Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG ?? OKTOBER 1993

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Mark Koks AV 2000 31:31 1e Trimmer
2 Angelo Timas AAC 31:47 Heren
3 Veron Lust NEA Volharding 32:12 Heren
4 Eduard Offerhaus HERA 32:57 Heren
5 Gerard Berkhout Hollandia 33:13 1e M 40
6 Dirk Ekkelboom ATOS 33:26 Heren
7 Jan van Baar AV 2000 33:45 2e Trimmer
8 Ernst van Wagensveld ATOS 33:52 Heren
9 Michael Steenbakker ATOS 34:18 Heren
10 Theo van Santen A.V. Edam 34:19 Heren
11 Danny Paardekoper De Spartaan 34:22 Heren
12 Ben van de Noort ATOS 34:37 Heren
13 Cees Beets A.V. Edam 34:39 Heren
14 Johan Koenis HERA 34:45 Heren
15 Cees Mossel A.V. Edam 34:47 2e M 40
16 Jan van der Peet A.V. Monnickendam 34:50 Heren
17 Dick van Driest A.V. Monnickendam 35:15 Heren
18 Bauke Pitstra Hollandia 35:21 3e M 40
19 Wim Kuenen A.V. Edam 35:23 1e M 45
20 Jan Zwarthoed (troet) A.V. Edam 35:49 3e Trimmer
21 Adrie Zijdewind Vet. Nederland 36:01 2e M 45
22 Theo van Schaaf HYLAS 36:15 M 40
23 Ruud Hoogland A.V. Monnickendam 36:23 Heren
24 Eelke Slootheer HYLAS 36:32 M 40
25 Joop Smit TRIAS 36:34 1e M 50
26 Wim Edam A.V. Edam 36:40 M 40
28 Niek Beets A.V. Edam 36:51 Heren
31 Jan Tol (bout) A.V. Edam 36:57 3e M 45
32 Herman Ebbelaar ATOS 37:00 Heren
34 Wim de Bruin Vet. Nederland 37:12 2e M 50
36 Thames Tol A.V. Edam 37:30 M 45
Jack Buis Volendam Trimmer
44 Willem van Zaanen A.V. Edam 38:05 M 40
47 Jan Otsen Vet. Nederland 38:17 3e M 50
54 Louis Vink A.V. Edam 39:02 M 50
55 Angelique Keyzer A.V. Edam 39:05 1e Dames
56 Petar Baricevic NEA Volharding 39:06 M 40
60 Geri Tol A.V. Edam 39:20 2e Dames
61 Gerda de Haas ATOS 39:26 1e V 35
62 Jan van Zalinge A.V. Edam 39:26 Heren
64 Sandra Butter A.V. Edam 39:30 3e Dames
65 Piet Mossel Volendam Trimmer
66 Tom Lagerburg A.V. Edam Trimmer
67 Ingrid Koster ATOS 39:46 2e V 35
68 Gerrit van de Meulen A.V. Edam 39:47 M 40
70 Lodi Peeters A.V. Edam 40:03 M 40
Theo Mossel A.V. Edam Trimmer
Nico Kras Volendam Trimmer
78 Jan Kok A.V. Edam 40:41 M 50
87 Piet Huipen A.V. Edam 42:08 M 50
89 Erna Hopman TRIAS 42:20 1e V 40
90 Martin Pool A.V. Edam 42:27 M 40
92 Maarten Haan A.V. Edam 42:43 M 45
97 Jan Dorland A.V. Edam 43:08 M 40
Jaap Smit Volendam Trimmer
Martin Lautenschutz Volendam Trimmer
102 Arie Pepermans A.V. Edam 43:39 M 50
105 Bram van de Kreeke A.V. Edam 43:49 M 45
Theo Klouwer A.V. Edam Trimmer
Dirk Schilder (post) Volendam Trimmer
112 Arna Hogerland HERA 44:28 1e V 45
114 Ger de Haan A.V. Edam 44:52 M 50
Stef Baart A.V. Edam Trimmer
Cor Vink A.V. Edam Trimmer
118 Peter Kuenen A.V. Edam 45:53 M 45
123 Cor Edam A.V. Edam 46:14 Heren
Jan Plat Volendam Trimmer
Roos Bakker A.V. Edam Trimmer
Jaap Plat Volendam Trimmer
139 Ali Huipen A.V. Edam 49:01 2e V 45
140 Jan Hillaert Volendam Trimmer
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0