Ton Koning loopt een 33'er op tijdens 10 km Tijdrit Dorland en Theunis

Datum: 27-05-2014
Categorie: D&T comp
Geplaatst door: CB

Onder zeer regenachtige omstandigheden zijn de ruim 40 atleten aan de tijdrit van start gegaan. Na een felle start van Ton Koning die niet verwachte dat de direct voor hem startende Johan Smit dermate snel ging kwam hij uiteindelijk nog net onder de 34 minutengrens uit. Johan Smit wist daarachter zijn PR met een minuut te verbeteren tot een tijd van 34:49. Kees Karregat komt na een lange blessureperiode langzamerhand weer een beetje op stoom met een mooie 35:28 op de klokken. Thijs Mossel moest een mooie eerste helft in 17 minuten bekopen met buikkrampen en verloor het op de tweede helft bijna twee minuten. Snelste dame was Sandra Butter in een tijd van 44:33.
Ton Koning loopt een 33'er op tijdens 10 km Tijdrit Dorland en Theunis

← Terug naar overzicht

Reacties

Arjen Akkermans op 28.05.2014 23:41
buco.akkermans@planet.nl

Sfeervolle plaatjes, Jan! Prachtige beelden van echte doorzetters. Hulde voor de toeschouwers en de jury die dit toch ook allemaal maar moesten doorstaan. En Gerrit, gefeliciteerd met je clubrecord!

Nu Kees Karregat weer van de partij is en hopelijk Sander Collet weer snel terugkeert, hebben we met de sterk opkomende Bouke Bouma en Martin Hoogland toch weer een groeiende groep snelle jongens die elkaar naar een steeds hoger niveau kunnen brengen! Ik kijk nu al uit naar de Kermisloop!

Groeten van Arjen Akkermans
(Zerre biene)



Laat een reactie achter