Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG 26 OKTOBER 2003

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 John Tol A.V. Edam 34:24 Heren
2 Sacha Muhlenbach A.V. Monnickendam 35:32 Heren
3 Glijn van ter Meij ATOS 36:04 M 45
4 Jan van der Peet A.V. Monnickendam 36:15 M 45
5 Klaas Ettema A.V. Edam 36:26 Heren
6 Randy Hendriks TVL 36:38 Trimmer
7 Ruud Hoogland A.V. Monnickendam 36:42 M 40
8 Piet Mossel A.V. Edam 37:22 M 40
9 Erik Sier Amsterdam 37:32 Trimmer
10 Theo van Santen A.V. Edam 37:41 M 45
11 Cees Mossel A.V. Edam 38:08 M 50
12 John Buikman A.V. Edam 38:09 Heren
13 Ralph Freelink A.V. Monnickendam 38:52 Heren
14 Ben Mesman A.V. Monnickendam 39:03 M 50
15 Rildo Galgren A.V. Edam 39:53 Heren
16 Jan Bakker Vet. Nederland 40:01 M 55
17 Clement Mumonamalu A.V. Edam 40:02 Heren
18 Niek Huider A.V. Edam 40:08 Heren
19 Hendrik Lens A.V. Zaanland 40:28 M 45
20 Johan Veerman Volendam 40:41 Trimmer
21 Henry Kwakman Volendam 40:47 Trimmer
22 Jack Buys A.V. Edam 40:48 M 50
23 Jos Dekker A.V. Edam 40:53 Heren
24 Lilian Veerman A.V. Edam 40:53 Trimmer
25 John Meekel A.V. Monnickendam 40:55 M 40
26 Sander Groot A.V. Edam 41:13 Heren
27 Sijmen Tol A.V. Edam 41:17 Heren
28 Adrie Vermeulen Amsterdam 41:21 Trimmer
29 Seppo Spaaren Purmerend 41:24 Trimmer
30 Jan Tol A.V. Edam 41:28 M 55
31 Peter Bakker A.V. Edam 42:09 M 55
32 Gert Battenberg Amsterdam 42:09 Trimmer
33 Frans Bayens A.V. Edam 42:11 M 50
34 Peter Taam Edam 42:12 Trimmer
35 Henri Greuter A.V. Edam 42:21 M 40
36 Hans Ras A.V. Monnickendam 42:22 M 40
37 Gerard Kwakman Volendam 42:24 Trimmer
38 Sandra Butter A.V. Edam 42:26 V 35
39 Jan Zwarthoed (troet) A.V. Edam 42:27 Trimmer
40 Jan Kok A.V. Edam 42:30 M 55
41 Lody Peeters A.V. Edam 42:44 Trimmer
42 Jan Zwemstra Nea Volharding 42:56 M 50
43 Jan Steur Volendam 42:56 Trimmer
44 Eduward van der Linde A.V. Monnickendam 43:07 Trimmer
45 Jan Dekker Nea Volharding 43:09 M 50
46 Dennis van Vlaanderen Amsterdam 43:19 Trimmer
47 Dave Spaander Purmerend 43:26 Trimmer
48 Jan van Zalinge A.V. Edam 43:29 M 45
49 Hilly Jonk A.V. Edam 43:35 V 45
50 Jack Melis Nea Volharding 43:40 Trimmer
51 Paul Teterissa Purmerend 43:49 Trimmer
52 Henk Molenaar Volendam 43:52 Trimmer
53 Jan van Essen Edam 43:56 Trimmer
54 Theo van Vliet Loopgroep Hoorn 43:59 Trimmer
55 Rob Mol Volendam 44:00 Trimmer
56 Gertom Poot A.V. Monnickendam 44:00 Trimmer
57 Theo Mossel A.V. Edam 44:07 M 45
58 Sjaak de Wit A.V. Monnickendam 44:08 Trimmer
59 Louis Zwarthoed A.V. Edam 44:16 Trimmer
60 Stef Hokke Purmerend 44:32 Trimmer
61 Fred Smit A.V. Edam 44:33 Trimmer
62 John Buhrs Volendam 44:41 Trimmer
63 Jan Dorland A.V. Edam 44:53 M 50
64 Bert van 't Ende Nea Volharding 45:01 Trimmer
65 Walter Blom Volendam 45:04 Trimmer
66 Jaap Lambalk ATOS 45:06 M 55
67 Douwe Buma A.V. Edam 45:29 Heren
68 Huub Bonte A.V. Monnickendam 45:34 Trimmer
69 Roos Bakker A.V. Edam 45:43 V 45
70 Peter Beets Volendam 45:51 Trimmer
71 Jasper Springer Monnickendam 45:58 Trimmer
72 Evert-Jan Visser Volendam 46:07 Trimmer
73 Erik Hartog A.V. Edam 46:16 Heren
74 Nico Griek A.V. Edam 46:20 M 45
75 Martin Pool A.V. Edam 46:28 M 50
76 Paul van den Hogen Volendam 46:30 Trimmer
77 Kees Sier Edam 46:32 Trimmer
78 Jan de Wit A.V. Monnickendam 46:34 Trimmer
79 Ben Bruidegom A.V. Edam 46:59 Trimmer
80 Miner Diederik A.V. Monnickendam 47:01 Trimmer
81 Harry Santing Purmerend 47:04 Trimmer
82 Paul Zaal Houten 47:09 Trimmer
83 Robert Zaal A.V. Monnickendam 47:14 Trimmer
84 Jan Koning Volendam 47:17 Trimmer
85 Jan van Zaanen A.V. Monnickendam 47:34 Trimmer
86 Piet Huipen A.V. Edam 47:40 M 55
87 Richard Bekema Haarlem 47:44 Trimmer
88 Truus Piels A.V. Monnickendam 47:56 V40
89 Nienke Brandt A.V. Monnickendam 48:04 Dames
90 Jaap Schilder Volendam 48:05 Trimmer
91 Tom Mol Volendam 48:20 Trimmer
92 Tom Lagerburg A.V. Edam 48:47 Trimmer
93 Theo Klouwer A.V. Edam 48:53 Trimmer
94 Ineke Bouman A.V. Edam 49:13 Trimmer
95 Wiep Waal TVP 49:45 Trimmer
96 Piet van Zaanen A.V. Monnickendam 49:47 M 55
97 Rob de Wringer Edam 49:48 Trimmer
98 Rien Droomers A.V. Monnickendam 49:51 Trimmer
99 Jack de Boer Volendam 49:51 Trimmer
100 Hans van Kuijk Oosthuizen 49:55 Trimmer
101 Miriam Lodewijks TVP 49:56 Dames
102 Johan Tol A.V. Monnickendam 50:05 Trimmer
103 Loek Kwakman A.V. Monnickendam 50:07 Trimmer
104 Dineke Burghouts A.V. Edam 50:08 V 45
105 Jan Nieuwboer Volendam 50:21 Trimmer
106 Jan Vlak A.V. Edam 50:39 Trimmer
107 Jelle van Raalte A.V. Edam 50:58 Trimmer
108 Walter Hollenkamp Purmerend 51:25 Trimmer
109 Joost Wolzak Amsterdam 51:50 Trimmer
110 Annemieke Knuwer A.V. Monnickendam 52:06 V 45
111 Alie Zwarthoed A.V. Edam 52:08 Trimmer
112 Adrianus Vesterning A.V. Monnickendam 52:35 Trimmer
113 Bram van de Kreeke A.V. Edam 52:50 Trimmer
114 Lotte Lammers Amsterdam 53:19 Trimmer
115 Anemieke Frederiks Alkmaar 53:31 Trimmer
116 Bert den Adel 53:36 Trimmer
117 Paul Lemmers Alkmaar 53:38 Trimmer
118 Corwin Sier Volendam 53:53 Trimmer
119 Jan Soppe Bovenkarspel 54:50 Trimmer
120 Arie Blom NEA Volharding 55:15 M 55
121 Jan Jonk A.V. Edam 55:39 Trimmer
122 Peter Kuenen A.V. Edam 55:40 Trimmer
123 Ellen van den Heuvel A.V. Edam 55:47 Trimmer
124 Sjoerd Bekema Haarlem 56:02 Trimmer
125 Theo Wever Kwadijk 56:14 Trimmer
126 Christa Dijkers Kwadijk 56:14 Trimmer
127 Hein Zeeman Edam 56:35 Trimmer
128 Jan Leerling Volendam 56:35 Trimmer
129 Peter Wolzak A.V. Edam 57:59 Trimmer
130 Henny Jurriaans A.V. Edam 58:15 Trimmer
131 Dagmar Kilian A.V. Edam 59:01 Trimmer
132 Jetty Vlak A.V. Edam 1:02:43 V 45
133 Pino Spadaro A.V. Edam 1:07:16 Trimmer


4,8 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Feek Leber A.V. Edam 17:32
2 Dave Bouman A.V. Edam 19:32
3 Nick Jonk A.V. Edam 19:58
4 Thijs Mossel A.V. Edam 20:16
5 Chris Frank Amsterdam 22:23
6 Michiel van Oort A.V. Edam 22:41
7 Jeroen van der Berg Purmerend 23:39
8 Arnout van Kuijk Oosthuizen 24:04
9 Marcel de Graaf Edam 24:14
10 Lyda van Vliet Loopgroep Hoorn 30:25


2 KILOMETER JEUGDLOOP
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Jordi Klomp Nea Volharding 7.09
2 Pepijn Berkenbosch A.V. Edam 7.43
3 Karin Leber A.V. Edam 7.50
4 Eddy Buys A.V. Edam 7.55
5 Laurens Sombroek A.V. Edam 7.55
6 Ben Leenders A.V. Edam 8.56
7 Robin van den Berg Edam 8.56
8 Kees Slegt A.V. Edam 7.57
9 Didi van der Spek A.V. Edam 7.58
10 Geraldine Kemper A.V. Edam 7.58
11 Rosa Krikke A.V. Edam 7.59
12 Milou Rossenaar A.V. Edam 7.59
13 Sandra Kwakman A.V. Edam 8.00
14 Hanneke Molenaar A.V. Edam 8.12
15 Diane Kwakman A.V. Edam 8.20
16 Aron Mossel A.V. Edam 8.24
17 Dick van Zalinge A.V. Edam 8.34
18 Danique Buys A.V. Edam 8.41
19 Anoek de Koning A.V. Edam 8.51
20 Leonie Koorn A.V. Edam 8.56
21 Jasper van der Peet A.V. Monnickendam 8.58
22 Mandy Groot A.V. Edam 8.58
23 Thomas Kwakman A.V. Edam 8.58
24 Marije Wever Nea Volharding 9.06
25 Robbert van der Peet A.V. Monnickendam 9.09
26 Tamara van Dijk A.V. Edam 9.28
27 Manon Conijn A.V. Edam 9.34
28 Yoran van Oort A.V. Edam 10.09
29 Prescilla Roskam A.V. Edam 10.24
30 Ilse Zeeman Edam 10.30
31 Lisa Molenaar A.V. Edam 10.42
32 Jim Taam Edam 10.47
33 Patrick Schans A.V. Edam 11.15
34 Sophie Kemper A.V. Edam 12.24
35 Denise Molenaar A.V. Edam 12.39
36 Björn Groot Edam 12.50
37 Annabeth Hooghiemstra A.V. Edam 13.18
38 Bart Hooghiemstra Edam 13.18
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0