Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG ?? OKTOBER 1991

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Dick van Zalinge A.V. Edam 32.53 Heren
2 Paul Kraakman ATOS 32.55 Heren
3 Dick Ekkelboom ATOS 33.14 Heren
4 Tom Tol A.V. Edam 33.43 Heren
5 M. Steenbakker ATOS 34.09 Heren
6 Dennis Lambalk ATOS 34.12 Heren
7 Theo van Santen A.V. Edam 34.38 Heren
8 Eric Sier HOLLANDIA 34.46 Heren
9 S.Toet ATOS 34.53 Heren
10 M. Tazelaar ATOS 35.07 Heren
11 Wim Edam A.V. Edam 35.14 1e M 40
12 Hans Swart Nea Volharding 35.14 Heren
13 Kees Beets A.V. Edam 35.30 Heren
14 G. van Thermey ATOS 35.31 Heren
15 R. Burleson ATOS 35.32 Heren
16 Kees Mossel A.V. Edam 35.57 1e Trimmer
17 Johan Snoek Volendam 36.19 2e Trimmer
18 E. Slootheer HYLAS 36.24 2e M 40
19 Rildo Galgren Volendam 36.31 3e Trimmer
20 Chris Hali A.V. Edam 36.38 Heren
21 Jan Tol (bout) A.V. Edam 36.42 3e M 40
22 P. van Houten ATOS 36.49 Heren
23 A. Oomens Nea Volharding 37.06 Heren
24 Louis Vink ATOS 37.14 1e M 45
25 W. Koning Edam 37.20 Trimmer
27 Philemona Vranken ATOS 37.39 1e Dames
30 Gerrit Hoppe ATOS 38.02 M 40
32 Tom Lagerburg A.V. Edam 38.09 M 40
33 Eddy Kras A.V. Edam 38.12 Trimmer
35 Jan Rijnink ATOS 38.38 2e M 45
36 Peter Kuenen A.V. Edam 38.39 M 40
37 W. van Beek ATOS 38.46 3e M 45
38 Angelique Keijzer A.V. Edam 38.47 2e Dames
39 Gerda de Haas ATOS 38.48 3e Dames
40 Jan Dorland A.V. Edam 38.56 M 40
41 Jan Zwemstra Nea Volharding 38.58 Heren
43 Lilian Veerman A.V. Edam 39.25 Dames
44 Jan Jonk (dillinger) Volendam 39.29 Trimmer
45 Henk Veerman Volendam 39.35 Trimmer
47 John Buikman Edam 39.44 Trimmer
49 Gerie Tol A.V. Edam 39.48 Dames
51 Peter Keizer ATOS 40.10 M 45
52 A. Tol Volendam 40.11 Trimmer
53 Wim Biesterveld Volendam 40.18 Trimmer
54 Thames Tol A.V. Edam 40.20 Trimmer
55 Lodi Peeters A.V. Edam 40.21 M 40
56 Jan van Zalinge A.V. Edam 40.22 Heren
57 Michiel van Oort A.V. Edam 40.29 Heren
58 Jan Karhof Volendam 40.43 Trimmer
60 Gerrit van der Meulen A.V. Edam 41.14 Trimmer
62 Herman Gorter A.V. Edam 41.43 Trimmer
63 Theo Mossel A.V. Edam 41.44 Trimmer
64 Sandra Butter A.V. Edam 41.54 Dames
65 Martinus Ouwehand A.V. Edam 42.02 Heren
67 Jan Vlak A.V. Edam 42.22 M 40
68 Cor Vink A.V. Edam 42.29 Trimmer
69 Piet Huipen A.V. Edam 42.41 M 45
70 Ger de Haan A.V. Edam 43.16 M 40
71 Ellen Molenaar A.V. Edam 43.20 Dames
73 Henrie Greuter Edam 43.56 Trimmer
74 Arie Pepermans A.V. Edam 43.57 1e M 50
75 Jaap Smit (pit) Volendam 44.26 Trimmer
77 Rinus Levefre ATOS 45.01 M 45
79 Bram van der Kreeke A.V. Edam 45.24 Trimmer
80 Joop Lautenschutz Volendam 45.37 Trimmer
81 Jan Plat Volendam 45.45 Trimmer
82 Jetty Vlak A.V. Edam 46.07 1e V 40
83 Dick Smit (koet) Volendam 46.28 Trimmer
84 Jaap Plat Volendam 47.10 Trimmer
87 Arie Vestering Monnickendam 47.52 Trimmer
89 Roos Bakker A.V. Edam 48.36 1e V 35
91 Bert Sens Edam 49.06 Trimmer
93 Jack Dekker MIDDELIE 50.52 Trimmer
95 Jan Hillaert Edam 51.56 Trimmer
97 K. Harhagen Edam 53.03 Trimmer
98 Piet Leek Edam 54.21 Trimmer
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0