Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG 27 OKTOBER 2002

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Sacha Muhlenbach A.V. Monnickendam 35:08 Heren
2 John Tol A.V. Edam 36:57 Heren
3 Dick van Zalinge A.V. Edam 36:58 M 40
4 Klaas Ettema A.V. Edam 37:46 Heren
5 Sander Rietveld ATOS 38:01 M 40
6 Theo van Santen A.V. Edam 38:10 M 45
7 Dick Kwakman A.V. Edam 38:30 M 45
8 Wim Edam A.V. Edam 38:43 M 50
9 Cees Mossel A.V. Edam 39:25 M 45
10 Piet Mossel A.V. Edam 39:34 M 40
11 John Coster ATOS 39:35 M 40
12 Ben Mesman A.V. Monnickendam 40:30 M 50
13 Iwan Smit Volendam 40:53 Trimmer
14 Truus Piels A.V. Monnickendam 41:11 V 40
15 John Meekel A.V. Monnickendam 41:15 M 40
16 Frans Bayens A.V. Edam 41:33 M 50
17 Niek Huider A.V. Edam 41:39 Heren
18 Arie Boots Nea Volharding 41:42 M 45
19 Sijmen Tol A.V. Edam 41:44 Heren
20 Rildo Galgren A.V. Edam 42:06 Trimmer
21 Tanja de Groot A.Z. Zaanland 42:20 Dames
22 Ingrid Coster ATOS 42:27 V 45
23 Jan Dorland A.V. Edam 42:42 M 50
24 Arnold Kop Purmerend 42:53 Trimmer
25 Jan Punt ATOS 42:56 Heren
26 Wouter Goede Volendam 43:07 Trimmer
27 Theo Mossel A.V. Edam 43:09 M 45
28 Kees Lamboo Nea Volharding 43:10 Heren
29 Henri Greuter A.V. Edam 43:12 M 40
30 Eric Dekkers A.V. Monnickendam 43:19 M 40
31 Gerard Kwakman Volendam 43:43 Trimmer
32 Peter Taam Edam 43:50 Trimmer
33 Fred Sinselmeijer A.V. Edam 44:24 M 50
34 Niek Beets A.V. Edam 44:31 M 45
35 Henry Kes Volendam 44:38 Trimmer
36 Jan Kok A.V. Edam 44:42 M 55
37 Jan Tol A.V. Edam 44:47 Trimmer
38 Henk Molenaar Volendam 44:59 Trimmer
39 Johan Veerman Volendam 45:10 Trimmer
40 Theo Bank A.V. Atos 46:06 M 40
41 Jan Slor Vet. Nederland 46:11 M 55
42 Eduwart van der Linde A.V. Monnickendam 46:15 Trimmer
43 Jack Koning Volendam 46:26 Trimmer
44 Tom Mol Volendam 46:28 Trimmer
45 Paul van den Hogen Volendam 46:28 Trimmer
46 Jan Nieuwboer Volendam 46:31 Trimmer
47 Ellinore Tellegen Nea Volharding 46:41 V 35
48 Jan van Zaanen A.V. Monnickendam 47:04 M 45
49 Ronald Nooij A.V. Monnickendam 47:06 M 50
50 Gertom Poot A.V. Monnickendam 47:07 Trimmer
51 Claudia Dekker Nea Volharding 47:08 Dames
52 Annita Kunst A.V. Edam 47:12 Trimmer
53 Hilly Jonk A.V. Edam 47:13 V 45
54 Jaap Schilder A.V. Edam 47:16 Trimmer
55 Martin Pool A.V. Edam 47:30 M 50
56 Jack de Boer Volendam 47:42 Trimmer
57 Tom Lagerburg A.V. Edam 47:43 Trimmer
58 Henk Veerman A.V. Edam 47:49 Trimmer
59 Gisela Muhren Volendam 47:52 Trimmer
60 Nico Griek A.V. Edam 47:56 M 45
61 Wil Hansen ATOS 47:57 M 45
62 Tom Deen Volendam 48:08 Trimmer
63 Peter Kamerling HECO 48:11 Trimmer
64 Peter Beets Volendam 48:29 Trimmer
65 Ati Duin Nea Volharding 48:30 V 50
66 Petra Tol A.V. Monnickendam 48:32 V 35
67 Huub Bonte Monnickendam 48:46 Trimmer
68 Ronald Heijeler Amsterdam 49:18 Trimmer
69 Luc de Jong Volendam 49:38 Trimmer
70 Tini Zwarthoed A.V. Edam 49:43 V 50
71 Jim Mollet Loopgroep Hoorn 49:47 Trimmer
72 Rien Droomers A.V. Monnickendam 49:56 Trimmer
73 Tom Veerman Volendam 50:00 Trimmer
74 Alie Zwarthoed A.V. Edam 50:10 Trimmer
75 Nienke Piersma a.V. Monnickendam 50:22 Dames
76 Theo Klouwer A.V. Edam 50:30 Trimmer
77 Anton Stevens A.V. Monnickendam 51:07 Trimmer
78 Jan Jonk Volendam 51:08 Trimmer
79 Annemieke Knuwer A.V. Monnickendam 51:12 V 50
80 Marcel Zwarthoed Volendam 51:33 Trimmer
81 Piet Huipen A.V. Edam 51:55 M 55
82 Tom Koer Purmerend 52:41 Trimmer
83 Wiebe van Wijngaarden A.V. Monnickendam 53:13 M 55
84 Fred Nieuweboer Volendam 53:18 Trimmer
85 Elly van der Zee Hollandia 54:04 Trimmer
86 Ron Tol Amsterdam 54:42 Trimmer
87 Bram van de Kreeke A.V. Edam 56:15 Trimmer
88 Jan Jonk A.V. Edam 56:27 Trimmer
89 Paul van Son Assendelft 57:42 Trimmer
90 Adrianus Vesterning A.V. Monnickendam 59:01 Trimmer
91 Wichard Steen Bovenkarspel 1:00:40 Trimmer


4,8 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Nico Zwarthoed A.V. Edam 18:04
2 Roy Lagerburg A.V. Edam 19:44
3 Manon Nieberg T.V.P. 25:55
4 Peter Nieberg T.V.P. 25:55
5 Marjan Wabeke A.V. Edam 26:16
6 Simone de Vries A.V. Edam 26:22
7 Hylde de Haan A.V. Edam 26:35
8 Bryan Schoen Purmerend 27:37
9 Piet Dewaide T.V.P. 28:23
10 Edwin Kaper Edam 30:03


2 KILOMETER JEUGDLOOP
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Frits Frederiks A.V. Edam 8:17
2 Leonie Schilder A.V. Edam 8:51
3 Dave Bouman A.V. Edam 8:59
4 Maarten van Son Assendelft 9:00
5 Bouke Kuiper A.V. Edam 9:01
6 Caroline Kunst A.V. Edam 9:02
7 Jitske Kuiper A.V. Edam 9:14
8 Hanneke Molenaar A.V. Edam 9:27
9 Eddy Buijs A.V. Edam 9:33
10 Kees Slegt A.V. Edam 9:35
11 Nick Lagerburg A.V. Edam 9:53
12 Marian Molenaar A.V. Edam 10:00
13 Lisette Guyt Nea Volharding 10:07
14 Niels Hoens Edam 10:13
15 Maxime van Roode Nea Volharding 10:21
16 Laurens Sombroek A.V. Edam 10:24
17 Sandra Kwakman A.V. Edam 10:31
18 Thomas Kwakman A.V. Edam 10:39
19 Danique Buijs A.V. Edam 10:40
20 Floor Tunk A.V. Edam 11:05
21 Geraldine Kemper A.V. Edam 11:05
22 Guido Sombroek A.V. Edam 11:18
23 Erik van Son Assendelft 11:23
24 Yoran van Oort A.V. Edam 11:36
25 Eric Hoens Edam 15:56
26 Sophie Kemper A.V. Edam 16:52
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0