Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG EDITIE 65: ZONDAG 14 OKTOBER 2018

>>>
10 KM (inclusief rondetijden)
Pl.NaamGebJrVer./WnpltsCat.TijdstartR2R3R4
1Thijs Mossel1989AV EdamMsen35:327:499:159:269:03
2Sander Groot1975HollandiaM4036:057:509:149:369:27
3Joost Zaunbrecher1988AV EdamMsen36:427:499:159:3810:01
4Joey Plat1997AV EdamMsen37:277:549:4510:029:49
5Sander Collet1975AV EdamM4037:318:179:379:549:45
6Dennis Lambalk1971AV EdamM4539:108:1810:1810:2910:07
7Frans Deenen1961VenrayM5539:318:379:5810:2310:34
8Tyas Visser1988AV EdamMsen39:358:2110:2410:3710:14
9Jim Schilder1981VolendamMrecr39:368:4810:0810:2710:14
10Dick Zwarthoed1979VolendamMrecr39:558:4110:2010:3910:16
11Arjen Akkermans1961AV EdamM5539:568:4110:1710:3210:27
12John Buikman1968AV EdamM5039:588:4010:2310:3910:17
13Aaike Bouma2001AV EdamMsen40:048:5010:1410:3510:27
14Johan Smit1981AV EdamM3540:318:179:5411:0011:22
15Jeroen Lautenschutz1976AV EdamM4040:348:4810:1510:4210:51
16Henry Kwakman1971VolendamMrecr42:029:0610:5110:5511:12
17Piet Mossel1961AV EdamM5542:028:5010:5311:1111:10
18Regina Veerman1988AV EdamVsen42:069:0010:4811:0611:13
19Jan Zwarthoed1953AV EdamM6042:229:0710:5511:1311:09
20Peter Karregat1978VolendamMrecr42:399:0511:0811:2111:06
21Jeroen Filarski1964WoerdenMrecr42:499:2510:5711:1211:16
22Henry Rijkenberg1958PurmerendMrecr43:069:2911:0011:2111:18
23Arno van Ballegooij1968VolendamMrecr43:079:2711:0411:2411:14
24Iwan Lautenschutz1969AV EdamM4543:209:2611:1111:3211:12
25Mick Leber1989VolendamMrecr43:549:2911:2211:3711:28
26Huub bonte1972AV MonnickendamM4543:569:5411:1311:2811:23
27Cees Meijer1952SAVM6544:139:3411:3111:3811:32
28Andre Ruiter1966SAVM5044:189:3811:2711:4011:35
29Harry Sier1969VolendamMrecr44:209:2111:2012:0311:37
30Ivar Dofferhoff1986VolendamMrecr44:2110:1111:4411:1911:09
31Robin Kras1988AV EdamMrecr44:559:2711:2412:2311:43
32Wim Koning1964EdamMrecr45:0110:0911:2911:5011:34
33Dick Kwakman1953AV EdamM6545:089:5211:3711:5511:44
34Jacco Huber1967EdamMrecr45:1710:0811:3111:5611:43
35Hein Kroon1966VolendamMrecr45:359:5211:3811:5512:10
36Ed Steur1968VolendamMrecr45:419:5311:4512:0012:04
37Jack Smit1989VolendamMrecr46:009:4711:4212:0412:28
38Remco Slotboom1980VolendamMrecr46:2410:0111:4712:1712:20
39Evert Smit1962VolendamMrecr46:3910:1111:5912:1412:16
40Kees-Jan Sier1984VolendamMrecr46:5410:2312:1312:2511:55
41Piet Mooijer1961VolendamMrecr46:569:5412:0212:3612:26
42Leon Lourens1976PurmerendMrecr47:0010:2112:0212:1412:25
43Richard van Rijn1977VolendamMrecr47:0410:3212:1512:1911:59
44John Veerman1973VolendamMrecr47:1510:3412:1612:2112:06
45René Bosma1973AV EdamMrecr47:2610:3112:2012:2712:10
46Jan Nieuweboer1970VolendamMrecr47:3310:0812:1312:3512:38
47Nick Bond1987VolendamMrecr47:3310:1912:2912:3312:14
48Giséla Mühren1969AV EdamV4547:5010:1712:2012:3612:39
49Sonny van Westen1988VolendamMrecr48:069:5112:2013:1512:43
50Peter Veerman1975PurmerendMrecr48:0710:2612:1012:3213:00
51Herman Tol1985VolendamMrecr48:1510:4512:1912:3112:41
52Jeffrey Mercx1971VolendamMrecr48:1510:4112:1212:3712:47
53Bob Veerman1971VolendamMrecr48:2310:0812:2612:4713:04
54Gert-Jan de Jong1967VolendamMrecr48:3110:4412:2312:3912:46
55Erik Hartog1966EdamMrecr48:3710:1912:2212:4913:08
56Ger Klouwer1969EdamMrecr48:4010:1912:0412:5713:22
57Ruud Kras1982AV EdamMrecr48:5210:3912:2712:1813:30
58Ger Bond1985VolendamMrecr48:5410:3312:3413:0112:48
59Martien de Graaf1980VolendamMrecr49:0410:1712:2512:5713:27
60Saskia Veerman1981VolendamVrecr49:1410:4412:2412:5713:10
61Alie zwarthoed1960AV EdamV5549:1610:4412:3613:0012:57
62Hilly Jonk1955AV EdamV6049:2210:4412:3013:0513:05
63Cees Groot1964EdamMrecr49:3110:3512:4813:2012:49
64Rogier Scheltema1968VolendamMrecr49:3611:0112:5013:0612:40
65Jan Snoek1973VolendamMrecr49:4010:3912:3313:1213:17
66Jan Koning1962VolendamMrecr49:4110:5212:3613:0913:05
67Diane Kwakman1990VolendamVrecr49:5310:5313:0713:1912:36
68Teun Beets1961AV EdamMrecr50:0810:2212:4913:1913:40
69Luc de Jong1967AV MonnickendamM5050:1211:2712:5613:1112:39
70Gina van Riesen1977AV EdamVrecr50:1510:5012:4313:1413:29
71Yvonne Bond1975AV EdamV4050:1910:5913:0913:1612:57
72Nico Kras1954VolendamMrecr50:2511:0513:0513:1413:03
73Afke Collet1979AV EdamV3550:3611:0913:0013:1413:14
74Dorien sombroek1963AV EdamV5550:4210:5813:0813:2313:15
75Carina mossel1963AV EdamV5550:4510:5913:0813:2213:17
76Erik Telman1971AV MonnickendamM4551:3511:3512:4013:0214:20
77Johan Steur1965VolendamMrecr51:3911:1513:2413:3713:24
78Louis Lautenschutz1987VolendamMrecr51:5611:0813:2313:4213:45
79Youri Peters1980VolendamMrecr52:0511:3613:0513:3213:53
80Tom mossel1960AV EdamM5552:1711:1213:3613:4713:43
81Jonk1971VolendamMrecr52:1711:2313:2413:4713:44
82Harm Barneveld1981EdamMrecr52:2111:2413:2013:4113:57
83Yavanna Mooijer1980VolendamVrecr52:4911:1013:3113:5714:13
84Aletta Schilder1980EdamVrecr53:0611:4413:3913:4614:00
85Rick Veerman1992VolendamMrecr53:0910:4314:0014:2714:01
86Anneke van der Laan1961AV MonnickendamV5553:1012:0113:4513:4713:39
87Cees Haan1946EdamMrecr53:2211:3413:4514:0014:04
88Jack Tol1966VolendamMrecr53:2411:4213:4114:0413:58
89Wilma Mol1982VolendamVrecr53:3812:3213:5513:4013:33
90Jan Veerman1980VolendamMrecr53:5910:4813:4114:4214:51
91Jack Smit1992VolendamMrecr54:0011:4713:5314:1814:03
92Mariska den Drijver1972PurmerendVrecr54:0212:0713:4514:0614:05
93Eric Stamkot1972AV MonnickendamM4554:1812:0113:4814:1314:17
94van Zalinge1955avVNM6054:3112:2613:5814:0014:09
95Chanika Out1990MonnickendamVrecr54:4112:0113:4914:1414:40
96Anneke Vink1970AV EdamV4554:4812:3314:2614:1813:32
97Ronald Heijeler1954PurmerendMrecr54:5411:5113:5914:3514:31
98Ineke van Boesschoten1959AV EdamV5554:5712:2114:0214:1714:19
99Marga Tol1968VolendamVrecr55:0512:3214:2014:1813:57
100Jenny Sier1983EdamVrecr55:3312:4314:0014:0714:44
101Rita de Boer1962AV EdamV5555:3512:0914:1114:3514:41
102Emily Sier1981VolendamVrecr55:3712:4314:1614:0914:30
103Kelly Schilder1971VolendamMrecr55:4012:3514:2614:5213:49
104Kevin Beets1995EdamMrecr56:0112:2714:1714:5714:22
105Lucie Schuszler1960EdamVrecr56:0612:2514:2414:4114:37
106Reinier Stijvers1964AV EdamM5056:0911:0113:5216:4614:32
107J. Roodenburg1965OosthuizenMrecr56:0912:2114:0014:2715:23
108Lida Kwakman1961VolendamVrecr56:1712:4014:2414:3514:40
109Elles Visser1983VolendamVrecr56:2512:2514:1814:5114:52
110Mark van Zelst1973VolendamMrecr56:3112:3314:1314:4315:04
111Linda Buikman1975EdamVrecr56:4212:4214:5514:4514:22
112Corine kwakman1976VolendamVrecr57:1012:4314:1714:5615:16
113Eduard van der Linde1958MonnickendamMrecr57:2212:3714:3715:0915:01
114Eveline Eigenhuis1996MonnickendamVrecr57:2212:3714:3715:0815:01
115Hein Koops1958EdamMrecr57:2312:3714:3615:1414:57
116Greetje Veerman-Snoek1954VolendamVrecr57:3312:2814:4515:1015:12
117Danielle Burger1979AV EdamVrecr57:3612:3414:4015:1215:11
118Henk Overeem1946AV EdamM7057:3812:3114:3815:1915:11
119Irma Veerman-kok1964AV EdamV5057:4212:3514:4015:1215:17
120Elsa Lautenschutz1967AV EdamV5058:0511:5514:3015:4315:59
121Wim Edam1950AV EdamM6558:1012:4515:0115:0915:16
122Janneke Klouwer1957VolendamVrecr58:3012:3314:4015:3315:45
123Anoeska Groot1982VolendamVrecr58:4512:4214:5515:1016:00
124Martin Pool1948AV EdamM6558:5012:5215:0615:2115:32
125Simon Mooijer1972VolendamMrecr59:2912:3515:1215:5915:45
126Rikus Beemster1946AV MonnickendamM701:00:0813:0915:0115:5716:01
127Kristel Kes1984VolendamVrecr1:01:5611:5616:0816:4417:11
128Fred Sinselmeijer1949AV EdamMrecr1:03:3513:1316:0216:5317:28
129Natasja Steur1975VolendamVrecr1:03:4513:1316:3617:0316:55
130Willem Jonk1949VolendamMrecr1:07:0213:4517:2317:5817:58
131Jojanneke van de Swaluw1974EdamVrecr1:07:1314:1816:4018:0318:13


3 MIJL (inclusief rondetijden)
Pl.NaamGebJrWoonplaatsCat.Tijdstartronde
1Aike van der LeiAV EdamMannen17:447:509:55
2Manfred Mooijer1968Mannen19:198:5810:21
3Mika van der LeiAV EdamMannen19:418:4210:59
4Sander BuikmanAV EdamMannen19:509:0310:48
5Leandro OuwehandAV EdamMannen21:349:3911:56
6Yoran van Oort1992Mannen23:4911:0412:45
7Leon Kwakman1989EdamMannen23:5511:1612:40
8Roland Kooiman1971Mannen24:3011:2613:04
9Jelle BuikmanAV EdamMannen24:5110:4114:10
10Simone de Vries1962AV EdamVrouwen27:5712:4215:15
11Mylene Cabri1994Santpoort-NoordVrouwen28:0912:4515:24
12Judith Tuijp1986EdamVrouwen28:1512:5515:21
13Amanda Shepherd1987PurmerendVrouwen30:0113:4716:14
14Joyce Jardin1960Vrouwen30:1514:1915:57


2,2 km junD/pupA
PlaatsNaamGebJrVereniging/WnpltsCategorieTijd
1Charlie Kuiper2005Jongens8:55
2Sterre KuipersAV EdamMeiden9:04
3Fiene JonkAV EdamMeiden9:15
4Nora de RijkAV EdamMeiden9:20
5Merel de GierAV EdamMeiden9:21
6Tristan KlankerAV EdamJongens9:23
7Ilse TolAV EdamMeiden9:41
8Sem VredevoortAV EdamJongens9:42
9Lily VeermanAV EdamMeiden10:02
10Tess Sta van UitertAV EdamMeiden10:07
11Donna SnoekAV EdamMeiden10:24
12Ronny BraanAV EdamJongens10:32
13Indy VeermanAV EdamMeiden10:41
14Lieke van der HeideAV EdamMeiden11:05
15Layla SkhairiAV EdamMeiden11:12
16Katja LautenschutzAV EdamMeiden11:14
17Dani KoningAV EdamJongens11:18
18Tessa BreedAV EdamMeiden11:48
19Gert jan Visser2004AV EdamJongens13:26


1 km pupillen B/C
PlaatsNaamGebJrVereniging/WnpltsCategorieTijd
1Lucas BondAV EdamJongens3:55
2Juliet JonkAV EdamMeiden4:03
3Yara KarregatAV EdamMeiden4:05
4Malou JørgensenAV EdamMeiden4:11
5Sophie KonijnAV EdamMeiden4:20
6Fien KleinAV EdamMeiden4:23
7Tamara LautenschutzAV EdamMeiden4:27
8Naomi Tol2011Meiden4:36
9Fenna KarregatAV EdamMeiden4:38
10Anouk NieuweboerAV EdamMeiden4:39
11Mylène van RiesenAV EdamMeiden4:42
12Sam SierAV EdamJongens4:44
13Hailey SchilderAV EdamMeiden4:48
14Lucas LaanAV EdamJongens4:49
15Jolijn PistoraAV EdamMeiden4:50
16Sacha SlegtAV EdamMeiden4:51
17Sara SmitAV EdamMeiden4:56
18Brit BorgmanAV EdamMeiden4:57
19Maloe KleinAV EdamMeiden4:59
20Finn SchoutenAV EdamJongens5:00
21Nikki SierAV EdamMeiden5:04
22Michelle SteinAV EdamMeiden5:07
23Bo HofAV EdamMeiden5:08
24Dianne Bosman2010Meiden5:12
25Jimmy-Jo van DijkenAV EdamJongens5:36
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0