Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN
Baanwedstrijden AV Edam
<<<

UITSLAGEN 2017

 
<<<

UITSLAG EDAM AVOND 8 JULI 2017

>>>
100 m
Plaats Naam Cat. Vereniging

Tijd

Wind

1Remon KraakmanJJAAV Edam12,67 s.-0,2 m/s
2Mike de DoodJJBLycurgus13,57 s.-0,2 m/s
3Sienna KlousMJBLycurgus13,65 s.-0,2 m/s
4Daphne BuikmanMJBAV Edam13,71 s.-0,2 m/s
5Frenchie de KunderVSenHollandia16,02 s.-0,2 m/s


200 m
Plaats Naam Cat. Vereniging

Tijd

Wind

1Joris CotterinkJJDLycurgus31,36 s.-1,0 m/s
2Frenchie de KunderVSenHollandia33,25 s.-1,0 m/s


400 m
Plaats Naam Cat. Vereniging

Tijd

1Mara CotterinkMJCLycurgus58,54 s.
2Twan DeumersJJCLycurgus59,81 s.
3Sander BuikmanJJDAV Edam64,05 s.
4Leandro OuwehandJJDAV Edam68,94 s.


800 m
Plaats Naam Cat. Vereniging

Tijd

1Nico ZwarthoedMSenAV Edam2.08,73 min.
2Justin CokJJAAV '472.13,44 min.
3Laura BoekelVSenAAC2.13,76 min.
4Mike de DoodJJBLycurgus2.19,53 min.
5Thijmen van LeeuwenJJCSAV2.24,84 min.
6Erik BeudekerMSenLycurgus2.26,38 min.
7Samantha FrinkingMJCLycurgus2.27,02 min.
-Marcel van LangenM40SAVDNF


1500 m
Plaats Naam Cat. Vereniging

Tijd

1Reinier WardenaarMSenHollandia4.39,81 min.
2Klaas EttemaM40AV Edam5.09,65 min.
3Dick van ZalingeM55AV Edam5.18,14 min.
4Hans KoemanM55Loopgr. Hoorn5.34,58 min.


1000 m hindernis junioren D (76 cm)
Plaats Naam Cat. Vereniging

Tijd

1Meije BosmaJJDHellas Utrecht3.14,05 min.
2Diede van BergenJJDStartbaan3.28,80 min.
3Debora van LangenMJDSAV3.36,82 min.
4Wesley SteenbakkerJJDLycurgus3.38,42 min.


1500 m Steeple junioren C (76 cm)
Plaats Naam Cat. Vereniging

Tijd

1Laura van LangenMJCSAV5.11,19 min.
2Arend PlompJJCLycurgus5.45,66 min.


2000 m Steeple M65 (76 cm)
Plaats Naam Cat. Vereniging

Tijd

1Jan KreukM65SAV8.09,16 min.


3000 m Steeple VSen/MJA (76 cm)
Plaats Naam Cat. Vereniging

Tijd

1Rian van BurenVSenGACH12.20,25 min.


3000 m Steeple JJA/MSen/M35/M45 (91 cm)
Plaats Naam Cat. Vereniging

Tijd

1Justin CokJJAAV '4711.41,60 min.
4John BuikmanM45AV Edam12.10,56 min.


Speerwerpen
Plaats Naam Cat. Vereniging

Afstand

1Erwin BökenkampM45AV Edam40,66 mtr
2Pascal GeursenM45Suomi39,02 mtr
3Lotte PröpperMJAPhanos38,35 mtr
4Karin LeberVSenPhanos36,86 mtr
5Ilona ZeilmakerV35Suomi31,52 mtr
6Willeke StuijtMJBAV Edam30,85 mtr
7Dion MastelingV40Phanos28,18 mtr
8Femke GuitMJCAV Edam26,15 mtr
9Anneke VinkV45AV Edam24,09 mtr
10Caitlin WalsMJDAV Edam12,46 mtr


Kogelstoten
Plaats Naam Cat. Vereniging

Afstand

1Erwin BökenkampM45AV Edam11,57 mtr
2Mirjam AberkromV50AV Edam11,28 mtr
3Willeke StuijtMJBAV Edam11,25 mtr
4Caitlin WalsMJDAV Edam10,16 mtr
5Ilona ZeilmakerV35Suomi9,72 mtr
6Femke GuitMJCAV Edam7,80 mtr


Verspringen
Plaats Naam Cat. Vereniging

Afstand

Wind

1Sienna KlousMJBLycurgus4,98 mtr-0,8 m/s
2Daphne BuikmanMJBEdam4,70 mtr-1,4 m/s
 
 
Webbeheerder Cees Beets 1998 - 2015 www.avedam.nl v4.0