Link:
http://www.avmonnickendam.nl/wedstrijd/halve_marathon_waterland/halvemarathoninfo.php
Hallo Jos en Henry, Het zijn dus geen 3 toppers maar 5 toppers, alsnog gefeliciteerd met jullie prestatie, en een mooie tijd neergezet in de hitte van zondag.
groeten,
Wil Bouman
zo sander fijn dat je weer opknap en nogmaals gefeliciteerd met
je 2e prijs.
ik mis nog 2 toppers op de halve marathon in de uitslag en dat zijn: jos dekker in 1:54:06 (overigings niet mijn slechste tijd)
en henri greuter 1n 2:12:00
Met mij gaat het weer beter. Ik mocht dezelfde middag om 17:00 uit het ziekenhuis weg. Nu een paar dagen rustig aan doen. Uiteraard blijft het ieders eigen verantwoordelijkheid om mee te lopen en hoe snel je dat doet. Maar bij een wedstrijd zijn er toch altijd deelnemers die zich laten opjagen (aard van het beestje)waarbij het met deze temp. goed uit de hand kan lopen. Ik loop in ieder geval geen 1/2 marathon meer bij meer dan 25 graden.
De organisatie is bij de loop goed geweest. Door de organisatie 6 drinkposten geplaatst en onderweg regelmatig mogelijkheid om extra te drinken. Goede prestaties hangt af van verschillende factoren. Bij (zeer)warm weer moet je nog bewuster lopen en gebruik maken van de drink mogelijkheden. Het blijkt dat de \"snelle\" lopers (onder de 1 uur 45 minuten)meer problemen hebben gehad dan de lopers die er \"langer\" over hebben gedaan. Een flink aantal lopers hebben bewust een kortere ronde gemaakt.
3 x AV EDAM helemaal top mannen,in deze zinderende hitte een mooie prestatie, Sander ik hoop dat je er snel weer bovenop komt.
Groeten,
Wil Bouman.