Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG ?? OKTOBER 1998

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Joost van Galen A.V. Zaanland 32:55 Heren
2 Melchet Kok A.V. Lycurgus 34:06 M 40
3 Dennis Lambalk ATOS 34:44 Heren
4 Ronald Wiering A.V. Zaanland 34:56 Heren
5 Jan Zwarthoed (Troet) A.V. Edam 36:08 M 40
6 Kees Mossel A.V. Edam 36:46 M 45
7 Joost Muller A.V. Sliedrecht 36:49 Heren
8 Wim Edam A.V. Edam 37:04 M 45
9 Piet Mossel A.V. Edam 37:21 Heren
10 Jaap Flotman Purmerend 37:28 Trimmer
11 Clement Mumonamalu A.V. Edam 37:29 Heren
12 Bert Schalkwijk A.V. Monnickendam 37:46 M 50
13 Dick Kwakman A.V. Edam 37:53 M 45
14 Jack Buys A.V. Edam 38:47 Trimmer
15 Peter Gartner Nea Volharding 38:55 Heren
16 Niek Beets A.V. Edam 39:00 M 40
17 Emanuel Mokdad A.V. Edam 39:05 Trimmer
18 Thea Sybesma Groningen 39:08 Trimmer
19 Stef Visser Nea Volharding 39:13 Trimmer
20 Jan Tol A.V. Edam 39:21 M 50
21 Hans Schipper Nea Volharding 39:59 M 40
22 Angelic Keyzer A.V. Edam 40:05 Dames
23 Jan Dorland A.V. Edam 40:16 M 45
24 Wim Kuenen A.V. Edam 40:26 M 50
25 Jan Jonk Volendam 40:30 Trimmer
26 Frans Vermeer A.V. Monnickendam 40:34 M 45
27 Adrie Koot ATOS 40:34 M 50
28 Peter Steur Volendam 40:51 Trimmer
29 Jos Dekker Volendam 40:54 Trimmer
30 Hans Maartens Vet. Nederland 40:56 M 55
31 Theo Mossel A.V. Edam 41:01 Trimmer
32 Bert Looman Edam 41:13 Trimmer
33 Jaap Lambalk ATOS 41:16 M 55
34 Rick Westerdaal A.V. Edam 41:26 Heren
35 Henri Greuter A.V. Edam 41:34 Heren
36 Jacco Siemons Edam 41:35 Trimmer
37 Hilly Jonk A.V. Edam 41:37 V 40
38 Jan Kok A.V. Edam 42:00 M 55
39 Lodi Peeters A.V. Edam 42:06 M 45
40 Tom Lagerburg A.V. Edam 42:14 Trimmer
41 Truus Piels A.V. Monnickendam 42:20 V 35
42 Klaas-Jan Kalk Edam 42:30 Trimmer
43 Jan de Wit A.V. Monnickendam 42:37 M 40
44 Mike Meyer ATOS 42:41 Heren
45 John Buikman A.V. Edam 43:06 Trimmer
46 Peter Beets Volendam 43:09 Trimmer
47 Dick Veerman Volendam 43:16 Trimmer
48 Freek Seiffers Nea Volharding 43:17 M 55
49 Walter Blom Volendam 43:18 Trimmer
50 Stef Spigt Edam 43:25 Trimmer
51 Jan van Zalinge A.V. Edam 43:30 M 40
52 Sandra Butter A.V. Edam 43:34 Dames
53 Cor Edam A.V. Edam 43:35 Heren
54 Ben Bruidegom A.V. Edam 43:40 M 50
55 Peter Bakker A.V. Edam 43:46 M 50
56 Danny Veerman Volendam 43:53 Trimmer
57 Henk Veerman A.V. Edam 43:58 M 50
58 Roel Hes Nea Volharding 43:59 Trimmer
59 Kick Maurer Volendam 44:03 Trimmer
60 Gerrit van de Meulen A.V. Edam 44:19 Trimmer
61 Jan Vlak A.V. Edam 44:27 M 50
62 Henk Flotman Purmerend 44:28 Trimmer
63 Herman Gorter A.V. Edam 44:52 Trimmer
64 Cees Dekker Volendam 44:59 Trimmer
65 José Beira Zaandijk 45:00 Trimmer
66 Mieke Havik Soest 45:15 Trimmer
67 Piet Huipen A.V. Edam 45:30 M 55
68 Maarten Haan A.V. Edam 45:46 M 50
69 Jack de Boer Volendam 45:52 Trimmer
70 Marco van Nek Purmerend 45:54 Trimmer
71 Theo Klouwer A.V. Edam 46:03 Trimmer
72 Ellen Molenaar A.V. Edam 46:08 Dames
73 John van Bek Volendam 46:32 Trimmer
74 Joop Lautenschutz Volendam 46:41 Trimmer
75 Marike Ooms A.V. Edam 46:59 Dames
76 Jan Himpers Zaandam 47:05 Trimmer
77 Tom Mol Volendam 47:11 Trimmer
78 J. Beira Zaandam 47:28 Trimmer
79 Roos Bakker A.V. Edam 47:32 V 45
80 Winfried Zwarthoed Volendam 47:49 Trimmer
81 Piet Hein van der Ploeg A.V. Edam 47:50 Trimmer
82 Marcel Mulder Purmerend 48:24 Trimmer
83 Ronald Heijeler Amsterdam 48:33 Trimmer
84 Jan Boon Oosthuizen 48:40 Trimmer
85 Rien Droomers Monnickendam 48:48 Trimmer
86 Wilbert Vane Edam 48:51 Trimmer
87 Ali Huipen A.V. Edam 48:54 V 45
88 Peter Kuenen A.V. Edam 49:43 M 50
89 Jan Jonk A.V. Edam 50:17 Trimmer
90 Ans Kwantes A.V. Zaanland 50:18 V 40
91 Marianne Smit A.V. Edam 50:27 V 45
92 Marga Schilder A.V. Edam 50:27 Trimmer
93 Willem de Boer A.V. Monnickendam 50:49 Trimmer
94 Jan Tol Volendam 50:54 Trimmer
95 Beate Thiele Triathlon Purmerend 51:47 Trimmer
96 Angelica Beira Zaandam 52:44 Trimmer
97 Frans Jansen Ouderkerk Amstel 53:39 Trimmer
98 Debby Stevense A.V. Edam 54:51 Trimmer
99 Arie Pepermans A.V. Edam 55:21 M 55
100 Ada Peeters A.V. Monnickendam 55:51 Trimmer
101 Peter Clerx Purmerend 56:02 Trimmer
102 Henny Jurriaans A.V. Edam 56:39 V 40
103 Adrianus Vesterning A.V. Monnickendam 57:44 Trimmer
104 André Kes Volendam 1:05:15 Trimmer
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0