Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN
Baanwedstrijden AV Edam
<<<

UITSLAGEN 2022

 
<<<

UITSLAG 4e WEDSTRIJD ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE
TE EDAM OP 29 mei 2022

>>>
Open OJC
Meisjes U840mVerBal600m
Fayline Groot 7,94 -0.4 2,62 5,34 2.29,04
Joni Braan 10,11 -0.4 1,73 5,22 3.11,77
Lexi Knook 8,49 -0.4 2,40 7,43 2.37,73
Meisjes U940mVerBal600m
Meisjes U1040mHoogBal1000m
Fiene Rob 8,52 -2.2 0,90 11,60 4.55,49
Elin Zwarthoed 8,40 -2.2 0,80 8,49 5.22,60
Isabella Groot 7,24 -2.2 1,05 10,71 4.45,72
Dina Hussein 7,84 -2.2 NM 13,69 5.07,55
Meisjes U1260mVerKogel1000m
Fien Klein 9,81 -0.4 3,55
Olivia de Boer 10,81 -0.4 2,84 4,31 4.17,42
Kim Klouwer 11,77 -0.4 2,61 4,11 4.52,68
Naomi Jørgensen 10,67 -0.4 3,37 4,96 4.08,53
Saar Smits 11,40 -0.4 3,02 3,80 4.12,13
Golsa Bakhtiar 10,92 -0.4 2,80 3,89 4.19,79
Saar Hoekstra 12,49 -0.4 2,35 3,26 5.10,97
Hevien Hussein 11,59 -0.4 2,19 4,99 5.09,60
Sanna Rob 11,82 -0.4 2,59 3,46 5.12,45
Meisjes U14150mVerdiscus1000m st
Malou Jørgensen 24,35 -0.9 4,15 14,90 4.12,28
Sarah Smit 21,26 -0.9 4,09 14,44 3.48,23
Tamara Lautenschutz 25,64 -0.9 3,10 9,18 4.35,31
Asa Bakhtiar 27,93 -0.9 2,89 7,83 4.59,83
Lindsey de Boer 25,38 -0.2 3,00 9,49 4.46,75
Norah Steur 28,92 -0.2 2,36 9,11 5.10,85
Mylène van Riesen 27,14 -0.2 3,20 9,99 4.38,06
Meisjes U16150mHoogdiscus1500m st
Saar Warger 21,24 -1.7 1,30 16,70 8.13,24
Nora de Rijk 22,63 -1.7 1,25 17,55 7.29,25
Katja Lautenschutz 24,59 -1.7 1,20 12,46 8.48,49
Vrouwen U18200mHoogdiscus2000m st
Danique Kuenen 34,63 -1.1
Aurelia Leertouwer 34,42 -1.1
Zoë Voorthuijzen 29,69 -1.1 16,60
Vrouwen U20200mHoogdiscus3000m st
Esmee Keizer 34,56 -1.0 33,17
Jongens U840mVerBal600m
Jongens U940mVerBal600m
Brandon Tol 8,70 -1.6 2,48 8,89 2.35,84
Jacob Veerman 9,89 -1.6 1,85 5,26 3.27,89
Floris de Boer 8,56 -1.6 2,42 7,05 2.30,14
Jongens U1040mHoogBal1000m
Wouter ten Hagen 8,12 -0.7 0,85 8,28 4.40,88
Jacob Ikhlifen 8,35 -0.7 0,85 7,76 5.28,21
Mike Buijs 7,87 -0.7 0,80 12,51 5.29,21
Lenn Diepenhorst 8,26 -0.7 1,00 10,07 4.59,88
Rep Hoekstra 9,73 -0.7 0,80 8,62 4.46,52
Liam Wulder 7,94 -3.3 1,05 14,50 4.23,65
Kay Sinselmeijer 9,41 -3.3 NM 8,34 5.29,78
Max Knook 7,80 -3.3 0,90 16,68 4.02,30
Alex Buijs 9,12 -3.3 0,80 11,59 6.28,47
Simon Regter 11,41 -3.3 0,85 7,06 6.18,32
Jongens U1260mVerKogel1000m
Finn Diepenhorst 11,34-0.9 3,32 6,00 4.33,04
Wilko Barneveld 11,14-0.9 2,84 4,01 4.38,81
Brenn Atherton 11,67-0.9 2,68 4,46 7.04,33
Berend Koole 10,19-0.9 3,59 4,89 3.50,33
Morris Stenvers 11,36-0.9 2,82 4,73 4.33,99
Youri Schilder 11,00-0.9 2,93 3,82 3.52,03
Jongens U14150mVerdiscus1000m st
Jamie Schilder 28,22 -0.9 2,23 7,90 6.03,97
David Visser 24,92 -0.9 3,45 14,06 3.55,36
Rowan Jonk 30,41 -0.9 2,58 14,92 5.06,63
Tymen Visser 26,81 -0.9 3,12 12,25 4.36,55
Jongens U16150mHoogdiscus1500m st
Mannen U18200mHoogdiscus2000m st
Timo Steinmetz 26,43 -1.1 1,50 17,93 8.54,29
Sem Vredevoort 26,69 -1.1 1,70 24,80 8.49,04
Mitchell Snoek 26,74 -1.1 15,22 9.30,74
Mannen U20200mHoogdiscus3000m st
Aike van der Lei 1,55 10.42,06
Jur Bakker 24,98 -1.0 1,70 24,81
Emiel Joosten 26,30 -1.0 1,45 18,88
Sander Buikman 1,65 23,15
Jelle Buikman 29,73 -1.0 1,50 12,86 12.54,62



Buiten mededinging:
Niels Kwakman (MSen): Discus 25,24 mtr
Sharita Oor (VSen): Discus 28,58 mtr
 
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0