Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG 23 OKTOBER 2005

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Bernard te Boekhorst Phoenix 31.34 Heren
2 Eric Borg Pim Mulier 32.11 Heren
3 Pim Gouw Zuidwal 32.39 Heren
4 John Tol AV Edam 34.34 Heren
5 Harry de Boer AKU 34.49 M40
6 Dick van Zalinge AV Edam 35.23 M45
7 Jan Hendrikse Vet Ned 35.49 Heren
8 Sander Collet AV Edam 35.51 Heren
9 Sander Heeren Atos 36.02 Heren
10 Klaas Ettema AV Edam 36.02 Heren
11 Sjaak Mettes Hollandia 36.09 M40
12 Jan v/d Peet AVM 36.11 M45
13 Jan Zwarthoed AV Edam 36.29 M50
14 Ronald Gordijn Koplopers 36.37 M40
15 Peter Gartner Nea Volharding 37.13 M40
16 Peter Vlaarkamp AV Castricum 37.23 M55
17 Kees Mossel AV Edam 37.31 M50
18 Bert Schalkwijk AVM 37.58 M55
19 Koos v/d Jagt Vet Ned 38.11 M50
20 John Buikman AV Edam 38.32 Heren
21 Nelson Jonk AV Edam 38.49 Heren
22 Egbert Kips Heemskerk 38.53 Trimmer
23 Sven Hagen AV Edam 38.54 Heren
24 Niek Huider AV Edam 39.01 Heren
25 Esther van Heerde AV Holland 39.18 Dames
26 Jan Bond Volendam 39.19 Trimmer
27 Corned v/d Bosch TT Weesp 39.21 Heren
28 Gerrit van Essen AV Edam 39.40 M55
29 Peter Koens GAC 39.49 M40
30 Ben Mesman AVM 39.59 M55
31 Tanja de Groot Atos 39.59 V35
32 Evert Smit Volendam 40.23 Trimmer
33 Peter Verheul AVM 40.31 Heren
34 Sander Groot Hoorn 40.32 Trimmer
35 Fred Smit AV Edam 40.40 M45
36 Alphons Hups Amsterdam 40.42 Trimmer
37 Ina Swinkels 40.45 Dames
38 Carlo Kes Volendam 41.08 Trimmer
39 Marcel v/d Plas Zuidwal 41.11 M55
40 Jos Dekker AV Edam 41.13 Heren
41 Frans van Mierlo Vet Ned 41.14 M55
42 Frans Bayens AV Edam 41.22 M50
43 Fred Sinselmeijer AV Edam 41.26 M55
44 Nico Kras AV Edam 41.37 M50
45 A v/d Jagt Vet Ned 41.41 M45
46 Jan Steur AV Edam 41.54 M45
47 Dave Spaander Purmerend 42.00 Trimmer
48 Ron Hamers Spanbroek 42.11 Trimmer
49 Jack Buijs AV Edam 42.18 M55
50 Rob Dinkla Purmerend 42.19 Trimmer
51 Hans Ras AVM 42.27 M40
52 Jan Nieuweboer AV Edam 42.28 Heren
53 Erk Hartog AV Edam 42.29 Heren
54 Angelic Keijzer AV Edam 42.32 V35
55 Hilly Jonk AV Edam 42.34 V45
56 Rob Mol Volendam 42.45 Trimmer
57 Sjaak van Diepen Hoorn 42.48 Trimmer
58 Jan Tol AV Edam 42.52 M55
59 Matthe Rijs 42.53 Heren
60 Leon Borst Monnickendam 42.57 Trimmer
61 Martin de Groot Monnickendam 42.58 Trimmer
62 Ellen Molenaar AV Edam 43.01 Trimmer
63 Peter Bakker AV Edam 43.05 M55
64 Cees Haan AV Edam 43.11 M55
65 Gisela Muhren AV Edam 43.22 V35
66 Huub Bonte AVM 43.27 Trimmer
67 Walter Blom Edam 43.34 Trimmer
68 Fred Meekel Purmerend 43.39 Trimmer
69 Eric Dekkers Monnickendam 43.41 Trimmer
70 Luc de Jong AVM 43.41 Heren
71 Henk Flotman Purmerend 43.49 Trimmer
72 Eduard v/d Linden Monnickendam 44.01 Trimmer
73 Gerard Smak Nea Volharding 44.09 M45
74 Leonard Keizer Uitdam 44.11 Trimmer
75 Bart Nijstad Nea Volharding 44.17 M50
76 Amy Jonk AV Edam 44.19 Dames
77 Douwe Buma AV Edam 44.25 Heren
78 Bernadette Simon AVM 44.36 V40
79 Henri Kroon Volendam 44.38 Trimmer
80 Willem Dijkstra Zuidwal 44.41 M45
81 Frank Senterer Hollandia 44.49 M40
82 Peter Wolzak AV Edam 44.52 M55
83 Lody Peeters AV Edam 45.05 M55
84 Jan Bijman Purmerend 45.07 Trimmer
85 Piet Segers AVM 45.15 M55
86 Joke Bijvoet Zaanland 45.20 V45
87 Klaas Koning Volendam 45.24 Trimmer
88 Luco Buhrs Amsterdam 45.31 Trimmer
89 Theo Mossel AV Edam 45.35 M50
90 Theo Kwakman AV Edam 45.41 Heren
91 Jack Visser  Volendam 45.45 Trimmer
92 Dennis Plat AVM 45.46 Heren
93 Jacques Beemsterboer Hoorn 45.50 Trimmer
94 Jan van Essen Edam 45.59 Trimmer
95 Martinus Ouwehand AV Edam 45.59 Heren
96 John Burhs Volendam 46.04 Trimmer
97 Wouter Molenaar Purmerend 46.06 Trimmer
98 Kees Capel Schermerhorn 46.16 Trimmer
99 Hans Vringer Purmerend 46.18 Trimmer
100 Jan Koning Volendam 46.21 Trimmer
101 Jan Kok AV Edam 46.36 M55
102 Alie Zwarthoed AV Edam 46.39 V45
103 Aty Duin Nea Volharding 46.43 V45
104 Robbert Zaal AVM 46.43 M40
105 Jeanette Boerop Amstelveen 46.45 Trimmer
106 Richard van Beek Monnickendam 46.47 Trimmer
107 Jose beira Venhuizen 46.48 Trimmer
108 Petra Tol AVM 46.51 V40
109 Clazina Dorland AVM 46.52 Dames
110 Wim van Beek AVM 46.53 M55
111 Gerard kwakman Volendam 47.21 Trimmer
112 Martin Pool AV Edam 47.25 M55
113 Ben Bohm Edam 47.53 Trimmer
114 Henk Veerman Volendam 47.56 Trimmer
115 Henry Lie Amsterdam 48.01 Trimmer
116 Jan Meekel Edam 48.01 Trimmer
117 Hein Zeeman Edam 48.16 Trimmer
118 Pita Hoogendoorn TT Weesp 48.23 V40
119 Richard Herle ZO Beemster 48.42 Trimmer
120 Chris Gieltjes Hoorn 48.54 Trimmer
121 Hans van Kuyk Oosthuizen 48.54 Trimmer
122 Piet van Zaanen AVM 48.58 M55
123 Ben Bruidegom Hobrede 49.08 Trimmer
124 Johan van Gooten Purmerend 49.10 Trimmer
125 Hans van Delft Volendam 49.45 Trimmer
126 Marcel Emond Purmerend 50.04 Trimmer
127 Jaap Smit Volendam 50.08 Trimmer
128 Ineke van Boegschoten AV Edam 50.08 V45
129 Richard de Boer Doorn 50.24 Trimmer
130 Dave Smits Edam 50.33 Trimmer
131 Cornelus Groot Purmerend 50.40 Trimmer
132 Wim Riechelmann Monnickendam 51.05 Trimmer
133 Ton v/d Kroon HCA 51.12 M55
134 Hans de Vries SAV 51.14 M50
135 Ruud Maartens Enkhuizen 51.21 Trimmer
136 Theo Klouwer Edam 51.27 Trimmer
137 Rein Droomers AVM 51.38 M55
138 Peter Kuenen AV Edam 51.54 M55
139 Paul Motshagen Amstelveen 52.07 Trimmer
140 Theo Buyten Edam 52.07 Trimmer
141 Dorien Sombroek Volendam 52.14 Trimmer
142 Wiebe v Wijngaarden AVM 52.24 M55
143 Marieke v/d Klei Laren 52.54 Trimmer
144 Bram v/d Kreeke AV Edam 53.10 M55
145 Simone de Vries AV Edam 53.12 V40
146 Esther Medu 53.21 Dames
147 Andre Konijn Warder 53.50 Trimmer
148 Piet Huipen AV Edam 54.28 M55
149 Dineke Burghouts AV Edam 54.34 V45
150 Ben de Jong Purmerend 54.35 Trimmer
151 Mirjam Horjus Monnickendam 55.23 Trimmer
152 Jan Jonk Volendam 55.24 Trimmer
153 Ada Peeters Monnickendam 55.32 Trimmer
154 Monique Stuyt Volendam 55.45 Trimmer
155 Ellen v/d Heuvel AV Edam 56.04 V40
156 Lydia Brouwer AVM 56.23 V35
157 Winnie v/d Kroon Purmerend 56.53 Trimmer
158 Roel de Jonge Edam 57.01 Trimmer
159 Elisabeth Segers AVM 57.10 V45
160 Ellen Bond Volendam 59.48 Trimmer
161 Rebecca Dado AVM 1.01.31 V45
162 Arie Vestering Monnickendam 1.02.41 Trimmer
163 Arie Pepermans Oosthuizen 1.06.55 Trimmer


4,8 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Yannick Boerop Amstelveen 20:54 Jongens Jun
2 Aron Mossel A.V. Edam 21:07 Jongens Jun
3 Kees Slegt A.V. Edam 21:25 Jongens Jun
4 Pascal van Vlaardingen Oosthuizen 21:34 Jongens Jun
5 Laurens Sombroek A.V. Edam 21:42 Jongens Jun
6 Arnaud van Kuijk Oosthuizen 22:47 Jongens Jun
7 Luke van Essen A.V. Edam 24:24 Jongens Pup
8 Jelle van Raalte A.V. Edam 24:33 Heren Vet
9 Dewi Vringer T.V.P. 24:41 Meisjes Jun
10 Peter Kruger Volendam 25:22 Heren Sen
11 Joost Molenaar Edam 25:40 Heren Sen
12 Thomas Kwakman A.V. Edam 25:49 Jongens Pup
13 Ingrid Vringer Purmerend 26:29 Dames Vet
14 Ellen Molenaar A.V. Edam 27:01 Dames Vet
15 Mirjam Aberkrom A.V. Edam 28:52 Dames Vet
16 Thomas de Lange A.V. Edam 28:52 Heren Sen
17 Renate Molenwijk Amstelveen 31:31 Dames Vet
18 Yvonne de Kuiper Purmerend 31:32 Dames Vet
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0