Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG ?? OKTOBER 1992

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Dick van Zalinge A.V. Edam 33.02 Heren
2 Veron Lust Nea Volharding 33.04 Heren
3 Paul Kraakman ATOS 33.21 Heren
4 Louis Zwarthoed A.V. Edam 33.52 Heren
5 Dick van Driest Monnickendam 34.30 1e Trimmer
6 Kees Mossel A.V. Edam 34.42 Heren
7 Dennis Lambalk ATOS 34.58 Heren
8 G van ter Meij ATOS 35.00 Heren
9 Theo van Santen A.V. Edam 35.20 Heren
10 J. Luppers Purmerend 35.41 2e Trimmer
11 Dick Kwakman (kuki) A.V. Edam 35.42 Heren
12 Kees Beets A.V. Edam 35.56 Heren
13 A. Burleson ATOS 35.58 Heren
14 G. Braaksma Purmerend 36.00 3e Trimmer
15 R. Koperdraat AV'23 37.09 Heren
16 Jan Plat A.V. Edam 37.10 Heren
17 J. van de Peet AV Monnickendam 37.22 Heren
18 C. van de Ridder ATOS 37.27 1e M 45
19 Jaap Lambalk ATOS 37.32 1e M 50
20 Jan Tol (bout) A.V. Edam 37.36 1e M 40
21 J. Gulkens Purmerend 37.47 Trimmer
22 P. Bleeker ATOS 37.53 Heren
23 Louis Vink ATOS 37.57 1e M 55
24 E de Jong ATOS 37.58 2e M 40
25 Niek Beets A.V. Edam 38.01 Heren
26 Thames Tol Volendam 38.07 Trimmer
28 R. Vestering Nea Volharding 38.21 2e M 45
29 A. Dijkstra ATOS 38.32 3e M 40
30 Jan Zwarthoed (troet) Volendam 38.42 Trimmer
31 Jan Zwemstra Nea Volharding 39.03 M 40
32 Theo Kroon Volendam 39.07 Trimmer
34 Henk Veerman A.V. Edam 39.29 M 40
35 Peter Kuenen A.V. Edam 39.39 3e M 45
38 Piet Mossel Volendam 39.55 Trimmer
40 Gerie Tol A.V. Edam 40.12 1e Dames
41 Jelle van Raalte A.V. Edam 40.13 M 45
45 Eddy Kras Volendam 40.31 Trimmer
46 Loek Kwakman Monnickendam 40.37 Trimmer
47 Ben Graven AV Monnickendam 40.49 Heren
48 Gerrit van der Meulen A.V. Edam 40.55 M 40
49 Theo Klouwer A.V. Edam 40.55 Trimmer
50 Jan van Zalinge A.V. Edam 40.59 Heren
51 Jan Karhof Volendam 41.05 Trimmer
53 Jack Buys Volendam 41.17 Trimmer
54 Lodi Peeters A.V. Edam 41.28 M 40
55 Jan van Essen Edam 41.30 Trimmer
56 Sandra Butter A.V. Edam 41.34 3e Dames
58 Theo Mossel A.V. Edam 41.47 Trimmer
59 Ben Bruidegom A.V. Edam 41.53 Trimmer
61 Jan Vlak A.V. Edam 42.27 Trimmer
62 Hillie Jonk A.V. Edam 42.36 1e V 35
63 Jan Dorland A.V. Edam 42.40 Trimmer
66 Daco Woudenberg Edam 43.17 Trimmer
68 Arie Pepermans A.V. Edam 43.19 2e M 55
70 Cor Vink Edam 44.08 Trimmer
71 Dirk Schilder Volendam 44.12 Trimmer
72 Tom Lagerburg A.V. Edam 44.50 Trimmer
74 John Buikman A.V. Edam 44.58 Trimmer
76 R. Hofman Edam 45.58 Trimmer
78 Bram van der Kreeke A.V. Edam 46.05 M 45
79 Jan Plat Volendam 46.08 Trimmer
81 Roos Bakker A.V. Edam 46.13 1e V 40
82 Wil van Duuren A.V. Edam 46.22 2e V 35
83 Wim Kuenen A.V. Edam 46.40 M 40
84 Joop Lautenschutz Volendam 47.11 Trimmer
87 R. Pijnenburg Nea Volharding 47.31 1e V 45
88 P. Della-Guardia AV Monnickendam 48.18 3e M 55
90 Jetty Vlak A.V. Edam 48.24 2e V 45
91 K. de Boer Volendam 48.28 Trimmer
92 Jaap Plat Volendam 48.51 Trimmer
93 H. Otten Volendam 49.19 Trimmer
94 Arie Vestering Monnickendam 49.31 Trimmer
95 Beb Reidinga A.V. Edam 51.42 3e V 45
99 E. Jansen Edam 53.32 Trimmer
101 Jan Hillaert Edam 55.14 Trimmer
102 Hilda Sta van Uitert A.V. Edam 56.17 Trimmer
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0