Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN
Baanwedstrijden AV Edam
<<<

UITSLAGEN 2021

>>>
<<<

UITSLAG NK Werpvijfkamp, 26 september 2021

>>>
Werpvijfkamp
Punten zijn toegekend volgens de IAAF puntentelling en rekeninghoudend met de agegrading factoren WMA-2014.

Kogelsl.

Kogel

Discus

Speer

Gewicht

Totaal

Pl. Naam Vereniging Afst. Pnt Afst. Pnt Afst. Pnt Afst. Pnt Afst. Pnt Punten
M35
1Martijn SpaanLeiden Atl.25,672948,8743724,4136223,752168,533801689
M40
1Arjan van DamLeiden Atl.25,0732211,3764732,3957726,332798,073852210
M45
1Brian LesterhuisEindhoven Atl.39,5266012,6280033,7367852,7876512,657233626
2Wieger Jan de WitAV Impala35,9658713,5486834,1068734,7745311,196263221
3Ruud DekkerAV Trias21,913059,2255132,4864739,525347,964142451
4Arjen de BoerHaag Atl.DNS08,24480DNS0DNS0NM0480
M50
1Martin WijandAAC50,0183211,2968138,5465239,1656016,148453570
2Erwin B÷kenkampAV Edam37,3458311,8872331,7451240,7258813,827063112
3Richard BotSAV45,0773410,0959531,1950130,1940016,038393069
4Rob ZwijnenburgAvantri37,8959311,6370635,8059531,2741912,996562969
5Pascal GeursenAV Suomi33,7951410,7964531,7851334,7448111,285552708
6Kik van SwolAV Hera31,3346612,2775234,5957045,39674NM02462
7Harald GijtenbeekAltis34,505278,7450028,1344026,3433213,006572456
M55
1Denny KreekelEindhoven Atl.31,1852811,5877236,9468539,1262314,217893397
2CornÚ JacobsScopias Atl.35,5162210,6469838,0571028,7842014,077803230
M60
1Milco BraakAAV `3636,1463113,1287449,7893135,3158713,286693692
2Albert van der MeeAV Sprint34,8260311,4374442,9578031,0049814,767573382
3RenÚ van HouwelingenAV Lycurgus26,2342010,8970331,6153631,8751610,154842659
M65
1Henk van BakelavVN29,385629,4866133,6464729,5653210,295352937
2Dirk Jan GiskesAV NOVA33,556638,2055528,2852225,4543913,487372916
3Hans de VriesSAV26,995058,1955429,0954124,7342211,596162638
M70
1Jan van HooftavVN34,8668711,1774739,8088830,7061214,528243758
2Martin albert RegtopMPM36,5372711,1274332,1168622,6741414,268073377
3Jan TitulaeravVN34,8568710,4468926,2353425,3848014,228053195
4Ruud van de VenEindhoven Atl.25,774709,8764522,8444921,2438011,586332577
5Frans KlepEindhoven Atl.25,584668,7255625,5951824,3645510,665732568
M75
1Cor NijhoffAV Atverni29,5465510,0673331,5377128,5764910,516163424
2Peter BlakmoorFit21,214308,4359421,1747123,204999,615532547
V35
1Maaike SchettersEindhoven Atl.45,629307,6539525,8240217,1825612,036852668
2Kim Van EgmondAV Atos24,584267,8440723,7936323,973918,154262013
V40
1Ilona ZeilmakerAV Suomi28,335658,7851229,0750828,125199,655802684
2Miranda van der MeyPAC35,077398,0946225,7843920,523559,695832578
V45
1Yvette Bot-VleerlaagSAV31,357087,5446418,8832822,1543210,136842616
2Linda van VlietRotterdam Atl.26,515747,4045323,2842618,123387,244542245
V50
1Carola DiederikPAC39,599519,0161822,8246120,4741810,336283076
2Anne SminkMPM30,937049,5966722,9246414,522729,986022709
3Mariska FrankenAV Sprint35,028207,6150318,5535715,222898,865212490
4Jacqueline ThijssenGVAC23,805056,3740119,1037018,063596,223331968
V55
1Ingrid van DijkGACH37,249789,3671528,3166920,9348211,688063650
2Mirjam AberkromAV Edam31,257939,8976431,7476618,384139,946673403
3Freya MullerAV Hollandia27,0566310,3080125,1158019,874539,045953092
4JosÚ van der LaanDOS19,404318,0860020,7746117,253829,065972471
5Carina GrevenAV 192318,754127,0851020,4245124,705866,954302389
6Nicole van RuitenbeekLeiden Atl.17,983897,5154815,7132517,673937,084402095
7Loes LuijendijkPAC21,484945,9641018,9141112,452527,704892056
V60
1Hanny Ebbekink TukkersAC TION26,427239,3079131,2184718,2346511,127053531
2Leonie van GinnekenSV Diomedon26,917407,4961116,7840217,7545010,696732876
3Ingrid ZuijdervlietAV Zuidwal24,576617,6162318,5445519,805138,815332785
4JosÚ van AppevenAAV `3620,525266,3850118,7846216,104007,904662355
V65
1Tiny HellendoornIsala `9635,26115810,80105828,4987325,7779914,0310274915
2Anja KlunderNijmegen Atl.25,757968,2677521,8163622,5868711,077813675
V70
1Mia van der MeerAV Startbaan26,069317,3176517,9359316,625698,976863544
2Margreeth HissinkPAC18,706206,4666014,8247111,323598,416362746
V75
1Jolande BrasserAV Trias20,316768,0183921,6478414,085167,945593374
 
 
Webbeheerder Webmaster � 1998 - 2023 www.avedam.nl v5.0