Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 18 OKTOBER 2020
<<<

UITSLAG ZONDAG 19 OKTOBER 2008

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijdCat.
1 Edwin van Dort Phanos 35:00 M40
2 Bert Schalkwijk A.V. Monnickendam 36:05 M55
3 Sander Groot Loopgroep Hoorn 36:10 Heren
4 Jan Zwarthoed A.V. Edam 36:16 Heren
5 Ton Koning A.V. Edam 36:29 Heren
6 Jan Hendrikse Veteranen Nederland 36:50 M40
7 Ron Aardenburg Veteranen Nederland 36:51 M40
8 Nelson Jonk A.V. Edam 36:56 Heren
9 Kees Mossel A.V. Edam 37:54 M55
10 Piet Mossel A.V. Edam 38:35 M45
11 Ronald Gordijn Nea Volharding 38:42 M40
12 Ruud Jonk Volendam 38:44 Trimmer
13 Simon Kroon A.V. Edam 39:46 Trimmer
14 Jan-Willem de Wildt A.V. Monnickendam 39:57 M45
15 John Buikman A.V. Edam 39:59 M40
17 Marco Veerman Volendam 40:04 Trimmer
18 Jan Steur A.V. Edam 40:09 Trimmer
19 Jos Dekker A.V. Edam 40:25 Heren
20 Sijmen Tol A.V. Edam 40:31 Heren
21 Johan Buijs A.V. Edam 40:54 M40
22 Walter Blom Edam 40:58 Trimmer
23 Joost Muller Edam 41:04 Trimmer
24 René Mossel Volendam 41:31 Trimmer
25 Marcel van 't Hoff Volendam 41:37 Trimmer
26 René Schilder A.V. Edam 41:44 Heren
27 Gerie Schilder A.V. Edam 42:01 V35
28 Theo van Santen A.V. Edam 42:15 M50
29 Dick Kwakman A.V. Edam 42:27 M55
30 Corine Nelen PK Running 42:36 Dames
32 Iwan Koster Monnickendam 42:40 Trimmer
31 Jan Tol (bout) A.V. Edam 42:40 Trimmer
33 Lody Peeters A.V. Edam 43:08 Trimmer
34 Fred Smit Volendam 43:11 Trimmer
35 Jac Buijs A.V. Edam 43:20 M55
36 Frans Baijens A.V. Edam 43:26 M55
37 Michel Bien Athlon 43:35 Trimmer
38 Jan Dorland A.V. Edam 43:40 M55
39 Fred Meekel Purmerend 43:59 Trimmer
40 Louis Oudhuis Volendam 44:08 Trimmer
41 Ed Steur Volendam 44:25 Trimmer
42 Truus Peils A.V. Monnickendam 44:29 V45
43 Wim Edam A.V. Edam 44:30 M55
44 Clazina Dorland A.V. Monnickendam 44:40 V35
45 Jac Tol Veteranen Nederland 44:47 M55
46 Jan van Zalinge Veteranen Nederland 45:07 M50
47 Rob Koning A.V. Edam 45:18 Heren
48 Jeroen Tuijp Volendam 45:33 Trimmer
49 Johan Tuijp Volendam 45:36 Trimmer
50 John Buhrs Volendam 45:37 Trimmer
51 Dennis Plat A.V. Monnickendam 45:57 Heren
52 Ben Karregat Volendam 45:59 Trimmer
53 Kees Korver A.V. Edam 46:13 Trimmer
54 Niels Molenaar Schermerhorn 46:19 Trimmer
55 Cees Groot A.V. Edam 46:22 M40
56 Adri Oosterbaan A.V. Monnickendam 46:29 Trimmer
57 Johan Laan Edam 46:34 Trimmer
58 Hein Kroon Volendam 46:36 Trimmer
59 Alie Zwarthoed A.V. Edam 46:40 V45
60 Ruud Maartens Enkhuizen 46:54 Trimmer
61 Martin de Groot A.V. Monnickendam 47:01 Trimmer
62 Saskia Veerman A.V. Edam 47:02 Trimmer
63 Nico Kuip Hollandia 47:28 Trimmer
64 Jan Kok A.V. Edam 47:37 M55
65 Jan Nieuweboer Volendam 47:41 Trimmer
66 Hilly Jonk A.V. Edam 47:48 V45
67 E van der Linde A.V. Monnickendam 48:00 Trimmer
68 Cor Edam A.V. Edam 48:24 M40
69 Tini Kolijn A.V. Edam 48:25 V45
70 Baukje Verbrugge AKU 48:31 V40
71 Ronald Nooij A.V. Monnickendam 48:51 M55
72 Harro van Oosten Edam 48:53 Trimmer
73 Rikkert van Vliet Hoorn 48:56 Trimmer
74 Adri Zijdewind Veteranen Nederland 48:59 M55
75 Huub Bonte A.V. Monnickendam 49:12 Trimmer
76 Johan Bond A.V. Edam 49:19 M50
77 Lydia Brouwer A.V. Monnickendam 49:26 V40
78 Nienke Brandt A.V. Monnickendam 49:34 Dames
79 Hein Zeeman Nea Volharding 49:35 M55
80 Marian Mensink Tubbergen 49:43 V45
81 Thomas de Lange A.V. Edam 49:50 Trimmer
82 Nico Kras Volendam 49:52 Trimmer
83 Jan Kemper Volendam 49:55 Trimmer
84 Simon Mooyer Volendam 49:57 Trimmer
85 Ton Guyt Volendam 50:08 Trimmer
86 Annemieke Knuwer A.V. Monnickendam 50:15 V45
87 Hans van Delft Volendam 50:17 Trimmer
88 Henk Overeem A.V. Edam 50:53 M55
89 Martin Pool A.V. Edam 50:55 M55
90 Linda Overeem A.V. Edam 51:34 Dames
91 Hans de Vries A.V. Edam 51:41 Trimmer
92 Ineke van Boesschoten A.V. Edam 51:46 V45
93 Reinier Stijvers Edam 52:05 Trimmer
94 Jaap Lambalk A.V. Monnickendam 52:44 M55
95 Wim Roozendaal Amstelveen 53:11 Trimmer
96 Yvonne Venneker A.V. Edam 53:46 Trimmer
97 Jan Scholte Edam 53:46 Trimmer
98 Corrie ten Broeke AKU 53:54 V45
99 Gert-Jan Burghouts Edam 54:23 Trimmer
100 Fred Nieuweboer A.V. Edam 54:36 M40
101 Rien Droomers A.V. Monnickendam 54:41 Trimmer
102 Marga Schilder A.V. Edam 54:55 V35
103 Ada Peeters A.V. Monnickendam 55:46 Trimmer
104 Wiebe van Wijngaarden A.V. Monnickendam 56:13 M55
105 Ina Koning Edam 56:52 Trimmer
106 Dineke Burghouts A.V. Edam 56:53 V45
107 Michiel ten Hagen Edam 57:25 Trimmer
108 Theo Klouwer A.V. Edam 57:36 Trimmer
109 Karin Engelsman Edam 58:40 Trimmer
110 Ellen Molendijk Purmerend 59:34 Trimmer
111 Arie Vestering Monnickendam 1:06:03 Trimmer
112 Marianne de Wolf Purmerend 1:15:00 Trimmer


4,55 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Mike Bakker A.V. Edam 18:08
2 Milan Mazurel A.V. Edam 18:31
3 Leonie Schilder A.V. Edam 18:52
4 Max Kramer A.V. Edam 19:39
5 Pepijn Berkenbosch A.V. Edam 20:22
6 Anne-Sophie Koning A.V. Edam 21:45
7 Thomas Kwakman A.V. Edam 22:11
8 Ellen Molenaar A.V. Edam 23:19
9 Lida Kwakman A.V. Edam 23:40
10 Gonny Schokker A.V. Edam 24:11
11 Marianne Smits A.V. Edam 24:16
12 Joyce Keizer A.V. Edam 25:16
13 Jacqueline Bond A.V. Edam 25:46
14 Margreet  Kwakman A.V. Edam 26:10
15 Henny Jurriaans A.V. Edam 26:10
16 Piet Huipen A.V. Edam 27:26
17 André van 't Land Krommenie 28:28
18 Marga Tuijp A.V. Edam 28:59
19 Angelica Schilder A.V. Edam 29:00
20 Irene Rietkerk A.V. Monnickendam 29:07


2 KILOMETER JEUGDLOOP
PlaatsNaamVereniging/WoonpltsTijd
1 Max Mahoney Den Haag 7:46
2 Jenny Steur A.V. Edam 7:55
3 Ruben den Boer A.V. Edam 8:05
4 Rowdy de Groot A.V. Monnickendam 8:18
5 Monique Schokker A.V. Edam 8:35
6 Mariska Tuijp A.V. Edam 8:52
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0