Dam tot Damloop
20-09-2008 Pup Competitie Vijf podiumplaatsen voor pupillengroepen bij SUOMI
19-09-2008 D&T loopcompetitie Sander Collet ruim eerste tijdens 5 km D&T Loop
17-09-2008 AV Athlos Uitslag baancircuit finale Harderwijk
14-09-2008 Track Meeting Anita Karregat springt 3.20 tijdens Track Meeting Breda
13-09-2008 Grote Club GroteClubActie voor trainingskampvoordeel weer gestart
13-09-2008 CD-Competitie D-Jongens 9e tijdens Finale D-Competitie
11-09-2008 D&T Comp Sander Collet wint mijl van Dorland&Theunis Comp.
08-09-2008 AV Scorpio Opnieuw NK zilver voor dames Masters van AV Edam.
07-09-2008 30 van Amsterdam-Noord Sven Hagen tweede tijden 15 km in Amsterdam-Noord
31-08-2008 A.V. Hera C-Jongens actief in Heerhugowaard bij pup-cd wedstrijd
31-08-2008 Disney Manfred Mooijer loopt halve marathon van Disneyland
30-08-2008 Werpvijfkamp Drie clubrecords in Rotterdam tijdens werpvijfkamp
29-08-2008 ATOS Clubrecord polshoog Cees Beets bij ATOS
28-08-2008 Kermisloop Master Edo Baart wint Kermisloop
24-08-2008 Jeugdwedstrijd Druk bezochte jeugdwedstrijd in Edam
23-08-2008 C-Spelen Vijfde plaats voor Annemiek Silven op de C-Spelen
18-08-2008 GSM Nieuwe GSM mast torent boven het A.V. Edam veld uit
18-08-2008 OJC Clubrecord Jennifer Tuijp op de 40 m. bij de MPC
18-08-2008 Discus Nieuwe Discuskooi bereikt hoogste punt
17-08-2008 Youth Camp Leonie Schilder in Beijing - Verslag 6
17-08-2008 SAV Uitsmijterbokaal goed voor 3 nieuwe clubrecords werpen.
16-08-2008 Youth Camp Leonie Schilder in Beijing - Verslag 5
15-08-2008 AV Trias Uitslag zomerinstuif Trias Heiloo
13-08-2008 Youth Camp Leonie Schilder in Beijing - Verslag 4
09-08-2008 Youth Camp Leonie Schilder in Beijing - Verslag 3
08-08-2008 U-track Nico Zwarthoed loopt goede 800 mtr in Utrecht.
07-08-2008 Youth Camp Leonie Schilder in Beijing - Verslag 2
06-08-2008 Youth Camp Leonie Schilder in Beijing - Verslag 1
30-07-2008 EK Masters Zilveren medaille Manfred Mooyer op de vijfkamp tijdens EK Masters
29-07-2008 EK Masters Manfred 8e op EK-Masters op de 400 horden
21-07-2008 Mobi A.V. Edam Website geschikt gemaakt voor mobieltjes
18-07-2008 U-track Snelle tijden tijdens regenachtige U-track meeting
17-07-2008 U-track 2 medailles voor Jordi Ouwehand in Utrecht
12-07-2008 Altis ZAP instuif Amersfoort resultaten
06-07-2008 NK Senioren Vierde plaats voor Leonie Schilder tijdens NK Senioren
05-07-2008 onderhoud baan Groot onderhoud discuskooi op schema
03-07-2008 Beijing Leonie te gast bij teamoverdracht Olympische ploeg
30-06-2008 GVAC Dames masters slaan toe in Veldhoven.
29-06-2008 A-Comp Goede tweede wedstrijd A Meiden in Tilburg
28-06-2008  Dit najaar starten twee trainerscursussen bij A.V. Edam
27-06-2008 U-track U-trackmeeting test instuif Masters
27-06-2008 A-Atletiek Mooie afsluiting G-team voor de vakantie
26-06-2008 Dijk tot Damloop Sven Hagen wint ook 2e editie Dijk tot Damloop
25-06-2008 baanonderhoud Groot onderhoud aan de baan is begonnen
24-06-2008 Dijk tot Damloop Vervroeging starttijd Dijk tot Damloop ivm EK voetbal
22-06-2008 AV Lycurgus Lycurgus Games met fikse windvlagen.
22-06-2008 Juniorengala Leonie Schilder mist WJK op een halve seconde
22-06-2008 Jeugdwedstrijd Gravelstormen tijsteren eerste jeugdwedstrijd
21-06-2008 PSV Uitslag Masters werp 5-kamp te Eindhoven.
21-06-2008 KNAU Gebiedsfinales C/D competitie.
19-06-2008 D&T loopcompetitie Nico Zwarthoed wint 1500 m. D&T loopcompetitie
18-06-2008 OJC Lisa Mooijer evenaard clubrecord hoogspringen bij MPC
18-06-2008 Papendalgames Leonie Schilder loopt clubrecord 400 horden op Papendal
15-06-2008 Dak Drunen 2e dag NK Masters met opnieuw medailles
15-06-2008 Stoomtramloop Alie & Tini Zwarthoed winnen Stoomtramloop
14-06-2008 DAK Drunen 1e dag NK Masters goed voor 4 medailles.
14-06-2008 Leiden atletiek Uitslag gouden spike Leiden
09-06-2008 CB Nog 200 deelnemers OJC net voor NED-IT
08-06-2008 Special Olympics Succes G-team tijdens Nationale Special Olympics
07-06-2008 AV Hera Vormbehoud Masters tijdens instuif Hera
07-06-2008 Pupillen Comp. Twee clubrecords tijdens derde pup competitie bij SAV
07-06-2008 AV Edam Nieuwe procedure voor op de baan.
04-06-2008 baanonderhoud Hangjeugd nieuwe voetbalveldje verbrand onze hoogspringmat
01-06-2008 A.V. Monnickendam Jan Zwarthoed (troet) 7e tijdens Waterland Halve Marathon
31-05-2008 Groningen Atletiek AV Edam succesvol tijdens NK junioren A/B
30-05-2008 U-track Utrecht Manfred Mooyer loopt clubrecord 400 meter horden
30-05-2008 KNAU NK junioren live resultaten via internet
29-05-2008 OSC Sander Collet klopt Thijs Mossel in eindsprint 10 km
28-05-2008 KNAU Poule indeling gebiedsfinales junioren c/d
26-05-2008 Atletico '73  AV Edam dames 2e tijdens de Master competitie
26-05-2008 OJC Ruim 200 atleten actief op de derde OJC
25-05-2008 B-Competitie Zevende plaats voor B-Meiden in Heiloo
24-05-2008 AV Hera Opnieuw clubrecord kogelstoten Frank van Dijk
24-05-2008 Pupillen Comp. CR GabriŽlla van der Wijck met Ver tijdens Pupillen Comp.
23-05-2008 OJC Chrono 3e OJC van maandag a.s.
22-05-2008 D&T loopcompetitie Winst voor Thijs Mossel op de 3000 meter D&T loop
20-05-2008 B-Competitie Jurylid gezocht die zondag mee wil met de B-Competitie
19-05-2008 Z@ppsport Grote Club lotenverkopers A.V. Edam op Z@ppsport
18-05-2008 Twiskeloop Jan Zwarthoed (troet) wint 10 km Mokum Twiskeloop
18-05-2008 Marathon Hoorn Twee marathonlopers actief tijdens 4e marathon Hoorn
17-05-2008 AV Athlos Uitslag NK werp 5 kamp voor Masters
17-05-2008 SAV Uitslag C/D competitie Grootebroek
16-05-2008 Werpdriekamp Goed bezochte Werpdriekamp net voor donker klaar
13-05-2008 D&T loopcompetitie Nico Zwarthoed wint 800 m. D&T loopcompetitie
10-05-2008 Flynth Recordwedstrijden Anita Karregat vierde tijden Baanciruitwedstrijd
04-05-2008 A-Comp A-Junioren 14e na eerste competitieronde
01-05-2008 AV Trias Uitslagen Hemelvaart instuif Heiloo.
27-04-2008 AV 23 Opnieuw 3 clubrecords tijdens de Mastersdag van AV 23.
25-04-2008 AV Hylas Manfred Mooyer scherpt clubrecord 400 mtr aan.
23-04-2008 G-Competitie Eerste G-Team competitie wedstrijd in Krommenie
21-04-2008 Boston Marathon Henry Greuter loopt Marathon van Boston
19-04-2008 CD Competitie Uitstekende start D-Jongens bij CD Competitie
17-04-2008 kamp Extra foto's van het kamp
16-04-2008 OJC Clubrecord GabriŽlla van der Wijck met Ver tijdens OJC
14-04-2008 jurycursus Na de OJC Kick-off voor het jeugdjury project
13-04-2008 KIVO 10 EM Sven Hagen overtuigende winnaar KIVO 10 EM
12-04-2008 Pupillen Comp. Meisjes domineren tijdens eerste pupillencompetitie
11-04-2008 AV Hera Grote AVE deelname en 4 clubrecords in Heerhugowaard.
08-04-2008 D&T loopcompetitie Verplaatsing 3000 m. D&T Loopcompetitie
06-04-2008 Hollandia / PH Masters AV Edam op clubrecordjacht.
03-04-2008 D&T loopcompetitie Winst voor Sven Hagen in 10 km Dorland & Theunis comp.
02-04-2008 OJC Zeer grote opkomst tijdens eerste OJC - Coopertest
01-04-2008 damloop Dam-tot-damloopliefhebbers wacht niet te lang met inschrijven
30-03-2008 AV Hylas Vroege Vogels nog niet wakker in Alkmaar.
30-03-2008 Zandvoort Circuit Run Nieuwe loop in Zandvoort trekt ook negental A.V. Edam lopers
28-03-2008 kamp Zeer geslaagd trainingskamp in Lunteren
15-03-2008 NK Studenten Leonie Schilder wint 400 m. tijdens NK Studenten
15-03-2008 Districtscrossen twee ploegen naar de derde plaats tijdens crossfinale
15-03-2008 CPC John Buikman snelste Edammer tijden CPC-loop
14-03-2008 Wereldfietser Lezing Frank van Rijn in kantine A.V. Edam
12-03-2008 Trainerscursus Dit najaar in Edam trainerscursus voor pupillentrainers
08-03-2008 Marathon Diever A.V. Edammers lopen toptijden in Diever
08-03-2008 Interland Nederlandse ploeg overtuigt in DŁsseldorf
05-03-2008 Districtscrossen Deelnemers voor de Districtscross finale in Bussem
27-02-2008 Atletiekunie Uitnodiging Frits Frederiks voor WJK estafette selectie
24-02-2008 Deenactie Trainingsochtend bij Deen leveren heel wat munten op
23-02-2008 SAV Sprintclubrecord GabriŽlla van der Wijck in Grootebroek
20-02-2008 Grote Club Vijf atleten A.V. Edam volgen grote club clinic op Papendal
18-02-2008 Jaarvergadering Compleet bestuur na jaarvergadering
16-02-2008 Dokev Uitslag districtscross c/d junioren Anna Paulowna.
16-02-2008 PSV Winterwerpwedstrijd te Eindhoven.
16-02-2008 NK Indoor Anita springt naar zilveren medaille tijdens het NK-Indoor
13-02-2008 Jumps International Leonie evenaart indoor PR tijdens Interland Londen
11-02-2008 Deenactie Deen muntjes weer in omloop voor de club
10-02-2008 Groet NK 10 km Groet uit Schoorl run
10-02-2008 NOC*NSF Leonie Schilder krijgt uitnodiging voor Olympische Spelen
10-02-2008 NK-Masters Zilveren medaille voor Mirjam Aberkrom tijdens NK-Masters
07-02-2008 Kamp 11 & 13 februari inschrijving voor Kamp 2008 Lunteren
03-02-2008 WJC Laatste WJC cross van 2008 weer voltooid
03-02-2008 Meeuwen Sandra Butter wint 10 km in 't Twiske
02-02-2008 Phanos GabriŽlla van der Wijck wint overtuigend in Ookmeer
27-01-2008 Siag 3 medailles voor AV Edam tijdens NK jun in Groningen
26-01-2008 Siag GabriŽlla van der Wijck sprint nieuw CR in Groningen
21-01-2008 baanonderhoud Bospad voor de helft gereed gekomen op werkzaterdag
20-01-2008 WJC GabriŽlla van der Wijck supersnel tijdens tweede indoor
20-01-2008 LK Leonie Schilder en Anita Karregat springen in DŁsseldorf
19-01-2008 Districtscrossen Kelly van Zelst en Milan Mazurel tweede bij 2e Districtscross
19-01-2008 Ilion Gudy Zwarthoed evenaart PR bij indoor Zoetermeer
18-01-2008 Gemeente Roos Bakker en Leonie Schilder gehuldigd als kampioen
16-01-2008 Werkzaterdag Zaterdag a.s. werkzaterdag op de baan
13-01-2008 Halve van Egmond Sven Hagen nog net bij de eerste 100 in Egmond
12-01-2008 Orderbos Midwinterkogelslingeren in Apeldoorn.
12-01-2008 Hellas G-team slaat weer toe bij indoor wedstrijd in Utrecht
06-01-2008 Sittard Leonie Schilder springt Nederlands Record in Sittard
06-01-2008 WJC Langlopers kwamen goed aan hun trekken bij WJC2
06-01-2008 A.V. Castricum Meeuwen lopen eerste wedstrijd 2008 in Castricum
31-12-2007 Sylvestercross fam. Kwakman en Marit Wagterveld lopen in Soest
29-12-2007 Indoor Leonie Schilder en Anita Karregat springen in Gent
28-12-2007 Grote Clubactie Top vijf lotenverkopers Grote Clubactie naar Papendal
26-12-2007 Kerstcross Sandra Butter naar een 8e plaats tijdens Kerstcross
23-12-2007 De Meeuwen Sven Hagen wint meeuwenwedstrijd in Schoorl
21-12-2007 Q-Music Jos Dekker en Rob Mol lopen Q-Santa-Run
18-12-2007 Party Nieuwjaarsfeest voor de jeugd in de Kantine
16-12-2007 WJC Drukke eerste indoor in het Bolwerck
16-12-2007 NK atleten Kampioenen van Edam in het zonnetje gezet
16-12-2007 A.V. Lycurgus Sven Hagen wint Lycurgus Run met dikke PR verbetering
15-12-2007 Theo Tol Jeugdcompetitie sponsor Theo Tol plaatst reclamebord
15-12-2007 Kaag Gent Manfred Mooyer loopt 1000 mtr indoor.
15-12-2007 Indoor Utrecht Clubrecord GabriŽlla van der Wijck met Ver in Utrecht
13-12-2007 Kerstcross Vooraankondiging Kerstcross in Opmeer
12-12-2007 Districtscrossen Laatste inschrijfkans voor de Districtscrossen
09-12-2007 U-track Utrecht Frits Frederiks sprint naar 3 indoorclubrecords.
09-12-2007 De Meeuwen Sven Hagen wint Meeuwenloop in Schoorl
08-12-2007 Indoor Alkmaar Clubrecord GabriŽlla van der Wijck op de 60 meter
02-12-2007 Crosscircuit Veronique de Jong derde in Den Helder tijdens duincross
01-12-2007 Districtscrossen Maar liefst 48 AVE deelnemers aan eerste districtscross
26-11-2007 Benidorm Dick Kwakman loopt halve marathon van Benidorm
25-11-2007 Nicolaasloop A.V. Edam heerst tijdens Nicolaasloop in Monnickendam.
25-11-2007 WJC Pepernotencross opent het winterseizoen voor de jeugd
24-11-2007 SAV Clubrecord GabriŽlla van der Wijck op de 40 meter
18-11-2007 De Meeuwen Sven Hagen ruim eerste tijdens Lycurgus Run
18-11-2007 Zevenheuvelenloop Jos Dekker snelste AVE'er tijdens Zevenheuvelenloop
14-11-2007 Looptrainersdag Vele interessante lezingen te vinden op Atletiekunie.nl
11-11-2007 Molenloop Sven Hagen snelste 10 kilometerloper tijdens Molenloop
11-11-2007 DTC Triatlon Dick van Zalinge wordt vijfde tijdens Winterduatlon
09-11-2007 CB Molenloop start zondag vanaf het gouwtje
04-11-2007 Halve Purmerend John Tol wint 10 kilometer in Purmerend
04-11-2007 NYC marathon New York City marathon levert mooie tijd op
29-10-2007 Grote Clubactie Verkoopperiode Grote Clubactie verlengd
28-10-2007 werpdriekamp Vele mooie prestaties tijdens laatste werpdriekamp
28-10-2007 Parkcross Lisa Schokker wint tijdens Parkcross in Hoorn
27-10-2007 Zutphen Opnieuw mastersclubrecords tijdens werpvijfkamp.
25-10-2007 RBF weekeinde Leonie en Anita strijden in Sittard om de RBF Challange
21-10-2007 Marathon Amsterdam Marathon Amsterdam uitslagen.
21-10-2007 Vestingloop Sven Hagen wint Vestingloop op mooie herstdag
17-10-2007 OJC Ophalen prijzen / herinneringen van de OJC
12-10-2007 Districtscrossen 1 December eerste Districtscross in de Wieringermeer
10-10-2007 De Meeuwen Meeuwencompetitie staat op het punt van beginnen
09-10-2007 Kleding Nog drie weken om verloren kleding op te halen
07-10-2007 AV Zuidwal Hans de Vries goed op dreef tijdens werp 5-kamp.
06-10-2007 KNAU De dag van de baanatletiek te Papendal.
30-09-2007 AV Startbaan Opnieuw CR voor estafetteploeg mannen AV Edam.
30-09-2007 NK Estafettes Brons voor de B-Meiden tijdens het NK Estafettes
30-09-2007 Halve Texel Jos Dekker loopt mee in eerste editie Halve van Texel
30-09-2007 Clubkamp Anneke Vink en Renť Schilder winnen Clubkamp
29-09-2007 AV Startbaan Mannen AV Edam verpulveren clubrecord 4x400 op NK.
23-09-2007 AV DAK Masters AV Edam halen flink uit tijdens NK finale clubs
23-09-2007 Clubkamp Prachtige dag voor de pupillen tijdens hun clubkamp
23-09-2007 Dam tot Damloop Warme Dam tot Damloop met vele Edammers
22-09-2007 A-Atletiek Veel medailles tijdens regiofinale g-competitie bij ATOS
16-09-2007 AV Spark Manfred komt net tekort op de 400 mtr horden.
15-09-2007 Pup. Comp. Drie gouden medailles tijdens de pupillenfinale
14-09-2007 AV Edam Afsluiting loopcompetitie + prijsuitreiking.
14-09-2007 D&T Comp. Dick van Zalinge wint editie 2007 van de Loopcompetitie
11-09-2007 filmset Filmopnamen op het A.V. Edam terrein
09-09-2007 De Spartaan Manfred Mooyer 4e op de 800 mtr in Lisse.
09-09-2007 30 van A'dam Sven Hagen tweede in Amsterdam-Noord
08-09-2007 Gerrit Vos Bokaal Sterke meerkamp GabriŽlla van der Wijck in Hoorn
07-09-2007 AV Zaanland AV Edam wint 7 medailles tijdens instuif te Zaanland.
05-09-2007 OJC Clubrecord Lisa Schokker op de sprint
05-09-2007 Leiden Atletiek Renť Schilder verbeterd 11 jaar oud pr op de 1000 m.
30-08-2007 Kermisloop John Tol en Angelic Keijzer winnaars Kermisloop
29-08-2007 Kermisloop Grote drukte verwacht bij Kermisloop
26-08-2007 Pup CD wedstrijd 260 atleten bezoeken tweede wedstrijd in Edam
19-08-2007 Uitsmijterwedstrijd Frank van Dijk werpt clubrecord met Discus in Grootebroek
17-08-2007 Avondinstuif Werpers actief in Heiloo tijdens avondinstuif
16-08-2007 Trainingen Baan renovatie achter de rug, zomertraining beŽindigd
10-08-2007 U-track Manfred Mooyer loopt 400 mtr horden clubrecord M35 in Utrecht.
07-08-2007 Theo Tol A.V. Edam kleding nu direct via internet te bestellen
06-08-2007 Havenomloop Tweede Havenomloop door cafť De Vrijheid
27-07-2007 EYOF Leonie vlaggendraagster tijdens sluitingsceremonie EYOF
26-07-2007 EYOF Goud voor Leonie in Belgrado op 400 horden
23-07-2007 Polsstokhoog Denise Groot start vandaag direct met Finale
21-07-2007 EYOF Zeer warme aankomst in Belgrado
20-07-2007 U-track U-track meeting met veel regen en AVE deelname.
10-07-2007 Baan Onderhoud aan verspringaanloop gestart
08-07-2007 NK Junioren Tweede Goud Leonie Schilder tijdens NK Junioren
07-07-2007 NK A/B Frits Frederiks in de finale 100 mtr JA tijdens NK
06-07-2007 NK Junioren Ruime overwinning Leonie Schilder tijdens NK junioren
05-07-2007 D&T loopcompetitie Nico Zwarthoed wint 1500 m. D&T loopcompetitie
04-07-2007 Instuif Leiden Seniorenteam loop clubrecord op de 4*400 meter
01-07-2007 NK Senioren Finaledag NK levert Leonie Schilder een vierde plaats op
30-06-2007 NK Senioren Leonie Schilder bereikt de finale op de 400 mH tijdens NK
28-06-2007 Dijk tot Damloop Sven Hagen wint overtuigend Dijk tot Damloop
25-06-2007 EYOF Leonie Schilder gaat naar de EYOF in Belgrado
24-06-2007 De Spartaan Masters AV Edam goed op dreef in Lisse.
24-06-2007 Stoomtramloop Jos Dekker derde bij senioren tijdens Stoomtramloop
23-06-2007 Pup Comp Toptijd GabriŽlla van der Wijck in Castricum
17-06-2007 Lycurgus Games Weinig gelukkige wedstrijd in Krommenie
16-06-2007 CD Competitie Geen van de CD ploegen door naar landelijke finale
15-06-2007 650 Jaar Sven Hagen snelste in Hoorn tijdens 650 jaar stadsloop
15-06-2007 Duinloper Meeting Vijf werpclubrecords in Castricum tijdens Duinloper Meeting
15-06-2007 A-Atletiek Zes Clubrecords in Amsterdam-Noord bij G-Wedstrijd
13-06-2007 OJC Frank van Dijk werpt clubrecord met Discus tijdens OJC 5
10-06-2007 GVAC 2e dag NK Masters opnieuw zilver voor Dick van Zalinge.
10-06-2007 Marathon Leeuwarden Jos Dekker loopt halve marathon van Leeuwarden
10-06-2007 Jeugdwedstrijd Druk bezochte jeugdwedstrijd in Edam
10-06-2007 B-Competitie B-Meiden presteren uitstekend in Haarlem
09-06-2007 Gouden Spike EYOF en EJK limiet voor Leonie Schilder op 400 horden
09-06-2007 GVAC 1e dag NK Masters goed voor 4 medailles voor AV Edam.
08-06-2007 Track Meetings PR Frits Frederiks op de 100 in Utrecht
03-06-2007 A.V. Monnickendam John Tol tweede op halve van Monnickendam
02-06-2007 Pup. Comp. Clubrecord GabriŽlla en C pupillen estafette
01-06-2007 Hollandia Clubrecord Frank van Dijk op discus in Hoorn
01-06-2007 A-Atletiek Thuiswedstrijd van G-Team levert veel topprestaties op
29-05-2007 D&T loopcompetitie Roy Lagerburg wint D&T 800 meter
28-05-2007 NSK Roy Lagerburg loopt pr 400 mtr tijdens NSK.
28-05-2007 Haag Hurdles Weinig geluk voor Edammers tijdens Haag Hurdles
27-05-2007 20 van Brussel Sven Hagen snelste Nederlander tijdens 20 van Brussel
23-05-2007 FBK games Leonie Schilder derde tijdens FBK Games
23-05-2007 OJC Grote opkomst op de vierde OJC tijdens stralende avond
22-05-2007 kantine Vergaderruimte op zolder gereedgekomen
20-05-2007 PSV Hans de Vries 4e tijdens NK Masters werp 5-kamp.
20-05-2007 Pup / CD wedstr. Rosa Krikke wint het verspringen in Castricum
20-05-2007 Marathon Hoorn Tini Kolijn wint 21 km. V55 tijdens Marathon Hoorn
18-05-2007 U-track Heren werpers actief tijdens Trackmeeting te Utrecht
17-05-2007 Sittard Leonie en Anita springen tijdens NK Meerkamp
15-05-2007 D&T Comp. PR en winst voor Sven Hagen op 10 km D&T comp.
14-05-2007 OJC Spannende slotserie op de 1000 m. bij OJC 3
13-05-2007 AV 1923 Manfred Mooyer wint 800 mtr tijdens Mastersdag.
13-05-2007 B-Competitie Rommelige start B-Meiden bij eerste competitiewedstrijd
12-05-2007 Baancircuit Leonie en Denise springen beide EJK limiet in Hoorn
12-05-2007 Pup. Comp. Na regen komt zonneschijn op de pupillencompetitie
12-05-2007 CD Competitie Alle CD ploegen door naar de Gebiedsfinales
11-05-2007 werpdriekamp Vrijdag werpdriekamp vanaf junioren C in Edam
06-05-2007 AV Hera Goede prestaties JA tijdens 1e comp.wed. HERA
06-05-2007 mastercompetitie Dames Masters tweede tijdens eerste competitiewedstrijd
30-04-2007 Koninginnedagloop Dick van Zalinge wint Koninginnedagloop in Oosthuizen
25-04-2007 G-Atletiek Veel goede 400 m. tijden in Krommenie bij G-Wedstrijd
23-04-2007 OJC Clubrecord voor Karin Leber met speerwerpen
22-04-2007 Herculesloop Sandra Butter wint 10 km in de Midden-Beemster
22-04-2007 Enschede Marathon John Tol wint bedrijvenloop tijdens Enschede Marathon
22-04-2007 PSV Internationale werp 5 -kamp voor Masters.
22-04-2007 Londen Marathon Dick Kwakman loopt marathon van Londen
19-04-2007 CD Competitie Knappe start CD junioren
17-04-2007 marathon365.org Zondag 1 mei loopt Richard Bottram langs Edam
15-04-2007 Kivo 10 EM Jan Zwarthoed (troet) wint KIVO 10 EM
15-04-2007 Nescioloop John Tol vierde in Nescioloop in Amsterdam-Oost
15-04-2007 Marathon Rotterdam Sven Hagen hittebestendig in marathon Rotterdam
14-04-2007 AV Altis Masters AV Edam 4 keer 2e tijdens instuif Amersfoort.
11-04-2007 politie Let op met parkeren bij de baan. Politiecontroles op komst !
10-04-2007 D&T Loopcompetitie Thijs Mossel wint 3 km in een p.r. tijd
07-04-2007 AV'34 Kogelslingeren in Apeldoorn met Hans de Vries (M50).
04-04-2007 OJC Stralend begin van de Onderlinge Jeugd Competitie
01-04-2007 NEA Goede testwedstrijd AV Edam atleten in Purmerend.
01-04-2007 Trainingskamp Geweldig weekeinde in Vierhouten
01-04-2007 Sloterplasloop Derde plaats John Tol in de Sloterplasloop
01-04-2007 City Run Sven Hagen wint business run in Hilversum
31-03-2007 KNAU Frits Frederiks op Papendal tussen de Nederlandse Top.
27-03-2007 D&T Comp. Dinsdag start de Dorland en Theunis competitie weer
24-03-2007 Trainingskamp Trainingskamp in Vierhouten is aanstaande
19-03-2007 OJC Formulieren seizoensstartnummer competitiewedstrijden
18-03-2007 Indoor Gent Twee clubrecords Frits Frederiks in Gent
18-03-2007 WJC Spellenmiddag bij prijsuitreikingen WJC
18-03-2007 Louis Vinkloop Masters actief in Amsterdam Noord op de 10 kilometer
17-03-2007 CPC Loop John Tol loopt een nieuw PR in de CPC loop
10-03-2007 Districtscrossen Milan Mazurel 4e tijdens Districtscrossfinale Castricum
09-03-2007 Duintrainingen Kledingadvies voor tweede duintraining
05-03-2007 Jurycursus Jurycursus start in de kantine van A.V. Edam
04-03-2007 Munnikloop John Tol wint 25 km Munnikloop in Purmerend
03-03-2007 AVE Manfred en Martijn opnieuw naar Lanzarote.
01-03-2007 Duintrainingen Zondag starten de duintrainingen weer in Schoorl
28-02-2007 ZAP Sport Jongens A.V. Edam strijden in ZAP Sport
25-02-2007 KNAU Frits Frederiks afgemat op Papendal.
25-02-2007 De Meeuwen Laatste meeuwenwedstrijd gewonnen door Jan Zwarthoed
24-02-2007 Baan Vreemde vogels rond het veld
21-02-2007 Interland Leonie Schilder zesde tijdens interland EN-NL
20-02-2007 Ledenvergadering Dinsdag algemene ledenvergadering in de kantine
20-02-2007 AV Edam Zaterdag geen looptraining jeugd.
18-02-2007 WJC Frank van Dijk springt masterrecord tijdens laatste WJC
17-02-2007 NK Indoor Polsstokthriller in Gent
11-02-2007 Groet uit Schoorl Thijs Mossel 11e tijdens NK 10 km in Schoorl
10-02-2007 Districtscrossen Districstcross uitstekend bezocht in Anna Paulowna
08-02-2007 TomTom Bestand met atletiekbanen voor in de TomTom
07-02-2007 Interland Interland uitnodiging voor Leonie Schilder in Londen
05-02-2007 kantine Zolder kantine begint aan de afwerkfase
04-02-2007 Meeuwen Sven en Thijs maken er een mooie strijd van in 't Twiske
04-02-2007 Kaagloop John Tol derde tijdens Kaagloop in Wervershoof
28-01-2007 Groningen Clubrecord Anita Karregat op de 60 m. horden
28-01-2007 Midwintermarathon Jos Dekker en Henry Greuter lopen Midwintermarathon
27-01-2007 Groningen Frits Frederiks 5e tijden NK indoor 60 mtr Jongens-A.
27-01-2007 Groningen Goud voor Leonie Schilder bij het polsstokhoogspringen.
26-01-2007 avedam.nl Huldiging kampioenen uit Edam-Volendam
23-01-2007 Trainingen Trainerscorps A.V. Edam in nieuw Theo-Tol trainingspak
21-01-2007 Vondelparkloop John Tol zesde tijdens de Vondelparkloop
21-01-2007 WJC Mooie sprinttijd en veel pech voor Tjarda van der Spek
21-01-2007 De Meeuwen Thijs Mossel sterkste meeuw in Schoorl
21-01-2007 Tus Scharnhorst Manfred Mooyer loopt goede indoortijden in Dortmund.
14-01-2007 Halve Egmond Angelic Keijzer vijfde bij V35 in Egmond
13-01-2007 Districtscrossen Martine van Zalinge derde in Obdam
11-01-2007 Clubgebouw Verbouwing bovenverdieping in volle gang
07-01-2007 WJC Zware omstandigheden tijdens tweede WJC cross
07-01-2007 Unitas PR Anita Karregat bij polshoogwedstrijd in Sittard
07-01-2007 De Meeuwen Sven Hagen en John Tol winnen in Castricum
06-01-2007 Zoetermeer Manfred Mooyer loopt clubrecord 60 mtr indoor (M35)
31-12-2006 Sylvestercross Zes A.V. Edammers luiden jaar uit in Soest
27-12-2006 Sylvestercross A.V. Edam jeugd gezocht voor deelname Sylvestercross
27-12-2006 Clubrecords Clubrecordborden voorzien van gegevens
26-12-2006 Kerstcross Thijs Mossel derde tijdens Kerstcross Opmeer
24-12-2006 De Meeuwen Meeuwen besluiten jaargang met een bosloop in Schoorl
23-12-2006 Vita AV Edam aanwezig tijdens eindejaars indoor Gent.
17-12-2006 WJC Diverse clubrecords bij de heren tijdens eerste Indoor
17-12-2006 De Meeuwen Sven Hagen 2e tijdens 10EM in Krommenie
14-12-2006 Baantraining Jeugdtraining van zaterdag aanstaande afgelast
10-12-2006 De Meeuwen Piet Mossel wederom snelste meeuw in Schoorl
10-12-2006 U-Track Manfred Mooyer loopt goede 60 mtr horde tijdens Indoor.
10-12-2006 Crosscircuit Dick van Zalinge eindwinnaar M45 categorie Crosscircuit
09-12-2006 het bouwteam Van rommelzolder tot westrijdsecretariaat en krachtruimte
09-12-2006 Indoor Alkmaar Twee clubrecords tijdens Indoor Alkmaar
05-12-2006 A.V. Edam Nieuwe brug geplaatst door de gemeente
03-12-2006 Crosscircuit In 1500 metertempo langs het strand
01-12-2006 Trainingen Geen zaaltrainingen tijdens sinterklaasavond
26-11-2006 WJC Pepernoten cross opening van de wintercompetitie
26-11-2006 Nicolaasloop Sven Hagen wint Nicolaasloop in Monnickendam
23-11-2006 Districtscrossen Drie medailles tijdens eerste districtscross
19-11-2006 Molenloop Sven Hagen sterkste tijdens de Molenloop
19-11-2006 SAV Cross Dick van Zalinge en John Tol lopen SAV Cross
19-11-2006 Zevenheuvelenloop John Buikman snelste Edammer tijdens Zevenheuvelenloop
17-11-2006 KNAU Themadag Jeugdatletiek Papendal
12-11-2006 Dijkgatcross John Tol en Dick van Zalinge voorin Dijkgatcross
12-11-2006 Eenhoornloop Sven Hagen wint 10 EM tijdens de Eenhoornloop
10-11-2006 Deen Sponsoractie Deen sponsoractie goed voor 1691 euro in de clubkas
31-10-2006 RBF Weekeinde Topweekeind voor de polsstok atleten van A.V. Edam
29-10-2006 Parkcross Grote jeugdige Edammer delegatie naar Parkcross Hoorn
29-10-2006 De Meeuwen Jan Zwarthoed sterkste meeuw tijdens Jagersplasloop
26-10-2006 werpdriekamp Uitstekende prestaties tijdens Werpdriekamp
25-10-2006 Rens Blom Foundation Trainingsweekeinde in Sittard voor de polshoogmeiden
24-10-2006 Crosscircuit Jeugd gaat voor eerste wintercross naar Hoorn
20-10-2006 Vestingloop Grote opkomst bij de Vestingloop
15-10-2006 Marathon Amsterdam Sven en Klaas snellen naar toptijd op halve in Amstedam
14-10-2006 OJC Prijsuitreiking voor de OJC
11-10-2006 EHBO EHBO Cursus in Purmerend
08-10-2006 De Meeuwen Piet Mossel sterkste meeuw bij start in Schoorl
08-10-2006 A.V. Castricum John Tol wint bij Masters tijdens van Gansewinkel Bosloop
08-10-2006 Werpvijfkamp Meerdere clubrecords Martijn Baart bij Werpvijfkamp
07-10-2006 Clubkampioenschappen Leonie Schilder en Rosa Krikke op Clubkamp Nea
03-10-2006 De Meeuwen Zondag start de Meeuwencompetitie in Schoorl
01-10-2006 NK Meerkamp Anita Karregat 10e tijdens NK Meerkamp
01-10-2006 AVE Danny Groot stijgt tot grote hoogte tijdens Clubkamp AVE.
01-10-2006  John Tol derde bij opening Rondje Mokum
24-09-2006 Haarlem John Tol derde tijdens halve marathon van Haarlem
23-09-2006 Pup. Comp. Uitstekende prestaties op de Pupillencompetitiefinale
22-09-2006 Baancircuit Martijn Baart slecht de 40-metergrens met de discus
17-09-2006 Clubkampioenschappen Clubkampioenen bij de Pupillen bekend
17-09-2006 NK Estafettes Vierde en vijfde plaats voor B meiden tijdens NK Estafettes
17-09-2006 Damloop Tini Kolijn 6e in categorie V50 bij Dam-tot-Dam loop
15-09-2006 D&T Comp. John Tol wint Dorland & Theunis Competitie
15-09-2006 A.V. Castricum Sterke werpprestaties Frank van Dijk en Martijn Baart
13-09-2006 OJC Clubrecord Danny Groot hinkstappen tijdens OJC.
12-09-2006 D&T Comp. Dick van Zalinge wint 1500 meter
10-09-2006 Lycurgus Heren Masters AV Edam 7e tijdens NK-ploegen.
10-09-2006 Pup/CD wedstrijd Jongens presteren goed tijdens 2e Pup/CD wedstrijd
10-09-2006 Zeevangsloop Jos Dekker vierde in Middelie op de halve marathon
03-09-2006 GAC Arena Games Hilversum
03-09-2006 Pup / JD wedstrijd Thomas Kwakman sterk met speer in Heerhugowaard
03-09-2006 D-Spelen Brons voor Mandy Groot tijdens de D-Spelen
02-09-2006 C Interland Winst voor Anita Karregat tijdens interland in Duitsland
30-08-2006 Kermisloop Rachid Mohammadi winnaar Kermisloop
26-08-2006 C Spelen Anita Karregat wint goud tijdens de C-Spelen
26-08-2006 PoleVaultChallange Leonie en Denise actief op de PoleVaultChallange
25-08-2006 Instuif Apeldoorn Dick van Zalinge duikt onder de 4.20 in Apeldoorn
24-08-2006 Schoorl John Tol doorbreekt 30 minutengrens in Schoorl
24-08-2006 Phanos Sprint clinic Henk Kraaijenhof bij Phanos
22-08-2006 Polevaultchallange Zaterdag in Den Haag de PoleVaultChallange
16-08-2006 Havenomloop Renť Schilder wint Havenomloop
15-08-2006 D&T Comp. Dick van Zalinge sterkste bij de 2 EM D&T comp.
06-08-2006 Stortemelk Zomerlopen op de wadden: Stortemelk halve marathon
23-07-2006 Amsterdam Open Frank van Dijk speert in het Olimpisch Stadion naar CR
21-07-2006 Trais Frank van Dijk werpt discus naar nieuwe Masterrecord
20-07-2006 Bosloop Schoorl Winst in tropisch Schoorl voor John Tol
15-07-2006 Baancircuit Clubrecord Leonie Schilder op de 400 m.
15-07-2006 AV Texel Clubrecord kogel Frank van Dijk (M40)
13-07-2006 Trainingen Aanpassingen trainingstijden in de zomervakantie
13-07-2006 Bosloop Schoorl John Tol tweede tijdens bosloop Schoorl
10-07-2006 NH Meerkamp Twee CR's voor Anita Karregat tijdens Meerkamp Nea
09-07-2006 familiedag Eerste familiedag een groot succes
08-07-2006 NK Senioren Nederlands Record Leonie Schilder tijdens NK Senioren
08-07-2006 G-Team G-Team viert 10 jarig bestaan met een spetterend feest
07-07-2006 Materiaal Boon schenkt afstandsbordjes voor naast de sectorlijnen
04-07-2006 Poldersport Zomerafsluiting B-Meiden in de Kwakel
02-07-2006 NK AB Leonie Schilder pakt tweede goud op NK met de polsstok
02-07-2006 Lycurgus Games Martijn Baart ook met de kogel naar een nieuw PR
01-07-2006 AV Spado Tropische warmte tijdens 2e dag NK A/B
01-07-2006 Pup-competitie Clubrecord Meisjes pup B op estafette in Ookmeer
30-06-2006 NK AB Leonie Schilder wint GOUD op NK AB op de 400 horden
29-06-2006 D&T Comp. Dick van Zalinge wint 1 EM Dorland en Theunis Competitie
27-06-2006 OJC Laatste OJC voor zomervakantie op het veld
25-06-2006 Pup / CD wedstr. Pupillen CD wedstrijd in Edam
25-06-2006 Marquetteloop Jan Zwarthoed haast Truus Piels naar winst Marquetteloop
24-06-2006 Minibokaal Anita Karregat wint overtuigend de Minibokaal in Hoorn
23-06-2006 Hera Clubrecord Martijn Baart op discus in Heerhugowaard
22-06-2006 Omloop Volendam John Tol wint Omloop editie 2006
19-06-2006 AV Hollandia Masters Edam presteren goed tijdens comp. in Hoorn
19-06-2006 AV Startbaan Frits Frederiks loopt 100 mtr pr tijdens A-comp.
18-06-2006 U-Track Testwedstrijd Leonie en Anita voor NK Polshoog
17-06-2006 CD Competitie CD Competitieploegen zesde in Gebiedsfinale
13-06-2006 D&T Comp. Roy Lagerburg wint ook 800 m. bij D&T loopcompetitie
11-06-2006 AVM John Tol winnaar halve van Monnickendam
11-06-2006 Sperwers Masters AV Edam presteren goed op NK in Emmen.
11-06-2006 B-Competitie Meiden B Competitieploeg net niet in de finale
11-06-2006 Special Olympics 37 medailles tijdens Nationale Special Olympics
10-06-2006 Pup. Comp. Gabriella van der Wijck evenaart CR sprint MPB
07-06-2006 OJC Remon Kraakman pakt CR bij het hoogspringen JPC
05-06-2006 Polsstokschool Topprestatie Leonie Schilder in Sittard
02-06-2006 Hollandia Eddy en Leonie winnen tijdens Polsstokspeciale
30-05-2006 D&T Comp. Knappe winst Roy Lagerburg op de 1000 meter
27-05-2006 Marathon Luxemburg Dick Kwakman 2e bij M50 in Halve Marathon Luxemburg
26-05-2006 werpdriekamp CR Frank van Dijk met de speer tijdens werpdriekamp
25-05-2006 AV Trias Goede prestaties AV Edammers in Heiloo.
24-05-2006  CR Maaike van der Sluijs bij A-Atletiek wedstrijd in Edam
21-05-2006 Kombijsport John Tol vierde tijdens de Kombij-Dorint loop
21-05-2006 Marathon Hoorn Tini Zwarthoed derde tijdens Halve Marathon in Hoorn
20-05-2006 AMC loop Jury A.V. Edam voor de 23e keer bij AMC loop
20-05-2006 CD Competitie Tweede CD Competitiewedstrijd bij ATOS
16-05-2006 OSC Thijs Mossel en Angelic Keijzer snellen naar nieuw CR
14-05-2006 Masterdag Dick van Zalinge derde tijdens 800 m. Masterdag
14-05-2006 DEM Beverwijk Eddie Buijs steelt de show tijdens B-competitie.
13-05-2006 LTB Recordwedstijd CR Karin Leber met speer in Hoorn
13-05-2006 Pup. Comp. B-Meisjes lopen CR op de estafette in Purmerend
13-05-2006 Molengames Martine van Zalinge 2e met speer tijdens Molengames
08-05-2006 OJC OJC Lang met 175 deelnemers heel druk bezet
07-05-2006 AV'40 Jongens-A 7e in Delft tijdens 1e competitiewedstrijd.
07-05-2006 mastercompetitie Masters landelijk 10e na eerste ronde competitie
30-04-2006 Koninginneloop Zege in Hoornse Koninginneloop voor Tol & Tol
29-04-2006 Oosthuizen Thijs Mossel winnaar Koninginnedagloop Oosthuizen
28-04-2006 Baancircuit Clubrecord Frank van Dijk in Alkmaar met speer
27-04-2006 D&T Comp. Sander Collet wint zeer spannende 1500 meter
27-04-2006 Harderwijk Clubrecord Frits Frederiks 200 mtr JB
23-04-2006 Kivo 10 EM Ruime overwinning voor John Tol tijdens KIVO 10 EM
22-04-2006 Knau Manfred geslaagd voor KNAU Mila-specialisatie
22-04-2006 CD Competitie C meiden tweede tijdens eerste wedstrijd CD Competitite
21-04-2006 KIVO 10 EM Veel lopers verwacht tijdens de 35e editie KIVO 10 EM
19-04-2006 OJC Frank van Dijk speert masterrec. voorbij de 40 m. grens
17-04-2006 Paaspolderloop John Tol vijfde tijdens Paaspolderloop in Nieuwe Niedorp
15-04-2006 Altis Goede Vrijdag prestaties door Nick en Frits in Amersfoort
11-04-2006 OSC John Tol wint koude 3000 meter
09-04-2006 Marathon Rotterdam Drie marathontijden rond de drie uur in Rotterdam
09-04-2006 Nea Volharding Rosa Krikke sprint 80 m. CR tijdens Nea Season Opening
07-04-2006 podium Nieuw podium voor winnaars A.V. Edam dankzij Boon B.V.
05-04-2006 OJC Sterke coopertest van Thijs Mossel
02-04-2006 Nea Volharding Rosa Krikke wint de sprint bij testwedstrijd NEA
31-03-2006 Trainingskamp Ruim honderd atleten vertrekken richting Lunteren
28-03-2006 OSC Dick van Zalinge wint 10 km Dorland & Theunis LC
25-03-2006 Werkzaterdag Werkzaterdag verliep uitstekend
25-03-2006 CPC Loop John Tol en Jan Zwarthoed bij eerste 100 CPC loop
24-03-2006 Bestuur Voorzitter Rick Westerdaal en Lea Rehms getrouwd
19-03-2006 Duintrainingen Duintrainingen lopen weer op z'n einde
19-03-2006 ATOS John Tol tweede tijdens 10 km. Louis Vinkloop
18-03-2006 WJC Prijsuitreiking voor de Theo Tol winterjeugdcompetitie
18-03-2006 WJC Groot zwemfeest tijdens uitreiking prijzen WJC
15-03-2006 WK Masters Manfred Mooyer 16e tijdens WK Masters op de 800 m.
12-03-2006 Indoor Gent Clubrecord Roy Lagerburg met HHS in Gent
11-03-2006 B-Interland Leonie Schilder springt NR tijdens B-Interland
11-03-2006 Districtscrossen Tjarda van der Spek wint Districtscrossfinal
11-03-2006 Vikingrace Mandy Groot Wereld Kampioen tijdens Vikingrace
07-03-2006 Jurycursus Jury-tijd cursisten allen geslaagd
06-03-2006 Polsstokschool Polshoogmeiden maandagavond in het sportjournaal
01-03-2006 Duintrainingen Zondag starten de duintrainingen
26-02-2006 Polderloop John Tol tweede tijdens Polderloop Obdam
23-02-2006 Zaterdagtrainingen Zaterdag trainingen voor de jongste jeugd
19-02-2006 WJC Theo Tol wintercompetitie weer geŽindigd
18-02-2006 NK Gent Nick Jonk 8e tijdens NK indoor JB op 400 mtr.
18-02-2006 NK Gent Manfred Mooyer 6e op de 800 tijden NK indoor 35+
18-02-2006 NK Indoor Denise en Leonie op podium bij NK Junioren B
13-02-2006 Ledenvergadering Dinsdag algemene ledenvergadering in de kantine
12-02-2006 Groet uit Schoorl John Tol en Dick van Zalinge 10e tijdens Groet uit Schoorl
11-02-2006 Districtscrossen Tjarda van der Spek wint Districtscross in 't Twiske
09-02-2006 Jurycursus Cursus Jury-tijd bij A.V. Edam
05-02-2006 Meeuwen Iwan Smit wint ook laatste meeuwenwedstrijd
05-02-2006 WJC Derde indoor van de Theo Tol wintercompetitie
04-02-2006 LK indoor Anita Karregat 2e AT bij het polsstokhoogspringen
04-02-2006 Midwintermarathon Jos Dekker loopt de Midwintermarathon in Apeldoorn
03-02-2006 Gemeente Kampioenen van Nederland gehuldigd
02-02-2006 Ouderavond Ouderavond over voeding van sportende kinderen
29-01-2006 Meeuwen Piet Mossel wint strandrace in Egmond
29-01-2006 Indoor Groningen Anita Karregat eerste in Groningen
28-01-2006 NK Groningen Nico Zwarthoed loop 4.16,41 op 1500 mtr tijdens NK-I.
28-01-2006 NK Groningen Danny Groot net naast podium tijdens HSS op NK indoor.
28-01-2006 Indoor Groningen Denise en Leonie op podium bij NK Junioren A
22-01-2006 Polsstokschool Anita Karregat naar gedeeld derde plaats AT bij MJC
22-01-2006 WJC Tweede indoor in het Bolwerk
22-01-2006 Meeuwen Iwan Smit sterkste meeuw in Krommenie
21-01-2006 Districtscrossen Veronique de Jong en Tjarda van der Spek winnen in M'dam
19-01-2006 Party time Zaterdag a.s. juniorenfeest in de kantine
15-01-2006 Meeuwen John Tol sterkste in bosloop Schoorl
14-01-2006 Speerwerpen Succesvolle speerwerpclinic bij A.V. Edam
14-01-2006 G-Atletiek Utrecht G-Team presteerd uitstekend bij indoor Utrecht
08-01-2006 A.V. Unitas Leonie Schilder vierde in Sittard met polshoog
08-01-2006 Halve Egmond Sander Collet loopt sterke halve marathon in Egmond
08-01-2006 WJC Tweede Cross Theo Tol wintercompetitie
31-12-2005 Sylvestercross Tjarda van der Spek zesde tijdens Sylvestercross
26-12-2005 Kerstcross Sterk optreden John Tol tijdens Kerstcross
25-12-2005 masters Vanaf 2006 master ranglijsten op de website
18-12-2005 Meeuwen John Tol sterkste in bosloop Schoorl
18-12-2005 WJC Eerste indoor Theo Tol winter competitie
11-12-2005 Springclinic Manfred en Cees bezoeken springclinic in Amsterdam
11-12-2005 st Georgescross Dick van Zalinge tweede bij M45 in St. Georgescross
11-12-2005 Meeuwen Sander Collet tweede in Castricummer bosloop
10-12-2005 Indoor Alkmaar Mandy Groot kogeld naar 5e plaats AT in Alkmaar
04-12-2005 Noordkop John Tol zesde in Duincross den Helder
27-11-2005 WJC Redelijke opkomst bij eerste cross WJC
27-11-2005 AVM Sander Collet winnaar 10km st Nicolaasloop
20-11-2005 Molenloop PR op de 10 km. Sander Collet tijdens de Molenloop
20-11-2005 SAV John Tol en Dick van Zalinge top in SAV Cross
19-11-2005 A.V. Edam A.V. Edam presenteert zich op de dag van de Baanatletiek
15-11-2005 AV Edam Uitslagen Werp 3 kamp AV Edam
13-11-2005 Eenhoornloop Sander Collet winnaar 10km Eenhoorloop
12-11-2005 AV Edam De webmaster is back in town
12-11-2005 Districtscrossen Tjarda oppermachtig in Castricum tijdens Districtscross
11-11-2005 OJC Bingo voor de jeugd op 12 November om 16.00 uur
11-11-2005 BHV Gezocht: Mensen met een BHV-diploma
01-11-2005 AV Hollandia Meeuwen geland in Hoorn voor hun 3e wedstrijd.
30-10-2005 AV Edam Zomers weer tijdens herfst werp 3-kamp bij AV Edam.
30-10-2005 Indoor Dordrecht Alleen Anita springt record tijdens Indoorrecoord
26-10-2005 AV Edam Zondag 30 oktober werp 3-kamp AV Edam
23-10-2005 Vestingloop AV Edam Volop strijd tijdens de prima georganiseerde Vestingloop.
16-10-2005 Marathon Asd Marathon Amsterdam: helaas geen wereldrecordtijd.
11-10-2005 Vakantie Actualiteit van de site even een maand wat minder
10-10-2005 OJC Prijsuitreiking voor de OJC
09-10-2005 Rens Polssstokhoogspringdemonstratie met Rens Blom
07-10-2005 De Meeuwen Meeuwencompetitie start zondag in Schoorl
02-10-2005 Clubkamp Manfred Mooijer voor de 10e keer clubkampioen
28-09-2005 OJC Laatse OJC nu ook compleet qua uitslag
27-09-2005 Trainingen Indeling wintertrainingen staan op de site
25-09-2005 Marathon Berlijn Uitstekende tijden tijdens de Marathon van Berlijn
25-09-2005 Nationale Meerkamp Mandy Groot derde bij nationale D meerkamp finale
24-09-2005 Pup. Comp. C-Pupillen vierde tijdens pupillencompetitie finale
23-09-2005 Lanting Loopcompetitie Sander Collet wint 5 km. Dick van Zalinge de LLC
18-09-2005 Dam tot Damloop Grote schare aan Dam tot Damlopers actief
18-09-2005 Vier keer veel Jongens-B lopen ook Zweedse estafette naar zilver
17-09-2005 NK estafette NK zilver 4x400 mtr voor Jongens-B
16-09-2005 Nea Volharding Anita Karregat verbeterd zich spectaculair met polshoog
13-09-2005 Jurycursus Jurycursus start in de kantine van A.V. Edam
11-09-2005 Pup / CD wedstr. Sterke winnaars tijdens de tweede Pup/CD wedstrijd
11-09-2005 Zeevangsloop Klaas Ettema toevallige winnaar van de Zeevangsloop
11-09-2005 Duathlon Roos Bakker en Wim Edam op het podium bij NK Duathlon
10-09-2005 CD Competitie D-Meiden kampioen van Nederland !
10-09-2005 CD Competitie C-Meiden naar de 5e plaats tijdens de landelijke finale
10-09-2005 Veluweloop Ploeg A.V. Edam 26e tijdens de Veluweloop
09-09-2005 Track Meetings C-Junioren Record Leonie Schilder in Utrecht
08-09-2005 Lanting Loopcompetitie Dick van Zalinge wint 1500 meter
07-09-2005 OJC Clubrecord Danny Groot met hinkstap tijdens OJC
04-09-2005 B-Competitie B-Jongens 6e tijdens B-Comp. finale in Bergen op Zoom
04-09-2005 A.V. ATOS John Tol tweede bij 15 km in Amsterdam Noord
04-09-2005 D-Spelen Mandy Groot wint met kogel tijdens de D-Spelen
03-09-2005 C Interland Edammer meiden overtuigen op C-Interland in Almelo
30-08-2005 B-Competitie B-Jongens strijden zondag in de landelijke finale
28-08-2005 C-Spelen Denise en Leonie op het podium bij de C-Spelen
28-08-2005 Hemmeromloop Klaas Ettema 13e tijdens Hemmeromloop
27-08-2005 C-Spelen Clubrecord Leonie Schilder op de 300 meter horden
27-08-2005 RDM Ben Leenders test vorm voor finale B-Competitie
26-08-2005 Kermisloop Gebre Bahnas wint de Kermisloop in snelle tijd
19-08-2005 A.V. '34 Avondinstuif in Apeldoorn
18-08-2005 Lanting Loopcompetitie John Tol wint 2 EM van de Lanting Loopcompetitie
17-08-2005 OJC Verregende OJC wordt ingehaald op 28 sept.
15-08-2005 Rens Blom Polshoogmeiden A.V. Edam aanwezig bij ontvangst Rens
12-08-2005 Track Meetings Clubrecord Floor Tunk met kogelslingeren in Utrecht
11-08-2005 Bosloop Schoorl Bouke Bouma wint 4 km tijdens bosloop in Schoorl
10-08-2005 A.V. Aalsmeer John Tol loopt trainingswedstrijd in Aalsmeer
26-07-2005 de Wielingen 1e en 2e plaats Frits Frederiks tijdens vakantieloopjes
21-07-2005 Schoorl Duinwedstrijdjes op donderdagavond in Schoorl
17-07-2005 Meerkamp Clubrecord meerkamp meisjes junioren C in Assen
15-07-2005 Loopweek Niet opgehaalde prijzen loopweekloterij
10-07-2005 NK Senioren Drie meiden volgen polsstokclinic in het Olimpisch Stadion
08-07-2005 Loopweek Feestelijk einde van de loopweek
07-07-2005 Loopweek Ploeg Jan Zwarthoed versterkt koppositie
06-07-2005 Loopweek Verregende derde dag loopweek
05-07-2005 Loopweek 15 series 1000 meters op dag 2 van de Loopweek
04-07-2005 Loopweek A.V. Edam begroet zijn 500-ste lid
04-07-2005 Loopweek Nico Zwarthoed snelste tijdens proloog Loopweek
03-07-2005 Lycurgus Games Uitstekende polshoog resultaten in Krommenie
03-07-2005 Meerkamp Anoek de Koning wint meerkamp in Schoonhoven
02-07-2005 Pup-competitie Niels Kwakman en Kim Gomersbach sterkste bij Pupillencompetitie
30-06-2005 Loopweek Ploegenindeling loopweek bekend
29-06-2005 Training Polsstokverspringtraining C-Meiden in Polsbroekerdam
26-06-2005 NK AB Helmond Goud en zilver voor Denise en Leonie op polshoog
26-06-2005 A.V. Edam Uitslagen Pupillen CD wedstrijd
25-06-2005 NK AB Helmond Danny Groot met PR naar het Zilver op het NK AB
24-06-2005 NK AB Helmond Zilver voor Karin Leber op het NK met speerwerpen
23-06-2005 Omloop Volendam Dick van Zalinge wederom de sterkste tijdens de Omloop
20-06-2005 OJC Snelle tijd Leonie Schilder op 400 m. tijdens OJC
18-06-2005 C/D Competitie C en D meiden naar de landelijke finale C/D competitie
17-06-2005 Avondinstuif Clubrecord Martijn Baart op discus in Amsterdam Noord
16-06-2005 LLC Sander Collet verrassende winnaar 800 meter LLC
15-06-2005 Jurycursus In september strart een jurylid-algemeen cursus
12-06-2005 B-Competitie Jongens Jun. B geplaatst voor landelijke competitiefinale
11-06-2005 Pup. Comp. 220 Pup. actief op de baan van Edam tijdens competitie
11-06-2005 NK Veteranen Zilver Jan Zwarthoed op NK Veteranen
10-06-2005 G-Team Laatste competitiewedstrijd voor finale van het G -Team
06-06-2005 Les Les van de Nederlandse kampioen kogelstoten.
05-06-2005 Monnickendam John Tol overtuigende winnaar halve van Waterland
04-06-2005 Meerkamp Clubrecord Mandy tijdens meerkamp Heerhugowaard
01-06-2005 OJC Veel discusgeweld bij de vierde OJC
29-05-2005 FBK-Games Clubrecord Denise Groot tijdens FBK-Games
29-05-2005 800 m. Snelle 800 m. door Roy Lagerburg in Rome
29-05-2005 Duathlon Roos Bakker tweede bij WK Duathlon in ItaliŽ
28-05-2005 Hordendag Clubrecord Rosa Krikke tijdens Nationale Hordendag
28-05-2005 Pup-competitie Bloedhete eerste pupillencompetitiedag
27-05-2005 Werpdriekamp CR's Karin Leber en Jopie Baart tijdens werpdriekamp
26-05-2005 Uitwedstrijden Wedstrijdprogramma komend weekeinde
24-05-2005 AV Edam 60 jaar Van 4 t/m 9 juli feestweek bij A.V. Edam
24-05-2005 LLC Goede opkomst bij 10 km. langs de Warderdijk
23-05-2005 OJC Clubrecord Mandy Groot tijdens OJC
22-05-2005 Marathon Hoorn Sven Hagen 6e in 1/2e marathon in Hoorn
21-05-2005 AMC loop Jury A.V. Edam voor de 22e keer bij AMC loop
21-05-2005 C/D Competitie Twee keer winst in Castricum voor de C/D ploegen
16-05-2005 Spartaan Winst voor Freek Leber tijdens instuif de Spartaan
15-05-2005 Battle of the B's Danny Groot wint springersprijs bij Battle of the B's
14-05-2005 Trigallez Denise Groot naar derde plaats tijdens Trigallez Record
14-05-2005 Phoenix Dubbele winst voor Mandy Groot tijdens instuif Phoenix
13-05-2005 Avondinstuif Mirjam Aberkrom kruipt richting de 11 met de kogel.
10-05-2005 LLC Dick van Zalinge sterkste tijdens 1 EM LLC
08-05-2005 Enschede John Tol 13e in Enschede tijdens 1/2 marathon
08-05-2005 B-Competitie Topprestatie door de B-Junioren in Heerhugowaard
05-05-2005 Trias Winst Nick Jonk tijdens 800 meter bij Trias
28-04-2005 Theo Tol Theo Tol heeft vanaf nu 'echte' clubshirts
28-04-2005 Lanting Loopcompetitie Dick van Zalinge wint 1500 meter
27-04-2005 OJC Clubrecord Karin Leber met speerwerpen
24-04-2005 KIVO 10 EM John Tol sterke winnaar KIVO 10 EM
24-04-2005 EK Powerman Peter en Rosalinde Bakker op EK Powerman Venray
23-04-2005 C/D Competitie Uitstekend begin C/D Competitie A.V. Edam jeugd
22-04-2005  Eerste wedstrijd G-Team in regionale competitie
17-04-2005 atventri Drie A.V. Edammers lopen halve van Nieuwegein
16-04-2005 Instuif Altis Clubrecord voor Floor Tunk met kogelslingeren
12-04-2005 Lanting Loopcompetitie Dick van Zalinge wint 3000 meter
11-04-2005 OJC Coopertest luidt het zomerwedstrijdseizoen in.
10-04-2005 Marathon R'dam Vier A.V. Edammers lopen de marathon van Rotterdam
05-04-2005 LLC Edo Baart (ATOS) sterke winnaar LLC 10 km.
04-04-2005  Belevenissen Manfred en Martijn
01-04-2005 Trainingskamp Zonovergoten trainingskamp in 4houten
20-03-2005 Louis Vink Loop Kees Mossel tweede M50 tijdens Louis Vink Loop
19-03-2005 CPC Loop Jan Zwarthoed (troet) Kampioen M50 1/2e marathon
13-03-2005 Munnikloop John Tol en Piet Mossel vierde tijdens Munnikloop
12-03-2005 Districtscross Tjarda van der Spek wint finale
05-03-2005 Indoor Gent Clubrecord voor Rosa Krikke in Gent
05-03-2005 WJC Prijsuitreiking Theo Tol - WJC in de Waterdam
04-03-2005 Z@psport Mandy Groot op Z@psport
27-02-2005 Polsstokgala Rens Blom verwent de Edammer polshoogmeiden
27-02-2005 A.V. '23 Klaas Ettema snelste Edammer tijdens Middenmeerloop
21-02-2005 Trainingskamp Inschrijven voor kamp in de kantine
20-02-2005 Maqetteloop Theo van Santen en Jan Zwarthoed lopen Maqetteloop
20-02-2005 WJC Twee clubrecords tijdens laatste Theo Tol - WJC
19-02-2005 Districtscross Delilah Hendriks wint bij districtscross
19-02-2005 NK Indoor Tweemaal Groot en tweemaal Goud
15-02-2005 Ledenvergadering Algemene Ledenvergadering
15-02-2005 Ledenvergadering Jaap van Rooijen neemt afscheid van het bestuur
13-02-2005 Groet uit Schoorl Zilver Jan Zwarthoed tijdens NK 10 kilometer
06-02-2005 Indoor Groningen Dik Nederlands Record voor Denise Groot
06-02-2005 WJC Tweede indoor van de Theo Tol winter jeugd competitie
05-02-2005 SIAG Goud Mandy en Ziver Rosa tijdens D-Spelen in Groningen
05-02-2005 Kaagloop John Tol tweede bij de Kaagloop in Wervershoof
03-02-2005 Noordhollands Dagblad Mandy Groot een topper op ijs- en atletiekbaan
30-01-2005 Meeuwen John Tol eindwinnaar van de meeuwencompetitie
29-01-2005 Indoord Dordrecht Nederlands record Denise Groot op polshoog
23-01-2005 WJC Theo Mossel loopt 750e wedstrijd tijdens de WJC
23-01-2005 Indoor Gent Clubrecord Nico Zwarthoed op 800 meter
23-01-2005 Lycurgus Jan Zwarthoed tweede tijdens 10EM Krommenie
16-01-2005 Sprintcross Trainingsgroep Manfred op trainingskamp en Sprintcross
15-01-2005 Districtscrossen Winst in Districtscross voor Tjarda en Leonie
15-01-2005 G-Atletiek Utrecht Goede start G-atleten AV. Edam in 2005
14-01-2005 Prijsuitreiking NK-atleten Prijsuitreiking gemeente voor de Nederlands Kampioenen
09-01-2005 Halve van Egmond Theo van Santen derde tijdens de halve van Egmond
09-01-2005 Indoor Sittard Caroline Kunst springt naar 10e plaats AT bij MJC
04-01-2005 Globe Reizen Reis en steun daarmee A.V. Edam
02-01-2005 Bosloop Castricum John Tol begint het nieuwe jaar met een overwinning
31-12-2004 Sylvestercross Derde plaats Leonie Schilder tijdens Sylvestercross
31-12-2004 Aartswout Theo van Zanten 2e in Cat M50 in Aarstwout
26-12-2004 Kerstcross Opmeer Prachtige overwinning Tjarda van der Spek
26-12-2004 Indoor Gent Clubrecord Nick Jonk op 400 meter in Gent
23-12-2004 Kangoojump training Openbare Kangoo-jump training
21-12-2004 Trainingen Aangepast trainingsschema Kerstvakantie
19-12-2004 Meeuwen Meeuwen lopen bosloop over 11,6 km. in Schoorl
18-12-2004 Ilion Zoetermeer Evenaring clubrecord polshoog voor Leonie Schilder
12-12-2004 Purmerbosmarathon Meiden junioren C lopen purmerbosmarathon.
12-12-2004 Twiskemolenloop John Tol winnaar meeuwenwedstrijd Twiske
12-12-2004 WJC Indoor Drie kogelclubrecords tijdens de eerste indoor
09-12-2004 A.V. Edam Nieuwe materiaalkast in het Bolwerk
08-12-2004 A.V. Edam Druk atletiekweekeinde
05-12-2004 Bosloop Castricum John Tol derde tijdens halve Castricum
28-11-2004 WJC Overtuigende winst voor Dominique Pankow tijdens WJC
28-11-2004 Sint Nicolaasloop A.V. Edam laat visitekaartje achter in Monnickendam
27-11-2004 Warandeloop Didi van der Spek vierde tijdens de Warandeloop
21-11-2004  Arno van den Berg winnaar Molenloop
21-11-2004 SAV Grootebroek Dick van Zalinge 3e in cat. M45 tijdens de SAV Cross
21-11-2004 Zevenheuvelenloop Veel Edammers te vinden in de heuvels rond Nijmegen
17-11-2004 Nieuws Stuur eens een kaartje...
14-11-2004 Eenhoornloop John Tol wint 10 km van de Eenhoornloop
13-11-2004 Districtscrossen Tjarda en Didi winnen tijdens Districtscross
07-11-2004 Nea Volharding John Tol winnaar Nea Run
07-11-2004 NYC Marathon Johan Veerman 3104e tijdens New York Marathon
01-11-2004 Werkzaterdag Werkzaterdag op 6 november.
31-10-2004 Parkloop Dick van Zalinge winnaar bij de M45 in Hoorn
31-10-2004 Werpdriekamp Enorme opkomst tijdens Werpdriekamp
24-10-2004 Vestingloop Edo Baart sterke winnaar van de Vestingloop
24-10-2004 KNAU Leonie Schilder en Caroline Kunst beleven dagje Papendal
21-10-2004 Trainingen Zaterdagtrainingen voor jongste jeugd
18-10-2004 Jeugd Jongens Junioren sluiten seizoen af met een avondje Dimsummen
17-10-2004 De Meeuwen Meeuwen landen in de duinen van Bergen
17-10-2004 Marathon Amsterdam Frans Baijens snelste marathonner in Amsterdam
10-10-2004 Marathon Eindhoven Tini Zwarthoed loopt de marathon van Eindhoven.
03-10-2004 Clubkamp Uitstekende deelname aan Clubkampioenschappen
03-10-2004 Bosloop John Tol blijft maar winnen, nu in Castricum
26-09-2004 Nea Volharding John Tol wint Theo van der Lindenloop
26-09-2004 Koppelooop Vijfde plaats A.V. Edam tijdens Koppelloop M'dam
25-09-2004 Jeugdactie Deen Verspringwedstrijd AV.Edam bij Deen Supermarkt
25-09-2004 Snowplanet C-Meiden vieren seizoenseinde in Spaarnwoude
25-09-2004 G-Team G-Team 2e tijdens afsluitende finalewedstrijd bij ATOS
24-09-2004 Lanting Loopcompetitie John Tol sterkste in afsluitende 5 kilometer
23-09-2004 Wintertrainingen De tijdsindeling voor de wintertrainingen staan online
19-09-2004 Dam tot Dam Zeer grote deelname aan Dam tot Damloop
19-09-2004 NK Estafettes Jongens B naar 2e plaats op 4*800 meter.
18-09-2004 NK Estafettes Jongens B zesde op NK Estafettes 4*400m.
17-09-2004 Nea Volharding Laatste polshoogwedstrijd van 't jaar
13-09-2004 OJC Laatste OJC zit er weer op.
12-09-2004 Sponsorloop A.V. Edam organiseerde sponsorloop voor school EthiopiŽ
12-09-2004 Pup Comp. Mandy Groot wint op finaledag Pupillencompetitie
11-09-2004 CD Finale Jongens Junioren C draaien stabiele wedstrijd in Assen
11-09-2004 CD Finale C-Meiden tweede van Nederland tijdens CD finale.
11-09-2004 CD Finale D-Meiden hebben zware wedstrijd in Breda
11-09-2004 Veluweloop Twee deelnemende ploegen aan de Veluweloop
09-09-2004  Pupillen en Junioren competitieploegen het land in
09-09-2004 Lanting Loopcompetitie Nico Zwarthoed sterkste op de 1500 meter.
08-09-2004 Deen Supermarkt Deen actie weer in volle gang
08-09-2004 Grote Club Formulieren Grote Clubactie
05-09-2004 D-Spelen Zilver voor Anoek de Koning op de D-Spelen
05-09-2004 ATOS Marathonners bereiden zich voor in Amsterdam-Noord
04-09-2004 KNAU Leonie en Denise beleefden een prachtige interlanddag
31-08-2004 NetStat A.V. Edam-site de 100.000 bezoekers gepasseerd
26-08-2004 Kermisloop Veteranen domineren de Kermisloop
22-08-2004 C-Spelen Goud en Zilver voor Leonie Schilder en Denise Groot
22-08-2004 Pup C/D Clubrecord Mandy Groot tijdens Pup/CD wedstrijd
21-08-2004 C-Spelen Drie finaleplaatsen tijdens eerste dag C-Spelen
20-08-2004 Club van 100 Club van 100 is de vijftig gepasseerd
15-08-2004 Sparta Games Wisselende prestaties in Den Haag
12-08-2004 Bosloop John Tol derde tijdens bosloop Schoorl
08-08-2004 Amsterdam Open Manfred loopt sterke 800 mtr tijdens Amsterdam-open.
07-08-2004 PH Sittard Tweede prestatie ooit door Leonie Schilder
26-07-2004 De Meeuwen Compleet vernieuwde meeuwensite
24-07-2004 A.V. Edam - Forum Forum actief geworden
24-07-2004 RDM Manfred Mooijer loopt Rob Druppers meeting
23-07-2004 Trias PR Caroline Kunst bij Kennemerbaanciruit wedstrijd
10-07-2004 NK Senioren Diana van Rooijen bekroond seizoen met 5e plaats NK
09-07-2004  Aangepaste trainingstijden in de zomer
09-07-2004 Instuif ATOS Werpers actief in Amsterdam-Noord
04-07-2004 Baanwedstrijd Wedstrijd voor Pup C/D
30-06-2004 OJC Laatste OJC voor de zomervakantie
27-06-2004 NK AB - Sittard Derde Dag NK
26-06-2004 NK AB - Sittard Tweede Dag NK
26-06-2004 Pup Comp. Pupillencompetitie in Purmerend
25-06-2004 NK AB - Sittard Vijf deelnemers naar NK Junioren AB
25-06-2004 A-Atletiek Derde voorwedstrijd A-Atletiek
24-06-2004 Omloop Volendam Omloop Volendam
23-06-2004 NHD Olympische fakkel maakt Dave Bouman even beroemd
22-06-2004 Marktplaats Iets te koop of te verkopen...
20-06-2004  Nieuwe internetsite online !!!
20-06-2004 Jeugd Atletiekdag A-Atleten sporten in het Olimpisch Stadion
19-06-2004 SAV Grootebroek C-Meiden naar landelijke finale C/D Competitie
19-06-2004 ATOS - Amsterdam D-Meiden maken eerste plaats voorrondes waar.
19-06-2004 C-Competitie C-Jongens met de hakken over de sloot
18-06-2004 Vitesse Instuif Winst op de 200 m. voor Diana van Rooijen
13-06-2004 Minibokaal Hollandia Clubrecord Leonie Schilder bij Minibokaal
13-06-2004 A.V. Trias B-Competitie in Heiloo
12-06-2004  Sterke dag Diana van Rooijen in Leiden
12-06-2004 A.V. Edam Drukke dag op het veld van Edam
10-06-2004 OSC Dick van Zalinge snelste op de 1000 meter
10-06-2004 Lycurgus Wederom driemetersprong voor Leonie Schilder
07-06-2004 OJC Vijfde wedstrijd in de Onderlinge Jeugd Comp.
06-06-2004 Special Olympics Grote medailleoogst in Spijkernisse
06-06-2004 Meerkamp Hera Geraldine Kemper derde bij Meerkamp Hera
06-06-2004 Waterland Halve Marathon Theo van Santen vierde in Monnickendam
31-05-2004 FBK Games Handtekeningen jagen in Hengelo
30-05-2004 Battle of the B's Zesmeter+ sprong Danny Groot
29-05-2004 NK Zilver voor Rens de Haan op het NK A-Atletiek
28-05-2004 A6-Circuit Leonie Schilder springt over de drie meter
25-05-2004 OJC Vierde wedstrijd in de Onderlinge Jeugd Comp.
25-05-2004 LLC 50+er Kees Mossel wint 10 kilometer langs de dijk


 
                                                            Webbeheerder Cees Beets ? 1998 - 2007  www.avedam.nl v4.0