Algemeen A.V. Edam
Algemeen
Zomertrainingen ivm Corona matregelen
vanaf 11 mei 2020 tot en met ???
Maandag
15:45 - 16:45 Meiden pupillen A1 (2010) Rosy Veerman
15:45 - 16:45 Meiden pupillen C en mini (2012/2013/2014 mits 6 jaar) Sharita Oor
15:45 - 16:45 Jongens pupillen A (2009/2010) Gerda Kwakman
17:00 - 18:00 Jongens pupillen C en mini (2012/2013/2014 mits 6 jaar) Annemarie Joosten, Emiel Joosten
17:00 - 18:00 Meiden pupillen B (2011) Arianne Oor
17:00 - 18:00 Jongens pupillen B (2011) Annemarie Joosten, Emiel Joosten
18:15 - 19:15 Meiden pupillen A2 (2009) Petra Lautenschütz
18:15 - 19:15 Meiden junioren D (2007/2008)* Peter van Dijk, Jur Bakker
18:15 - 19:15 Jongens junioren D (2007/2008)* Niels Kwakman
19:00 - 20:30 Survivalrun 16+ *
• Inlopen gebeurt alleen op het bospad
• Na elk afgelegde obstakelreeks even de handen spoelen
Martine Schilder, Leon van Montfort,  Bastiaan van Bakergem
19:30 - 20:30 Meiden en jongens junioren C en ouder (atletiekonderdelen)* Thomas Kok
19:20 - 20:30 Looptraining 16+*
• Deze trainingen worden deels gegeven buiten het complex ( denk aan: de vesting, het broekgouw park of het ecologisch park)
• De groep wordt in kleinere groepjes gesplitst
• De groep verzamelt zich op de parkeerplaats voor de kantine
Sandra Butter, Johan Buijs
Louis Lautenschütz
19:20 - 20:30 Bootcamp 16+*
• Inlopen op het tegelpad rondom de baan
• Na het inlopen verzamelt de groep zich op het grasveld achter het volleybal veld
• Zoveel mogelijk jullie eigen matje meenemen
• Wanneer een matje/materiaal van de club gebruikt wordt goed reinigen met de daarvoor bestemde middelen
Jan Tuijp
Dinsdag
18:00 - 19:15 Survivalrun 13 t/m 16 jaar groep 1 (jongens)*
Oefeningen vinden plaats op het parkeerterrein voor de kantine
• Loopwerk uitsluitend over het bospad (Niet op de rondbaan)
• Na elk afgelegde obstakelreeks even de handen spoelen
Cees Beets, Louis Lautenschutz
18:00 - 19:15 Looptraining 16+*
• Verzamelen op het parkeerterrein voor de kantine
Wim Edam
18:30 - 19:30 Looptraining jeugd 10 t/m 16 jaar* Michiel van Oort
19:00 - 20:15 Looptraining MILA*
• De groep maakt gebruik van het hoogspring plateau en baan 1
Kees van den Berge
19:30 - 20:45 Survivalrun 13 t/m 16 jaar groep 2 (meisjes)*
Oefeningen vinden plaats op het parkeerterrein voor de kantine
• Loopwerk uitsluitend over het bospad (Niet op de rondbaan)
• Na elk afgelegde obstakelreeks even de handen spoelen
Cees Beets
19:30 - 20:45 Looptraining 16+*
• Rek en strek / loopscholing op het middenterrein
• Loopwerk in banen 3 & 5
Rick Westerdaal, Louis Zwarthoed
Woensdag
14:00 - 15:00 Survivalrun 7 t/m 10 jaar Melanie Lautenschütz, Monique Plat
15:45 - 16:45 Meiden pupillen A1 (2010) Rosy Veerman
15:45 - 16:45 Meiden pupillen A2 (2009) Petra Lautenschütz
15:45 - 16:45 Meiden pupillen C en mini (2012/2013/2014 mits 6 jaar) Femke Guit
17:00 - 18:00 Jongens pupillen C en mini (2012/2013/2014 mits 6 jaar) Annemarie Joosten, Emiel Joosten
17:00 - 18:00 Meiden pupillen B (2011) Arianne Oor
17:00 - 18:00 Jongens pupillen B (2011) Sharita Oor
18:15 - 19:15 Jongens pupillen A (2009/2010) René Schilder, Esmée Rossenaar
18:15 - 19:15 Meiden junioren D (2007/2008)* Peter van Dijk, Jur Bakker
18:15 - 19:15 Jongens junioren D (2007/2008)* Ricardo Aberkrom
19:00 - 20:30 Survivalrun 16+ Gevorderden*
Oefeningen vinden plaats op het parkeerterrein voor de kantine
• Loopwerk uitsluitend over het bospad (Niet op de rondbaan)
• Na elk afgelegde obstakelreeks even de handen spoelen
Jan Tuyp
19:30 - 20:30 Meiden en jongens junioren C en ouder (atletiektraining)* Thomas Kok, Ricardo Aberkrom
19:30 - 20:30 Vrije training* Geen
19:30 - 20:30 Bootcamp*
• Inlopen op het tegelpad rondom de baan
• Na het inlopen verzamelt de groep zich op het grasveld achter het volleybal veld
• Zoveel mogelijk jullie eigen matje meenemen
• Wanneer een matje/materiaal van de club gebruikt wordt goed reinigen met de daarvoor bestemde middelen
Mariska Bond, Natasja Steur
Rob Silven
20:00 - 21:00 Trimgroep*
• Trimgroep gebruikt banen 4 & 6
Theo Buijten
Donderdag
09:00 - 10:00 Looptraining 16+*
• Groep wordt in tweeën gesplitst ene groep start vanaf start/finish andere groep vanaf 200m
• Lopen verdeeld over banen 1,3 & 5
Tini Zwarthoed, Margreeth Werkhoven
16:15 - 17:30 Survivalrun 7 t/m 10 jaar Johan Vos
18:00 - 19:15 Survivalrun 10 t/m 12 jaar (groep 1) Cees Beets, Louis Lautenschutz
18:00 - 19:15 Looptraining 16+*
• Verzamelen op het parkeerterrein voor de kantine
Wim Edam
19:00 - 20:15 Looptraining MILA*
• De groep maakt gebruik van het hoogspring plateau en baan 1
Kees van den Berge
19:30 - 20:45 Survivalrun 10 t/m 12 jaar (groep 2) Cees Beets, Monique Plat
19:30 - 20:45 Looptraining 16+*
• Rek en strek / loopscholing op het middenterrein
• Loopwerk in banen 3 & 5
Rick Westerdaal, Paul Kraakman
Vrijdag
09:00 - 10:15 Survivalrun 16+*
• Oefeningen vinden plaats op het parkeerterrein voor de kantine
• Loopwerk uitsluitend over het bospad (Niet op de rondbaan)
• Na elk afgelegde obstakelreeks even de handen spoelen
Martine Schilder
09:00 - 10:00 Bootcamp*
• Zoveel mogelijk jullie eigen matje meenemen
• Wanneer een matje/materiaal van de club gebruikt wordt goed reinigen met de daarvoor bestemde middelen
Ricardo Aberkrom
Zondag
10:00 - 11:30 Vrije training* Geen
*= Deze groepen moeten de 1,5m regel naleven. Bij niet naleven volgt uitsluiting van trainingen.
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0