Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN
Baanwedstrijden AV Edam
<<<

UITSLAGEN 2018

>>>
<<< UITSLAG Werpvijfkamp en loopinstuif 26 mei 2018

>>>
Werpvijfkamp
Punten zijn toegekend volgens de IAAF puntentelling en rekeninghoudend met de agegrading factoren WMA-2014.
Kogel slingeren Kogel Discus Speer Gewicht werpen

Totaal

Naam Vereniging Cat. Afst. Pnt Afst. Pnt Afst. Pnt Afst. Pnt Afst. Pnt Punten
Tiny Hellendoorn Isala `96 V60 36,47 1066 11,83 1047 32,64 893 23,97 641 14,45 957 4604
Mariët Voskamp AV Hanzesport V55 29,38 735 10,37 808 28,41 672 28,77 699 10,38 702 3616
Marco Bronswijk Olympus `70 M50 45,65 745 11,95 728 39,45 671 39,85 573 16,55 870 3587
Mia van der Meer AV Startbaan V70 18,59 615 7,78 823 19,32 648 18,88 660 7,72 573 3319
Jack Dekker DEM M65 29,34 561 10,6 754 37,74 744 27,15 477 12,02 644 3180
Ingrid Vos Belgie V50 34,01 792 7,92 528 26,8 561 19,73 400 11,77 733 3014
Anja Klunder-Schönb. Nijmegen Atl. V60 18,46 457 8,5 711 22,91 588 22,23 587 9,61 593 2936
Erwin Bökenkamp AV Edam M45 33,11 529 11,13 690 30,29 594 37,47 499 9,35 504 2816
José van Appeven AAV `36 V60 20,57 527 6,96 559 22,22 566 20,6 537 9,08 553 2742
Ingrid Zuijdervliet AV Zuidwal V60 23,14 613 7,59 621 19,55 485 18,29 467 8,86 537 2723
Hans de Vries SAV M60 32,34 550 9,24 578 30,49 512 29,53 468 11,8 581 2689
Pascal Geursen AV Suomi M45 28,87 444 9,83 595 28,95 561 38,52 517 9,27 499 2616
Ilona Zeilmaker AV Suomi V35 28,81 526 9,82 541 27,23 429 30,29 518 10,39 575 2589
Marianne Smits - Duif AV Edam V50 27,33 603 8,93 612 24,23 496 14,49 271 9,24 549 2531
Ciska Bosma SV Noordkop V35 33,24 632 9,66 530 31,99 522 21,03 332 9,5 515 2531
Jeroen Staartjes Almere `81 M50 26,54 374 11,23 677 26,18 401 34,08 469 11,44 564 2485
Dirk Jan Giskes AV NOVA M60 31,62 534 7,49 446 27,63 452 25,08 377 13,13 660 2469
Harald Gijtenbeek Altis M45 30,73 481 8,64 508 25,18 471 31,96 405 10,06 551 2416
Patrick Baeke Belgie M45 24,23 351 10,06 612 28,12 541 33,38 429 8,14 425 2358
Loes Luijendijk PAC V55 23,52 556 6,34 443 19,62 430 14,23 300 8,09 520 2249
Margreeth Hissink PAC V65 20,61 604 6,45 575 14,34 382 9,56 240 6,62 418 2219
Rob Zwijnenburg Avantri M45 NM 0 10,71 659 33,07 661 30,3 377 9,48 513 2210
Linda van Vliet PAC V40 29,1 585 7,91 450 25,97 443 17,58 292 7,56 430 2200
Peter Oor AV Edam M50 32,01 479 9,15 529 21,91 317 19,32 212 11,38 560 2097
Hector Buyle Scheldesport M50 30,23 445 8,44 479 23,52 348 21,79 254 10,64 516 2042
Jan Tuijp AV Edam MSen 29,78 347 8,19 378 26,64 399 33,7 352 10,53 482 1958
Joost Prins GAC Hilversum M50 28,03 403 7,9 441 23,48 348 24,72 304 9,03 422 1918
Niels Schager AV 1923 M50 24,86 342 8,13 457 25,41 386 24,29 297 8,68 402 1884
Carina Greven AV 1923 V50 DNS 0 DNS 0 19,65 384 23,55 495 7,69 437 1316


100 m
Plaats Naam Vereniging Cat. Tijd Wind
1 Muus Evers AAC MSen 12,20 +0.2
2 Stefan de Vries AAC MSen 12,21 +0.2
3 Thijs Mossel Edam MSen 12,96 +0.2
4 Thyra Terweij NEA Volharding MJC 13,70 +0.2
5 Melissa Havik Zaanland MJB 14,17 +0.2
6 Frenchie de Kunder Hollandia VSen 15,52 +0.2


200 m
Plaats Naam Vereniging Cat. Tijd Wind
1 Koen van der Hoven AV 1923 MSen 24,65 -0.8
2 Thijs Mossel Edam MSen 26,33 -0.8
3 Geert van Keimpema Edam M50 27,73 -0.8
4 Jenna Zaagsma Suomi MJB 32,14 -0.8


400 m
Plaats Naam Vereniging Cat. Tijd
1 Owen Westerhout Trias MSen 50,90
2 Stefan de Vries AAC MSen 53,24
3 Remco Bruin Hylas MSen 53,89
4 Hidde Zeestraten Castricum JJA 54,09
5 Marijke Wever Phanos VSen 59,60
6 Lars Bos TDR JJC 1.01,11
7 Febora Ridder Castricum MJA 1.03,90
8 Efe de Wit TDR MJB 1.04,82
9 Daniel de Wit TDR JJC 1.09,91
10 Sven Smit TDR JJC 1.10,73
11 Lieke Radsma TDR MJC 1.12,94
12 Ruth Spijker TDR MJC 1.14,65
13 Maarten Kortekaas TDR JJC 1.15,30
14 Jeri Borst TDR JJC 1.27,06


800 m
Plaats Naam Vereniging Cat. Tijd
1 Tijmen Alderden AV Aalsmeer JJA 2.08,83
2 Jesse Scheltema TDR JJB 2.11,37
3 Lars Thodee Castricum JJB 2.11,70
4 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JJB 2.12,24
5 Nina Baltus SAV MJA 2.18,39
6 Eugene Olgers AV NOP M45 2.18,74
7 Joost Jansen AV NOP M40 2.24,00
8 Pieter van de Weel Hollandia M60 2.28,84
9 Maaike Bakker Castricum MJA 2.36,54
10 Lars Bos TDR JJC 2.39,56
11 Sven Smit TDR JJC 2.41,04
12 Cees Meijer SAV M65 2.43,43
13 Rowen Dekker TDR JJC 2.44,42
14 Daniel de Wit TDR JJC 2.44,94
15 Mirjam de Boer SAV V50 2.45,91
16 Efe de Wit TDR MJB 2.48,98
17 Pim Hartkamp Hollandia M45 2.49,35
18 Tim de Baltus TDR JJD 2.53,06
19 Maarten Kortekaas TDR JJC 2.54,10
20 Koos Vuuren TDR JJC 2.58,77
21 Ruth Spijker TDR MJC 3.12,12
22 Lieke Radsma TDR MJC 3.25,03
23 Jeri Borst TDR JJC 3.44,43


1500 m
Plaats Naam Vereniging Cat. Tijd
1 Duncan Steenbakker Castricum JJB 4.18,68
2 Sven Hagen Edam M40 4.29,06
3 Tijmen Hoedjes Castricum JJA 4.37,07
4 Sven Nauta Start78 M40 4.38,15
5 Sam van Schot Phanos MSen 4.41,37
6 Jelle Hooijberg Edam JJB 4.41,52
7 Rene Nijssen Hylas JJB 4.41,66
8 Mariska Poel DEM MJA 4.55,54
9 Manon Verdonck AV Edam MJB 4.56,07
10 Gregory 't Hoen AV Aalsmeer JJB 5.03,47
11 Simon Kroon Edam M45 5.08,36
12 Koos Vuuren TDR JJC 5.09,88
13 Jacob-Jan Beets TDR JJC 5.12,83
14 Mellani Goezinnen NEA Volharding MJB 5.25,43
15 Rowen Dekker TDR JJC 5.30,54
16 Tim de Baltus TDR JJD 5.55,90


1000 m hindernis junioren D (76 cm)
Plaats Naam Vereniging Cat. Tijd
1 Sam de Wild Hellas Utrecht JJD 3.36,30
2 Sven van Gelderen Lycurgus JJD 3.46,27


1500 m Steeple junioren C (76 cm)
Plaats Naam Vereniging Cat. Tijd
1 Tim de Wild Hellas Utrecht JJC 4.51,38
2 Aike van der Lei AV Edam JJC 5.08,59
3 William Knol Hellas Utrecht JJC 5.24,52
4 Arend Plomp Lycurgus JJC 5.32,66
5 Fenna Heijbroek Phanos MJC 5.32,75
6 Eline Mast NEA Volharding MJC 5.37,50
7 Alessio Rimedia ATOS JJC 5.47,90
8 Hanna Talstra Impala MJC 5.55,79
9 Maria Kuipers Phanos MJC 6.01,79
10 Mika van der Lei AV Edam JJC 6.32,18


2000 m Steeple MJB/V35+/M60+ (76 cm)
Plaats Naam Vereniging Cat. Tijd
1 Nienke van Dok AV Aalsmeer MJB 7.33,66
2 Agnes Olgers AV NOP V45 8.17,86
3 Jaap Vlaming AV NOP M60 8.22,52
4 Jenna Zaagsma Suomi MJB 10.01,92


2000 m Steeple JJB (91 cm)
Plaats Naam Vereniging Cat. Tijd
1 Ziad Bouferrah NEA Volharding JJB 6.33,31
2 Luca van Diepen Hylas JJB 6.48,03
3 Angelo Visser NEA Volharding JJB 6.59,70


3000 m Steeple MJA/VSen (76 cm)
Plaats Naam Vereniging Cat. Tijd
1 Eva van Ee AV Aalsmeer VSen 13.31,45


3000 m Steeple JJA/MSen/M35-M55 (91 cm)
Plaats Naam Vereniging Cat. Tijd
1 Mervin van der Horst Triathlon MSen 9.42,96
 
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0