Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG 21 OKTOBER 2007

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Sven Hagen A.V. Edam 34:28 M Senior
2 Kevin van der Stroom Lycurgus 35:26 M Senior
3 Jan Hendrikse Veteranen NL 35:34 M 40
4 Ron Kuijer Lycurgus 35:54 M 40
5 Jan Zwarthoed A.V. Edam 36:01 M 50
6 Chris Declerck Silverdale (N-Zeeland) 36:09 Trimmer
7 Iwan Smit A.V. Edam 36:15 M Senior
8 Thijs Mossel A.V. Edam 36:38 M Senior
9 Piet Mossel A.V. Edam 36:40 M 45
10 Nico Zwarthoed A.V. Edam 36:45 M Senior
11 Maarten Krijnen Nea-Volharding 37:03 Trimmer
12 Kees Mossel A.V. Edam 37:04 M 50
13 Ron Alderden Hera 37:06 M 45
14 Nelson Jonk A.V. Edam 37:25 M Senior
15 Sander Groot Loopgroep Hoorn 37:32 M Senior
16 Sander Collet A.V. Edam 37:46 Trimmer
17 Ronald Gordijn NEA-Volharding 38:24 M 40
18 Carlo Kes Volendam 38:32 Trimmer
19 Michiel Groot A.V. Edam 38:32 Trimmer
20 Eric van Santen Volendam 38:32 Trimmer
21 Koos van der Jagt Veteranen NL 38:40 M 55+
22 Laurens Tol A.V. Edam 38:43 Trimmer
23 Ton Koning Volendam 38:45 Trimmer
24 Theo van Santen A.V. Edam 39:11 M 50
25 Bert Schalkwijk AV Monnickendam 39:38 M 55+
26 Rob Mol A.V. Edam 39:44 Trimmer
27 Kees Lamboo NEA-Volharding 40:00 M 40
28 Manfred Mooijer A.V. Edam 40:05 M Senior
29 Angelic Keijzer A.V. Edam 40:19 V 40
30 Marcel van 't Hoff Volendam 40:25 Trimmer
31 Kees Sijm Hera 40:34 M 45
32 Wim Koning Edam 40:40 Trimmer
33 Evert Smit A.V. Edam 41:10 Trimmer
34 Sijmen Tol A.V. Edam 41:14 M Senior
35 Jan Steur A.V. Edam 41:31 M 45
36 Rildo Galgren Edam 41:50 Trimmer
37 Ben Bakker Lycurgus 42:12 M 40
38 Wim Edam A.V. Edam 42:28 M 55+
39 Jolanda de Klerk Improve Road Runners 42:35 V Senior
40 Alfred Schoen Nea-Volharding 42:47 Trimmer
41 Lody Peeters A.V. Edam 42:48 Trimmer
42 Peter Taam Edam 42:56 Trimmer
43 Walter Blom Edam 43:01 Trimmer
44 Jan Koning Volendam 43:06 Trimmer
45 Jan Schilder Volendam 43:10 Trimmer
46 Jan Tol A.V. Edam 43:23 M 55+
47 Jack Buijs A.V. Edam 43:44 Trimmer
48 Jac Tol Veteranen NL 43:52 M 55+
49 Fred Meekel Purmerend 43:57 Trimmer
50 Dave Spaander Purmerend 43:58 Trimmer
51 Ed Steur Volendam 44:00 Trimmer
52 Corine Nelen Edam 44:11 V Senior
53 Jan Dorland A.V. Edam 44:16 M 55+
54 Fred Sinselmeijer A.V. Edam 44:19 M 55+
55 Jaap van der Spek A.V. Edam 44:23 M 50
56 Theo Koning A.V. Edam 44:28 Trimmer
57 Jan Kok A.V. Edam 44:32 M 55+
58 Hein Kroon Volendam 44:32 Trimmer
59 Marcel Veldhuis Heemskerk 44:39 Trimmer
60 Klaas Koning Volendam 44:40 Trimmer
61 Roos Bakker A.V. Edam 44:49 V 45
62 Jan van Zalinge Veteranen NL 45:08 M 50
63 Jan Koning A.V. Edam 45:15 M 40
64 Michel Bien Athlon 45:22 Trimmer
65 Kees Korver A.V. Edam 45:43 Trimmer
66 Huub Bonte AV Monnickendam 45:49 Trimmer
67 45:53 Trimmer
68 Ruud Maartens A.V. Edam 45:55 Trimmer
69 Cor Edam A.V. Edam 46:00 M 45
70 Jan Nieuweboer A.V. Edam 46:06 M Senior
71 Yannick Lefeburt Athlon 46:08 Trimmer
72 Johan Jonk A.V. Edam 46:11 Trimmer
73 Bert van der Meer Edam 46:31 Trimmer
74 Nico Kras Volendam 46:33 Trimmer
75 Ben Böhm De Meern 46:34 Trimmer
76 Ronald Heijeler Amsterdam 46:34 Trimmer
77 Lilian Veerman A.V. Edam 46:38 Trimmer
78 Cees Groot A.V. Edam 46:41 M 40
79 Tom Mol Volendam 46:44 Trimmer
80 Rob Wassink Middelie 46:46 Trimmer
81 Gisela Muhren A.V. Edam 46:51 V 35
82 Henk Flötman Purmerend 46:57 Trimmer
83 John Kraaijer Zaandijk 47:11 Trimmer
84 Jaap Lambalk AV Monnickendam 47:13 M 55+
85 Alie Zwarthoed A.V. Edam 47:36 V 45
86 Nico Kuip  Hollandia 47:37 Trimmer
87 Pam Asselbergs A.V. Edam 47:43 V 45
88 Hilly Jonk A.V. Edam 47:48 Trimmer
89 Tini Kolijn-Zwarthoed A.V. Edam 47:54 V 45
90 Bas Pfister Loopservice.nl 47:59 Trimmer
91 Chiel Spaan AV Monnickendam 48:51 M 55+
92 Ton Guijt Volendam 48:51 Trimmer
93 Ronald Nooij AV Monnickendam 48:56 M 55+
94 Johan Laan Edam 49:13 Trimmer
95 Martin Kes Volendam 49:23 Trimmer
96 Johan Bond A.V. Edam 49:32 Trimmer
97 Annemieke Knuwer AV Monnickendam 49:39 V 45
98 Nico Griek A.V. Edam 49:49 M 50
99 Martin de Wit Amsterdam 49:52 Trimmer
100 Eric Schlameisen Utrecht 49:57 Trimmer
101 Bas Smits A.V. Edam 50:14 Trimmer
102 Martijn Lakerveld Purmerend 50:14 Trimmer
103 Rein Spaans AV Monnickendam 50:20 M 40
104 Simon Mooijer A.V. Edam 50:22 Trimmer
105 Martin Pool A.V. Edam 50:26 M 55+
106 Aad Sneeboer Bovenkarspel 50:29 Trimmer
107 Dik Stam AV Monnickendam 50:53 M 55+
108 Claudia Dekker NEA-Volharding 50:54 V Senior
109 Hans Assendelft Volendam 50:57 Trimmer
110 Alfred Schilder Volendam 51:02 Trimmer
111 Ineke van Boesschoten A.V. Edam 51:08 V 45
112 Wiep Waal TVP 51:30 Trimmer
113 Maureen Kok Zwaag  52:00 Trimmer
114 Gerard Letsjer Amsterdam 52:17 Trimmer
115 Rien Droomers AV Monnickendam 52:35 Trimmer
116 Andre Konijn Warder 52:56 Trimmer
117 Dineke Burghouts A.V. Edam 53:08 V 45
118 Lucie Schuszler A.V. Edam 53:08 Trimmer
119 Jan Bosch AV Monnickendam 53:17 M 45
120 Jaap Smit Volendam 53:30 Trimmer
121 Anneke Vink A.V. Edam 53:31 Trimmer
122 Ada Peeters AV Monnickendam 53:34 Trimmer
123 Loek Kwakman AV Monnickendam 53:38 Trimmer
124 Ellen Dijkman Nea-Volharding 53:39 Trimmer
125 Cees Beets A.V. Edam 53:41 M 40
126 Laura Smit A.V. Edam 53:41 V Senior
127 Bert Leek Edam 53:41 Trimmer
128 Saskia Veerman A.V. Edam 53:49 Trimmer
129 Peter Bakker A.V. Edam 53:51 Trimmer
130 Jessica Mantje AV Monnickendam 53:52 Trimmer
131 Magreet Binken AV Monnickendam 53:52 Trimmer
132 Theo Buijten A.V. Edam 54:06 Trimmer
133 Maurits Giesen Den Haag 54:11 Trimmer
134 Yvon Venneker A.V. Edam 54:15 V 45
135 Wiebe van Wijngaarden AV Monnickendam 54:24 M 55+
136 Henk Overeem A.V. Edam 54:42 M 55+
137 Roel Delsen AV Monnickendam 55:18 M 55+
138 Jan Jonk Volendam 55:22 Trimmer
139 Peter Kwakman Volendam 55:23 Trimmer
140 Anne-lieke Sneeboer Bovenkarspel 55:25 Trimmer
141 Marjolein Mennes Amsterdam 55:31 Trimmer
142 Wietze Pakhuis Loopgroep Hoorn 55:34 Trimmer
143 Bert Bruijn AV Monnickendam 56:28 M 50
144 Karin Engelsman Edam 56:38 Trimmer
145 Carla Schipper AV Monnickendam 56:57 V 45
146 Petra van der Sluijs AV Monnickendam 58:20 Trimmer
147 Fetje Buma-Geerts Nyland 58:52 Trimmer
148 P. Leek Edam 58:59 Trimmer
149 Maaike Stam AV Monnickendam 59:22 V 45
150 Marianne Smits A.V. Edam 59:24 Trimmer
151 Ellen Molendijk Purmerend 59:28 Trimmer
152 Saskia Kehrer AV Monnickendam 1.00:39 Trimmer
153 Ingrid de Graaf AV Monnickendam 1.00:42 Trimmer
154 Els Wassink Nea-Volharding 1.01:28 Trimmer
155 Katja Limperg NEA-Volharding 1.01:46 V 35
156 Habiba Kanger AV Monnickendam 1.03:12 Trimmer
157 Karen Maassen Purmerend 1.03:35 Trimmer
158 Freve Rietkerk AV Monnickendam 1.05:27 Trimmer
159 A. Vestering Monnickendam 1.06:32 Trimmer
160 Niels Molenaar  Schermerhorn DNF Trimmer


4,8 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Nino Kraaijer Lycurgus 19:45
2 Jeroen Bakker A.V. Edam 20:00
3 Mathijs Heitman A.V. Edam 20:14
4 Theo Kwakman A.V. Edam 20:42
5 Chris van Hensbergen Suomi 21:22
6 Jan Tuijp A.V. Edam 22:30
7 Danny Kaars A.V. Edam 22:40
8 Thomas Kwakman A.V. Edam 23:13
9 Anne-Sophie Koning A.V. Edam 23:42
10 Niels Kwakman A.V. Edam 25:02
11 Pepijn Berkenbosch A.V. Edam 25:05
12 Brijan Schoen A.V. Edam 25:44
13 Nick Veerman A.V. Edam 25:48
14 Miranda Dik Edam 26:05
15 Gonny Schokker A.V. Edam 26:35
16 Bouke Smits A.V. Edam 28:41


2 KILOMETER JEUGDLOOP
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Eline van Breukelen AV Wieringermeer 8:22
2 Niels Kwakman A.V. Edam 8:24
3 Peter van Dijk A.V. Edam 8:26
4 Veronique de Jong A.V. Edam 8:27
5 Monique Schokker A.V. Edam 8:50
6 Mariska Tuijp A.V. Edam 9:04
7 Stan Arnolli A.V. Edam 9:08
8 Lisa Schokker A.V. Edam 9:12
9 Yvonne Kes A.V. Edam 9:14
10 Juliet Koning A.V. Edam 9:15
11 Femke Hooijberg A.V. Edam 9:17
12 Mike Kaars A.V. Edam 9:20
13 Vince Kaars A.V. Edam 9:21
14 Deborah Koning A.V. Edam 9:23
15 Caroline Guijt A.V. Edam 9:27
16 Chayenne Veerman A.V. Edam 9:28
17 Kelly van Zelst A.V. Edam 9:28
18 Timo Kwakman A.V. Edam 9:28
19 Eline Runderkamp A.V. Edam 9:28
20 Liz Runderkamp A.V. Edam 9:57
21 Luuk Tierolf A.V. Edam 9:57
22 Bjorn van Driel Volendam 10:05
23 Arianne Oor A.V. Edam 10:05
24 Patrick Schans A.V. Edam 10:21
25 Tim Conijn A.V. Edam 10:22
26 Bjorn Groot A.V. Edam 10:26
27 Tim Bökenkamp A.V. Edam 10:30
28 Job Vink A.V. Edam 10:32
29 Aliza Kroon A.V. Edam 10:35
30 Jessie Lof A.V. Edam 10:43
31 Sabine Veerman A.V. Edam 10:47
32 Jeanine Groot A.V. Edam 10:51
33 Ilona Out A.V. Edam 10:51
34 Mariëlle Oor A.V. Edam 10:51
35 Jessica Schilder A.V. Edam 11:00
36 Puck Hofman A.V. Edam 11:00
37 Kim Hofman A.V. Edam 11:00
38 Quinn Schilder A.V. Edam 11:00
39 Patricia Molenaar A.V. Edam 11:50
40 Jesse Buhrs Volendam 11:50
41 Lars van Driel Volendam 12:30
42 Rianne Smits A.V. Edam 12:33
43 A.V. Edam 12:49
44 Roos Bakker A.V. Edam 12:51
45 Sara Lof A.V. Edam 13:53
46 Sharita Oor Edam 13:58
47 Lucas Meekel Edam 15:04
48 Danique Tuijp Volendam 15:06
49 Jessica Schans A.V. Edam 16:12
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0