Algemeen A.V. Edam
Algemeen
Wintertrainingen
vanaf 4 november 2019 tot en met 1 maart 2020
 
Maandag
16:30 - 17:30 Meiden pupillen A1 (2010) Rosy Veerman
16:30 - 17:30 Meiden pupillen A2 (2009) Stef Baart
17:30 - 18:30 Jongens pupillen B (2011) Arianne Oor
17:30 - 18:30 Jongens pupillen A (2009/2010) Gerda Kwakman
18:30 - 19:30 Meiden junioren D (2007/2008) Peter van Dijk, Niels Kwakman
18:30 - 19:30 Jongens junioren D (2007/2008) Anne-Marie Joosten, Emiel Joosten
19:15 - 20:30 Survivalrun (gevorderden) Bart Daalhuisen, Martine Schilder
19:30 - 20:30 Meiden en jongens junioren C en ouder (2006 en ouder) Thomas Kok
19:30 - 20:30 Bootcamp 16+ Thomas Kwakman, Jan Tuijp
19:30 - 20:30 Looptraining 16+ Sandra Butter, Johan Buijs
Louis Lautenschütz
19:30 - 20:30 Werptraining 14+ vacant
Dinsdag
18:00 - 19:15 Looptraining 16+ Wim Edam
18:30 - 19:30 Looptraining jeugd 10 t/m 16 jaar Michiel van Oort, Marianne Smits
19:15 - 20:30 Survivalrun 13 t/m 16 jaar -instroomclinics Cees Beets
19:00 - 20:15 Looptraining MILA Kees van den Berge
19:30 - 20:45 Survivalrun 16+ -  instroomclinic's Martine Schilder, Leon van Montfoort, Louis Lautenschutz
19:30 - 20:45 Looptraining 16+ Rick Westerdaal, Louis Zwarthoed
Woensdag Bolwerck
16:30 - 17:30 Meisjes pupillen C + mini’s
(2012/2013 mits 6 jaar)
Wendy Baart
16:30 - 17:30 Jongens pupillen C + mini’s
(2012/2013 mits 6 jaar)
Femke Guijt
16:30 - 17:30 Meisjes Pupillen B (2011) Jopie Baart
Woensdag baan
14:00 - 15:00 Survivalrun 7 t/m 10 jaar (beginners) -instroomclinics Melanie Lautenschütz, Monique Plat
15:00 - 16:00 Survivalrun 7 t/m 10 jaar (gevorderden) Johan Vos
16:30 - 17:30 Meiden pupillen A (2009/2010) Stef Baart, Rosy Veerman
17:30 - 18:30 Jongens pupillen A + B (2009/2010/2011) René Schilder, Mayra
18:30 - 19:30 Meiden junioren D (2007/2008) Peter van Dijk, Jur Bakker
18:30 - 19:30 Jongens junioren D (2007/2008) Sharita Oor, Emiel Joosten
19:00 - 20:30 Survivalrun 16+ gevorderden -instroomclinics Jan Tuijp
19:30 - 20:30 Junioren C en ouder (2006 en eerder) Thomas Kok, Ricardo Aberkrom,
Jack Tuijp
19:30 - 20:30 Werptraining (selectie) Martijn Baart
19:30 - 20:30 Bootcamp Jan Tuijp
Woensdag Langemeerstraat
20:00 - 21:00 Trimgroep Theo Buijten
Donderdag
09:00 - 10:00 Looptraining 16+ Tini Zwarthoed, Margreeth Werkhoven
18:00 - 19:15 Looptraining 16+ Wim Edam
18:30 - 20:30 Survivalrun 10 t/m 12 jaar -instroomclinics Cees Beets
19:00 - 20:15 Looptraining MILA Kees van de Berge
19:30 - 20:45 Looptraining 16+ Rick Westerdaal, Paul Kraakman
19:30 - 20:30 Survivalrun gevorderden
Vrijdag
09:00 - 10:00 Bootcamp Ricardo Aberkrom
09:00 - 10:30 Survivalrun (Beginners) Martine Schilder
19:00 - 20:00 G-team Michiel van Oort, Magreeth Werkhoven
Tini Zwarthoed, Eugenie Buhrs
Niels Kwakman, Wim Riechelmann
Marielle Oor, Yoran van Oort
Romy Bökenkamp, René Tol
Yvonne Bond, Elsa Kwakman
Zaterdag
10:00 - 11:00 Krachttraining MILA Thomas Kwakman
10:00 - 12:00 Kogelslingeren Erwin Bökenkamp
10:30 - 12:00 Survivalrun - 16+ Jan Tuijp
Zondag
10:30 - 12:00 Werptraining (14+) Martijn Baart
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0