Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG ?? OKTOBER 1995

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Michel Roomeijer AAC 32:10 Heren
2 Guus Huls ATOS 32:20 Heren
3 Dick van Zalinge A.V. Edam 32:59 Heren
4 Paul Kraakman ATOS 33:04 Heren
5 Ruud Beerepoot Hera 33:10 Heren
6 Bauke Pitstra Hollandia 33:36 M 45
7 Tino Haakman S.A.V. 33:44 Heren
8 Jan Zwarthoed A.V. Edam 33:49 M 40
9 Peter Mettes Hollandia 34:00 Heren
10 Eduard Offerhaus HERA 34:09 Heren
11 Dennis Lambalk ATOS 34:13 Heren
12 Ben van der Noort ATOS 34:32 Heren
13 Theo van Santen A.V. Edam 34:50 M 40
14 Adrie Zijdewind Vet. Nederland 35:05 M 45
15 Peter de Boer A.V. Edam 35:05 Heren
16 Cees Meijer A.V. Hollandia 35:21 M 40
17 Wim Edam A.V. Edam 35:26 M 45
18 Jan van der Peet A.V. Monnickendam 35:36 Heren
19 Louis Zwarthoed A.V. Edam 35:41 Heren
20 Erik Sier A.V. Edam 35:50 Heren
21 Cees Mossel A.V. Edam 36:06 M 40
22 Dick Kwakman A.V. Edam 36:10 M 40
23 Jan Zwarthoed A.V. Edam 36:13 M 50
24 Arnie-Romeo Burleson ATOS 36:15 Heren
25 Henry Molenaar A.V. Edam 36:18 Heren
26 Dennis Janson PWZ Purmerend 36:23 Trimmer
27 Cees Beets A.V. Edam 36:35 Heren
28 Jaap Molenaar Volendam 36:39 Trimmer
29 Johan Koenis HERA 36:42 Heren
30 Bjorn van der Gaag Volendam 36:47 Trimmer
31 Glijn van ter Meij ATOS 36:48 Heren
32 Ger Kragten ATOS 36:50 M 40
33 Theun Tanja A.V. Monnickendam 37:06 M 40
34 N. Eeuwman Startbaan 37:09 Heren
35 Jan Lucassen Startbaan 37:10 Trimmer
36 Erwin Meijer SAV 37:12 Heren
37 Jan Tol A.V. Edam 37:15 M 45
38 Alfred Schoen Purmerend 37:21 Trimmer
39 J. Lucassen Startbaan 37:26 Trimmer
40 Cor Edam A.V. Edam 37:27 Heren
41 Menno Merlijn PWZ Triatlon 37:29 Trimmer
42 Rildo Galgren A.V. Edam 37:30 Trimmer
43 Ab Oomens Nea Volharding 37:35 M 40
44 Bert Alberink Uitgeest 37:51 Trimmer
45 Jur Jonkhoff Amsterdam 37:52 Trimmer
46 S. Mulbach Monnickendam 37:57 Trimmer
47 Jack Buys A.V. Edam 38:01 Trimmer
48 Kees Mak Wognum 38:04 Trimmer
49 van Schaik A.C. Waterland 38:10 Trimmer
50 Stef Visser Nea Volharding 38:12 Trimmer
51 Thames Tol A.V. Edam 38:19 Trimmer
52 Jaap Lambalk ATOS 38:20 M 55
53 Frans Vereer A.V. Monnickendam 38:35 Trimmer
54 Marco Rol Nea Volharding 38:37 Trimmer
55 Nico de Haan Nibbixwoud 38:44 Trimmer
56 Jaap Smit Volendam 38:46 Trimmer
57 Paul Koorn Amsterdam 38:46 Trimmer
58 Sijmen Tol A.V. Edam 38:46 Trimmer
59 Onbekend 38:46
60 Ben Graven A.V. Monnickendam 38:55 Heren
61 Dirk Meijer A.V. Monnickendam 39:01 Trimmer
62 Theo Kroon Volendam 39:15 Trimmer
63 Henry Greuter Edam 39:16 Trimmer
64 Piet Mossel Volendam 39:19 Trimmer
65 Wim van Beek ATOS 39:19 M 55
66 Bart Klaver Hera 39:19 Heren
67 Cees Verkade Nea Volharding 39:20 M 40
68 Ed de Jong ATOS 39:25 M 45
69 Jan Zwemstra Nea Volharding 39:29 M 40
70 Theo Mossel A.V. Edam 39:34 M 40
71 Herman Bentsch Amsterdam 39:41 Trimmer
72 Wim Heijenk A.V. Monnickendam 39:42 M 40
73 Geri Tol A.V. Edam 39:43 Dames
74 Arie Boots Purmerend 39:48 Trimmer
75 Greet Warnaar Hera 39:52 V 50
76 Martijn van Rijn Nea Volharding 39:53 Heren
77 Lodi Peeters A.V. Edam 39:56 M 45
78 Dennis Busan Anna Paulowna 39:57 Trimmer
79 Jan Jonk Volendam 39:12 Trimmer
80 Nico Kras A.V. Edam 40:27 Trimmer
81 Piet Huipen A.V. Edam 40:33 M 55
82 Sandra Butter A.V. Edam 40:34 Dames
83 C. Spaan 40:45 Trimmer
84 Cabrel AAC 40:48 Trimmer
85 Onbekend 40:52
86 Jelle van Raalte A.V. Edam 40:55 M 50
87 Jan van Zalinge A.V. Edam 40:56 M 40
88 Erik Tol A.V. Edam 40:57 Trimmer
89 Linda Deen Hera 41:01 Dames
90 R. Goet Hera 41:02 V 35
91 Wim Biesterveld A.V. Edam 41:09 Trimmer
92 Hilly Jonk A.V. Edam 41:11 V 40
93 Herman Gorter A.V. Edam 41:11 M 45
94 Ben Karhof Volendam 41:17 Trimmer
95 Gert Braaksma Purmer 41:17 Trimmer
96 Jan Blom Amsterdam 41:18 Trimmer
97 Jaap van Vuure R.R.A. 41:22 M 55
98 Martinus Ouwehand A.V. Edam 41:23 Heren
99 Jan Vlak A.V. Edam 41:26 M 50
100 Frits Dijk ATOS 41:30 M 40
101 Nico Kuip A.V. Hollandia 41:35 Trimmer
102 Jan Karhof Volendam 41:44 Trimmer
103 Roel Hes Nea Volharding 41:45 Trimmer
104 Thomas Schilder A.V. Edam 41:46 Trimmer
105 Martin Pool A.V. Edam 42:03 M 45
106 Wim de Wit A.V. Monnickendam 42:03 Trimmer
107 René Schilder A.V. Edam 42:04 Trimmer
108 Kees van Rijn Nea Volharding 42:04 M 40
109 Ben Bruidegom A.V. Edam 42:06 Trimmer
110 Christiaan Groen 42:11 Trimmer
111 Egbert Snijders Edam 42:13 Trimmer
112 Rink de Velmer Hoorn 42:16 Trimmer
113 Tom Lagerburg A.V. Edam 42:24 Trimmer
114 Leo Halekor ATOS 42:24 M 55
115 Jan Dorland A.V. Edam 42:25 Trimmer
116 Arie Pepermans A.V. Edam 42:32 M 55
117 H. de Vries Hoorn 42:33 Trimmer
118 Dirk Alta A.V. Edam 42:35 Trimmer
119 John Groot Nea Volharding 42:36 M 40
120 Anton Stevens A.V. Monnickendam 42:40 Trimmer
121 B Loef Purmerend 42:41 Trimmer
122 Jan Kok A.V. Edam 42:50 M 50
123 Theo Klouwer A.V. Edam 42:55 Trimmer
124 Maarten Haan A.V. Edam 42:56 M 45
125 Arnold Kop Purmerend 43:14 Trimmer
126 John Schouten Nea Volharding 43:17 Trimmer
127 Wim Riechelman A.V. Monnickendam 43:20 Trimmer
128 W. Berkelmans Oosthuizen 43:21 Trimmer
129 M. Zuurbier Scharwoude 43:22 Trimmer
130 E. Kuiper 43:40 Trimmer
131 J. Boxsem PWZ 43:50 Trimmer
132 Joop Lautenschutz Volendam 43:51 Trimmer
133 Peter Bakker Edam 43:56 Trimmer
134 Jan de Wit A.V. Monnickendam 44:05 Trimmer
135 Rob Wenting NEA Volharding 44:05 Heren
136 Cor Vink A.V. Edam 44:05 Trimmer
137 Peter van Bolhuis Zaandam 44:17 Trimmer
138 Wim Lambrecht Amsterdam 44:22 Trimmer
139 S. Kamphuis 44:25 Trimmer
140 Jan Plat Volendam 44:26 Trimmer
141 H. Dolstra Hollandia 44:31 M 55
142 Willem-Jan van Brussel A.V. Monnickendam 44:33 Trimmer
143 Johan Ketelaars ATOS 44:42 M 40
144 Loek Kwakman A.V. Monnickendam 44:50 Trimmer
145 Jos Deen 45:03 Trimmer
146 Truus Piels A.V. Monnickendam 45:09 Trimmer
147 Nico Laan Amsterdam 45:15 Trimmer
148 Gonny van Riessen ATOS 45:27 Trimmer
149 J. de Greeuw Hollandia 45:28 Trimmer
150 John Buikman A.V. Edam 45:30 Trimmer
151 Bart Appelman Alkmaar 45:30 Trimmer
152 Gerrit Dollenman Wormerveer 45:39 Trimmer
153 Jan Achterberg Amsterdam 45:42 Trimmer
154 R. Beelman 46:08 Trimmer
155 Ton Plat Volendam 46:12 Trimmer
156 Arie Duin 46:12 Trimmer
157 Ati Duin Nea Volharding 46:14 Trimmer
158 Reinske Douna Nea Volharding 46:14 Trimmer
159 Freek van der Hoek Ursem 46:14 Trimmer
160 Adrie Brands Purmerend 46:16 Trimmer
161 Annemieke van Bockxmeer ATOS 46:17 V 45
162 J. Mascinin Amsterdam 46:25 Trimmer
163 Ali Huipen A.V. Edam 46:27 V 50
164 Marcel de Bruin Nea Volharding 46:29 Trimmer
165 Esther van der Berg Amstelveen 46:31 Trimmer
166 Jetty Vlak A.V. Edam 46:38 V 50
167 Gerrit van de Meulen A.V. Edam 46:41 M 40
168 Onbekend 46:48
169 Ger de Haan A.V. Edam 46:50 M 50
170 Jacqueline Koenis Hera 46:51 Trimmer
171 Jaap Plat Volendam 46:54 Trimmer
172 Ton van Gein Edam 46:55 Trimmer
173 Theo Bank ATOS 46:57 Trimmer
174 Wim Roos TCZ 47:04 Trimmer
175 Ronald Gous 47:35 Trimmer
176 Hans Appel Le Champion 47:39 Trimmer
177 Peter Kramer Nea Volharding 47:44 Trimmer
178 F. Folger Hoorn 47:46 Trimmer
179 P. Langendijk Wognum 47:49 Trimmer
180 Georg van Midden ATOS 47:53 Trimmer
181 Letty Laan Amstelveen 47:55 Trimmer
182 Jan Jonk Volendam 48:08 Trimmer
183 Bert van Goor A.V. Monnickendam 48:14 Trimmer
184 Henk van Oostveen Purmer 48:18 Trimmer
185 Henk Veerman A.V. Edam 48:24 M 45
186 Jessica Wulder Nea Volharding 48:29 Trimmer
187 R. de Wringer Edam 48:31 Trimmer
188 Ada Peeters A.V. Monnickendam 48:35 Trimmer
189 Herman Huizink Vet. Nederland 48:54 M 55
190 Adrianus Vesterning A.V. Monnickendam 48:56 Trimmer
191 Jose DellaGuardia A.V. Monnickendam 49:09 M 55
192 Ben Poelsma 't Veld 49:11 Trimmer
193 S. van der Bijlant Amsterdam 49:40 Trimmer
194 Marcel Spaans Amsterdam 49:42 Trimmer
195 Bert van den Bosch Amsterdam Zuidoost 50:08 Trimmer
196 Michel Kwakman A.V. Monnickendam 50:30 Trimmer
197 Jan Stam Avenhorn 50:51 Trimmer
198 Bep Reidinga A.V. Edam 50:51 V 50
199 Marijke Strikker A.V. Monnickendam 50:59 Trimmer
200 R. Costina Amsterdam Zuidoost 51:14 Trimmer
201 Jack Dekker Middelie 51:45 Trimmer
202 R.C. de Rooy Asterdam 51:46 Trimmer
203 N. Degeling 51:56 Trimmer
204 D. Kerkhof Nea Volharding 52:01 Trimmer
205 R. Cabral AAC 52:21 V 35
206 E. Hemstra Purmerend 52:42 Trimmer
207 Ben van Erp Vet. Nederland 52:46 M 55
208 Marian Smit A.V. Edam 52:46 Trimmer
209 Hans van der Koevering ATOS 52:50 Trimmer
210 Henny Jurriaans A.V. Edam 52:57 Trimmer
211 Klaas Vinkenborg Monnickendam 53:28 Trimmer
212 Andre Bakker A.V. Monnickendam 53:48 Trimmer
213 Joke de Vries Purmerend 54:06 Trimmer
214 Ellen van der Heuvel A.V. Edam 55:59 Trimmer
215 Ron Koning Lansmeer 56:47 Trimmer
216 Hetty Bijkersma A.V. Monnickendam 56:58 Trimmer
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0