Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG ?? OKTOBER 1996

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Arno van den Berg Noordkop 33:48 Heren
2 Jasia van der Horst Hylas 33:49 Heren
3 Jan Zwarthoed (Troet) A.V. Edam 33:59 M 40
4 Dennis Lambalk ATOS 34:10 Heren
5 Theo van Santen A.V. Edam 34:28 M 40
6 Henry Molenaar A.V. Edam 34:54 Heren
7 Frank Ossen Hylas 35:07 Heren
8 Richard de Wit Nea Volharding 35:27 Heren
9 Glijn van ter Meij ATOS 35:29 Heren
10 Egon van der Peet Hylas 35:31 M 40
11 Wim Edam A.V. Edam 35:34 M 45
12 Cees Mossel A.V. Edam 35:50 M 40
13 Jan van der Peet A.V. Monnickendam 35:56 Heren
14 Sacha Muhlenbach A.V. Monnickendam 36:00 Heren
15 Rob Koenen Hylas 36:09 M 40
16 Peter de Boer A.V. Edam 36:19 Trimmer
17 Klaas Smit A.V. Edam 36:26 Heren
18 Johan Koenis HERA 36:30 Heren
19 Jaap Molenaar Volendam 36:33 Trimmer
20 Louis Zwarthoed A.V. Edam 36:41 Heren
21 Niek Beets A.V. Edam 36:45 Heren
22 Rildo Galgren A.V. Edam 36:49 Trimmer
23 Jan Tol A.V. Edam 36:50 M 45
24 Angelic Keyzer A.V. Edam 36:55 Dames
25 Ruud Hoogland A.V. Monnickendam 37:08 Heren
26 Teun Ruiter Hylas 37:11 M 40
27 Clement Mumonamalu A.V. Edam 37:24 Trimmer
28 Henk Kuhlman A.V. Zaanland 37:30 M 40
29 Jack Buys A.V. Edam 37:55 Trimmer
30 Jeroen Lautenschutz A.V. Edam 38:16 Heren
31 Stef Visser Nea Volharding 38:22 Trimmer
32 Sijmen Tol A.V. Edam 38:24 Trimmer
33 Martin Teunissen Nea Volharding 38:27 Heren
34 Piet Mossel Volendam 38:50 Trimmer
35 Robert Tonkes Hylas 38:58 Heren
36 Ed de Jong ATOS 39:02 M 45
37 Jaap Lambalk ATOS 39:08 M 55
38 Cees Verkade Nea Volharding 39:09 M 40
39 Wim Kuenen A.V. Edam 39:17 M 45
40 Dirk Meijer A.V. Monnickendam 39:20 M 40
41 Jan Dorland A.V. Edam 39:21 Trimmer
42 Tijs Stam Castricum 39:42 Trimmer
43 Henk Walkier ATOS 39:37 M 55
44 Henk Zentveld ATOS 39:40 M 45
45 Henri Greuter A.V. Edam 39:47 Trimmer
46 Adrie Koot ATOS 39:48 M 45
47 Thomas Schilder A.V. Edam 40:12 Heren
48 Arie Boots Purmerend 40:13 Trimmer
49 Sandra Butter A.V. Edam 40:16 Dames
50 Gert Braaksma Nea Volharding 40:29 M 40
51 Geri Tol A.V. Edam 40:55 Dames
52 Jan Jonk Volendam 41:06 Trimmer
53 Fred Smit A.V. Edam 41:10 Trimmer
54 Nico Kras Volendam 41:11 Trimmer
55 Freek Seiffers Nea Volharding 41:12 M 55
56 Jelle van Raalte A.V. Edam 41:20 M 50
57 Jan de Wit A.V. Monnickendam 41:35 M 40
58 Tom Lagerburg A.V. Edam 41:43 Trimmer
59 Hilly Jonk A.V. Edam 41:45 V 40
60 John Buikman A.V. Edam 41:59 Trimmer
61 Wolfgang Brekelmans Nea Volharding 42:06 Trimmer
62 John Schouten Nea Volharding 42:33 Trimmer
63 Piet Huipen A.V. Edam 42:38 M 55
64 Arnold Kop Purmerend 42:46 Trimmer
65 Sjaak Ketelaar 42:50 Trimmer
66 Jan van Zalinge A.V. Edam 42:52 M 40
67 Pieter Kalf Purmerend 43:01 Trimmer
68 Jan Emans HERA 43:03 M 50
69 H. Stevens 43:05 Trimmer
70 Arjan van den Berge Purmerend 43:08 Trimmer
71 Stef Baart A.V. Edam 43:14 Trimmer
72 Piet Besemer Nea Volharding 43:20 M 45
73 Gerrit van de Meulen A.V. Edam 43:26 Trimmer
74 Fred Sinselmeijer A.V. Edam 43:31 Trimmer
75 Peter Bakker A.V. Edam 43:37 M 45
76 Chiel Spaan A.V. Monnickendam 41:40 M 45
77 Ben Anee ATOS 43:47 Trimmer
78 Gonny van Riessen ATOS 43:47 Dames
79 Peter Faas Hoorn 43:50 Trimmer
80 Jan Slor 43:59 Trimmer
81 Michiel van Oort A.V. Edam 44:05 Trimmer
82 Truus Piels A.V. Monnickendam 44:11 V 35
83 Martin Pool A.V. Edam 44:32 M 45
84 Herman Oostwal Hilversum 44:48 Trimmer
85 Maarten Haan A.V. Edam 44:52 M 45
86 Cor Vink A.V. Edam 44:53 Trimmer
87 Ruud van Outersterp Purmerend 44:57 Trimmer
88 Henk Flotman Purmerend 45:01 Trimmer
89 Bert Joosten NEA Volharding 45:05 M 45
90 Joop Lautenschutz Volendam 45:12 Trimmer
91 Roos Bakker A.V. Edam 45:31 V 40
92 Henk Weken Nea Volharding 45:32 Trimmer
93 Jan Karhof Volendam 45:35 Trimmer
94 Pieter van Zaanen A.V. Monnickendam 45:37 Trimmer
95 Theo Klouwer A.V. Edam 45:49 Trimmer
96 Reinske Douna Nea Volharding 45:49 Trimmer
97 Kees Meijer Nea Volharding 45:52 Trimmer
98 Els Trienes Monnickendam 45:54 Trimmer
99 Johan Kluessien Volendam 46:07 Trimmer
100 Jan Plat Volendam 46:10 Trimmer
101 Marianne Rusman Suomi 46:20 V 35
102 Ger de Haan A.V. Edam 46:24 M 50
103 Ellen Molenaar A.V. Edam 46:34 Dames
104 Wiebe van Wijngaarden A.V. Monnickendam 46:43 Trimmer
105 R. Vinkenoog Edam 47:02 Trimmer
106 Jaap de Vos A.V. Monnickendam 47:09 Trimmer
107 Tom Plat Volendam 47:34 Trimmer
108 Martin van der Ven Purmerend 47:38 Trimmer
109 Jolanda Offeraus HERA 47:59 Dames
110 Jan Jonk A.V. Edam 48:02 M 45
111 Ada Peeters A.V. Monnickendam 48:45 Trimmer
112 Lodi Peeters A.V. Edam 48:46 Trimmer
113 Martin Bekman Hoorn 48:46 Trimmer
114 Peter Kuenen A.V. Edam 48:52 M 50
115 Bert van Goor A.V. Monnickendam 49:32 Trimmer
116 Marijke Strikker A.V. Monnickendam 49:42 Trimmer
117 Jaap Mettes Hoorn 50:14 Trimmer
118 Joop v.d. Pas Tascandria 50:36 M 55
119 Herman Huizink Vet. Nederland 50:42 Trimmer
120 Hans van de Poel A.V. Monnickendam 50:57 Trimmer
121 Bep Reidinga A.V. Edam 51:40 Trimmer
122 Tijs Stam-Sr. Castricum 51:41 Trimmer
123 Hans van der Koevering ATOS 53:52 Trimmer
124 Adrianus Vesterning A.V. Monnickendam 53:59 Trimmer
125 Marian Smit A.V. Edam 54:28 Trimmer
126 H. Otte 54:28 Trimmer
127 Arie Pepermans A.V. Edam 55:05 M 55
128 Jos van Zijp Road Runners Leiden 56:19 Trimmer
129 Karel Drexhage Edam 56:28 Trimmer
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0