Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN
Baanwedstrijden AV Edam
<<<

UITSLAGEN 2018

>>>
<<<

UITSLAG Pupillen Competitie te Edam op 2 juni 2018

>>>
  Jongens
  Meerkamp   600m / 1000m   Estafette
  Meisjes
  Meerkamp   600m / 1000m   Estafette
Jongens pupillen A2

60 meter

Kogel

Ver

Totaal

Plaats Naam Vereniging Tijd Wind Pnt Afst. Pnt Afst. Pnt Punten
1Tim Posthuma de BoerAV Hylas9,051,66397,374874,556291755
2Joeri AppeloSAV9,431,65718,515483,995161635
3Kian SanchesAV Hera9,491,85618,085254,055281614
4Jelle GermansAV Hylas9,43-0,45716,144153,985141500
5Thijs OppewalAV Zaanland9,941,84877,164753,965101472
6Ermias van DelftAV Zaanland9,461,35666,104123,784741452
7Sennen HasAV Hera9,871,84986,284233,884941415
8Ruben BleekerSAV9,84-0,45037,094713,564301404
9Kyan van der WieleAV Hera9,941,64876,654453,724621394
10Bram RuizeveldAV Zaanland10,161,64547,554973,393961347
11Jessy StruijsSAV10,63-0,43879,005733,253681328
12Ronny BraanAV Edam9,871,64986,554393,303781315
13Mika ZonneveldAV Hylas10,271,34386,564403,544261304
14Giel LintjerAV Hera9,961,84845,984053,484141303
15Eric JuckersSAV9,701,85266,404303,103381294
16Olivier Kleine KoerkampAV Hylas10,071,34675,253583,353881213
17Marijn van den BergAV Zaanland10,701,83776,514373,363901204
18Joaquin GroeneveldAV Zaanland10,281,64366,444333,003181187
19Cas BattemAV Hera10,461,34105,944023,133441156
20Bodhian van ProosdijAV Zaanland10,281,64365,723882,953081132
21Thijmen van der BurgAV Hera10,86-0,43565,904003,253681124
22Hessel BraxhoofdenAV Hylas11,03-0,43355,533763,434041115
23Stijn RijkenbergAV Zaanland11,03-0,43355,924013,043261062
24Mattis ReijmerinkAV NOVA10,631,33875,944022,582341023
25Milan KemperAV Edam11,16-0,43185,103482,76270936
Jongens pupillen A1

60 meter

Balwerpen

Hoog

Totaal

Plaats Naam Vereniging Tijd Wind Pnt Afst. Pnt Afst. Pnt Punten
1Joris PetersenAV Hera10,071,146714,962411,305621270
2Sven MulderAV Hylas10,610,939030,774531,104161259
3Sven van LoonTAS `8210,231,144324,433771,104161236
4Ismael BlayAV Zaanland10,040,947218,262921,154521216
5Rens BuikmanAV Edam10,17-0,745216,302631,204891204
6Siem DijkhuizenAV NOVA10,30-0,743324,693801,053791192
7Finn SpaansAV Hera10,47-0,740917,122751,204891173
8Obi GeorgeAV Hera10,08-0,746615,002421,154521160
9Jairo HopmanAV Hera10,240,944223,363631,003421147
10Roald GriselAV Hylas10,980,934123,893701,053791090
11Biek KomenAV Hylas10,57-0,739520,493241,003421061
12Ties OvertoomAV Hera11,241,130817,672841,05379971
13Finn VerheijenAV Zaanland11,010,933717,122751,00342954
14Dean BlankAV Zaanland10,68-0,738015,672530,90269902
15Kees KruijerAV NOVA10,861,135610,731670,95306829
16Thijmen de GierAV Hylas11,411,128815,702530,90269810
17Thijs OvertoomAV Hera12,201,120112,512001,00342743
18Thijs VasenAV Zaanland11,561,127112,762040,85232707
19Robin FictoorAV Hera10,88-0,735413,90224DNS0578
20Jens de HeerAV Hera12,440,91779,831490,85232558
Jongens pupillen B

60 meter

Balwerpen

Ver

Totaal

Plaats Naam Vereniging Tijd Wind Pnt Afst. Pnt Afst. Pnt Punten
1Roan SnelAV Hera7,00-1,355123,663673,945061424
2Nick Perez MutsaersAV Hera6,750,260924,853823,403981389
3Dmitri SabadosAV Hera6,940,256522,513523,544261343
4Sven de HaasSAV7,440,246031,304593,494161335
5Ferre HartendorpMNNK7,020,254723,493653,393961308
6Tije JillingsAV Hera7,120,252521,513383,544261289
7Simon VisagieAV Hera7,31-0,348626,143983,203581242
8Mike de JongAV Hera7,74-1,340328,704293,373921224
9Luuk de HaasAV Hylas7,090,253216,732693,494161217
10Jonathan KefAV Zaanland7,16-1,351720,503243,233641205
11Sven RijkenbergAV Zaanland7,67-0,341624,003713,283741161
12Jord StuijtAV NOVA7,31-0,448623,843692,923021157
13Luuk ZwanenburgAV Hylas7,33-0,348222,993582,983141154
14David VisserAV Edam7,570,243518,042893,383941118
15Laurens van den BergAV Zaanland7,47-1,345420,483243,073321110
16Justin MaijerAV NOVA7,46-1,345621,513382,973121106
17Gijs HappeAV Zaanland7,43-0,446218,212922,993161070
18Jitte KooijAV Hylas7,700,241116,082593,103381008
19Job WelinkMNNK7,67-0,441618,282932,86290999
20Roy PfaffAV Hylas7,77-0,439817,372793,02322999
21Brynn SwartMNNK7,590,243115,572512,83284966
22Tom BachmohrAV Hylas7,61-0,442712,902073,07332966
23Cor de BoerMNNK7,62-0,342512,792052,87292922
24Timo HensenAV Hylas7,47-0,445411,231762,85288918
25Espen van der WelleAV NOVA7,520,244412,031912,77272907
26Joep VelthuizenAV Zaanland7,680,241410,621652,98314893
27Milan RootMNNK7,84-1,338515,472502,69256891
28Luuk MulderAV NOVA7,86-0,338215,872562,67252890
29Gert GrootAV Hera7,790,239413,882232,75268885
30Siem van KordenoordtAV Zaanland7,71-0,340914,972422,48214865
31Wout BoekelAV NOVA8,270,231412,411982,70258770
32Gijs KuiperAV Zaanland8,39-0,429511,461812,45208684
33Finn BorgerMNNK7,99-1,335913,312141,91100673
34Bram WiecherinkAV Hera9,04-0,320211,601832,55228613
Jongens pupillen C

40 meter

Balwerpen

Ver

Totaal

Plaats Naam Vereniging Tijd Wind Pnt Afst. Pnt Afst. Pnt Punten
1Mees van der LooAV Hera7,291,149019,903163,053281134
2Zion TesfayeAV Zaanland7,08-0,153411,741863,353881108
3Stan HappeAV Hera7,841,138520,473243,103381047
4Mustafa WaijAV Zaanland7,731,140516,652683,04326999
5Koen PetersenAV Hera7,60-0,142914,892403,04326995
6Tygo van RijnAV Hera7,720,640716,862712,87292970
7Tijn van PruissenAV Hylas8,331,130417,692842,67252840
8Hylke MoeskopsAV Hylas8,260,631514,612362,80278829
9Mika de KeizerAV Zaanland7,830,638711,761862,63244817
10Pepijn van RoermundAV Zaanland7,911,13739,351392,72262774
11Finn SandersAV Hera8,390,629515,522502,40198743
12Stijn PuttoWRNG8,230,632011,121742,65248742
13Valerio BarnabéAV Zaanland8,10-0,134110,341592,39196696
14Dex VisserAV Zaanland8,34-0,130310,501622,53224689
15Tijmen HeeresMNNK8,241,13186,94862,60238642
16Teun RuizeveldAV Zaanland9,33-0,116516,802702,26170605
17Skye SarlemijnWRNG8,71-0,12477,821062,29176529
18Willem van der LaanAV Hylas9,021,12055,53502,43204459
Jongens pupillen mini

40 meter

Balwerpen

Ver

Totaal

Plaats Naam Vereniging Tijd Wind Pnt Afst. Pnt Afst. Pnt Punten
1 Dax Haakman SAV 7,61 0,5 427 26,61 404 3,26 370 1201
2 Tim de Jong AV Hera 7,88 0,5 378 17,45 280 2,90 298 956
3 Quinten Orij AV Hylas 8,20 0,5 325 15,73 254 2,52 222 801
4 Divan Cifci AV Zaanland 8,37 0 298 12,47 199 2,83 284 781
5 Ricardo Zirschkij SAV 8,21 0,5 323 8,50 121 2,61 240 684
6 Mika Tillema AV NOVA 8,48 0 281 9,22 137 2,46 210 628
7 Maas Stoltenberg AV Zaanland 8,94 0,5 215 9,31 138 2,09 136 489
8 Tjeerd Groot SAV 9,39 0 157 11,46 181 2,13 144 482
9 Kick Verhaal AV Zaanland DNS 0 13,35 214 2,41 200 414
10 Tygo Wiecherink AV Hera 9,81 0,5 108 11,51 181 1,95 108 397
11 Daan de Haas SAV 10,85 0 2 6,42 73 1,70 58 133
 
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0