Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG ?? OKTOBER 1997

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Michel Rietheide Aalsmeer 30:58 Heren
2 Cock van der Hulst HERA 31:27 Heren
3 Gabriely Wambura S.A.V. 31:48 Heren
4 Arno van den Berg Noordkop 31:54 Heren
5 Henri Molenaar A.V. Edam 32:21 Heren
6 Herman Akkerman Hollandia 32:38 M 40
7 Vincent Bruins Hollandia 32:59 Trimmer
8 Bauke Pitstra Hollandia 33:02 M 45
9 Tomas Merlijn Nea Volharding 33:23 Heren
10 Jan Zwarthoed(Troet) A.V. Edam 33:32 M 40
11 Marcel Boertien Energie Barendrecht 33:34 Heren
12 Richard de Wit Nea Volharding 33:36 Heren
13 Sacha Muhlenbach A.V. Monnickendam 33:36 Heren
14 Paul Kraakman ATOS 34:03 Heren
15 Rildo Galgren Volendam 34:18 Trimmer
16 Cees Meijer A.V. Hollandia 34:23 M 45
17 Joost Pluijmen A.V. Hylas 34:28 Heren
18 Hans Baart Hollandia 34:28 Heren
19 Tino Haakman S.A.V. 34:31 Heren
20 Dick Kwakman A.V. Edam 34:43 M 40
21 Jan Conijn Hollandia 34:57 M 45
22 Wim Edam A.V. Edam 35:16 M 45
23 Adrie Zijdewind Vet. Nederland 35:55 M 50
24 Rouke Roukema A.V. 23 35:57 Trimmer
25 Jan Tol A.V. Edam 36:13 M 45
26 Clement Mumonamalu A.V. Edam 36:17 Heren
27 Michael Steenbakker ATOS 36:32 Heren
28 Dennis Buschman DOKEV 36:34 Heren
29 Stef Visser Nea Volharding 36:35 Heren
30 Ed de Jong ATOS 36:35 M 45
31 Arie Boots Purmerend 36:49 Trimmer
32 Angelic Keyzer A.V. Edam 36:49 Dames
33 Cees Verkade Nea Volharding 36:54 M 40
34 Toine Groot S.A.V. 37:00 Heren
35 Piet Mossel A.V. Edam 37:07 Trimmer
36 Wim Kuenen A.V. Edam 37:09 M 50
37 Rob Wenting NEA Volharding 37:12 M 40
38 Cor Edam A.V. Edam 37:33 Heren
39 Henk Zentveld ATOS 37:37 M 45
40 Wim van Beek HELLAS 38:09 M 55
41 Jan Zwemstra Nea Volharding 38:22 M 45
42 Arie Brands ATOS 38:38 M 50
43 Niek Beets A.V. Edam 38:42 M 40
44 Henk Walkier ATOS 38:49 M 55
45 Jan Jonk Volendam 38:51 Trimmer
46 Thomas Schilder A.V. Edam 38:52 Heren
47 Martin Teunissen Nea Volharding 38:58 Heren
48 Rob Cuijpers Nea Volharding 38:58 Heren
49 Peter Steur Volendam 39:00 Trimmer
50 Thames Tol A.V. Edam 39:01 M 50
51 Willem Beens ATOS 39:12 M 50
52 Dick Veerman Volendam 39:18 Trimmer
53 Jan Kok A.V. Edam 39:21 M 50
54 Edwin Hoppenbrouwer Nea Volharding 39:36 M 50
55 Theo Mossel A.V. Edam 39:36 Trimmer
56 Henri Greuter A.V. Edam 39:42 Trimmer
57 Nico Nieuwboer S.A.V. 39:52 Heren
58 Jan Dorland A.V. Edam 40:01 M 45
59 Gerda de Haas ATOS 40:08 V 35
60 Auke Dijkstra ATOS 40:08 M 45
61 Frans Vermeer A.V. Monnickend 40:10 M 45
62 John Buikman A.V. Edam 40:14 Trimmer
63 Freek Seiffers Nea Volharding 40:15 M 55
64 Jan van Zalinge A.V. Edam 40:18 M 40
65 Ronald de Waard Hylas 40:36 Trimmer
66 Fred Sinselmeijer A.V. Edam 40:42 M 45
67 Peter Bakker A.V. Edam 40:55 M 45
68 Gerrit van de Meulen A.V. Edam 41:09 Trimmer
69 Arnold Schipper Alkmaar 41:12 Trimmer
70 Martin Pool A.V. Edam 41:15 M 45
71 Jan Boxsem PWZ 41:17 Trimmer
72 Jacko Jurriaans Amsterdam 41:24 Trimmer
73 Wolfgang Berkelmans Nea Volharding 41:25 M 50
74 Walter Blom Volendam 41:30 Trimmer
75 Jan Vlak A.V. Edam 41:36 M 50
76 Leon Pluijmen A.V. Hylas 41:39 M 45
77 Herman Gorter A.V. Edam 41:41 Trimmer
78 Jan Janssen Oosthuizen 41:45 Trimmer
79 Herman Oostwal 22 Veteraan 41:54 M 55
80 Ben Graven Monnickendam 41:57 Trimmer
81 Wim Jonk A.V. Edam 42:01 Trimmer
82 Jan Slor Purmerend 42:12 Trimmer
83 Marike Ooms A.V. Edam 42:36 Dames
84 Angelique Borsch ATOS 42:47 Dames
85 Willem van Zaanen A.V. Edam 42:48 M 40
86 Piet van Zaanen A.V. Monnickendam 43:04 M 55
87 Reinske Bakker Nea Volhardin 43:13 V 40
88 Wim Biesterveld A.V. Edam 43:21 Trimmer
89 Jaap Smit Volendam 43:30 Trimmer
90 Tom Lagerburg A.V. Edam 43:32 Trimmer
91 Theo Klouwer A.V. Edam 43:37 Trimmer
92 Willem de Boer A.V. Monnickendam 43:57 Trimmer
93 Ben Tuyp Volendam 44:12 Trimmer
94 Winfried Zwarthoed Volendam 44:20 Trimmer
95 Roos Bakker A.V. Edam 44:24 V 45
96 Jan Plat Volendam 44:30 Trimmer
97 Gerard van Wort Marken 44:42 Trimmer
98 Ger de Haan A.V. Edam 44:49 Trimmer
99 Jaap van Vuure R.R.A. 45:03 M 55
100 Ronald Nooy A.V. Monnickendam 45:16 Trimmer
101 Michel Slinger Edam 45:18 Trimmer
102 Bert Joosten NEA Volharding 45:21 M 50
103 Joop Lautenschutz Volendam 45:58 Trimmer
104 Bart Appelman Alkmaar 46:10 Trimmer
105 W.J. Wijngaarde A.V. Monnickendam 46:30 Trimmer
106 Dick Kwakman Volendam 46:37 Trimmer
107 Peter Kuenen A.V. Edam 46:42 Trimmer
108 Jan Jonk A.V. Edam 47:02 Trimmer
109 Bert van Goor A.V. Monnickendam 47:33 Trimmer
110 Hans Lurvink Warder 47:38 Trimmer
111 Frans Jansen Ouderkerk Amstel 48:04 Trimmer
112 Henk van Oostveen A.V. Monnickendam 48:05 Trimmer
113 Marijke Strikker A.V. Monnickendam 48:07 Trimmer
114 Loise Christenhuis A.V. Monnickendam 48:08 Trimmer
115 Cees van Dalsum ATOS 48:11 M 55
116 Hans Buis Loopgroep Hoorn 48:15 Trimmer
117 Karel Drexhage Edam 48:18 Trimmer
118 Ruud Maartens Enkhuizen 48:20 Trimmer
119 Ed Tuyp Volendam 48:36 Trimmer
120 Bram van de Kreeke A.V. Edam 48:37 M 50
121 Dirk Lof Middelie 48:51 Trimmer
122 Dik Stam A.V. Monnickendam 48:54 Trimmer
123 Jaap Plat Volendam 49:01 Trimmer
124 Rinke Vinkenoog Edam 49:03 Trimmer
125 Hans Nerderstigt IJmuiden 49:13 Trimmer
126 Rien Droomers Monnickendam 49:30 Trimmer
127 Martin Cevat Monnickendam 49:30 Trimmer
128 Marianne Smit A.V. Edam 49:39 V 40
129 Jolanda Robinson Amsterdam 49:48 Trimmer
130 Bep Reidinga A.V. Edam 50:19 Trimmer
131 Jack Dekker Middelie 51:08 Trimmer
132 Charlotte Lablans A.V. Monnickendam 51:08 Trimmer
133 Adrianus Vesterning A.V. Monnickendam 52:57 Trimmer
134 Jetty Vlak A.V. Edam 53:13 V 45
135 Henny Jurriaans A.V. Edam 53:38 V 40
136 Wil Tjoa Edam 53:38 Trimmer
137 Teun Beets Edam 54:03 Trimmer
138 Maaike Stam A.V. Monnickendam 54:05 Trimmer
139 Henny Gerritsen A.V. Monnickendam 1:00:20 Trimmer
140 Riet Hoogeveen A.V. Monnickendam 1:00:20 Trimmer
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0