Link:
http://www.gvac.nl/
Haai allemaal!
Hartelijk gefeliciteerd met jullie medailles! Super gedaan! Ik hoop dat ik op jullie leeftijd ook nog zo actief ben:-)!
Groetjes Leonie!
goed gedaan allemaal 4medailles dat zijn er veel nou ma nog ff een derde op speer en dan heb je je eis volbracht
4e zilver is inmiddels ook binnen. In een kogelwedstrijd waar de medailles binnen een marge van 26 cm verdeeld werden wisselde de discus V40 van plaats met Mirjam Aberkrom opnieuw op de 2e plaats met een mooie afstand van 10.62 mtr. Ze piekt op het juiste moment :-)
Dame en heren, gefeliciteerd met de behaalde resultaten. Voor sommige van jullie helaas niet bekroont met ere metaal, maar een geweldige prestatie. Ben benieuwd wat vandaag voor resultaten brengt.
Het was een benauwde ochtend met af en toe regen en miezerbuitjes. De nieuwe accomodatie van GVAC en de organisatie rondom het NK was heel goed geregeld (op de routebeschrijving na dan). We waren nog niet eens goed en wel op de baan of de 1e medaille was al binnen. Zoals gezegd: na 2 mislukte worpen wist Mirjam Aberkrom door te schuiven naar zilver met 36.57 mtr...ruim voor de concurrentie achter haar. Later op de dag, toen de muziek over de baan galmde en het weer wat opklaarde, werd het nog een leuke dag voor AV Edam dat eindigde in een grote groepsfoto voor de laatste medaillewinnaars met oa Manfred Mooyer en Cor Braak (AV Monnickendam) die in de klasse M75 bij het speerwerpen een NR wierp met 34.87 mtr. Eerder op de dag had Manfred op een zachte, natte baan met motregen 10.86 mtr gesprongen bij het HSS. Dat viel wat tegen, maar beter als 4e had er gezien de sterkte van het veld toch niet ingezeten. Dit gold ook voor Hans de Vries, die op beide nummers (kogelslingeren en speer)zijn pr benaderde sinds switch naar AV Edam. Hetzelfde gold voor Jan Zwarthoed die geen medaille illusies had maar wel een solide 5000 km liep met een mooie eindsprint. Na fikse regenbuien en schuilen onder een paraplu mocht Frank van Dijk gaan speerwerpen. Het weer was van invloed op de prestaties maar Frank wist zich goed staande te houden en was zo blij met zilver dat hij zichzelf al een Thaise massage en een biertje in vooruitzicht stelde. Als zijn wekker maar af gaat morgen want hij moet samen met Hans weer vroeg op de baan zijn. Dick van Zalinge was uiteindelijk tevreden met zilver want de nummer 1 was gewoon beter (punt!) en morgen heeft hij nog een kans op de 800 mtr.