Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG ?? OKTOBER 2000

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Sacha Muhlenbach A.V. Monnickendam 34:01 Heren
2 Adriano da Cruz ATOS 34:42 Heren
3 Dick van Zalinge A.V. Edam 35:27 M 40
4 Jan Zwarthoed(Troet) A.V. Edam 35:27 M 45
5 Glijn van ter Meij ATOS 35:56 M 40
6 Cees Beets A.V. Edam 36:20 Heren
7 Sander Rietveld ATOS 36:22 M 40
8 Cees Mossel A.V. Edam 36:41 M 45
9 Dick Kwakman A.V. Edam 36:48 M 45
10 Jan Zwarthoed A.V. Edam 36:50 M 55
11 Bert Schalkwijk A.V. Monnickendam 36:50 M 50
12 Ruud Hoogland A.V. Monnickend 37:08 Heren
13 Theo van Santen A.V. Edam 37:17 M 45
14 John Tol Volendam 38:16 Trimmer
15 Remco Ankringa A.V. Monnickendam 38:38 Heren
16 Clement Mumonamalu A.V. Edam 38:58 Trimmer
17 Klaas Ettema A.V. Edam 39:03 Trimmer
18 Truus Piels A.V. Monnickendam 39:16 Dames
19 Jack Buys A.V. Edam 29:26 M 50
20 Piet Mossel A.V. Edam 39:36 Heren
21 Jan Punt ATOS 39:40 Heren
22 John Buikman A.V. Edam 39:47 Heren
23 Sijmen Tol A.V. Edam 40:16 Heren
24 Hans Schipper Nea Volharding 40:41 M 45
25 Jos Dekker A.V. Edam 40:43 Trimmer
26 Lilian Veerman A.V. Edam 41:00 Trimmer
27 Jan Dorland A.V. Edam 41:30 M 50
28 Niek Beets A.V. Edam 41:35 M 40
29 Martin Teunissen Nea Volharding 41:35 Trimmer
30 Tanja de Groot A;.V. Zaanland 41:39 Dames
31 Frans Bayens A.V. Edam 41:41 M 45
32 Jan Kok A.V. Edam 41:51 M 55
33 Nico Kras A.V. Edam 42:06 Trimmer
34 Arie Boots NEA Volharding 42:08 M 40
35 Peter Bakker A.V. Edam 42:13 M 50
36 Cor Vink A.V. Edam 42:18 Trimmer
37 Henri Greuter A.V. Edam 42:26 Heren
38 Fred Sinselmeijer A.V. Edam 43:09 Trimmer
39 Lodi Peeters A.V. Edam 43:20 Trimmer
40 Peter Steur Volendam 43:24 Trimmer
41 Jan Slor Purmerend 43:36 Trimmer
42 Ben Bruidegom A.V. Edam 43:40 M 50
43 Peter Taam Edam 43:43 Trimmer
44 Jan van Zalinge Veteranen Nederland 43:48 M 45
45 Hilly Jonk A.V. Edam 43:54 Dames
46 Tom Mol Volendam 44:01 Trimmer
47 Henk Veerman A.V. Edam 44:15 Trimmer
48 Jan Tol A.V. Edam 44:27 Trimmer
49 Louis Vink ATOS 44:27 M 55
50 John Schouten Nea Volharding 44:37 Trimmer
51 Ronald Heijeler Amsterdam 45:03 Trimmer
52 Theo Bank A.V. Atos 45:16 Heren
53 Marike Ooms A.V. Edam 45:24 Dames
54 Martin Pool A.V. Edam 46:15 M 50
55 Theo Mossel A.V. Edam 46:18 M 45
56 Nico de Boer NEA Volharding 46:44 Trimmer
57 Wil Hansen ATOS 46:46 M 45
58 Lex Bos A.V. Edam 47:06 M 50
59 Frank van Balen A.V. Edam 47:14 M 50
60 Jan Vlak A.V. Edam 47:29 Trimmer
61 Theo Klouwer A.V. Edam 47:32 Trimmer
62 Cees Dekker A.V. Edam 47:47 Trimmer
63 Jan Koning Volendam 47:54 Trimmer
64 Michiel Franzen A.V. Edam 48:38 Heren
65 Elly van der Zee Hollandia 48:44 Trimmer
66 Annita Boelens A.V. Edam 49:31 Trimmer
67 Tini Zwarthoed A.V. Edam 50:00 Trimmer
68 Arie Blom NEA Volharding 50:22 M 55
69 Lya de Groot Zaandam 50:57 Trimmer
70 Ruud Maartens Enkhuizen 51:24 Trimmer
71 Stef Stevense Volendam 51:26 Trimmer
72 Nico Griek A.V. Edam 51:31 M 40
73 Jaap Smit Volendam 51:40 Trimmer
74 John Tuijp A.V. Edam 51:43 Trimmer
75 Bram van de Kreeke A.V. Edam 52:08 Trimmer
76 Ada Peeters A.V. Monnickendam 53:16 Trimmer
77 Peter Kuenen A.V. Edam 53:31 Trimmer
78 Arie Pepermans A.V. Edam 54:38 M 55
79 Winfried Zwarthoed Volendam 55:45 Trimmer


4,7 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Herman Gorter A.V. Edam 21:12
2 Sabastiaan Brommersma EVC 24:02
3 Leontien Dorland A.V. Edam 24:05
4 Nadine Kolijn A.V. Edam 25:14
5 Ruud Meekel A.V. Edam 25:39
6 Wim Bakels A.V. Edam 25:42
7 Bas Kolijn Edam 25:54
8 Mark Janssen Edam 25:54
9 Giel van Duin Edam 26:18
10 Miranda Dik Edam 26:22
11 Ton Koning Volendam 26:35
12 Petar Hoogland Volendam 26:42
13 Edwin Kaper Volendam 30:31
14 John Buhrs Volendam 30:31
15 Bram Kaper A.V. Edam 34:23


2 KILOMETER JEUGDLOOP
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Maarten Tunk A.V. Edam 7:33
2 Roy Lagerburg A.V. Edam 7:36
3 Frits Frederiks A.V. Edam 7:41
4 Veerle van Balen A.V. Edam 7:43
5 Dave Bouman EVC 7:50
6 Nick Bouman A.V. Edam 8:02
7 Nick Jonk A.V. Edam 8:06
8 Marian Molenaar A.V. Edam 8:21
9 Manon Nieberg TVP 8:26
10 Hanneke Molenaar A.V. Edam 8:31
11 Rene Tol A.V. Edam 8:40
12 Eddy Buys A.V. Edam 8:48
13 Thijs Mossel A.V. Edam 8:58
14 Habbo Ties Hakkers A.V. Edam 8:59
15 Tony Arkes A.V. Edam 9:04
16 Karin Leber A.V. Edam 9:09
17 Caroline Kunst A.V. Edam 9:13
18 Nick Lagerburg A.V. Edam 9:15
19 Stephan Ras A.V. Edam 9:15
20 Anne Mollee A.V. Monnickendam 9:21
21 Madelijn van Twisk A.V. Edam 9:27
22 Laurens Sombroek A.V. Edam 9:30
23 Didi van der Spek A.V. Edam 9:32
24 Ben Leenders A.V. Edam 9:33
25 Diederick Hakkers A.V. Edam 9:35
26 Dick van Zalinge(jr) A.V. Edam 8:38
27 Aron Mossel A.V. Edam 9:49
28 Shanna Kras A.V. Edam 9:56
29 Danique Buijs A.V. Edam 10:02
30 Remco Nieberg TVP 10:06
31 Marleen Molenaar A.V. Edam 10:06
32 Nathalie Balk A.V. Monnickendam 10:10
33 Mandy Arkes A.V. Edam 10:11
34 Tjarda van der Spek A.V. Edam 10:12
35 Anoek Lagerburg A.V. Edam 10:13
36 Bonnie Taam A.V. Edam 10:22
37 Roelof Droffelaar A.V. Edam 10:29
38 Niels Hoens Edam 10:36
39 Jim Leenders A.V. Edam 10:46
40 Floor Tunk A.V. Edam 11:06
41 Sebastiaan Nuy A.V. Edam 11:38
42 Martine van Zalinge A.V. Edam 12:15
43 Yoran van Oort A.V. Edam 12:32
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0