Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG EDITIE 66: ZONDAG 13 OKTOBER 2019

 
10 KM (inclusief rondetijden)
Pl.NaamGebJrVer./WnpltsCat.TijdstartR2R3R4
1 Joost Zaunbrecher 1988 AV Edam Msen 35:13 7:40 8:57 9:21 9:17
2 Bouke Bouma 1993 AV Edam Msen 35:30 7:40 9:08 9:37 9:08
3 Johan Smit 1981 AV Edam M35 36:52 8:04 9:31 9:43 9:36
4 Jan Bond 1985 AV Edam Msen 37:21 8:11 9:46 9:53 9:34
5 Gerald Koeman 1976 Hollandia M40 37:44 8:11 9:46 10:01 9:48
6 Klaas Ettema 1975 AV Edam M40 39:08 8:24 10:17 10:21 10:08
7 Johan Tuijp 1969 Volendam Mrecr 39:49 8:50 10:23 10:17 10:20
8 Aaike Bouma 2001 AV Edam Msen 40:02 8:12 10:25 10:54 10:33
9 John Buikman 1968 AV Edam M50 40:06 8:44 10:28 10:40 10:15
10 Jelle Hooijberg 2002 AV Edam Msen 40:25 8:11 10:24 11:02 10:49
11 Arjen Akkermans 1961 AV Edam M55 40:49 8:51 10:29 10:47 10:44
12 Arent Jan Linde 1976 Amsterdam Mrecr 41:01 9:23 10:34 10:33 10:33
13 Rinse van den Ouweelen 1975 Monnickendam Mrecr 41:31 8:45 10:40 11:04 11:03
14 RenÚ Schilder 1980 AV Edam M35 41:58 9:23 11:02 10:58 10:37
15 Jeroen Lautenschutz 1976 AV Edam M40 42:06 8:52 10:54 11:17 11:05
16 Henry Kwakman 1971 Volendam Mrecr 42:10 9:28 11:11 10:59 10:33
17 Peter Karregat 1978 Volendam Mrecr 42:15 8:59 11:06 11:17 10:55
18 Martin Hoogland 1986 Volendam Mrecr 42:33 9:28 11:11 11:05 10:50
19 Frenk Weber 1984 Edam Mrecr 42:50 9:29 11:11 11:04 11:07
20 Robin Kras 1988 Volendam Mrecr 42:57 9:29 11:12 11:05 11:13
21 Arno van Ballegooij 1968 Volendam Mrecr 43:28 9:32 11:12 11:26 11:20
22 Iwan Lautenschutz 1969 Volendam Mrecr 43:33 9:32 11:25 11:30 11:07
23 Cees Groot 1964 Edam Mrecr 44:27 9:29 11:29 11:49 11:42
24 Martin van Riesen 1977 Edam Mrecr 44:51 10:03 11:24 11:45 11:41
25 Erik Beudeker 1990 AV Edam Msen 45:10 8:47 10:57 14:33 10:55
26 Piet Mossel 1961 AV Edam M55 45:23 9:55 11:55 12:08 11:28
27 Remco Slotboom 1980 Volendam Mrecr 45:29 9:59 11:23 12:00 12:08
28 Jacco Huber 1967 AV Edam M50 45:53 10:20 11:56 12:02 11:36
29 Richard van Rijn 1977 Volendam Mrecr 45:54 10:23 11:53 12:02 11:37
30 Carlo Jonk 1987 Volendam Mrecr 45:57 10:28 11:57 11:53 11:40
31 Helmus de Kruijff 1965 Oosthuizen Mrecr 46:01 10:07 11:51 12:02 12:04
32 Sandra Butter 1967 AV Edam V50 46:03 10:13 12:00 12:04 11:48
33 Harry Sier 1969 Volendam Mrecr 46:22 10:13 12:00 12:28 11:42
34 Abe Bouma 1998 AV Edam Msen 46:35 8:45 11:59 14:05 11:46
35 John Veerman 1973 Volendam Mrecr 46:35 10:13 12:00 12:28 11:56
36 Huub Bonte 1972 AV Monnickendam M45 46:38 10:31 11:57 12:01 12:11
37 Afke Collet 1979 AV Edam V40 46:41 9:56 12:01 12:35 12:11
38 Dick van Zalinge 1959 AV Edam M55 46:52 10:03 11:58 12:27 12:25
39 Jan van der Peet 1957 AV Monnickendam M60 46:55 10:28 12:05 12:17 12:06
40 Cees Beets 1967 AV Edam M50 47:25 9:57 11:58 12:33 12:59
41 Jeffrey Mercx 1971 Volendam Mrecr 47:32 10:29 12:16 12:28 12:20
42 Evert Smit 1962 Volendam Mrecr 47:48 10:40 12:15 12:31 12:24
43 Erik Hartog 1966 Edam Mrecr 47:52 10:31 12:18 12:41 12:23
44 Yvonne Bond 1975 AV Edam V40 47:58 10:22 12:22 12:44 12:31
45 Gina van van Riesen 1977 Volendam Vrecr 48:12 10:22 12:22 12:44 12:45
46 Gert-Jan de Jong 1967 Volendam Mrecr 48:30 10:59 12:22 12:40 12:30
47 Hans Blankennagel 1953 Monnickendam Mrecr 48:56 11:20 12:28 12:29 12:41
48 Dorien Sombroek 1963 AV Edam V55 49:09 10:40 12:46 12:59 12:45
49 Ger Smit 1985 Volendam Mrecr 49:24 11:00 12:54 12:55 12:37
50 Eric Stamkot 1972 AV Monnickendam M45 49:30 11:21 12:41 12:48 12:41
51 Rick Veerman 1992 Volendam Mrecr 49:53 10:30 13:00 13:09 13:15
52 John Kaars 1969 AV Edam M50 50:11 10:48 12:43 13:11 13:30
53 Linda Bosch Lievendag 1967 AV Monnickendam V50 50:22 10:56 12:45 13:19 13:24
54 Dirk Dekkers 1982 Volendam Mrecr 50:30 11:31 13:03 13:08 12:49
55 Youri Peters 1980 Volendam Mrecr 50:36 11:28 12:53 13:01 13:15
56 Willeke Kwakman 1967 AV Edam V50 50:45 11:05 13:01 13:26 13:14
57 Cees haan 1946 Edam Mrecr 50:53 11:17 13:13 13:17 13:08
58 Alie Zwarthoed 1960 AV Edam V55 51:02 11:06 13:12 13:24 13:23
59 Melanie Lautenschutz 1982 AV Edam V35 51:09 10:39 13:18 13:42 13:32
60 Gerard Kuilman 1972 Hoorn Mrecr 51:26 11:43 13:29 13:19 12:57
61 Johan steur 1965 Volendam Mrecr 51:28 11:11 13:23 13:56 13:00
62 Reinier Stijvers 1964 Edam Mrecr 51:30 11:09 13:15 13:51 13:17
63 Elsa Lautenschutz 1967 Volendam Vrecr 51:36 11:18 13:14 13:39 13:25
64 Jan Jonk 1971 Volendam Mrecr 51:38 11:18 13:24 13:35 13:23
65 Eric Wolfswinkel 1970 AV Monnickendam M45 51:40 11:35 13:29 13:20 13:17
66 Yavanna Mooijer 1980 Volendam Vrecr 52:18 11:17 13:21 13:52 13:50
67 Jack Buijten 1970 Volendam Mrecr 52:23 11:40 13:31 13:36 13:38
68 Lody Peeters 1950 AV Edam M65 52:28 12:12 13:40 13:26 13:11
69 Bram Biesterveld 1961 Volendam Mrecr 52:28 11:17 13:26 14:03 13:44
70 Jeffrey de Leuw 1991 Purmerend Mrecr 52:37 11:44 13:13 13:47 13:55
71 Jan Schoute 1951 Edam Mrecr 52:48 11:54 13:31 13:59 13:26
72 Ineke van Boesschoten 1959 AV Edam V60 53:16 11:57 13:49 13:44 13:47
73 Jack Tol 1966 Volendam Mrecr 53:41 11:43 13:39 14:01 14:19
74 Yoran van Oort 1992 Edam Mrecr 53:50 11:23 13:47 14:16 14:25
75 Louis Lautenschutz 1987 Volendam Mrecr 53:55 10:57 14:05 14:20 14:34
76 Marga Tol 1968 Volendam Vrecr 54:00 11:59 13:59 14:00 14:03
77 Luc de Jong 1967 AV Monnickendam M50 54:38 12:01 14:01 14:11 14:27
78 Monique Plat 1981 Edam Vrecr 54:53 11:48 14:20 14:38 14:09
79 van Zalinge 1955 avVN M60 55:04 12:05 14:14 14:19 14:28
80 Piet Teunissen 1955 Volendam Mrecr 55:09 12:39 14:38 14:14 13:40
81 Lucie Schuszler 1960 Edam Vrecr 55:10 12:17 14:19 14:34 14:01
82 Greetje Veerman - Snoek 1954 Volendam Vrecr 55:11 11:59 14:16 14:29 14:28
83 Rita de Boer 1962 Edam Vrecr 55:11 11:57 14:13 14:34 14:28
84 Annita Kunst 1960 Edam Vrecr 55:26 12:13 14:12 14:36 14:26
85 Hanna de Jong 1971 Volendam Vrecr 55:37 12:54 14:23 14:16 14:06
86 Anke van cleef 1980 Roosteren Vrecr 56:37 12:51 14:43 14:44 14:21
87 Maikel Voss 1981 Roosteren Mrecr 56:37 12:51 14:43 14:44 14:21
88 Ronald Heijeler 1954 AV Edam M60 56:53 12:05 14:25 15:03 15:22
89 Theo Mossel 1954 AV Edam M65 57:09 12:53 14:49 14:45 14:43
90 Gerard de wit 1965 Monnickendam Mrecr 58:13 12:07 14:27 15:26 16:15
91 Natasja Steur 1975 Volendam Vrecr 58:16 12:12 15:14 15:24 15:29
92 Tan Nguyen 1985 Hoorn Mrecr 59:31 12:52 15:08 15:38 15:55
93 Rikus Beemster 1946 AV Monnickendam M70 59:57 13:50 15:38 15:24 15:07
94 Marco de Groot 1976 Edam Mrecr 1:00:20 12:20 15:34 16:25 16:03
95 Francisca Hesp 1977 Edam Vrecr 1:00:39 13:53 15:25 15:39 15:44
96 Carola Hesp 1969 Oosthuizen Vrecr 1:00:39 13:54 15:24 15:39 15:44
97 Fred Sinselmeijer 1949 Edam Mrecr 1:01:11 13:26 15:50 15:49 16:08
98 Martin Pool 1948 Start '78 M70 1:01:17 13:26 15:50 16:01 16:02
99 Henk Overeem 1946 AV Edam M70 1:01:32 13:14 15:31 16:20 16:28
100 Wendy Kuilman-Kuyer 1971 Hoorn Vrecr 1:03:22 13:12 16:01 16:52 17:19
101 Willem Jonk 1949 Volendam Mrecr 1:05:49 13:50 17:04 17:49 17:08
102 Caja Stenzler 2002 Hoorn Nh Vrecr 1:06:42 13:52 17:13 17:51 17:47
103 Remy Kluft 2008 Edam Mrecr 1:08:32 15:37 17:56 17:34 17:27
104 Kim van Diepen 2003 Sijbekarspel Vrecr 1:11:04 14:32 17:49 19:06 19:37


3 MIJL (inclusief rondetijden)
Pl.NaamGebJrWoonplaatsCat.Tijdstartronde
1 Aike van der Lei Mannen 17:33
2 Mika van der Lei Mannen 19:51
3 Leandro Ouwehand Mannen 21:11 9:25 11:47
4 Jelle Buikman Mannen 21:41 9:57 11:44
5 Andre Dam 1963 Purmerend Mannen 26:00 12:13 13:47
6 Frenchie de Kunder 1989 Edam Vrouwen 29:19 13:35 15:44
7 Jan Saarloos 1961 Edam Mannen 30:40 14:34 16:07
8 Romana van Essen 1990 Edam Vrouwen 30:47 14:33 16:14
9 Mylene Cabri 1994 IJmuiden Vrouwen 30:50 14:33 16:18
10 Joke Martens 1964 Purmerend Vrouwen 32:20 14:32 17:49
11 Marjolein Bart 1985 Maarssen Vrouwen 32:55 14:58 17:57
12 Eva Tholen 2003 Zwaag Vrouwen 32:57 14:59 17:59
13 Sylvia Castelijn 1965 Purmerend Vrouwen 33:51 14:33 19:19
14 Arianne oor 1998 Edam Vrouwen 34:03 15:30 18:34
15 Joke Balkende 1962 Edam Vrouwen 34:46 15:50 18:56


2,2 km junD/pupA
PlaatsNaamGebJrVereniging/WnpltsCategorieTijd
1 Liz Jonk AV Edam meiden 9:03
2 Merel de Gier AV Edam meiden 9:08
3 Fiene Jonk AV Edam meiden 9:23
4 Lynn van Vlaanderen AV Edam meiden 9:30
5 Yara Karregat AV Edam meiden 9:42
6 Malou J°rgensen AV Edam meiden 9:58
7 Ilse Tol AV Edam meiden 10:07
8 Sophie Nieuweboer AV Edam meiden 10:31
9 Froukje Verhoeve AV Edam meiden 10:32
10 Sophie Konijn AV Edam meiden 10:53
11 Katja Lautenschutz AV Edam meiden 10:56
12 Hailey Schilder AV Edam meiden 11:30
13 Jamie Schilder AV Edam jongens 11:53
14 Sara Smit AV Edam meiden 12:22
15 Sascha Slegt AV Edam meiden 12:38
16 Britt Borgman AV Edam meiden 12:44
17 Monica Schilder AV Edam meiden 12:45
18 Youssra S'khairi AV Edam meiden 13:08


1 km pupillen B/C
PlaatsNaamGebJrVereniging/WnpltsCategorieTijd
1 Juliet Jonk AV Edam meiden 3:47
2 Mika van der Vlies 2011 Edam jongens 3:54
3 Hylke moeskops 2010 Hylas jongens 4:00
4 Anouk Nieuweboer AV Edam meiden 4:08
5 Tamara Lautenschutz AV Edam meiden 4:12
6 Berend Koole AV Edam jongens 4:15
7 Anna Kras 2011 Volendam meiden 4:15
8 Naomi Tol 2011 AV Edam meiden 4:16
9 Fenna Karregat AV Edam meiden 4:17
10 Dianne Bosman AV Edam meiden 4:32
11 Saar Smits AV Edam meiden 4:36
12 Mylene van Riesen AV Edam meiden 4:38
13 Merijn de Rijk AV Edam jongens 4:42
14 Kaylen Kemper AV Edam meiden 4:45
15 Lindsey de Boer AV Edam meiden 4:46
16 Riven Heerland 2011 Edam jongens 4:49
17 Finn Schouten AV Edam jongens 4:50
18 Marijn Warger AV Edam jongens 5:01
19 Evi Jansen AV Edam meiden 5:02
20 Kate Veerman AV Edam meiden 5:07
21 Stef Leeflang 2012 Volendam jongens 5:14
22 Kyara van der Molen AV Edam meiden 5:17
23 Norah Steur AV Edam meiden 5:18
24 Lieke Slegt AV Edam meiden 5:24
25 Giel smits 2012 Edam jongens 5:55
26 Nick Leeflang 2014 Volendam jongens 5:57
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0