Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG 24 OKTOBER 2004

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Edo Baart ATOS 31:14 Heren
2 John Tol A.V. Edam 34:42 Heren
3 Dick van Zalinge A.V. Edam 35:25 M 40
4 Theo Stelling A.V. '23 35:31 M 45
5 Jan van der Peet A.V. Monnickend 36:10 M 45
6 Klaas Ettema A.V. Edam 36:17 Heren
7 Piet Mossel A.V. Edam 36:31 M 40
8 Sander Rietveld ATOS 36:34 M 45
9 Erik van Leeuwen Leiden Atletiek 36:51 Heren
10 Sven Hagen A.V. Edam 37:47 Heren
11 Bert Bouma Hollandia 37:47 M 45
12 Ronald Wiering A.V. Zaanland 37:48 M 40
13 Cees Mossel A.V. Edam 38:09 M 50
14 Koos van der Jagt Vet. Nederland 38:14 M 50
15 Peter Mettes Hollandia 38:45 M 45
16 Bas Poot Nea Volharding 38:47 Heren
17 Iwan Smit A.V. Edam 38:52 Heren
18 John Buikman A.V. Edam 38:58 Heren
19 Dick Kwakman A.V. Edam 39:03 M 50
20 Maarten Krijnen Nea Volharding 39:10 Trimmer
21 Gerrit van Essen A.V. Edam 39:18 Trimmer
22 Dennis Lambalk ATOS 39:19 Heren
23 Rildo Galgren A.V. Edam 39:22 Heren
24 Adrie Zijdewind Vet. Nederland 39:29 M 55
25 Theun Tanja A.V. Monnickendam 39:35 M 50
26 Jos Dekker A.V. Edam 39:46 Heren
27 Ben Mesman A.V. Monnickendam 39:56 M 50
28 Nelson Jonk A.V. Edam 40:00 Heren
29 Monique Andriessen A.V. Castricum 40:14 V 40
30 Ingrid Coster ATOS 40:25 V 45
31 Andre Mol S.A.V. 40:27 Trimmer
32 John Coster ATOS 40:28 M 45
33 Sander Groot A.V. Edam 40:30 Heren
34 Johan Tuyp Volendam 40:57 Trimmer
35 Henry Kwakman Volendam 41:13 Trimmer
36 Truus Piels A.V. Monnickendam 41:16 V 40
37 Henri Greuter A.V. Edam 41:22 M 40
38 Antoon van der Jagt Vet. Nederland 41:31 M 45
39 Nico Kras A.V. Edam 41:35 Trimmer
40 Peter Bakker A.V. Edam 41:36 M 55
41 Jan Steur A.V. Edam 41:39 Trimmer
42 Dave Spaander A.V. Edam 41:41 Trimmer
43 Frans Bayens A.V. Edam 42:00 M 50
44 Peter Taam Edam 42:03 Trimmer
45 Adrie Vermeulen Amsterdam 42:14 Trimmer
46 Jack Buys A.V. Edam 42:21 M 55
47 Theo Danenberg Vet. Nederland 42:28 M 45
48 Huub Bonte A.V. Monnickendam 42:38 Heren
49 Wim Heijenk A.V. Monnickendam 42:50 M 45
50 Marcel Laan Blokker 43:14 Trimmer
51 Hilly Jonk A.V. Edam 43:14 V 45
52 Hans Ras A.V. Monnickendam 43:18 M 40
53 Rogier Hoekema Loopgroep Hoorn 43:19 Trimmer
54 Bernadette Simon A.V. Monnickendam 43:25 V 35
55 Watshiyoyi Mumonamalu A.V. Edam 43:35 Heren
56 Henk Flotman Purmerend 43:35 Trimmer
57 Cees Haan A.V. Edam 43:42 M 55
58 Gerard van Veen TVP 43:46 Trimmer
59 Lody Peeters A.V. Edam 43:56 M 50
60 Jan Nieuwboer A.V. Edam 43:59 Heren
61 Mike Bakker Edam 44:00 Trimmer
62 Jan Kok A.V. Edam 44:12 M 55
63 Francois Rustenburg Wervershoof 44:15 Trimmer
64 Roos Bakker A.V. Edam 44:16 V 45
65 Nienke Brandt A.V. Monnickendam 44:17 Dames
66 Jan van Essen Edam 44:18 Trimmer
67 Rob Schipper Wognum 44:19 Trimmer
68 Gisela Muhren A.V. Edam 44:22 V 35
69 Jan Tol A.V. Edam 44:32 Trimmer
70 Tom Mol Volendam 44:43 Trimmer
71 Paul van den Hogen A.V. Edam 45:05 M 45
72 Paul Tang A.V. Monnickendam 45:17 M 40
73 Walter Blom Edam 45:22 Trimmer
74 Piet Blokland Hoorn 45:28 Trimmer
75 Jan van Zaanen A.V. Monnickendam 45:28 M 45
76 Jan Punt ATOS 45:29 Heren
77 Jaap Schilder A.V. Edam 45:31 Trimmer
78 Wim van Beek A.V. Monnickendam 45:35 M 55
79 Ronald Heijeler Amsterdam 45:38 Trimmer
80 Jaap Lambalk A.V. Monnickendam 45:41 M 55
81 Erik Klijn Monnickendam 45:42 Trimmer
82 Hilko Groenewold Monnickendam 45:43 Trimmer
83 Gerard Kwakman Volendam 45:57 Trimmer
84 Jan Dorland A.V. Edam 46:03 M 50
85 Jos van Bockxmeer Loopgroep Hoorn 46:24 Trimmer
86 Jan Karhof A.V. Edam 46:36 Trimmer
87 Piet Segers A.V. Monnickendam 46:38 Trimmer
88 Theo Mossel A.V. Edam 46:43 M 50
89 Alie Zwarthoed A.V. Edam 46:48 V 40
90 Lesley Pegel ATOS 47:00 M 55
91 Robert Zaal A.V. Monnickendam 47:01 M 40
92 Ati Duin Nea Volharding 47:02 V 45
93 Jan van Zalinge Veteranen Nederland 47:04 M 45
94 Hans van Kuijk Oosthuizen 47:11 Trimmer
95 Martin Cevat A.V. Monnickendam 47:14 M 40
96 Ronald Nooij A.V. Monnickendam 47:22 M 50
97 Jan Nieuwboer A.V. Edam 47:47 Trimmer
98 Wouter Allan A.V. Zaanland 47:53 Trimmer
99 Theo Ruppert Hoorn 48:16 Trimmer
100 Nico Griek A.V. Edam 48:20 M 45
101 Petra Tol A.V. Monnickendam 48:30 V 40
102 Dik Stam A.V. Monnickendam 48:40 M 55
103 Hans Bonen Hoorn 48:42 Trimmer
104 John Zoetebier Volendam 48:58 Trimmer
105 Ben Bruidegom A.V. Edam 49:17 Trimmer
106 Tom Lagerburg A.V. Edam 49:24 Trimmer
107 Jelle van Raalte A.V. Edam 49:45 M 55
108 Dick Pinkster Alkmaar 49:48 Trimmer
109 Chris Gieltjes Hoorn 49:50 Trimmer
110 Jop van Breugel Almere 49:53 Trimmer
111 Dineke Burghouts A.V. Edam 50:14 V 45
112 Loek Kwakman A.V. Monnickendam 50:19 Trimmer
113 Klaas Zeeman Monnickendam 50:19 Trimmer
114 Willem Glas Le Champion 50:26 Trimmer
115 Jaap Smit A.V. Edam 50:33 M 50
116 Ed van Lingen Zaandam 50:51 Trimmer
117 Hein Zeeman Edam 50:53 Trimmer
118 Linda Verniers A.V. Edam 51:00 Dames
119 Jan Meekel Edam 51:14 Trimmer
120 Sip Visser Edam 51:45 Trimmer
121 Jack Visser Volendam 51:48 Trimmer
122 Lex Bos A.V. Edam 51:51 M 55
123 Ineke van Boesschoten A.V. Edam 51:56 V 45
124 Wiebe van Wijngaarden A.V. Monnickendam 52:15 Trimmer
125 Peter Kuenen A.V. Edam 52:27 Trimmer
126 Hans van Delft Volendam 52:58 Trimmer
127 Theo Klouwer A.V. Edam 53:03 Trimmer
128 Simone de Vries A.V. Edam 53:04 V 40
129 Ada Peeters A.V. Monnickendam 53:24 Trimmer
130 Dave Smits Edam 53:51 Trimmer
131 Adrianus Vesterning A.V. Monnickendam 54:00 Trimmer
132 Dirk Langerveld Volendam 54:03 Trimmer
133 Bram van de Kreeke A.V. Edam 54:05 M 55
134 Hans Lurvink A.V. Edam 54:10 M 55
135 Ger de Haan A.V. Edam 54:14 Trimmer
136 Andre Konijn Warder 54:21 Trimmer
137 Corwin Sier Volendam 54:45 Trimmer
138 Jan Leerling Volendam 55:01 Trimmer
139 Jan Jonk A.V. Edam 55:01 Trimmer
140 Roel Delsen A.V. Monnickendam 55:19 M 55
141 Johan Tol A.V. Monnickendam 55:53 Trimmer
142 Pieter Rol Purmerend 55:53 Trimmer
143 Ellen van den Heuvel A.V. Edam 55:54 Trimmer
144 Thomas Delemarre Avenhorn 57:12 Trimmer
145 Jan Soppe Bovenkarspel 57:40 Trimmer
146 Elisabeth Segers A.V. Monnickendam 59:42 Trimmer
147 Piet Huipen A.V. Edam 1:00:59 M 55
148 Jolanda Cevat A.V. Monnickendam 1:01:53 Trimmer
149 Irene Rietkerk A.V. Monnickendam 1:04:54 Trimmer


4,8 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Thijs Mossel A.V. Edam 20:33
2 Theo Kwakman A.V. Edam 21:50
3 Anton Borgstijn Ter Aar 23:14
4 Barend Borgstijn Ter Aar 23:20
5 Anrnaud van Kuijk Oosthuizen 25:19
6 Tessa Krijnen Purmerend 25:50
7 Andrea de Roos Edam 26:15
8 Peter Wolzak A.V. Edam 27:07
9 Els Wassink Middelie 28:43
10 Elise Borgstijn Ter Aar 33:04


2 KILOMETER JEUGDLOOP
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Delilah Hendriks A.V. Edam 7.54
2 Joran Klaver ARO '88 8.04
3 Bouke Bouma A.V. Edam 8.17
4 Pascal van Vlaardingen Almere 8.19
5 Rowan Duif A.V. Edam 8.20
6 Thomas Kwakman A.V. Edam 8.39
7 Raamon van Vlaardingen Almere 8.51
8 Jules de Bont Phanos 8.52
9 Niels Kwakman A.V. Edam 8.53
10 Aron Mossel A.V. Edam 9.14
11 Danique Buys A.V. Edam 9.21
12 Merijn de Roos Edam 9.29
13 Rosa Krikke A.V. Edam 10.08
14 Anoek de Koning A.V. Edam 10.08
15 Emese Palestijn Zwaag 10.16
16 Tamara van Dijk A.V. Edam 10.22
17 Tjarda van der Spek A.V. Edam 10.22
18 Leonie Koorn A.V. Edam 10.22
19 Patrick Schans Edam 10.25
20 Ricardo Aberkrom A.V. Edam 11.21
21 Deborah Koning Volendam 11.58
22 Marielle Oor Edam 12.21
23 Björn van Driel Volendam 15.22
24 Pascal van Keulen Volendam 16.04
25 Manon van Keulen Volendam 16.04
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0