Algemeen A.V. Edam
Algemeen
Zomertrainingen
vanaf 5 maart tot en met 4 november 2018
Versie in PDF
Maandag
16:30 - 17:30 Meiden + Jongens Mini’s (2011/2012 mits 6 jaar) Trischa Aberkrom
16:30 - 17:30 Meiden + Jongens pup C (2010) Wendy Baart
16:30 - 17:30 Meiden pupillen B (2009) Stef Baart
17:30 - 18:30 Meiden pupillen A1 (2008) Timo Kwakman
17:30 - 18:30 Meiden pupillen A2 (2007) Eugenie Buhrs, Annemarie Joosten
17:30 - 18:30 Jongens pupillen A + B (2007/2008/2009) Gerda Kwakman
18:30 - 19:30 Meiden junioren D (2005/2006) Niels Kwakman, Jack Tuijp
Sharita Oor
18:30 - 19:30 Jongens junioren D (2005/2006) Jan Tuijp, Martin Schokker
Bart Mol, Anouk Schot
19:30 - 20:30 Meiden en jongens junioren A/B/C (1999 t/m 2004) Thomas Kok
19:30 - 20:30 Bootcamp 16+ Thomas Kwakman, Jan Tuijp
19:30 - 20:30 Looptraining 16+ Sandra Butter, Johan Buijs
19:30 - 20:30 Werptraining 14+ vacant
19:30 - 21:00 Survival / Polsstokhoogspringen senioren Cees Beets
Dinsdag
18:00 - 19:00 Looptraining 16+ Wim Edam
18:30 - 19:30 Looptraining jeugd 10 t/m 16 jaar Michiel van Oort, Marianne Smits
18:45 - 20:15 Hordetraining selectie junioren Cees Beets
19:00 - 20:15 Looptraining MILA Kees van de Berge
19:30 - 20:45 Looptraining 16+ Rick Westerdaal, Louis Zwarthoed
Woensdag
16:30 - 17:30 Meiden + Jongens Mini’s (2011/2012 mits 6 jaar) Wendy Baart, Trischa Aberkrom
16:30 - 17:30 Meiden + Jongens pup C (2010) Jopie Baart
16:30 - 17:30 Meiden pupillen B (2009) Stef Baart
17:30 - 18:30 Meiden pupillen A1 (2008) Timo Kwakman, Bart Mol
17:30 - 18:30 Meiden pupillen A2 (2007) Eugenie Buhrs, Arianne Oor
17:30 - 18:30 Jongens pupillen A + B (2007/2008/2009) René Schilder, Anouk Schot
18:30 - 19:30 Meiden junioren D (2005/2006) Niels Kwakman, Veronique de Jong
18:30 - 19:30 Jongens junioren D (2005/2006) Peter van Dijk, Jack Tuijp
Willeke Stuijt, Bart Mol
19:30 - 20:30 Sprint/Springtraining Junioren ABC (1999 t/m 2004) Thomas Kok, Didi van der Spek
18:30 - 20:30 Werptraining junioren ABC/senioren/masters Martijn Baart
19:30 - 20:30 Bootcamp Cees Beets, Jan Tuijp
Bart Mol
Donderdag
09:00 - 10:00 Looptraining 16+ Tini Zwarthoed, Margreeth Werkhoven
18:00 - 19:00 Looptraining 16+ Wim Edam
18:30 - 20:00 Survivaltraining 7 t/m 12 jaar Cees Beets
19:00 - 20:15 Looptraining MILA Kees van de Berge
19:30 - 20:45 Looptraining 16+ Rick Westerdaal, Louis Zwarthoed
19:30 - 21:00 Survival / Polsstokhoogspringen senioren Cees Beets
Vrijdag
09:00 - 10:00 Bootcamp Ricardo Aberkrom
19:00 - 20:00 G-team Michiel van Oort, Magreeth Werkhoven
Tini Zwarthoed, Eugenie Buhrs
Niels Kwakman, Wim Riechelmann
Marielle Oor, Yoran van Oort
Romy Bokenkamp, Rene Tol
Yvonne Bond, Elsa Kwakman
Kay Koorn
Zaterdag
10:00 - 11:00 Krachttraining MILA Thomas Kwakman
10:00 - 11:00 Survivaltraining
10:00 - 12:00 Kogelslingeren Erwin Bökenkamp
Zondag
10:30 - 12:00 Werptraining (14+) Martijn Baart
 
Webbeheerder Cees Beets © 1998 - 2015 www.avedam.nl v4.0