Algemeen A.V. Edam
Algemeen
Zomertrainingen
vanaf 4 maart tot en met 3 november 2019
 
Maandag
16:30 - 17:30 Jongens pup B/C en mini (2011/2012/2013 mits 6 jaar)
Meiden pup C en mini (2012/2013 mits 6 jaar)
Trischa Aberkrom
16:30 - 17:30 Meiden pup C (2011) Wendy Baart
16:30 - 17:30 Meiden pupillen A1 + B (2009/2010) Stef Baart, Rosy Veerman
Femke Guit
17:30 - 18:30 Jongens pupillen A + B (2008/2009/2010) Gerda Kwakman
17:30 - 18:30 Meiden pupillen A2 (2008) Peter van Dijk, Anouk Schot
18:30 - 19:30 Meiden junioren D1 (2007) Trischa Aberkrom, Arianne Oor
18:30 - 19:30 Meiden junioren D2 (2006) Niels Kwakman
18:30 - 19:30 Jongens junioren D (2006/2007) Jan Tuijp
19:15 - 20:30 Survivalrun (gevorderden) Bart Daalhuisen, Martine Schilder
19:30 - 20:30 Meiden en jongens junioren C en ouder (2005 en ouder) Thomas Kok, Jack Tuijp
19:30 - 20:30 Bootcamp 16+ Thomas Kwakman, Jan Tuijp
19:30 - 20:30 Looptraining 16+ Sandra Butter, Johan Buijs
Louis Lautenschütz
19:30 - 20:30 Werptraining 14+ vacant
Dinsdag
18:00 - 19:15 Looptraining 16+ Wim Edam
18:30 - 19:30 Looptraining jeugd 10 t/m 16 jaar Michiel van Oort, Marianne Smits
19:15 - 20:30 Survivalrun 13 t/m 16 jaar - instroomclinic's Cees Beets
19:00 - 20:15 Looptraining MILA Kees van den Berge
19:30 - 20:45 Survivalrun 16+ -  instroomclinic's Martine Schilder, Leon van Montfoort, Louis Lautenschutz
19:30 - 20:45 Looptraining 16+ Rick Westerdaal, Louis Zwarthoed
Woensdag
14:00 - 15:00 Survivalrun 7 t/m 10 jaar (beginners) -  instroomclinic's Melanie Lautenschütz, Monique Plat
15:00 - 16:00 Survivalrun 7 t/m 10 jaar (gevorderden) Johan Vos
16:30 - 17:30 Jongens pup B/C en mini (2011/2012/2013 mits 6 jaar)
Meiden pup C en mini (2012/2013 mits 6 jaar)
Jur Bakker
16:30 - 17:30 Meiden pup C (2011) Jopie Baart
16:30 - 17:30 Meiden pupillen A1 + B (2009/2010) Stef Baart, Lisa Schokker
17:30 - 18:30 Jongens pupillen A + B (2008/2009/2010) René Schilder, Esmée Rossenaar
17:30 - 18:30 Meiden pupillen A2 (2008) Peter van Dijk, Anouk Schot
18:30 - 19:30 Meiden junioren D1 (2007) Timo Kwakman
18:30 - 19:30 Meiden junioren D2 (2006) Anouk Schot, Sharita Oor
18:30 - 19:30 Jongens junioren D (2006/2007) Jan Tuijp, Willeke Stuijt
19:00 - 20:30 Survivalrun 16+ gevorderden -  instroomclinic's Jan Tuijp
19:30 - 20:30 Junioren C en ouder (2005 en eerder) Johan Buijs, Didi van der Spek
19:30 - 20:30 Sprinttraining (selectie) Thomas Kok
19:30 - 20:30 Werptraining (selectie) Martijn Baart
19:30 - 20:30 Bootcamp Jan Tuijp
Donderdag
09:00 - 10:00 Looptraining 16+ Tini Zwarthoed, Margreeth Werkhoven
18:00 - 19:15 Looptraining 16+ Wim Edam
18:30 - 20:30 Survivalrun 10 t/m 12 jaar -  instroomclinic's Cees Beets
19:00 - 20:15 Looptraining MILA Kees van de Berge
19:30 - 20:45 Looptraining 16+ Rick Westerdaal, Paul Kraakman
19:30 - 20:30 Survivalrun gevorderden
Vrijdag
09:00 - 10:00 Bootcamp Ricardo Aberkrom
09:00 - 10:30 Survivalrun (Beginners) Martine Schilder
19:00 - 20:00 G-team Michiel van Oort, Magreeth Werkhoven
Tini Zwarthoed, Eugenie Buhrs
Niels Kwakman, Wim Riechelmann
Marielle Oor, Yoran van Oort
Romy Bökenkamp, René Tol
Yvonne Bond, Elsa Kwakman
Zaterdag
10:00 - 11:00 Krachttraining MILA Thomas Kwakman
10:00 - 12:00 Kogelslingeren Erwin Bökenkamp
10:30 - 12:00 Survivalrun - 16+ Jan Tuijp
Zondag
10:30 - 12:00 Werptraining (14+) Martijn Baart
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0