Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN KERMISLOOP
OOG Edam Kermisloop
VOLGENDE EDITIE DONDERDAG 27 AUGUSTUS 2020
 
<<<

UITSLAG 28 AUGUSTUS 2003

>>>
10 KILOMETER
PlaatsNaamVereniging/WnpltsCategorieTijd
1 Abdoel Mohammadi ATOS Heren 32:34
2 Brahim Ait Rahou ATOS M 40 32:53
3 Mulugeta Hayelom ATOS Heren 33:01
4 Arno van den Berg Sportlust Heren 33:20
5 John Tol A.V. Edam Heren 33:25
6 Fouad el Hihi ATOS Heren 33:35
7 Dick van Zalinge A.V. Edam M 40 34:36
8 Herman Akkerman Hollandia M 45 35:05
9 Sacha Muhlenbach A.V. Monnickendam Heren 35:11
10 Jan Zwarthoed (troet) A.V. Edam M 45 35:23
11 Glijn van ter Meij ATOS M 45 35:37
12 Klaas Ettema A.V. Edam Heren 35:48
13 Wanne Friderichs TVA Trimmer 35:49
14 Eugene Oldenhof A.V. '23 Heren 36:17
15 Ronny Samuel A.V. '23 Heren 36:17
16 Peter Mettes Hollandia M 45 36:32
17 Theo van Santen A.V. Edam M 45 36:33
18 Frank Pitstra GAC Heren 36:38
19 Cees Mossel A.V. Edam M 50 36:47
20 Iwan Smit A.V. Edam Heren 36:55
21 Wim Edam A.V. Edam M 50 37:10
22 Dick Kwakman A.V. Edam M 50 37:11
23 John Coster ATOS M 40 37:13
24 Marco van Nek Loopgroep PK Heren 37:23
25 Joost Muller Edam Trimmer 37:27
26 Peter Bleeker ATOS M 45 37:52
27 John Buikman A.V. Edam Heren 38:04
28 Truus Piels A.V. Monnickendam Dames 38:09
29 Michel Groot A.V. Edam Heren 38:20
30 Jan Stuyt A.V. Edam Heren 38:26
31 Jan Kreuk S.A.V. M 50 38:29
32 Bram Biesterveld A.V. Edam Trimmer 38:34
33 Gerrit van Essen A.V. Edam Trimmer 38:37
34 Erik Sier Amsterdam Trimmer 38:43
35 Ed de Jong ATOS M 50 38:45
36 Bas Poot A.V. Monnickendam Heren 38:55
37 Fa Adda A.V. '23 Dames 39:01
38 Herman Lohscheller Amsterdam Trimmer 39:03
39 John Meekel A.V. Monnickendam M 40 39:17
40 Johan van Zuijlen A.V. '23 Heren 39:26
41 Johan Tuyp Volendam Trimmer 39:27
42 Henk Zentveld ATOS M 50 39:28
43 Sven Borghardt A.V. Monnickendam Heren 39:29
44 Martin Teunissen Nea Volharding Trimmer 39:44
45 Rildo Galgren A.V. Edam Trimmer 39:52
46 Stefan Schilder Edam Trimmer 39:54
47 Ingrid Coster ATOS V 45 39:56
48 Henry Kwakman Volendam Trimmer 40:04
49 Niek Huider A.V. Edam Heren 40:05
50 Nelson Jonk Volendam Trimmer 40:08
51 Kees Lamboo Nea Volharding Heren 40:12
52 Ton Gort Purmerend Trimmer 40:12
53 Nico Wenker Hollandia M 50 40:22
54 Jack Buys A.V. Edam M 50 40:23
55 Arie Boots Purmerend Trimmer 40:24
56 Ronald Plat A.V. Edam Trimmer 40:27
57 Eric-Jan Kwekkeboom Almere Trimmer 40:28
58 Mohamed Mohammadi ATOS Trimmer 40:33
59 Jan Bakker Vet. Nederland M 55 40:40
60 Henk Walkier ATOS M 55 40:47
61 Frans Bayens A.V. Edam M 50 40:55
62 Angelic Keijzer A.V. Edam V 35 40:56
63 Fred Smit A.V. Edam M 40 40:57
64 Sven Hagen A.V. Edam Trimmer 41:05
65 Peter Taam Edam Trimmer 41:07
66 Theo Mossel A.V. Edam M 45 41:12
67 Sander Groot A.V. Edam Heren 41:12
68 Peter Bakker A.V. Edam M 55 41:17
69 Alfred Schoen Nea Volharding Trimmer 41:23
70 Rob Schipper Wognum Trimmer 41:23
71 Ad Steltenpool Vet. Nederland M 50 41:46
72 Fred Sinselmeijer A.V. Edam Trimmer 41:50
73 Rob Mol A.V. Edam Trimmer 41:51
74 Cor Edam A.V. Edam M 40 41:52
75 Geri Schilder A.V. Edam Dames 42:02
76 Sandra Butter A.V. Edam V 35 42:09
77 Eduwart van der Linde A.V. Monnickendam Trimmer 42:10
78 Paul Tang A.V. Monnickendam Trimmer 42:14
79 John Brinker Hylas Trimmer 42:14
80 Hans Ras HELLAS M 40 42:16
81 Bert van Haagen Amsterdam Trimmer 42:19
82 Bert van 't Ende Nea Volharding Trimmer 42:37
83 Jack Melis Nea Volharding Trimmer 42:37
84 Gerard Kwakman Volendam Trimmer 42:40
85 Henk Molenaar Volendam Trimmer 42:41
86 Ineke Luppers Nea Volharding V 45 42:44
87 Lody Peeters A.V. Edam M 50 42:55
88 Jan Nieuwboer Volendam Trimmer 43:06
89 Evert-Jan Visser Volendam Trimmer 43:11
90 Lex de Boer Vet. Nederland M 55 43:17
91 Cees Haan A.V. Edam M 55 43:19
92 Maarten Hilstra Edam Trimmer 43:30
93 Nico Noort Nea Volharding M 40 43:32
94 Hilly Jonk A.V. Edam V 45 43:36
95 Jan Dorland A.V. Edam M 50 43:43
96 Ed Hornick Vet. Nederland M 55 43:45
97 Arnold Kop Avenhorn Trimmer 73:47
98 M. Bakker Edam Trimmer 43:47
99 Ruud Nieuwkerk Amstelveen Trimmer 43:47
100 Ad Meijer Nea Volharding M 45 43:47
101 Gertom Poot A.V. Monnickendam Trimmer 43:51
102 Robert Voorend Alkmaar Trimmer 43:57
103 Jos Jong Hoorn Trimmer 43:57
104 John Buhrs Volendam Trimmer 44:00
105 Jan Dekker Purmerend Trimmer 44:10
106 Rens Veerman Haarlem Trimmer 44:13
107 Henri Greuter A.V. Edam M 40 44:21
108 Mike Leek Heerhugowaard Trimmer 44:25
109 Remco van de Ende Edam Trimmer 44:30
110 Ronald Groot Amsterdam Trimmer 44:38
111 Arnoud Rob Edam Trimmer 44:42
112 Erik Hartog A.V. Edam Trimmer 44:42
113 Stef Hokke - de Vos Purmerend Trimmer 44:53
114 Dick Spaargaren AVA 64 M 45 44:58
115 Jan Molenaar Volendam Trimmer 45:10
116 Jeffrey Lippinkhof Alkmaar Trimmer 45:25
117 Jan Steur Volendam Trimmer 45:26
118 Onno van Assema Nea Volharding Heren 45:43
119 Martijn Greuter Edam Trimmer 45:43
120 Jan de Wit A.V. Monnickendam Trimmer 45:47
121 Paul van den Hogen Volendam Trimmer 45:54
122 Frank van Balen A.V. Edam Trimmer 46:00
123 Henny Schokker Volendam Trimmer 46:04
124 Ron Heijnis Weesp Trimmer 46:04
125 Adrie Koot ATOS Trimmer 46:09
126 Jos Dekker A.V. Edam Heren 46:11
127 Ronald Nooy A.V. Monnickendam Trimmer 46:11
128 Jan van Zalinge A.V. Edam M 45 46:14
129 Lesley Pegel ATOS M 50 46:15
130 Jaap Schilder A.V. Edam M 40 46:18
131 Dirk van Leen Purmerend Trimmer 46:19
132 Nico Griek A.V. Edam M 45 46:27
133 Jan Kok A.V. Edam M 55 46:33
134 Jan Schilder Volendam Trimmer 46:35
135 Carlijn Schopman Amsterdam Trimmer 46:36
136 Barbara Mooijer Volendam Trimmer 46:37
137 Tini Zwarthoed A.V. Edam V 45 46:37
138 Bart Hooghiemstra Edam Trimmer 47:01
139 Sjaak Bommer De Rijp Trimmer 47:14
140 Jeanette Brevoord Purmerend Trimmer 47:14
141 Rob Groot Le Champion Trimmer 47:19
142 Piet Huipen A.V. Edam M 55 47:21
143 Joop Baart Papendrecht Trimmer 47:29
144 Robert Zaal A.V. Monnickendam Trimmer 47:36
145 Dik Stam A.V. Monnickendam Trimmer 47:44
146 Jim Mollet Loopgroep Hoorn Trimmer 47:51
147 Sonja van Zeelt Assendelft Trimmer 47:53
148 Jack Jonk Volendam Trimmer 47:56
149 Ton Ciggaar Dordrecht Trimmer 48:04
150 Gisela Muhren Volendam Trimmer 48:07
151 Tom Mosch Edam Trimmer 48:21
152 Jan Boon Oosthuizen Trimmer 48:33
153 Bousjenia Vitauli Purmerend Trimmer 48:35
154 Rob de Graaf Purmerend Trimmer 48:38
155 Ben Arkes Edam Trimmer 48:42
156 Wendy Smits Edam Trimmer 48:45
157 Dineke Burghouts A.V. Edam V 45 48:46
158 Luuk Klaassen Hylas Trimmer 48:56
159 Simone Brinker Hylas Trimmer 48:57
160 Peter Gorter Edam Trimmer 49:10
161 Sip Visser Edam Trimmer 49:11
162 Jan Buhrs Rijnsaterwoude Trimmer 49:29
163 Simon Oudt Loopgroep Hoorn Trimmer 49:38
164 Jan Molenaar Edam Trimmer 50:02
165 Kees Veerman Edam Trimmer 50:03
166 Onbekend 50:04
167 Fred Nieuweboer Volendam Trimmer 50:27
168 Jan Saarloos Edam Trimmer 50:28
169 Marcel Klein Papendrecht Trimmer 50:28
170 Michael Turk Purmerend Trimmer 50:40
171 Ger de Haan A.V. Edam M 55 50:52
172 Ineke Bouman A.V. Edam Trimmer 50:57
173 Rien Droomers A.V. Monnickendam Trimmer 51:11
174 Marcel de Graaf Edam Trimmer 51:13
175 Rob Steijger Veteranen Nederland M 40 51:18
176 Bert Leek Edam Trimmer 51:23
177 Teun Beets Edam Trimmer 51:25
178 Gerard van Wort Marken Trimmer 51:29
179 Robert Thurkow Oosterleek Trimmer 51:54
180 Lykle de Bruin Hoorn Trimmer 51:54
181 Pieter Buysman Hollandia Trimmer 52:06
182 Jelle van Raalte A.V. Edam Trimmer 52:27
183 Paulien Schepman ATOS Trimmer 52:30
184 Jacqueline Baart Papendrecht Trimmer 53:18
185 Bram Has Edam Trimmer 54:42
186 Anoeska Groot A.V. Edam Trimmer 55:24
187 Ellen van den Heuvel A.V. Edam Trimmer 55:29
188 Roel Mink A.V.A. '64 Trimmer 55:30
189 Rob de Wringer Edam Trimmer 55:30
190 Bram van de Kreeke A.V. Edam M 55 55:47
191 Jannick Janssen ATOS Dames 55:49
192 Gerben Hanemaaijer Nea Volharding Trimmer 56:33
193 Nel Jonkerman A.V. Edam Trimmer 56:40
194 Saskia de Gier ATOS Trimmer 56:52
195 Walter Bongaardt ATOS Trimmer 56:59
196 Giel van Duin Edam Trimmer 57:12
197 Stephen van Dijck Bergen (nhl) Trimmer 57:35
198 Eilard de Bruin Papendrecht Trimmer 57:47
199 Wilma van Stein Purmerend Trimmer 57:47
200 Katja de Bruin Hoorn Trimmer 57:48
201 Bianca Stijl Oostzaan Trimmer 57:51
202 Nadja Bindhammer Papendrecht Trimmer 57:53
203 Bertina van Leen Purmerend Trimmer 58:00
204 Dick de Jong Marken Trimmer 1:01:27
205 Ellen van Stein Amsterdam Trimmer 1:04:09


3 KILOMETER
PlaatsNaamWoonplaatsCategorieTijd
1 Michael Schoon Purmerend J Jun B 10:10
2 Kevin van der Stroom Lycurgus J Jun C 10:10
3 Lahcen Abouabdellah ATOS J Jun B 10:25
4 Freek Leber A.V. Edam J Jun B 10:42
5 Nico Zwarthoed A.V. Edam J Jun B 10:53
6 Frits Frederiks A.V. Edam J Jun C 11:14
7 Nick Jonk A.V. Edam J Jun C 11:36
8 Jaap-Dirk Tump A.V. Edam J Jun C 11:44
9 Dave Bouman A.V. Edam J Jun C 11:51
10 Dominique Pankow A.V. Edam J Jun C 11:51
11 Khalid Aitrahou ATOS J Jun C 11:51
12 Tim de Boer A.V. Edam J Jun B 11:51
13 Thijs Mossel A.V. Edam J Jun C 12:14
14 Ilona Hooijberg Z.O. Beemster M jun A 12:25
15 Patricia Hooijberg Z.O. Beemster M Jun C 12:26
16 Veerle van Balen A.V. Edam M Jun B 12:45
17 Nick Bouman A.V. Edam J Jun B 12:57
18 Manon Nieberg TVP M Jun C 13:07
19 Eddy Buys A.V. Edam J Jun C 13:07
20 Peter Jan Taam A.V. Edam J Jun C 13:09
21 Remco Nieberg TVP J Jun D 13:11
22 Christa Zwarthoed A.V. Edam M Jun C 13:17
23 Karin Leber A.V. Edam M Jun C 13:42
24 Ben Leenders A.V. Edam J Jun C 13:42
25 Habbo Ties Hakkers A.V. Edam J Jun C 15:08
26 Jack de Boer A.V. Edam J Jun C 15:09
27 Ralf Rijswijk A.V. Edam A-Atleet 15:11
28 Bas Cavadino A.V. Edam J Pup A 15:30
29 Bouke Smits Edam J Pup B 15:42
30 Sanet van Eeden Zuid-Africa Dames 16:00
31 Stella van Eeden Z.O. Beemster M Jun A 16:01
32 Simon Beentjes Edam A-Atleet 16:13
33 Ruud Meekel Edam A-Atleet 16:21
34 Yoran van Oort Edam A-Atleet 16:24
35 Greet Biesterveld A.V. Edam Dames 20:55


1200 m jeugd
Veel jeugd is in het finishvak van plaats verwisseld met de plaats waarover ze over de finish zijn gekomen. De volgorde is aan het einde van het finishvak opgeschreven. Hierdoor bestaat de mogelijkheid dat de uitslag (vanaf ongeveer plaats 50) niet meer klopt.
PlaatsNaamWoonplaatsCategorieTijd
1 Leonie Schilder A.V. Edam M Jun D 4:22
2 Didi van der Spek A.V. Edam M Jun D 4:29
3 Theo Kwakman A.V. Edam J Jun D 4:36
4 Tom van der Spek Edam J Jun D 4:39
5 Tony Arkes A.V. Edam J Jun D 4:40
6 Luke de Boer A.V. Edam J Jun D 4:43
7 Ismail Ouboumalne ATOS J Pup A 4:43
8 Imad Mohammadi ATOS J Pup A 4:45
9 Geraldine Kemper A.V. Edam M Jun D 4:47
10 Caroline Kunst A.V. Edam M Jun D 4:51
11 Elroy Schilder Middelie J Jun D 4:52
12 Tjarda van der Spek A.V. Edam M Pup A 4:53
13 Angela Biesterveld A.V. Edam M Jun D 4:56
14 Lisette Guit Nea Volharding M Jun D 4:57
15 Laurens Sombroek A.V. Edam J Pup A 4:57
16 Rosa Krikke A.V. Edam M Pup A 4:57
17 Pepijn Berkenbosch A.V. Edam J Pup B 5:01
18 Sandra Kwakman A.V. Edam M Pup A 5:01
19 Wessel Schilders A.V. M'dam J Pup A 5:04
20 Hanneke Molenaar A.V. Edam M Jun D 5:04
21 Bouke Bouma A.V. Edam J Pup A 5:04
22 Kees Slegt A.V. Edam J Jun D 5:07
23 Rowan Duif A.V. Edam M Pup A 5:08
24 Diederick Hakkers A.V. Edam J Jun D 5:10
25 Denise Groot A.V. Edam M Jun D 5:12
26 Aron Mossel A.V. Edam J Pup A 5:14
27 Danique Buijs A.V. Edam M Jun D 5:17
28 Joran Klaver ARO '88 J Pup B 5:24
29 Dick van Zalinge A.V. Edam J Jun D 5:24
30 Diane Kwakman A.V. Edam M Jun D 5:24
31 Anouk Lagerburg A.V. Edam M Pup A 5:24
32 Mandy Groot A.V. Edam M Pup A 5:24
33 Ottelien Dorland A.V. Edam M Jun D 5:24
34 Kim Mastenbroek Edam M Jun D 5:24
35 Anker van Warmerdam Edam J Pup A 5:29
36 Danny Kok A.V. Edam J Pup A 5:29
37 Larissa Pankow A.V. Edam M Pup A 5:29
38 Anouk de Koning A.V. Edam M Pup A 5:29
39 Jan Jaap Schokker A.V. Edam J Pup A 5:31
40 Martine van Zalinge A.V. Edam M Pup A 5:31
41 Jan Tuijp A.V. Edam J Pup A 5:31
42 Robbert Sier A.V. Edam J Pup A 5:35
43 Niels Hoens Edam J Pup A 5:35
44 Linda Zwarthoed A.V. Edam M Jun D 5:35
45 Joppe Terpoorten A.V. Edam J Pup C 5:35
46 Rick Conijn Edam J Jun D 5:35
47 Yori Baas Edam J Jun C 5:36
48 Elise Tump A.V. Edam M Jun D 5:40
49 Delilah Hendriks ATOS M Jun D 5:40
50 June Purkins A.V. Edam M Pup B 5:40
51 Danny Kok A.V. Edam J Pup A 5:40
52 Michiel Westerneng A.V. Edam J Pup A 5:44
53 Thomas Kwakman A.V. Edam J Pup B 5:44
54 Dion Kikke Edam J Jun D 5:44
55 Job Veerman A.V. Edam J Pup A 5:47
56 Oscar van Leen Purmerend J Pup A 5:47
57 Luuk van Essen A.V. Edam J Pup B 5:47
58 Milou Rossenaar A.V. Edam M Pup B 5:48
59 Eline Ruck A.V. Edam M Pup B 5:49
60 Danny Piet A.V. Edam J Jun D 5:49
61 Anita Karregat A.V. Edam M Jun D 5:51
62 Shanne Jonk A.V. Edam M Pup A 5:52
63 Leonie Koorn A.V. Edam M Pup A 5:53
64 Lyanne Molenaar A.V. Edam M Pup B 5:55
65 Alexandra Linssen Edam M Pup A 5:58
66 Simone Guit Nea Volharding M Pup A 6:00
67 Kim Biesterveld A.V. Edam M Pup A 6:03
68 Tessa Binken A.V. Edam M Pup C 6:07
69 Yelte Krikke Edam J Pup A 6:07
70 Francien Seeverens A.V. Edam M Jun D 6:10
71 Dillion Broekman Edam J Pup A 6:14
72 Lieke Beunder A.V. Edam M Pup A 6:14
73 Danny Kaars A.V. Edam J Pup C 6:14
74 Manon Conijn A.V. Edam M Pup B 6:18
75 Esmee de Leng A.V. Edam M Pup C 6:18
76 Sandra van Zelst A.V. Edam M Pup B 6:20
77 Joyce Mossel Volendam M Pup B 6:22
78 Marit Biesterveld A.V. Edam M Pup C 6:24
79 Ricardo Aberkrom A.V. Edam J Pup B 6:24
80 Jurgen Schilders A.V. M'dam J Pup C 6:24
81 Jim Leenders A.V. Edam J Pup A 6:28
82 Rob Tol A.V. Edam J Pup A 6:31
83 Merel Oly A.V. Edam M Pup C 6:35
84 Celine Bond A.V. Edam M Pup B 6:35
85 Annemiek Silven A.V. Edam M Pup A 6:35
86 Jannah de Roos A.V. Edam M Pup A 6:35
87 Roy Bakker A.V. Edam J Pup C 6:35
88 Mart Stijvers Edam J Pup C 6:40
89 Marina Molenaar A.V. Edam M Pup A 6:44
90 Kim v.d. Velden A.V. Edam M Pup A 6:44
92 Lisa Molenaar A.V. Edam M Jun D 6:48
93 Jesse Kaptein A.V. Edam J Pup A 6:50
94 Lucia Latjes A.V. Edam M Pup A 6:55
95 Taco Smits Edam J Pup C 6:55
96 Ivelan Kromhout Typhoon J Pup C 6:55
97 Naomie Stijl Oostzaan M Pup A 6:55
98 Danielle Kalk A.V. Edam M Pup B 7:00
99 Mariska Tuyp A.V. Edam M Pup C 7:00
100 Sophie Klaver A.V. Edam M Pup C 7:00
101 Sil Molenaar A.V. Edam J Pup A 7:02
102 Lianne Kwakman A.V. Edam M Pup A 7:02
103 Mas Klaver Obdam J Pup C 7:07
104 Wendy Rossenaar Edam M Jun D 7:07
105 Anne C. Molenaar A.V. Edam M Pup C 7:07
106 Joppe Terpoorten A.V. Edam J Pup C 7:07
107 Mare Purkins A.V. Edam M Pup A 7:09
108 Vince Kaars Edam J Pup C 7:09
109 Isabel Kras A.V. Edam M Jun D 7:09
110 Simone Buijs Volendam M Jun D 7:11
111 Bart Rijnierse Edam J Pup C 7:11
112 Dennis Zwarthoed Volendam J Pup A 7:14
113 Priscilla Roskam A.V. Edam M Pup A 7:14
114 Niels Kwakman A.V. Edam J Pup C 7:14
115 Iris Kaptein A.V. Edam M Pup C 7:14
116 Chantal Buijs Volendam M Pup A 7:15
117 Amy Keijzer Volendam M Pup C 7:15
118 Thom de Leu Edam J Pup C 7:15
119 Feykje Mosch Edam M Pup C 7:16
120 Nanoek de Leng Volendam M Pup C 7:17
121 Anne Molenaar A.V. Edam M Pup C 7:18
122 Berry Kwakman A.V. Edam J Pup C 7:18
123 Manouk van de Lustgraaff Edam M Pup C 7:18
124 Sophie Kemper A.V. Edam M Pup A 7:19
125 Robin Conijn Edam J Pup C 7:19
126 Danielle van Dijk Edam M Pup B 7:23
127 Jordy Dekkers Edam J Pup C 7:25
128 Valentina Cavadino A.V. Edam M Pup B 7:25
129 Bregje Bouma A.V. Edam M Pup C 7:25
130 Sebastiaan Nuy A.V. Edam A-Atleet 7:25
132 Jort de Witte Edam J Pup A 7:28
133 Fabienne Detant Edam M Pup C 7:28
134 Gino Dil Edam J Pup C 7:33
135 Rick van den Berg Edam J Pup A 7:33
136 Noelle de Boer A.V. Edam M Pup C 7:33
137 Kathelyn Mol A.V. Edam M Pup C 7:36
138 Jessica Klaver A.V. Edam M Pup A 7:36
139 Jordy Mulder Edam J Pup A 7:36
140 Mickey Karsten A.V. Edam M Pup C 7:36
141 Maxime Stijl Oostzaan M Pup C 7:36
142 Trischa Aberkrom A.V. Edam M Jun D 7:42
143 Nienke Klok A.V. Edam M Jun D 7:42
144 Nienke de Boer De Purmer M Pup A 7:47
145 Suzanne Rijnierse Edam M Pup A 7:47
146 Denise Molenaar A.V. Edam M Pup A 7:47
147 Nicole Out A.V. Edam M Pup A 7:47
148 Pepijn Rinia Edam J Pup C 7:47
149 Marcel de Jong A.V. Edam A-Atleet 7:53
150 Sonny Kwakman Volendam J Pup A 7:55
151 Joris Westerneng Edam J Pup C 8:00
152 Willem Buren Edam J Pup C 8:03
153 Sarah Sout Edam M Pup B 8:03
154 Mike Kaars Edam J Pup C 8:03
156 Nathalie Zwarthoed A.V. Edam M Pup B 8:09
157 Martine Bak A.V. Edam M Pup B 8:09
158 Jolijn Buren A.V. Edam M Pup C 8:09
159 Jikke de Witte Edam M Pup C 8:13
160 Robbin Broekman Edam J Pup B 8:14
161 Youssra Sout Edam J Pup C 8:16
162 Erik Hoens Edam J Pup A 8:16
163 Björn Groot Edam J Pup C 8:21
164 Marinde Bond A.V. Edam M Pup C 8:22
165 Whitney Tol A.V. Edam M Pup C 8:22
166 Ayonne van Oort Edam M Pup C 8:23
167 Rebecca de Leng A.V. Edam M Pup C 8:26
168 Jlona Out A.V. Edam M Pup C 8:26
169 Shanna Zwarthoed A.V. Edam M Pup C 8:26
170 Lilian Dunnen A.V. Edam M Pup C 8:34
171 Conrad Schilder A.V. Edam J Pup C 8:36
173 Debby van den Berg A.V. Edam M Pup C 8:38
174 Ron van den Berg Edam Heren 8:38
177 Nadine Tol A.V. Edam A-Atleet 8:47
178 Sanne Bouwes A.V. Edam M Pup C 8:52
179 Annabeth Hooghiemstra Edam M Pup C 8:52
180 Antje Beersma A.V. Edam A-Atleet 8:52
181 Onno Visser Edam J Pup C 8:57
182 Bart Gort A.V. Edam A-Atleet 9:01
183 Marielle Oor Edam M Pup C 9:06
184 Kayleigh Huijsman Edam M Pup A 9:06
186 Rianne Kalk Edam M Pup C 9:09
188 Jouy Jansen Edam J Pup C 9:33
189 Lucinde Nieuweboer Edam M Pup C 9:35
191 Dylan Nieuwenhuizen Edam J Pup C 9:41
193 Annie Nieuweboer A.V. Edam A-Atleet 10:00
194 Nanning Nieuwehuis A.V. Edam A-Atleet 10:04
OOG Edam
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0