Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG ?? OKTOBER 2001

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Arno van den Berg Sportlust 32:24 Heren
2 Michiel Goosens Hellas 34:42 Heren
3 Jan Zwarthoed (troet) A.V. Edam 34:51 M 45
4 Dick van Zalinge A.V. Edam 35:24 M 40
5 Sander Rietveld ATOS 35:37 M 40
6 Henri Molenaar A.V. Edam 36:05 M 40
7 Cees Beets A.V. Edam 36:35 Heren
8 Marcel Frankfort Hollandia 36:43 M 40
9 John Tol Volendam 36:46 Trimmer
10 Klaas Ettema A.V. Edam 36:54 Heren
11 Wim Edam A.V. Edam 37:18 M 50
12 Peter Gartner Nea Volharding 37:28 Heren
13 Truus Piels A.V. Monnickendam 37:40 V 40
14 Arnie-Romeo Burleson ATOS 37:56 M 40
15 Cees Mossel A.V. Edam 38:08 M 45
16 Jan Zwarthoed (toetjes) A.V. Edam 38:23 M 55
17 Cees Verkade Nea Volharding 38:48 M 45
18 Ed de Jong ATOS 38:49 M 50
19 Piet Mossel A.V. Edam 39:00 M 40
20 Jack Buys A.V. Edam 39:08 M 50
21 Adrie Zijdewind Vet. Nederland 39:13 M 50
22 Sander Groot Warder 39:14 Trimmer
23 John Buikman A.V. Edam 39:16 Heren
24 Clement Mumonamalu A.V. Edam 39:38 Trimmer
25 Sijmen Tol A.V. Edam 39:48 Heren
26 Rob Spijker Nea Volharding 39:49 M 45
27 Tanja de Groot A.V. Zaanland 39:55 Dames
28 Peter Bleeker ATOS 39:58 M 40
29 Jan Fidder ATOS 39:59 Heren
30 Jos Dekker A.V. Edam 40:50 Heren
31 Wouter Goede Volendam 40:51 Trimmer
32 Frans Bayens A.V. Edam 40:57 M 45
33 Nico Knol Hollandia 41:00 M 55
34 Peter Steur Volendam 41:02 Trimmer
35 Henri Greuter A.V. Edam 41:15 M 40
36 Seppo Spaaren TVP 41:17 Trimmer
37 Lilian Veerman A.V. Edam 41:18 Trimmer
38 Niek Huider A.V. Edam 41:25 Heren
39 Niek Beets A.V. Edam 41:31 M 40
40 Jan Kok A.V. Edam 41:33 M 55
41 Ad Meijer Nea Volharding 41:44 M 45
42 Jan Tol A.V. Edam 41:46 Trimmer
43 Marcel van Rietbergen Purmerend 41:52 Trimmer
44 Rob Mol Volendam 42:00 Trimmer
45 Henk Veerman A.V. Edam 42:11 Trimmer
46 Sandra Butter A.V. Edam 42:12 Dames
47 Peter Bakker A.V. Edam 42:12 M 50
48 Henk Molenaar Volendam 42:24 Trimmer
49 Jan Dorland A.V. Edam 42:25 M 50
50 Dick Veerman Volendam 42:35 Trimmer
51 Jan Bakker Vet. Nederland 42:36 M 55
52 Henk Flotman Purmerend 42:37 Trimmer
53 Bas Poot Purmerend 42:37 Trimmer
54 Gerda de Haas ATOS 42:43 V 40
55 Henry Bond Volendam 42:58 Trimmer
56 Hilly Jonk A.V. Edam 43:15 V 45
57 Luco Buhrs Rijnsaterwoude 43:17 Trimmer
58 Gerard Kwakman Volendam 43:20 Trimmer
59 Albert Tunk Edam 43:37 Trimmer
60 Cor Leber Edam 43:46 Trimmer
61 Marike Ooms Hylas 43:50 Dames
62 Ben de Winter Nea Volharding 43:51 Heren
63 Ronald Heijeler Amsterdam 44:20 Trimmer
64 Cor Vink A.V. Edam 44:27 Trimmer
65 Annita Kunst A.V. Edam 44:35 Trimmer
66 Petar Baricevic Nea Volharding 44:36 M 45
67 Jan Punt ATOS 44:55 Heren
68 Ben Arkes Edam 45:22 Trimmer
69 Roos Bakker A.V. Edam 45:23 V 45
70 Walter Blom Volendam 45:25 Trimmer
71 Louis Vink ATOS 45:39 M 55
72 Jacco Jurriaans ATOS 45:40 M 40
73 Maarten Haan A.V. Edam 45:47 M 50
74 Michiel Franzen A.V. Edam 46:10 M 40
75 Tom Lagerburg A.V. Edam 46:17 Trimmer
76 Fred Sinselmeijer A.V. Edam 46:20 Trimmer
77 Kees Veerman Volendam 46:29 Trimmer
78 Martin Pool A.V. Edam 46:35 M 50
79 Nico Griek A.V. Edam 47:09 M 40
80 Piet Huipen A.V. Edam 47:21 M 55
81 John Buhrs Volendam 47:22 Trimmer
82 Erik Tol A.V. Edam 47:32 Trimmer
83 Jan Vlak A.V. Edam 48:00 Trimmer
84 Tini Zwarthoed A.V. Edam 48:05 V 45
85 Jan Boon Oosthuizen 48:55 Trimmer
86 Jaap Schilder A.V. Edam 49:07 Trimmer
87 Cor Bilbers Middelie 49:20 Trimmer
88 Theo Klouwer A.V. Edam 49:34 Trimmer
89 Thames Tol A.V. Edam 49:53 Trimmer
90 Cor Edam A.V. Edam 50:06 Trimmer
91 Peter Kuenen A.V. Edam 50:33 Trimmer
92 Leon Berendse Monnickendam 51:12 Trimmer
93 Ed van Lingen Zaandam 51:30 Trimmer
94 Tom Koer Purmerend 51:30 Trimmer
95 Ali Huipen A.V. Edam 51:56 Trimmer
96 Jeanette van der Molen Purmerend 52:11 Trimmer
97 Elly van der Zee Hollandia 52:12 Trimmer
98 Jan Jonk A.V. Edam 52:25 Trimmer
99 Cees Dekker A.V. Edam 53:26 Heren
100 Hans Broek Landsmeer 52:28 Trimmer
101 Adrianus Vesterning A.V. Monnickendam 55:22 Trimmer
102 Sonja van Zeelt Assendelft 56:37 Trimmer
103 Bram van de Kreeke A.V. Edam 57:35 Trimmer
104 Edwin Kaper Volendam 57:58 Trimmer
105 Eugenie Buhrs A.V. Edam 58:02 Trimmer
106 Willem Vis Zoeterwoude 1:00:21 Trimmer


4,8 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Roy Lagerburg A.V. Edam 19:08 Jongens Jun.
2 Maarten Tunk A.V. Edam 19:48 Jongens Jun.
3 Nico Zwarthoed A.V. Edam 19:51 Jongens Jun.
4 Wim Bakels A.V. Edam 25:11 Heren
5 Ineke Bouman A.V. Edam 25:42 Dames
6 Marjan Wabeke A.V. Edam 26:02 Dames
7 Tom Koning Volendam 26:44 Heren
8 Ruud Meekel A.V. Edam 26:55 Heren
9 Mieke Sturm Z.O. Beemster 29:03 Dames
10 John van der Linden Amsterdam 29:16 Heren


2 KILOMETER JEUGDLOOP
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Frits Frederiks A.V. Edam 7:22 J Jun D
2 Nick Jonk A.V. Edam 7:38 J Jun D
3 Leonie Schilder A.V. Edam 7:41 M Pup A
4 Dave Bouman Edam 7:51 J Jun D
5 Dominique Pankow A.V. Edam 8:00 J Jun D
6 Hanneke Molenaar A.V. Edam 8:16 M Pup A
7 Caroline Kunst A.V. Edam 8:18 M Pup A
8 Kees Slegt A.V. Edam 8:24 J Pup A
9 Eddy Buijs A.V. Edam 8:25 J Jun D
10 Nick Lagerburg A.V. Edam 8:25 J Jun D
11 Rosa Krikke A.V. Edam 8:25 M Pup B
12 Didi van der Spek A.V. Edam 8:26 M Pup A
13 Dick van Zalinge (jr) A.V. Edam 8:31 J Pup A
14 Sjoerd Franzen A.V. Edam 8:34 J Pup A
15 Tjarda van der Spek A.V. Edam 8:35 M Pup C
16 Diederick Hakkers A.V. Edam 8:49 J Pup A
17 Tony Arkes A.V. Edam 8:52 J Pup A
18 Stepan Ras A.V. Edam 8:59 J Pup A
19 Niels Hoens Edam 9:00 J Pup B
20 Habbo Ties Hakkers A.V. Edam 9:00 J Jun D
21 Laurens Sombroek A.V. Edam 9:03 J Pup B
22 Ben Leenders A.V. Edam 9:06 J Jun D
23 Geraldine Kemper A.V. Edam 9:12 M Pup A
24 Anoek Lagerburg A.V. Edam 9:17 M Pup B
25 Aron Mossel A.V. Edam 9:20 J Pup B
26 Floor Tunk A.V. Edam 9:36 M Pup A
27 Marvin Hiemstra Purmerend 10:06 J Pup A
28 Theo Kwakman A.V. Edam 10:14 J Pup A
29 Corine Bond A.V. Edam 10:20 M Pup C
30 Danique Buijs A.V. Edam 10:25 M Pup A
31 Roelof van Droffelaar A.V. Edam 10:34 J Pup A
32 Mandy Groot A.V. Edam 10:38 M Pup C
33 June Purkins A.V. Edam 10:40 M Pup C
34 Leonie Koorn A.V. Edam 10:47 M Pup B
35 Yoran van Oort A.V. Edam 10:50 J Pup B
36 Shanne Jonk A.V. Edam 10:54 M Pup C
37 Sil Molenaar A.V. Edam 10:54 M Pup B
38 Jim Leenders A.V. Edam 10:54 J Pup B
39 Manon Conijn A.V. Edam 11:07 M Pup C
40 Larissa Pankow A.V. Edam 11:21 M Pup C
41 Kim van der Velden A.V. Edam 11:27 M Pup C
42 Mare Purkins A.V. Edam 11:32 M Pup C
43 Gwendolijn Hakkers A.V. Edam 11:37 M Pup C
44 Jop Smit Edam 11:38 J Pup C
45 Dick Tol A.V. Edam 12:40 G-Team
46 Denise Molenaar Volendam 12:46 M Pup C
47 Lisa Molenaar Volendam 12:47 M Pup A
48 Ricardo Aberkrom A.V. Edam 12:49 J Pup C
49 Simon Beentjes A.V. Edam 12:53 G-Team
50 Roald Hiemstra Purmerend 13:05 J Pup C
51 Trischa Aberkrom A.V. Edam 13:13 M Pup A
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0