Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG 21 OKTOBER 2012

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.Geb. Jaar
1 Edo Baart Atos 32:13 M40 1968
2 Eric van Santen AV Edam 33:47 HSen 1985
3 Richard Dijkhuizen AV Castricum 35:43 HSen 1972
4 Sven Hagen AV Edam 35:46 HSen 1974
5 Ton Koning AV Edam 35:49 HSen 1991
6 Fred Hazeleger Loopgroep Aart Stigt 36:15 M45 1962
7 Johan Smit AV Edam 36:32 HSen 1981
8 Jan Zwarthoed AV Edam 36:59 M55 1953
9 Nico Zwarthoed AV Edam 37:38 HSen 1987
10 Klaas Ettema AV Edam 37:49 HSen 1975
11 Arjen Akkermans AV Monnickendam 38:03 M50 1961
12 Iwan Smit AV Edam 38:44 HSen 1974
13 Simon Kroon AV Edam 39:07 M40 1968
14 Neal Keijzer Volendam 39:22 Recr. 1983
15 Peter Runderkamp AV Edam 39:24 HSen 1977
16 Kees Denneman AV Castricum 39:28 M55 1957
17 Piet Mossel AV Edam 39:39 M50 1961
18 Pieter van de Wiel Hollandia 39:42 M55 1957
19 Tyas Visser Edam 39:48 Recr. 1988
20 Michel Groot Edam 40:00 Recr. 1970
21 Kees Mooyer Volendam 40:02 Recr. 1960
22 Mark Slor NEA Volharding 40:23 HSen 1991
23 Wanno Remyhse AV Castricum 40:41 M45 1965
24 Mark Dijkhuizen Castricum 40:41 Recr. 1974
25 E. de Wit AV Edam 40:52 HSen 1975
26 Marianne van de Linde AAC 41:22 V50 1962
27 Saskia Veerman AV Edam 41:24 DSen 1981
28 Wim Koning Edam 41:26 Recr. 1964
29 Bas Poot NEA Volharding 41:42 M40 1970
30 Jaap Schilder (Bok) Volendam 41:48 Recr. 1969
31 D. Kwakman AV Edam 41:51 M55 1953
32 Marc Plugboer Volendam 42:16 Recr. 1991
33 Dave Steur Volendam 42:18 Recr. 1981
34 Jan Steur Volendam 42:27 Recr. 1958
35 Cor Pauws Edam 42:40 Recr. 1966
36 Angelic Visser-Keijzer AV Edam 43:04 V45 1967
37 Pedro Afonso AV Castricum 43:05 HSen 1973
38 Raymond Oorthuis Amersfoort 43:21 M45 1967
39 Robert Helsloot Volendam 43:25 Recr. 1986
40 Jan Tol Volendam 43:25 Recr. 1986
41 Blom Edam 43:37 Recr. 1965
42 Sandra Butter AV Edam 43:40 V45 1967
43 Fred Smit Volendam 43:41 Recr. 1959
44 Willem Jan de Widt AV Monnickendam 43:59 M50 1960
45 N.P. Huider AV Edam 44:03 M45 1967
46 Erwin Wijman Monnickendam 44:27 Recr. 1962
47 Jan Tuijp AV Edam 44:37 HSen 1993
48 Thomas Kwakman AV Edam 44:37 HSen 1994
49 Kees Kroon Volendam 44:41 Recr. 1981
50 Jan Slor NEA Volharding 44:43 M55 1946
51 Carlo Jonk Volendam 44:55 Recr. 1987
52 Nienke Kluft Delta Lloyd Running 44:59 DSen 1986
53 Truus Piels AV Monnickendam 45:17 V50 1960
54 Jenny Steur AV Edam 45:18 DSen 1995
55 Sijmen Molenaar Volendam 45:19 Recr. 1985
56 Regina Veerman AV Edam 45:37 DSen 1988
57 Cees Haan AV Edam 45:42 M55 1946
58 Louis Oudhuis Volendam 46:01 Recr. 1965
59 Dick Tuijp Volendam 46:02 Recr. 1959
60 Ton Mosch Edam 46:04 Recr. 1963
61 Martijn Stevens Monnickendam 46:14 Recr. 1994
62 Eric Dekkers AV Monnickendam 46:20 M50 1962
63 Klaas Koning Volendam 46:20 Recr. 1957
64 Jack Buys AV Edam 46:21 M55 1949
65 Marcel Oud Grootebroek 46:22 Recr. 1960
66 Dorien Sombroek Volendam 46:23 Recr. 1963
67 W. van Wees Volendam 46:26 Recr. 1967
68 Sjoerd Kijlstra Monnickendam 46:28 Recr. 1968
69 Fred Sinselmeijer Edam 46:32 Recr. 1949
70 Theo Koning Volendam 46:36 Recr. 1961
71 Adrie Mens Volendam 46:44 Recr. 1966
72 Peter Nuyens AV Edam 46:53 M55 1948
73 Hilly Jonk-Schokker AV Edam 46:59 V50 1955
74 Klaas Kalk Edam 47:01 Recr. 1967
75 Astrid Tol Edam 47:02 Recr. 1970
76 Johan Zwarthoed Volendam 47:08 Recr. 1983
77 Jan Kok AV Edam 47:13 M55 1943
78 Peter Veerman Volendam 47:16 Recr. 1976
79 Ed Steur Volendam 47:21 Recr. 1968
80 W. Edam AV Edam 47:26 M55 1950
81 Eduard van der Linde Monnickendam 47:33 Recr. 1958
82 Cees Poot AV Edam 47:43 M45 1964
83 Theo Mossel AV Edam 47:46 M55 1954
84 Ruud Maartens Enkhuizen 47:49 Recr. 1961
85 Simon Mooyer Volendam 47:57 Recr. 1972
86 Wouter Allan Noord Beemster 47:58 Recr. 1970
87 Alie Zwarthoed AV Edam 48:00 V50 1960
88 Jan Koning Volendam 48:12 Recr. 1965
89 Kees Korver Edam 48:14 Recr. 1951
90 Leonie Schilder Unitas 48:15 DSen 1990
91 Cees Beets AV Edam 48:15 M45 1967
92 Nico Waaijer Volendam 48:17 Recr. 1973
93 René Uitentuis Edam 48:31 Recr. 1959
94 Jan Bet Volendam 48:38 Recr. 1968
95 Kevin Schoen Volendam 48:38 Recr. 1997
96 Sophie Koning Edam 48:42 Recr. 1994
97 Marcel Vermeulen Volendam 48:43 Recr. 1967
98 Ineke van Boesschoten AV Edam 48:50 V50 1959
99 Nico Molenaar Volendam 48:56 Recr. 1965
100 Gisela Muhren AV Edam 48:57 V40 1969
101 Edwin Koning Volendam 48:57 Recr. 1980
102 Peter Schilder AV Edam 49:05 HSen 1986
103 Hans Hoonakker Monnickendam 49:11 Recr. 1953
104 Jaap Schilder Volendam 49:34 Recr. 1961
105 Bauke Hoogzaad Edam 49:40 Recr. 1971
106 Nico Kras Volendam 49:57 Recr. 1954
107 Michel Schilder AV Edam 50:01 M45 1965
108 Debby de Nooijer Volendam 50:11 Recr. 1969
109 Cornell Tol Volendam 50:49 Recr. 1964
110 Dirk Visser Edam 50:52 Recr. 1951
111 Ruud Stoelinga Heemskerk 50:56 Recr. 1953
112 Martin Pool AV Edam 50:56 M55 1948
113 Mark van Zelst Volendam 51:10 Recr. 1973
114 C. Edam AV Edam 51:20 M50 1959
115 Anneke Vink AV Edam 51:36 V40 1970
116 Martin Nieuwenhuis Amsterdam 51:36 Recr. 1956
117 Ruud Nieuwenhuis Alkmaar 51:44 Recr. 1958
118 Jos Deen Landsmeer 51:46 Recr. 1957
119 Lida Kwakman Volendam 51:50 Recr. 1961
120 Bert Binken Edam 52:03 Recr. 1964
121 J. Lagerburg Edam 52:06 Recr. 1950
122 Willeke Kwakman Volendam 52:17 Recr. 1967
123 Dave Smits Edam 52:30 Recr. 1977
124 Elsa Lautenschütz Volendam 52:42 Recr. 1967
125 Anthon Stevens Monnickendam 52:46 Recr. 1961
126 Rikus Beemster AV Monnickendam 53:02 M55 1946
127 Ronald Nooij AV Monnickendam 53:02 M55 1951
128 Piet Buisman Volendam 53:25 Recr. 1962
129 Geranne Molenaar Volendam 53:50 Recr. 1995
130 Jos Ligthart Amsterdam 53:51 Recr. 1962
131 Jan Wind Grootschermer 53:54 Recr. 1961
132 Hans van Delft Volendam 53:55 Recr. 1960
133 Lucie Schuszler Edam 54:12 Recr. 1960
134 Marianne Smits Edam 54:14 Recr. 1966
135 Jan Kwakman Volendam 54:21 Recr. 1976
136 Herman van der Sluijs Monnickendam 54:28 Recr. 1963
137 Jan J. Laan Zwaagdijk 54:41 Recr. 1954
138 Johan Bond Volendam 54:48 Recr. 1957
139 Willem Jonk Volendam 54:53 Recr. 1949
140 Margareth Koning - Tol Volendam 55:13 Recr. 1966
141 Caroline Klouwer Volendam 55:13 Recr. 1967
142 Simone de Vries Edam 55:14 Recr. 1962
143 Mariëlle van Houdt Volendam 55:14 Recr. 1971
144 Melanie Klene Volendam 55:27 Recr. 1985
145 Frank de Jong Edam 55:38 Recr. 1966
146 Theo Buijten Edam 55:46 Recr. 1944
147 Dineke Burghouts Edam 55:48 Recr. 1953
148 Nico de Boer Volendam 55:57 Recr. 1987
149 Judith Goedhart Purmerend 56:11 Recr. 1974
150 Petra van der Sluijs AV Monnickendam 56:38 V45 1966
151 Linda van den Berg Volendam 57:27 Recr. 1986
152 Wampie Hoogzaad Edam 57:30 Recr. 1972
153 Willrin - Glas Spanbroek 57:38 Recr. 1954
154 Annelies Hoonakker Monnickendam 59:07 Recr. 1965
155 Elsa Kwakman Volendam 59:08 Recr. 1969
156 John Kluessien Volendam 59:11 Recr. 1954
157 Marga Tuijp Volendam 59:40 Recr. 1962
158 Rainer Mucha Edam 1:00:10 Recr. 1965
159 Gina Koning Volendam 1:00:14 Recr. 1965
160 Jan Jonk Volendam 1:00:17 Recr. 1951
161 D. de Vries Purmerend 1:00:47 Recr. 1958
162 F. Buma Nijland 1:01:37 Recr. 1947
163 Herman Bakker Purmerend 1:02:30 Recr. 1966
164 Chantal Dierdorp Hoorn 1:04:03 Recr. 1973


3 Mijl (4,8 km)
PlaatsNaamWoonplaatsTijdGeb. Jaar
1 Martin Hoogervorst Haarlem 17:35 1964
2 Frédéric Xhonneux Brussel (BEL) 18:12 1983
3 Nils Dekkers Monnickendam 18:44 1997
4 Peter van Dijk Volendam 19:25 1998
5 Ruud van Breukelen Medemblik 19:56 1961
6 Ben Bakker Krommenie 19:58 1967
7 Boris Hoogervorst Haarlem 20:33 2000
8 Wouter Hoonakker Monnickendam 21:49 1997
9 Monique Schokker Volendam 22:40 1996
10 Chayenne Veerman Volendam 23:00 1999
11 Guido Buwalda Monnickendam 23:18 1997
12 Aliza Kroon Volendam 23:38 1996
13 Gonnie Schokker Volendam 26:40 1968
14 Lisa Schokker Volendam 26:40 1999
15 Jelke Hoogzaad Edam 26:57 2002
16 Suzanne Mooyer-Tol Volendam 27:11 1972
17 Divone van Breukelen Medemblik 27:20 1967
18 Willemien Bakels Katwoude 28:40 1958
19 Rebecca Dado Purmerend 29:14 1960
20 Ria Kras Broek in Waterland 29:51 1958
21 Mirre Hoogzaad Edam 30:05 2000
22 Griet Kluessien Volendam 33:20 1952
23 Ruud Kajuiter Purmerend 34:47 1958
24 Marion Focke Purmerend 39:08 1957


2 KILOMETER JEUGDLOOP
PlaatsNaamWoonplaatsTijdGeb. Jaar
1 Jorn Kijlstra Monnickendam 7:50 2001
2 Eline Runderkamp AV Edam 7:52 2000
3 Quinty Kroon AV Edam 8:03 1999
4 Juliët Koning AV Edam 8:16 1999
5 Jesse Bührs AV Edam 8:17 2001
6 Sarah Visser AV Edam 8:20 2000
7 Noah Suurmond AV Edam 8:24 2001
8 Fleur Baart Atos 8:32 2001
9 Willeke Stuijt AV Edam 8:37 2001
10 Jelle Hooijberg AV Edam 8:47 2002
11 Jordi Ouwehand AV Edam 8:47 2000
12 Sharita Oor AV Edam 8:48 2001
13 Daphne Bosch AV Edam 8:49 2001
14 Max Guit AV Edam 8:51 2001
15 Lars van Driel AV Edam 9:10 2001
16 Jaimy Mens Volendam 9:18 2002
17 Lars Bührs AV Edam 9:20 2003
18 Tim Hansen AV Edam 9:31 2005
19 Tim Tel AV Edam 9:36 2004
20 Jan Runderkamp AV Edam 9:39 2005
21 Kirsten Hoekstra AV Edam 9:49 1999
22 Caya de Graaf AV Edam 9:50 2002
23 Manon Verdonck AV Edam 9:51 2002
24 Lianne Runderkamp AV Edam 9:56 2002
25 Lisa Mooijer AV Edam 10:03 2000
26 Finn van Driel AV Edam 10:05
27 Jan Wind jr Grootschermer 10:07 2004
28 Kylie Kroon AV Edam 10:09 2002
29 Merel Schilder AV Edam 10:15 2003
30 Faye Suurmond AV Edam 10:15 2004
31 Femke Guit AV Edam 10:35 2003
32 Maarten Stuijt Warder 10:39 2002
33 Lieke Stuijt AV Edam 10:41 1999
34 Rosie Kroon AV Edam 10:54 2000
35 Rick Jonk Volendam 11:00 2004
36 Jesper jonk AV Edam 11:00 2005
37 Tristan Jonk volendam 11:22 2005
38 Jaimy de Boer AV Edam 11:25 2004
39 Eva de Boer AV Edam 11:25
40 Anne Mooijer AV Edam 11:28 2002
41 Lisanne Groot AV Edam 11:30 2003
42 Rosa Schilder Volendam 11:48 2005
43 Thijmen koning Volendam 19:59 2007
44 Jessica Schans AV Edam 22:52 2000
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0