Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG ?? OKTOBER 1990

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Bert Bouma HOLLANDIA 32.26 Heren
2 Veron Lust Nea Volharding 32.30 Heren
3 J. Smet AAC 32.40 Heren
4 Dick van Zalinge A.V. Edam 33.17 Heren
5 Louis Zwarthoed A.V. Edam 33.20 Heren
6 Ronald Mercelina AAC 33.23 1e M 40
7 Paul Kraakman ATOS 33.25 Heren
8 J. Ekkelboom ATOS 33.27 Heren
9 Tom Tol A.V. Edam 34.02 Heren
10 J. van Schaik AAC 34.11 Heren
11 J. Baars AVA'64 34.18 Heren
12 Dennis Lambalk ATOS 34.36 Heren
13 A. Treffers SAV 34.40 2e M 40
14 Wim Edam A.V. Edam 34.54 3e M 40
15 A. Groen ATOS 35.19 Heren
16 P. Burgers ATOS 35.21 Heren
17 R. Nokland Nea Volharding 35.26 Heren
18 Henk Blokdijk A.V. Edam 35.58 Heren
19 R. Bakker HOLLANDIA 36.10 Heren
20 Bram Biesterveld Volendam 36.12 1e Trimmer
21 Hans Swart Nea Volharding 36.22 Heren
22 Chris Hali A.V. Edam 36.53 Heren
23 Jaap Lambalk ATOS 36.56 1e M 45
24 Jan Plat A.V. Edam 37.13 Heren
25 Chris Klein A.V. Edam 37.14 M 40
26 Philemona Vranken ATOS 37.14 1e Dames
27 Cor Edam A.V. Edam 37.24 Heren
33 Peter Keijzer ATOS 38.22 2e M 45
34 H. Walkier VET NEDERLAND 38.30 3e M 45
35 D. Jansen Purmerend 39.06 2e Trimmer
36 Peter Kuenen A.V. Edam 39.08 M 40
37 B. Kerkhof Monnickendam 39.11 3e Trimmer
39 Tom Lagerburg A.V. Edam 39.52 M 40
40 Jan Jonk (dillinger) Volendam 39.57 Trimmer
41 Gerrit van der Meulen A.V. Edam 40.01 Heren
42 Rens Wiersma VET NEDERLAND 40.03 M 45
43 Jan van Zalinge A.V. Edam 40.07 Heren
44 Ton de Haan A.V. Edam 40.09 M 40
45 Angelique Keijzer A.V. Edam 40.12 2e Dames
48 Herman Gorter A.V. Edam 40.23 Trimmer
49 Niek Huider A.V. Edam 40.26 Heren
50 Sjoerd Sjoerds ATOS 40.31 M 45
52 Dick Brinkkemper Monnickendam 41.01 M 40
53 Ben Graven Monnickendam 41.07 Heren
54 Wim Roos Monnickendam 41.14 M 40
55 John Buikman Edam 41.15 Trimmer
56 Gerie Tol A.V. Edam 41.16 3e Dames
59 Lodi Peeters A.V. Edam 41.42 M 40
60 Sandra Butter A.V. Edam 41.57 Dames
61 Gerard Pelgrom Volendam 42.13 Trimmer
63 J. Kouwenoord Monnickendam 42.18 Trimmer
65 Jan Vlak Volendam 42.42 Trimmer
66 Theo Klouwer A.V. Edam 42.57 Trimmer
67 Loek Kwakman Monnickendam 43.06 Trimmer
68 Jan Dorland Edam 43.30 Trimmer
69 Arie Pepermans A.V. Edam 43.40 1e M 50
70 Joop Lautenschutz Volendam 43.41 Trimmer
72 Michiel van Oort Edam 44.02 Trimmer
76 Wil van Duuren A.V. Edam 44.13 1e V 35
77 J. Uitentuis Edam 44.42 Trimmer
78 Henrie Greuter Edam 44.52 Trimmer
79 H. de Bie Edam 44.53 Trimmer
80 Jetty Vlak A.V. Edam 44.59 1e V 40
81 Ger de Haan A.V. Edam 45.08 M 40
82 G. Della-Guardia Monnickendam 45.17 Trimmer
85 Bert Sens Edam 46.27 Trimmer
86 R. Buikman Edam 48.39 Trimmer
87 Sjaak Reuzenaar Edam 48.40 Trimmer
88 Jack Dekker Purmerend 49.43 Trimmer
89 C. Conijn Edam 49.44 Trimmer
90 J. de Wit Edam 50.08 Trimmer
93 Piet Leek Edam 52.42 Trimmer
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0