Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG ?? OKTOBER 1999

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Arno van den Berg Noordkop 32:18 Heren
2 Michael Woerden De Veenlopers 33:17 Heren
3 Dick van Zalinge A.V. Edam 33:53 Heren
4 Herman Akkerman Hollandia 34:38 M 40
5 Glijn van ter Meij ATOS 35:07 M 40
6 Jan Zwarthoed(Troet) A.V. Edam 35:28 M 45
7 Rob Cornelisz AVA '81 36:19 Heren
8 Cees Mossel A.V. Edam 36:45 M 45
9 Auke Dijkstra ATOS 36:51 M 45
10 Marcel Kies DEM 36:53 Trimmer
11 Dick Kwakman A.V. Edam 36:56 M 45
12 Frans Woerden De Veenlopers 37:32 Heren
13 Jan Zwarthoed A.V. Edam 38:38 M 50
14 Joop Bos Vet. Nederland 37:55 M 50
15 Koos van der Jagt Vet. Nederland 37:58 M 45
16 Niek Beets A.V. Edam 38:12 M 40
17 Wim Edam A.V. Edam 38:19 M 45
18 Paul Kraakman ATOS 38:31 Heren
19 Jack Buys A.V. Edam 38:39 M 50
20 Hans van Diepen Spanbroek 38:42 Trimmer
21 Jan Smit Hollandia 39:00 Trimmer
22 Marcel Frankfort Hollandia 39:10 Heren
23 Nico Knol Hollandia 39:12 M 55
24 Clement Mumonamalu A.V. Edam 40:04 Heren
25 Jos Dekker A.V. Edam 40:05 Trimmer
26 Ed de Jong ATOS 40:10 M 50
27 Sjaak Pronk Spanbroek 40:35 Trimmer
28 Peter Faas Hollandia 40:45 Heren
29 John Buikman A.V. Edam 40:46 Heren
30 Peter Bartels ATOS 40:47 M 45
31 Antoon van der Jagt Hem 40:58 Trimmer
32 Marco van Nek Purmerend 41:06 Trimmer
33 Lilian Veerman Edam 41:11 Trimmer
34 Jos Jong Hoorn 41:12 Trimmer
35 Cor Edam A.V. Edam 41:13 Heren
36 Jan Bakker Vet. Nederland 41:16 M 55
37 Theo Mossel A.V. Edam 41:18 M 45
38 Joop Bouwman ATOS 41:20 M 45
39 Jan Jonk Volendam 41:32 Trimmer
40 Ad Steltenpool Vet. Nederland 41:55 M 50
41 Ger Dop De Goorn 41:57 Trimmer
42 Niek Huider A.V. Edam 41:58 Heren
43 Evert Cornelisz Zuidwal 42:09 M 55
44 Gerda de Haas ATOS 42:09 V 40
45 Jan Punt ATOS 42:13 Trimmer
46 Arie Boots Nea Volharding 42:18 M 40
47 Henri Greuter A.V. Edam 42:21 Heren
48 Hilly Jonk A.V. Edam 42:27 V 40
49 Jan Slor Vet. Nederland 42:37 M 50
50 Rick Westerdaal A.V. Edam 42:42 Heren
51 Jan Dorland A.V. Edam 42:50 M 45
52 Peter Bakker A.V. Edam 42:52 M 50
53 Henk Flotman Purmerend 42:56 Trimmer
54 Ton Bollen SAV 43:15 Trimmer
55 Herman Oostwal Vet. Nederland 43:28 M 55
56 Frans Bayens A.V. Edam 43:36 Trimmer
57 Klaas-Jan Kalk Edam 43:51 Trimmer
58 Cees Dekker A.V. Edam 44:18 Trimmer
59 Jan van Zalinge Vet. Nederland 44:19 M 40
60 Fred Sinselmeijer A.V. Edam 44:36 M 50
61 Sandra Butter A.V. Edam 44:41 Trimmer
62 Jan Kok A.V. Edam 45:01 M 55
63 Peter Keizer ATOS 45:02 M 55
64 Martin Pool A.V. Edam 45:06 M 50
65 Cor Vink A.V. Edam 45:24 Trimmer
66 Jack de Boer Volendam 45:40 Trimmer
67 Piet Huipen A.V. Edam 45:43 M 55
68 John Schouten Nea Volharding 45:47 Trimmer
69 Jan Vlak A.V. Edam 45:56 M 55
70 Peter Taam Edam 45:59 Trimmer
71 Fons v.d. Wijngaart Hollandia 46:01 M 50
72 Tom Mol Volendam 46:13 Trimmer
73 Leo Halekor ATOS 46:19 M 55
74 Kees Poland AVA '81 46:24 M 45
75 Roos Bakker A.V. Edam 46:26 V 45
76 Jeroen Jacobs Hoorn 46:44 Trimmer
77 Ellen Molenaar A.V. Edam 46:48 Dames
78 Laurens Hendrik Couvert Hollandia 46:53 Trimmer
79 Ronald Heijeler Amsterdam 47:01 Trimmer
80 Wil Hansen ATOS 47:12 M 45
81 Simon Oudt Loopgroep Hoorn 47:23 Trimmer
82 Gerard van Wort Marken 48:12 Trimmer
83 Joop Lautenschutz Volendam 48:16 Trimmer
84 Ben van den Boezem Purmerend 48:27 Trimmer
85 Jan Koning Volendam 48:42 Trimmer
86 Gerrit van de Meulen A.V. Edam 49:04 Trimmer
87 Theo Klouwer A.V. Edam 49:06 Trimmer
88 Sandra Butter A.V. Edam 49:22 Dames
89 Arie Pepermans A.V. Edam 49:29 M 55
90 Hans Appel Loopgroep Hoorn 49:52 M 55
91 Annita Boelens A.V. Edam 50:45 Trimmer
92 Annette Hellinga Amsterdam 50:47 Trimmer
93 Jan Jong Loopgroep Hoorn 50:58 Trimmer
94 Frank van Balen A.V. Edam 51:26 Trimmer
95 Siebolt Bennema Amsterdam 51:31 Trimmer
96 Eva de Groot Hollandia 51:42 V 45
97 Tini Zwarthoed A.V. Edam 51:46 V 45
98 Simone de Vries A.V. Edam 51:51 V 35
99 Jan Plat Volendam 52:02 Trimmer
100 Anton Schuurman Vet Nederland 52:11 M 55
101 Ada Peeters A.V. Monnickendam 53:06 Trimmer
102 Herman Huizink Vet. Nederland 53:58 Trimmer
103 Jaap Plat Volendam 54:27 Trimmer
104 Elly van der Zee Hollandia 55:37 V 45
105 Nel Jonkerman A.V. Edam 57:14 V 40
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0