Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN MOLENLOOP
VOLGENDE EDITIE ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
 

EDITIES 2000 t/m 2008

>>>
Uitslagen editie 09-11-2008
1500 meter jongens Woonplaats Vereniging Tijd
1 Johan Ouwehand Volendam A.V. Edam 6.01
2 Peter van Dijk Volendam A.V. Edam 6.05
3 Stan Arnolli Edam A.V. Edam 6.22
       
1500 meter meisjes  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Jenny Steur Volendam A.V. Edam 5.57
2 Monique Schokker Volendam A.V. Edam 6.03
3 Mariska Tuijp Volendam A.V. Edam 6.14
       
5000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Jan van der Steen West Grafdijk   26:46
2 Frans Stoker Alkmaar A.V. Lycurgus 26:56
3 Peter Kuenen Edam A.V. Edam 28:32
       
5000 meter dames Woonplaats Vereniging Tijd
1 Louette Schwartz Assendelft A.V. Lycurgus 25:48
2 Ellen Molenaar Volendam A.V. Edam 26:06
3 Astrid Schilder Volendam A.V. Edam 26:10
3 Dorien de Boer Edam A.V. Edam 26:10
       
10000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Arnoud Ritsma Krommenie A.V. Lycurgus 36.11
2 Jan van de Veer Assendelft   36.16
3 Thijs Mossel Edam A.V. Edam 36.20
4 Ton Koning Volendam A.V. Edam 36.21
5 Jan Zwarthoed Volendam A.V. Edam 37.19
       
10000 meter dames  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Sandra Butter Edam A.V. Edam 41.33
2 Angela de Boer Volendam A.V. Edam 41.34
3 Ilonka Betjes Krommenie A.V. Lycurgus 41.54
4 Gerie Tol Volendam A.V. Edam 42.27
5 Corine Nelen Edam PK Running 42.32

 

Uitslagen editie 11-11-2007
1500 meter jongens Woonplaats Vereniging Tijd
1 Joost Kok Lutjebroek   5.49
2 Niels Kwakman Volendam A.V. Edam 6.17
3 Ruben den Boer Warder A.V. Edam 6.19
       
1500 meter meisjes  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Ilona Poel Beverwijk DEM 6.11
2 Mariksa Tuyp Volendam A.V. Edam 6.25
3 Monique Schokker Volendam A.V. Edam 6.29
       
5000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Ronald Poel Beverwijk DEM 18.28
2 Stephan Poel Beverwijk DEM 20.33
3 Mathijs Heitman Volendam A.V. Edam 21.37
       
5000 meter dames Woonplaats Vereniging Tijd
1 Didi van der Spek Edam A.V. Edam 22.05
2 Anne-Sophie Koning Volendam A.V. Edam 25.19
3 Hylde de Haan Edam A.V. Edam 26.47
       
10000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Sven Hagen Volendam A.V. Edam 35.05
2 Sander Collet Edam A.V. Edam 36.27
3 Piet Mossel Volendam A.V. Edam 37.33
4 Nelson Jonk Volendam A.V. Edam 37.51
5 Thijs Mossel Edam A.V. Edam 38.18
       
10000 meter dames  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Angelic Keijzer Volendam A.V. Edam 41.03
2 Sandra Butter Edam A.V. M'dam 42.55
3 Roos Bakker Edam A.V. Edam 45.38
4 Alie Zwarthoed Volendam A.V. Edam 46.08
5 Gisela Mühren Volendam A.V. Edam 46.25

 

Uitslagen editie 19-11-2006
1500 meter jongens Woonplaats Vereniging Tijd
1 Niels Kwakman Volendam A.V. Edam 6.15
2 Ruben den Boer Warder A.V. Edam 6.30
3 Johan  Ouwehand Volendam A.V. Edam 6.34
       
1500 meter meisjes  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Sharona Plasmeier Amstelhoek AKU 5.47
2 Anne-Sophie Koning Volendam A.V. Edam 6.14
3 Mariska Tuyp Volendam A.V. Edam 6.26
       
5000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Ton Koning Volendam   21.25
2 Peter Fransen Amsterdam Phanos 21.26
3 Tobias Meester Nibbixwoud   22.04
       
5000 meter dames Woonplaats Vereniging Tijd
1 Anneke Vink Volendam A.V. Edam 25.20
2 Marianne Smits Edam A.V. Edam 26.21
3 Carina de Vries Oosthuizen   27.06
       
10000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Sven Hagen Volendam A.V. Edam 34.48
2 Piet Mossel Volendam A.V. Edam 35.58
3 Sander Collet Volendam A.V. Edam 36.08
4 Jan Zwarthoed Volendam A.V. Edam 36.38
5 Kees Mossel Volendam A.V. Edam 36.42
       
10000 meter dames  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Angelic Keijzer Volendam A.V. Edam 39.45
2 Truus Piels Monnickendam A.V. M'dam 40.48
3 Gerie Schilder Volendam A.V. Edam 40.53
4 Sandra Butter Edam A.V. Edam 41.49
5 Alie Zwarthoed Volendam A.V. Edam 45.43

 

Uitslagen editie 20-11-2005
1500 meter jongens Woonplaats Vereniging Tijd
1 Danny Kaars Edam A.V. Edam 7.16
2 Johan Ouwehand Volendam A.V. Edam 7.23
3 Leon van Essen Edam A.V. Edam 7.26
       
1500 meter meisjes  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Anne-Sophie Koning Volendam A.V. Edam 7.00
2 Monique Schokker Volendam A.V. Edam 7.23
3 Deborah Koning Volendam A.V. Edam 7.26
       
5000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Rildo Galgren Volendam A.V. Edam 20.04
2 Kees Slegt Edam A.V. Edam 20.44
3 Peter Taam Edam   20.49
       
5000 meter dames Woonplaats Vereniging Tijd
1 Martine van Zalinge Volendam A.V. Edam 24.34
2 Tjarda van der Spek Edam A.V. Edam 24.34
3 Lida Kwakman Volendam A.V. Edam 27.32
       
10000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Sander Collet Volendam A.V. Edam 34.01
2 Klaas Ettema Volendam A.V. Edam 35.38
3 Ronald Gordijn Purmerend De Koplopers 36.43
4 Jan Zwarthoed Volendam A.V. Edam 36.52
5 Kees Mossel Volendam A.V. Edam 37.26
       
10000 meter dames  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Truus Piels Monnickendam A.V. M'dam 41.01
2 Sandra Butter Edam A.V. Edam 42.59
3 Amy Jonk Monnickendam A.V. Edam 43.54
4 Alie Zwarthoed Volendam A.V. Edam 45.37
5 Ineke Boesschote Edam A.V. Edam 48.51

 

Uitslagen editie 21-11-2004
1500 meter jongens Woonplaats Vereniging Tijd
1 Kay Bronsdijk Edam   11.41
2 Bjorn Groot Edam   11.42
3 Sven Groot Edam   14.02
       
1500 meter meisjes  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Bente Schager Edam   11.04
2 Mirre Schager Edam   11.08
         
       
5000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Thijs Mossel Edam A.V. Edam 20.38
2 Milan de Wijs Amsterdam   21.53
3 Chiel Grishaver Edam   22.30
       
5000 meter dames Woonplaats Vereniging Tijd
1 Rohan Duif Middelie A.V. Edam 23.33
2 Tjarda van der Spek Edam A.V. Edam 23.33
3 Jannete van der Linden Purmerend TVP 25.03
       
10000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Arno van der Berg Den Helder Sportlust 33.44
2 John Tol Volendam A.V. Edam 34.13
3 Piet Mossel Volendam A.V. Edam 35.20
       
10000 meter dames  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Sandra Butter Edam A.V. Edam 41.40
2 Bernadette Simons Monnickendam A.V. M'dam 42.02
3 Ineke Luppers Purmerend Nea Volharding 42.44

 

Uitslagen editie 2003
1500 meter jongens Woonplaats Vereniging Tijd
1 Nick Jonk Volendam A.V. Edam 5.23
2 Jordi Klomp Purmerend Nea Volharding 5.28
3 Aron Mossel Volendam A.V. Edam 6.08
       
1500 meter meisjes  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Milou Rossenaar Edam A.V. Edam 6.27
2 Tamara van Dijk Edam A.V. Edam 7.02
3 Lyanne Molenaar Edam A.V. Edam 7.08
       
5000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Theo Kwakman Volendam A.V. Edam 22.20
2 Bart Bosschert     22.58
3 Lourens Sombroek Volendam A.V. Edam 23.11
       
5000 meter dames Woonplaats Vereniging Tijd
1 Ada Volder Edam   24.26
2 Marga Schilder Volendam A.V. Edam 25.05
3 Moniek Marreveld Edam   25.21
       
10000 meter heren  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Jan Zwarthoed (troet) Volendam A.V. Edam 37.05
2 Klaas Ettema Volendam A.V. Edam 37.05
3 Piet Mossel Volendam A.V. Edam 37.19
4 Iwan Smit Volendam A.V. Edam 37.39
5 René Wessel Amsterdam Phanos 37.52
       
10000 meter dames  Woonplaats Vereniging Tijd
1 Lilian Veerman Edam A.V. Edam 40.28
2 Roos Bakker Edam A.V. Edam 46.50
3 Mirjam Zuurbier Scharwoude   47.17

 

Uitslagen editie 2002
Zo'n 100 lopers en loopsters hadden zich gemeld voor de jaarlijkse Molenloop, georganiseerd door AV. Edam. Deze populaire trimloop die normaal 11 en 5,5 km lang is, was deze keer ingekort naar precies 5 en 10 km. Dit omdat er niet, zoals gebruikelijk, op de baan gestart kon worden i.v.m. de vorderende bouw van de nieuwe kantine. Hierdoor werd er ook gewerkt met keerpunten voor de 1500 m. jeugdloop, de 5 km-loop en de 10 km-loop. In tegenstelling tot de Vestingloop, die 3 weken geleden plaats vond, waren de weersomstandigheden nu perfect, waardoor het ook voor de toeschouwers aangenaam was om de deelnemers aan te moedigen. Op de 10 km. wist John Tol eenvoudig beslag te leggen op de eerste plaats en ook voor Truus Piels was er, net als bij de Vestingloop, weer een overwinning bij de dames. Opvallend was het grote aantal jeugdleden dat aan de start van de 5 km. verscheen en zij waren dan ook, vooral bij de dames, voor in het klassement te vinden. ( Ellen Molenaar ). 
1500 meter jongens 
1 Jordi Klomp  05:28 Nea Volharding
2 Laurens Sombroek 05:48
3 Kees Slegt 05:55

5000 meter heren 
1 Ruud Boot  19:34 TVP
2 Arie Boots  19:44 Nea Volharding
3 Frits Frederiks 22:18

10000 meter heren 
1 John Tol  35:18
2 Klaas Ettema  35:43
3 Theo van Santen 35:52

1500 meter meisjes 
1 Leonie Schilder  05:29
2 Floor Tunk  06:22
3 Diane Kwakman  06:22

5000 meter meisjes
1 Caroline Kunst 22:41
2 Karin Leber 22:41
3 Janet van der Linden  22:57 TVP

10000 meter dames 
1 Truus Piels 38:21 A.V. M'dam 
2 Ineke Luppers 44:38 Nea Volharding 
3 Roosalinde Bakker 44:50

Uitslagen editie 2001
 

Onder ideale loopomstandigheden werd op zondagochtend de Molenloop gehouden. Met ruim honderd deelnemers aan de start was ook het deelnemersveld weer in orde. Direct na de start namen Jan Zwarthoed en John Tol de leiding. Pas halverwege liep Jan weg bij John om in het tweede rondje een voorsprong op te bouwen van bijna een minuut. Bij de dames won Truus Piels afgetekend met ruim vijf minuten verschil op de nummer twee Sandra Butter.

Voor de jeugd was het de laatste test voordat volgende week het crossseizoen in alle hevigheid losbarst met de Warandeloop in Tilburg en de eerste districtscross in Amsterdam West (AAC).

 

1200 meter Jongens
1 Frits Frederiks   4:34 
2 Nick Jonk         4:36 
3 Dominique Pankow  5:01

5500 meter Heren 
1 Peter Taam 22:19 
2 Nico Zwarthoed 22:50 
3 Jan Zwemstra 23:27

11000 meter Heren 
1 Jan Zwarthoed 38:44 
2 John Tol 39:42 
3 Klaas Ettema 40:15

 

1200 meter Meisjes
1 Leonie Schilder 4:39 
2 Karin Leber 4:53 
3 Hanneke Molenaar 4:57

5500 meter Dames 
1 Ineke Bouman 29:15 
2 Marjan Wabeke 29:52 
3 Marga Schilder 29:56

11000 meter Dames 
1 Truus Piels 41:39 
2 Sandra Butter 46:58 
3 Hilly Jonk 47:32

 

Uitslagen editie 2000

1200 meter Jongens
1. Maarten Tunk        4:40
2. Dave Bouman         4:49
3. Kees Slegt          5:22
4. Nick Lagerburg      5:41

5500 meter Heren
1. Jan Zwemstra        23.03
2. Herman Gorter       25.45
3. Michiel van Oort    26.48

11000 meter Heren
1. Jan Zwarthoed (troet) 38:46
2. Dick van Zalinge      40:47
3. Theo van Zanten       41:13
4. Dick Kwakman          41:50
5. Wim Edam              41:54

1200 meter Meisjes
1. Marian Molenaar     5.06
2. Hanneke Molenaar    5.13
3. Karin Leber         5.28
4. Anoek Lagerburg     6.02

5500 meter Heren
1. Nadine Kolijn       27:26
2. Veerle van Balen    27:26
3. Hylde de Haan       31:56

11000 meter Heren
1. Truus Piels           44:09
2. Roos Bakker           51:39
3. Tini Zwarthoed        53:57

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0