Algemeen A.V. Edam
Algemeen
Wintertrainingen
vanaf 5 november 2018 tot en met 3 maart 2019
Versie in PDF

Maandag Atletiekbaan

16.30-17.30

Meisjes 2010-2009

Stef Baart & Rosy Veerman

17.30-18.30

Meisjes 2008

Peter van Dijk & Anouk Schot

17.30-18.30

Jongens  2010-2009-2008

Gerda & Anne-Marie/Arianne Oor

 

 

 

18.30-19.30

Meisjes 2007

Trischa Aberkrom & Arianne Oor

18.30-19.30

Meisjes 2006

Niels Kwakman & Anne-Marie

18.30-19.30

Jongens 2006-2007

Jan Tuijp

 

 

 

19.15-20.30

Survivalruntraining (gevorderden)

Bart Daalhuisen & Martine Schilder

19.30-20.30

2005+

Thomas Kok & Jack Tuijp

19.30-20.30

Looptraining 16+

Sandra Butter, Louis Lautenschutz & Johan Buijs

19.30-20.30

Bootcamp 16+ (ledenstop)

Thomas Kwakman & Jan Tuijp

 

Dinsdag Atletiekbaan

18.00-19.15

Looptraining 16+

Wim Edam

18.30-19.30

Looptraining jeugd 10 t/m 16 jaar

Michiel van Oort & Marianne Smits

18.30-20.15

Survivalruntraining 13 t/m 16 jaar

Cees Beets

19.00-20.30

Survivaltraining 16+

Jan Tuijp

19.00-20.15

Looptraining Mila (op uitnodiging)

Kees van den Berge

19.30-20.45

Looptraining 16+

Rick Westerdaal & Louis Zwarthoed

 

Woensdag Bolwerck

16.30-17.30

Meisjes 2010-2011-2012 &2013 (Mits 6 Jaar)

Jopie, Wendy, Lisa en Femke

16.30-17.30

Jongens 2011-2012 (Mits 6 Jaar)

 

Woensdag Atletiekbaan

15.00-16.15

Survivalruntraining 7 t/m 9 jaar

Johan Vos & Menno Merlijn

(ledenstop)

16:30-17:30

Meisjes 2009

Stef Baart & Jur Bakker

17:30-18:30

Meisjes 2008

Peter van Dijk & Anouk Schot

17.30-18.30

Jongens  2010-2009-2008

Rene Schilder & Esmee

 

 

 

18.30-19.30

Meisjes 2007

Timo Kwakman

18.30-19.30

Meisjes 2006

Anouk Schot & Sharita Oor

18.30-19.30

Jongens 2007-2006

Jan Tuijp & Willeke Stuijt

 

 

 

19.30-20.30

Jongens en Meisjes 2005+

Johan Buijs & Didi van der Spek

19.30

Werptraining  (op uitnodiging)

Martijn Baart

19.30

Sprinttraining (op uitnodiging)

Thomas Kok

19.30-20.30

Bootcamp

Jan Tuijp

 

Donderdag Atletiekbaan

09.00-10.00

Looptraining 16+

Tini Zwarthoed & Margreeth

 

 

 

18.00-19.15

Looptraining 16+

Wim Edam

18.30-20.30

Survivalruntraining 10 t/m 12 jaar

Cees Beets (ledenstop)

19.30-20.30

Survivalruntraining (gevorderden)

 

19.00-20.15

Looptraining  Mila

Kees van den Berge

19.30-20.45

Looptraining 16+

Rick & Paul Kraakman

 

Vrijdag Atletiekbaan

09.00-10.00

Bootcamp

Ricardo Aberkrom

09.00-10.30

Survivalruntraining (Beginners)

Martine Schilder

 

 

 

19.00-20.00

G-Team

Michiel van Oort, Magreeth Werkhoven
Tini Zwarthoed, Eugenie Buhrs
Niels Kwakman, Wim Riechelmann
Marielle Oor, Yoran van Oort,
Romy Bokenkamp, Rene Tol,

Yvonne Bond, Elsa Kwakman,
Kay Koorn

 

Zaterdag Atletiekbaan

10.00-11.00

Krachttraining Mila

Thomas Kwakman

10.00-12.00

Kogelslingeren

Erwin Bokenkamp

10.30-12.00

Survivalruntraining (gevorderden)

Jan Tuijp

 

Zondag Atletiekbaan

10.30-12.00

Werptraining 14+

Martijn Baart

 

Waar moet je rekening mee houden
Buiten trainingen:
*Genoeg kleding want het koelt flink af ‘s avonds.
*Goede verlichting op de fiets. Geldt ook voor de zaaltrainingen.
*Een reflecterend bandje en/of hesje voor het geval dat we van de baan afmoeten i.v.m. slecht weer.

Zaal trainingen:
*Zaalschoenen schoon en zeker geen zwarte zolen. Sportkleding.
*Geen waardevolle spullen zoals telefoons,etc mee.
*Voor verdere vragen over de wintertrainingen kun je bellen met de trainingscoördinator: 
Eugenie Buhrs (06-14589926) 
 
Webbeheerder Cees Beets © 1998 - 2015 www.avedam.nl v4.0